رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام به همه دوستان ویدویو جدید با موضوع بررسی وضعیت چیا قرار گرفت

ویرایش شده توسط ARMIN
موارد تبلیغاتی حذف شد.
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

برای کسانی که میخوان بدونن که مرگ هارد و اس اس دی چطوری است من هر دو تجربه کردم.

هارد 2 ترابایتی هم بد سکتور داشت و به مرور زمان زیاد میشد که برنامه Hard disk sentinel بهم هشدار داده بود که در حال مرگ است ولی من زیاد جدی نگرفتم چون کار میکرد و یک زمانی متوجه شدم که برای خواندن یک فایل دو دقیقه طول می کشه ! یعنی یا هد خراب شدن یا دیسک صفحه دچار پودری شدن ( یعنی میزان براده آهن زیاد میشه ، داخل هارد یک پد هست که وظیفه جذب براده آهن داره اگر این پد زیادی کثیف بشه یعنی عمر هارد تمام است )

حالا یک اس اس دی Adata داشتم که اصلا بهم علامت قرمز نداد ولی بهم عدد داد میزان سلامتی روی 22 درصد زده بود ولی سبز رنگ یعنی فعلا اوکی است.فردا دیدم که ویندوز گیر کرده بعد متوجه شدم که فقط 20 مگ از اون 128 گیگ قابل استفاده است.

تا اینجا فهمیدم چطوری است.هارد به واسطه ابزار مکانیکی فرایندش مثل سرطان میماند یعنی به شما هشدار میده و شما فرصت دارید که اطلاعات بکاپ بگیرید.حالا این اس اس دی فرق میکنه مثل حمله قلبی می مونه احتمال داره داده کلا بپرد.مشکل اینجاست که حتی برنامه ها نمیتونن گزارش بدن که هارد در حال مرگ است.حالا این برای هارد اس اس دی Adata اتفاق افتاده.ممکن است کسی این ssd داشته باشه و هشدار SMART قرمز گرفته باشه من مطمئن نیستم چون برام اتفاق نیفتاده.ولی می تواند میزان سلامتی گزارش بدهد اگر زیر 40 درصد شد باید داده رو بکاپ بگیرید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان آموزش جدید قرار گرفت

سلام به همه دوستان آموزش جدید قرار گرفت

ویرایش شده توسط ARMIN
موارد تبلیغاتی حذف شد.
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

سعید جان،

401697110_Capture.thumb.PNG.72f51a18e7f4b51b09dfd57b8fa3ded2.PNG

بی زحمت دوباره نگاه کن موضوع این تاپیک چیه؟

و هدفی که براش تعیین کردی چیه؟

این تاپیک رو استارت زدی با  این هدف که آموزش بدی در رابطه با چیا کوین. تا امروز من هیچ آموزشی از طرف شما در فروم ندیدم. صرفا به دادن لینک از یوتیوب بسنده کردین و اسم این حرکت تبلیغاته. یعنی به جای آموزش در فروم (ادعایی که کردین) در حال جذب مخاطب به کانال یوتیوب شخصی خودتون هستید. قرار باشه در انجمن هر کسی یه تاپیک بزنه برای جذب مخاطب از لیون به کانال شخصی خودش، که سنگ رو سنگ بند نمیشه.

دادا یک هفته فرصت دارید تمام لینک های یوتیوب رو از این تاپیک پاک کنید و به جای دعوت بچه ها به رفتن به یوتیوب، آموزش مربوط به چیا کوین رو در متن پیام هاتون در این تاپیک جایگزین کنید و بنویسید.

از اینکه زحمت می کشید و تاپیک های آموزشی در فروم منتشر می کنید، پیشاپیش سپاسگذارم. انشاالله با توانمندی خوبی که شما دارید، مطمئن هستم این تاپیک آموزشی پر باری خواهد شد. موفق باشی.

جهت استحضار مدیران محترم: @Hamed@EHSANRF@mrezaee

• لایک 8
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

من صفر تا 100 رو آموزش دادم شما ویدیو نگاه نمیکنی آیا تقصیره منه ... من 18کلیپ 20 تا 50 دقیقه ای آموزشی کامل رایگان گذاشتم برا همه لطفا انقدر بی لطفی نکنید دوست عزیز

مگه لیون بستری داره که من ویدیو آپلود کنم روش؟ آیا قانونه که من نباید ویدیو بزارم یعنی باید نوشتاری باشه حتما ؟ یا تخطی کرده باشم از قانونی که جایی هم نوشته نشده 

من دارم رایگان آموزش میدم چیزی رو که بقیه بابتش کلی ملتو تیغ میزنن و بستر کارم هم یوتیوبه که البته درآمدی هم تا الان برام نداشته که فکر کنین پول دارم در میارم نه داداش کاره دلی هست

آیا اینکاره من اشتباهه؟ اگر اشتباهه تاپیک رو ببندید مشکلی نداره 😇

ضمنا اینکه آموزش مونرو خودش تاپیک جدا میخواد برادر مگر اینکه کسی قبل از من یاد داده باشه 

البته شما ناظری هرچی بگی ما میگیم چشم

جهت استحضار مدیران محترم: @Hamed@EHSANRF@mrezaee@ARMIN

ویرایش شده توسط Saeed Joola
  • لایک 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

من صفر تا 100 رو آموزش دادم شما ویدیو نگاه نمیکنی آیا تقصیره منه ... من 18کلیپ 20 تا 50 دقیقه ای آموزشی کامل رایگان گذاشتم برا همه لطفا انقدر بی لطفی نکنید دوست عزیز

مگه لیون بستری داره که من ویدیو آپلود کنم روش؟ آیا قانونه که من نباید ویدیو بزارم یعنی باید نوشتاری باشه حتما ؟ یا تخطی کرده باشم از قانونی که جایی هم نوشته نشده 

من دارم رایگان آموزش میدم چیزی رو که بقیه بابتش کلی ملتو تیغ میزنن و بستر کارم هم یوتیوبه که البته درآمدی هم تا الان برام نداشته که فکر کنین پول دارم در میارم نه داداش کاره دلی هست

ضمنا اینکه آموزش مونرو خودش تاپیک جدا میخواد برادر مگر اینکه کسی قبل از من یاد داده باشه 

جهت استحضار مدیران محترم:

سعید جان،

توی این 10 سالی که در انجمن عضو هستم، بیش از 19 تا تاپیک آموزشی منتشر کردم، پولی هم بابتشون دریافت نکردم. بنابراین اینکه میفرمایید رایگان آموزش میدین، لطف نمیکنید چون همه داریم همین کارو می کنیم، کلا اینجا همه هرکاری می کنیم رایگانه، همین الانش هم به عنوان ناظر پولی دریافت نمیکنم. پس اصلا بحثی نیست.

مورد دوم، شما در یوتیوب داری فعالیت می کنی، به انجمن لیون ارتباطی نداره، برید داخل یوتیوب، 2000 تا ویدیو منتشر کنید، چه چیزیش به انجمن لیون میرسه؟ فیلم تو یوتیوب بدرد انجمن نمیخوره، بدرد همون یوتیوب میخوره.

اینجا انجمنه، نوشتی میخوای آموزش بدی، بسمه الله... اگر قراره واسه کانال شخصی خودت یوزر جمع کنی، شرمنده اخلاق ورزشیت هستم، فعالیت تبلیغاتی ممنوعه تو قوانین فروم.

اینجا انجمنه و انجمن هم Text Based هست.

در مورد مونرو، بحث اصلا این نیست اون فرق داره یا نداره، شما یه تاپیک میزنی، داخلش لینک کانال شخصی خودتو تو یوتیوب میدی، این نشد آموزش توی انجمن که. همون لینکی که اینجا میدادی رو اونجا داخل تاپیک مونرو هم دادی. این غیر از تبلیغات اسپم هم حساب میشه.

هر زمان طبق هدفی که خودت در استارت تاپیک اعلام کردی، دوست داشتی فعالیت آموزشی داشته باشی بسمه الله. تا اون زمان تمام موارد حاوی تبلیغات شخصی خودت رو پاک می کنم.

• لایک 2
  • ممنونم 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

اول اینکه کسی که میاد تو بازارچه مثلا قطعشو برای فروش میزاره آیا بی قانونی کرده و مثلا میگه ماد کیس انجام میدم .. تازه من که چیزی هم برای فروش ندارم و زمان اینو ندارم بشینم کلی تایپ کنم و بجاش ویدیو میسازم و آموزش رایگان میدم و یوزر جمع کردن هم بی معنیه میتونن سابسکرایب و حمایت نکنن و یادم نمیاد کسیو زور کرده باشم که منو دنبال کنه تو یوتیوب و شاید منافع خیلی ها بعد از ساخت این ویدیو ها به خطر افتاد که بازارشونو خراب کردم و هرچی میفروختن رو رایگان کردم برای عموم .. ویدیو اصلی منو ببین دارم میگم نیاین تو چیا ریسکش بالاست و بیگدار به آب نزنین اگر فک میکنی دارم یوزر جمع میکنم سخت در اشتباهی و کاره دلی انجام میدم این وسط یوتیوب هم پا بگیره چه بهتر مگه ضرری داره برای کسی؟ مگه من هزینه ای میخوام ؟ 

آیا قانونی مبنی بر عدم آموزش ویدیویی در لیون هست اگر هست لطفا همینجا ارسال کنید من که چیزی تو این سالها ندیدم 

و نکته دیگه بعد از یکماه باید این حرفا زده بشه پس همه این مدت چه شد و ضمن اینکه هر کسی سوال کنه من دارم جوابشو میزارم

این برخورد شما خیلی دیکتاروی هست دادا و من که زورم بهت نمیرسه و دقیقا متوجه شدم شما جبه گرفتی و هرچی هم بگم جوابه خودتو میدی 

شما مختاری دادا همشو پاک کن طوری نیست موفق باشی یا علی

• لایک 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Saeed Joola گفته است :

اول اینکه کسی که میاد تو بازارچه مثلا قطعشو برای فروش میزاره آیا بی قانونی کرده و مثلا میگه ماد کیس انجام میدم .. تازه من که چیزی هم برای فروش ندارم و زمان اینو ندارم بشینم کلی تایپ کنم و بجاش ویدیو میسازم و آموزش رایگان میدم و یوزر جمع کردن هم بی معنیه میتونن سابسکرایب و حمایت نکنن و یادم نمیاد کسیو زور کرده باشم که منو دنبال کنه تو یوتیوب و شاید منافع خیلی ها بعد از ساخت این ویدیو ها به خطر افتاد که بازارشونو خراب کردم و هرچی میفروختن رو رایگان کردم برای عموم .. ویدیو اصلی منو ببین دارم میگم نیاین تو چیا ریسکش بالاست و بیگدار به آب نزنین اگر فک میکنی دارم یوزر جمع میکنم سخت در اشتباهی و کاره دلی انجام میدم این وسط یوتیوب هم پا بگیره چه بهتر مگه ضرری داره برای کسی؟ مگه من هزینه ای میخوام ؟ 

آیا قانونی مبنی بر عدم آموزش ویدیویی در لیون هست اگر هست لطفا همینجا ارسال کنید من که چیزی تو این سالها ندیدم 

این برخورد شما خیلی دیکتاروی هست دادا و من که زورم بهت نمیرسه و دقیقا متوجه شدم شما جبه گرفتی و هرچی هم بگم جوابه خودتو میدی 

شما مختاری دادا همشو پاک کن طوری نیست موفق باشی یا علی

هر کسی هر کاری میکنه داخل انجمن میکنه دادا. ببین، اگر قرار باشه هر کسی هر کاری خارج از انجمن بکنه بیاد یه تاپیک بزنه لینک کاری که خارج از انجمن کرده رو اونجا بزاره که سنگ رو سنگ بند نمیشه. یه زمانی شما میایی یه بار لینک میدی، تموم میشه میره، اما یه زمانی شما دائم میایی یک لینک ثابت رو در چند تا پست هی دائم میزاری، اسم این کار در بهترین حالت ممکن - حتی اگر باور کنیم شما قصد تبلیغات نداری - اسپم کردن انجمنه.

هیچ قانونی برای محدودیت آموزش داخل انجمن نیست. اما برای تبلیغات و اسپم کردن قانون داریم.

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

جهت استحضار مدیران محترم: @Hamed@EHSANRF@mrezaee@ARMIN

سلام . ما بخش ویدئو داریم تو فروم . بالای صفحه ، لیون TV . ببین میتونی ویدئو آپلود کنی اونجا یا نه . با بچه های لیون صحبت کن ، آقای معتمدی یا آقای حسینی . بگو میخوام محتوای آموزش استخراج چیا بذارم . ببین چی میگن . اونجا یا اجازه تبلیغ صفحه میدن بهت یا اینکه یه هزینه ای  پرداخت میکنن بابت ویدئوها . اگر هم گفتن که نمیشه کلا ویدئو گذاشت ، که دیگه میشه دستور از بالا 😅

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در ۱۰ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

هر کسی هر کاری میکنه داخل انجمن میکنه دادا. ببین، اگر قرار باشه هر کسی هر کاری خارج از انجمن بکنه بیاد یه تاپیک بزنه لینک کاری که خارج از انجمن کرده رو اونجا بزاره که سنگ رو سنگ بند نمیشه. یه زمانی شما میایی یه بار لینک میدی، تموم میشه میره، اما یه زمانی شما دائم میایی یک لینک ثابت رو در چند تا پست هی دائم میزاری، اسم این کار در بهترین حالت ممکن - حتی اگر باور کنیم شما قصد تبلیغات نداری - اسپم کردن انجمنه.

هیچ قانونی برای محدودیت آموزش داخل انجمن نیست. اما برای تبلیغات و اسپم کردن قانون داریم.

درود

در این مورد ارمین جان بنده با شما موافقم اصلا خود یوتوب رفتن با این سرعت نت و فیلتر و  .. هزار داستانه به نظر من  اقا سعید بهتره با عکس و متن همینجا مطالبو بزارن مثل کاری که ارمین عزیز بدون هیچ چشم داشتی همیشه وقتی از ایشان سوالی داریم با عکس و دلیل و سند و متن جواب قانع کننده ای میدن البته قصد تهمت زدن به ایشان را به هیچ وجه ندارم و ماهیت کار ایشان  را صحه میگزارم   اما این یوتوب رفتن به نظر بنده حقیر زیاد جالب نیست همینجا میشه لینک داد و همه موارد رو همانطور که اقا حامد عزیز فرمودند با اقای حسینی هماهنگ کنید ایشان ادم منصفی هستند و هر کاری در جهت بالا بردن  ارتقای  علمی سایت انجام میدن

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

لطفا تاپیک رو یا پاک کنید یا قفل کنید من که وقتشو ندارم تایپ کنم و برای مثال نمیتونم آموزش 60 دقیقه ای سخت افزار رو مثلا بیام اینجا 60 صفحه براش مطلب بنویسم و اینکه اسپم کجا بود دادا هر عکس موضوع جدیدی توشه و آموزش جدیدی هست و آدرس کانال ویدیو که عوض نمیشه و یجور اطلاع رسانی هست 

این تبلیغ نیست؟

این چطور؟

قانون فقط برای من باید اعمال بشه که تاپیک زدم و پای تاپیکم هستم و هرکسی هم نظر داده یا سوال کرده جوابشم دادم

پاکش کنید آقا منو لیون سرد کرد از این کار طوری نیست اصلا جای بحثی هم نیست کاره من راحت تر میشه 

در جواب آقا حامد گل در آینده با لیون مذاکره میکنم برای چند مورد ویدیویی ولی در حال حاظر نمیتونم 2جا فعالیت کنم 

@Hamed@EHSANRF@mrezaee@ARMIN

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

@Saeed Joola 

سلام قبل این که تو هم مثل خیلی از کاربرای دیگه فراری بشی 😁 به عنوان پیشنهاد برای ساخت ویدیو آموزش ماین کوینهای unmineable  رو هم درست کن چون به تازگی شیبا توکن هم اضافه شده و این ارز بین ایرانیا خیلی محبوبه میتونی بازدید کننده خوبی جذب کنی

موفق باشی.

ویرایش شده توسط Mohammad-DS
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Mohammad-DS گفته است :

@Saeed Joola 

سلام قبل این که تو هم مثل خیلی از کاربرای دیگه فراری بشی 😁 به عنوان پیشنهاد برای ساخت ویدیو آموزش ماین کوینهای unmineable  رو هم درست کن چون به تازگی شیبا توکن هم اضافه شده و این ارز بین ایرانیا خیلی محبوبه میتونی بازدید کننده خوبی جذب کنی

موفق باشی.

مرسی داداش زیره رادارم هست و کلی ارز دیگه هم ماینشونو آموزش میدم ولی این unmineable  خیلی حرف پشتشه که ممکنه اسکم باشه برای همین معرفیش نکردم چون خودم ازش مطمئن نیستم که  پیشنهادش بدم بعد اسکم باشه خوب نیست بلاخره حق الناسه و گردنمه. با یه یکی از سیستمام گذاشتم ماین بشه اگر نتیجه معقول بگیرم حتما معرفیش میکنم

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

داداش  کانالت رو بزار توی امضا اموزش هارو متنی و تصویری همینجا ارائه بده تا هم قوانین رعایت بشه و محتوا واسه فروم باشه هم اگر کسی حوصله متن نداشت ویدیو رو میتونه تو کانالت ببینه.

بهتره درباره ارز های دیگه مخصوصا توکن های مزخرفی مثل شیبا حرفی زده نشه همین چیا داره ابزار های مهمی رو توسعه میده که میتونه برای کلیت ارز های دیجیتال مفید باشه

لینک به دیدگاه

در ۱۸ ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

مرسی داداش زیره رادارم هست و کلی ارز دیگه هم ماینشونو آموزش میدم ولی این unmineable  خیلی حرف پشتشه که ممکنه اسکم باشه برای همین معرفیش نکردم چون خودم ازش مطمئن نیستم که  پیشنهادش بدم بعد اسکم باشه خوب نیست بلاخره حق الناسه و گردنمه. با یه یکی از سیستمام گذاشتم ماین بشه اگر نتیجه معقول بگیرم حتما معرفیش میکنم

از اون نظر که نه مشکلی نیست پرداخت میکنه به موقع و تا الان بالای 200 تا بیت کوین پرداختی داشته.

همچنین معایبی هم داره این روش ماین.

-----------------------------------------------------

من در مورد آموزش ماین کوینهای غیر قابل ماین  برای دیده شدن کانال دوستمون صحبت کردم کسی رو مجبور نکردیم بیاد حتما شیبا ماین کنه و حتما خودش میتونه تصمیم بگیره چی براش خوبه و ما نباید تفکرات شخصی خودمون رو اینجا نشر بدیم.

چیزی که ارزهای دیجیتال احتیاج داره فقط زمانه.

لینک به دیدگاه

13 hours ago, YUNKI said:

داداش  کانالت رو بزار توی امضا اموزش هارو متنی و تصویری همینجا ارائه بده تا هم قوانین رعایت بشه و محتوا واسه فروم باشه هم اگر کسی حوصله متن نداشت ویدیو رو میتونه تو کانالت ببینه.

بهتره درباره ارز های دیگه مخصوصا توکن های مزخرفی مثل شیبا حرفی زده نشه همین چیا داره ابزار های مهمی رو توسعه میده که میتونه برای کلیت ارز های دیجیتال مفید باشه

مرسی داداش چیا واقعا بنظر شخص بنده برای هولد کردن عالیه هولد 3 سال به بالا و آینده دار هست و شیبا هم که وضعش مشخصه

3 hours ago, Mohammad-DS said:

از اون نظر که نه مشکلی نیست پرداخت میکنه به موقع و تا الان بالای 200 تا بیت کوین پرداختی داشته.

همچنین معایبی هم داره این روش ماین.

-----------------------------------------------------

من در مورد آموزش ماین کوینهای غیر قابل ماین  برای دیده شدن کانال دوستمون صحبت کردم کسی رو مجبور نکردیم بیاد حتما شیبا ماین کنه و حتما خودش میتونه تصمیم بگیره چی براش خوبه و ما نباید تفکرات شخصی خودمون رو اینجا نشر بدیم.

چیزی که ارزهای دیجیتال احتیاج داره فقط زمانه.

پرداختی داره به منم ولی یکم کارشون بو میده میدونی ما براش ماین میکنیم ولی اون چیزی که واقعا ماین میشه معلوم نیست و فقط سکه دریافتیش مشخصه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در ۱۴۰۰/۴/۹ در 12:49، Saeed Joola گفته است :

لطفا تاپیک رو یا پاک کنید یا قفل کنید من که وقتشو ندارم تایپ کنم و برای مثال نمیتونم آموزش 60 دقیقه ای سخت افزار رو مثلا بیام اینجا 60 صفحه براش مطلب بنویسم و اینکه اسپم کجا بود دادا هر عکس موضوع جدیدی توشه و آموزش جدیدی هست و آدرس کانال ویدیو که عوض نمیشه و یجور اطلاع رسانی هست 

این تبلیغ نیست؟

@Hamed@EHSANRF@mrezaee@ARMIN

مرسی دوست عزیز بابت منشن. اون تاپیک رو بنده نساختم، بنده هم توش فعالیت ندارم. هر از گاهی هم دوستان یادشون هست و آپ میدن یه وقتایی هم نمیدن. از بنده هم خواستن که قبل از برنامه همونجا اطلاع رسانی کنم که من موافقت نکردم و گفتم هرکسی فکر میکنه از برنامه جا میمونه نوتیفیکیشن توییچ رو فعال کنه؛ بنده جایی پست ارسال نمیکنم. جز همون یدونه پستی که نوشتم برنامه نیست مثلا اون هفته! یعنی خلاف جهت اون تاپیک.

بعلاوه کسی که میگه من هدفم یوزر گرفتن نیست نمیاد گنده دکمه ساب بزاره روی ویدیوش و یه زنگوله هم کنارش چون کسی که ویدئو رو میبینه شعورش میرسه اگه مطلب براش مفید بود خودش فالو یا ساب کنه. اگرم حال نکنه که خب نمیکنه زوری نیست، محتوا هم که رایگانه. پس کاری که شما دارید توی یوتیوب میکنید با کاری که تیم زومیت میکنه و کانال های خارجی هیچ فرقی نداره. همه دنبال یوزر گرفتنن. پس شما کارت خوبه ولی انکار کردنت قشنگ نیست. یعنی وقتی میای دو سه تا تاپیک مشابه رو از تو خشاب در میاری یعنی مارو همکارت خودت میدونی (من که خودم افتخار همکار هایی مثل شما دارم. در مقابل محتوی های بی معنی و وقت تلف کنی مثل ری اکشن به ویدئو های سایرین) و مطمئنی ما همون کاریو داریم میکنیم که تو میکنی فقط مدیوم کارها فرق میکنه، فرمتشون متفاوته.

بد تر از همه اینا لحظه ای هست که شما میفرمایی اینجا چرا دیکتاتوری هست یا مثلا چرا قانونش فلانه در حالی که خیلی راحت میتونستی این تایپ رو رها کنی و بزاری با سوال و جواب هایی که داخلش هست آپ بخوره و هی بیاد بالا (امضا هم که دوستان اشاره کردن). متسفانه باز من باید این مثالو بزنم و بگم که این اخلاق اکثر ما ایرانی هاست. وقتی یکی تو خیابون لای کشی میکنه میگیم "حیوون رو نگاه کن" و چرا قانون جلوشو نمیگیره. ولی اگه یه روز خودمون از روی بی حوصلگی یا سهلنگاری بد برونیم و توسط پلیس متوقف بشیم میگیم چرا قانون فقط برای منه و مگه من چیکار کردم همه میکنن! داستان 3 هزار میلیاردس که همه میگن اون خوردو برد چرا من نکنم؟ مگه رقمم من به اندازه اون گندس؟ پس کار من اشکالی نداره. در حالی که نمیگیم بزار از خودم شروع کنم و الگو بشم برای بقیه اونا هم درست شن و دور هم صفا کنیم.

• لایک 2
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در ۱۲ ساعت قبل، Devileytion گفته است :

مرسی دوست عزیز بابت منشن. اون تاپیک رو بنده نساختم، بنده هم توش فعالیت ندارم. هر از گاهی هم دوستان یادشون هست و آپ میدن یه وقتایی هم نمیدن. از بنده هم خواستن که قبل از برنامه همونجا اطلاع رسانی کنم که من موافقت نکردم و گفتم هرکسی فکر میکنه از برنامه جا میمونه نوتیفیکیشن توییچ رو فعال کنه؛ بنده جایی پست ارسال نمیکنم. جز همون یدونه پستی که نوشتم برنامه نیست مثلا اون هفته! یعنی خلاف جهت اون تاپیک.

بعلاوه کسی که میگه من هدفم یوزر گرفتن نیست نمیاد گنده دکمه ساب بزاره روی ویدیوش و یه زنگوله هم کنارش چون کسی که ویدئو رو میبینه شعورش میرسه اگه مطلب براش مفید بود خودش فالو یا ساب کنه. اگرم حال نکنه که خب نمیکنه زوری نیست، محتوا هم که رایگانه. پس کاری که شما دارید توی یوتیوب میکنید با کاری که تیم زومیت میکنه و کانال های خارجی هیچ فرقی نداره. همه دنبال یوزر گرفتنن. پس شما کارت خوبه ولی انکار کردنت قشنگ نیست. یعنی وقتی میای دو سه تا تاپیک مشابه رو از تو خشاب در میاری یعنی مارو همکارت خودت میدونی (من که خودم افتخار همکار هایی مثل شما دارم. در مقابل محتوی های بی معنی و وقت تلف کنی مثل ری اکشن به ویدئو های سایرین) و مطمئنی ما همون کاریو داریم میکنیم که تو میکنی فقط مدیوم کارها فرق میکنه، فرمتشون متفاوته.

بد تر از همه اینا لحظه ای هست که شما میفرمایی اینجا چرا دیکتاتوری هست یا مثلا چرا قانونش فلانه در حالی که خیلی راحت میتونستی این تایپ رو رها کنی و بزاری با سوال و جواب هایی که داخلش هست آپ بخوره و هی بیاد بالا (امضا هم که دوستان اشاره کردن). متسفانه باز من باید این مثالو بزنم و بگم که این اخلاق اکثر ما ایرانی هاست. وقتی یکی تو خیابون لای کشی میکنه میگیم "حیوون رو نگاه کن" و چرا قانون جلوشو نمیگیره. ولی اگه یه روز خودمون از روی بی حوصلگی یا سهلنگاری بد برونیم و توسط پلیس متوقف بشیم میگیم چرا قانون فقط برای منه و مگه من چیکار کردم همه میکنن! داستان 3 هزار میلیاردس که همه میگن اون خوردو برد چرا من نکنم؟ مگه رقمم من به اندازه اون گندس؟ پس کار من اشکالی نداره. در حالی که نمیگیم بزار از خودم شروع کنم و الگو بشم برای بقیه اونا هم درست شن و دور هم صفا کنیم.

سلام داداش طرف صحبتم شما نبودی طرفم موضوع تاپیک بود و نوع محتوای توش یعنی نمیشد یکی به نمایندگی من این تاپیک رو بزنه ؟

دوستی اگه از ویدیو خوشش بیاد ساب اسکرایب کنه مگه ایرادی داره و اون دکمه هم بابت یادآوری هست و میتونن انجام ندن اگر خوششون نیومد

بحث انکار رو من انجام دادم ؟ من هنوزم میگم هدفم آموزشه رایگانه و هدف مالی پشت قضیه نیست اگر باشه تحمیلی نیست

اگه تو یه سایت 4تا قانون رعایت نشه دیگه اصلا فایده قانون گذازی چیه

و کاره من و شما خیلی تفاوت داره و استریمری کجا و تحلیل و آموزش نرم افزار و سخت افزار کجا داداش البته قصد توهین ندارم و کاره شما بیسته ولی زحمت ساخت  ویدیو تولید محتوا علمی و آموزشی  چندین برابر نشستن جلو دوربینو گیم زدنه البته من خودم 14 ساله دوتا میزنم و کانتر هم همینطور از نسخه های قدیم تا جدیدش و عاشق گیمم و بازی نیست که تمام نکرده باشم و استریمیری یکی از ایدآلترین شغل های دنیاست

برای مثال این ویدیو رو ببین خودت دیگه قضاوت کن چقدر ساختش زحمت داشته ypmyEntKOPw

انشالله موفق باشی 

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک یوتیوب حذف شد
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Saeed Joola گفته است :

سلام داداش طرف صحبتم شما نبودی طرفم موضوع تاپیک بود و نوع محتوای توش یعنی نمیشد یکی به نمایندگی من این تاپیک رو بزنه ؟

دوستی اگه از ویدیو خوشش بیاد ساب اسکرایب کنه مگه ایرادی داره و اون دکمه هم بابت یادآوری هست و میتونن انجام ندن اگر خوششون نیومد

بحث انکار رو من انجام دادم ؟ من هنوزم میگم هدفم آموزشه رایگانه و هدف مالی پشت قضیه نیست اگر باشه تحمیلی نیست

اگه تو یه سایت 4تا قانون رعایت نشه دیگه اصلا فایده قانون گذازی چیه

و کاره من و شما خیلی تفاوت داره و استریمری کجا و تحلیل و آموزش نرم افزار و سخت افزار کجا داداش البته قصد توهین ندارم و کاره شما بیسته ولی زحمت ساخت  ویدیو تولید محتوا علمی و آموزشی  چندین برابر نشستن جلو دوربینو گیم زدنه البته من خودم 14 ساله دوتا میزنم و کانتر هم همینطور از نسخه های قدیم تا جدیدش و عاشق گیمم و بازی نیست که تمام نکرده باشم و استریمیری یکی از ایدآلترین شغل های دنیاست

برای مثال این ویدیو رو ببین خودت دیگه قضاوت کن چقدر ساختش زحمت داشته ypmyEntKOPw

انشالله موفق باشی 

سعید جان،

من این همه توضیح دادم لینک نگذارید، مجدد همون کارو تکرار کردین، مشخصه فقط دنبال بهانه های مختلف هستین که لینک کانال یوتیوب خودتون رو قرار بدین. من صادقانه عرض کردم خدمت شما، اگر هدف شما واقعا آموزش باشه، اصلا مهم نیست این آموزش از چه طریقی انجام بشه. اینکه پافشاری می کنید به کانال یوتیوب خودتون و گذاشتن لینک، مشخصه هدف اصلا آموزش نیست و به دنبال افزایش فالوور برای کانال شخصیتون هستین.

انشاالله که هر کجا هستین موفق باشید، کانال یوتیوب شما هم امیدوارم موفق باشه.

در مورد آقا ایمان هم، مشخصه ایشون رو نمیشناسین، ایشون نه تنها استریمر هستند بلکه سالهاست هم در لیون TV و هم به صورت شخصی، هم در انجمن و هم در خارج از انجمن و هم در کانال توییچ خودشون به صورت کاملا رایگان از نظر فنی به همه بچه ها کمک و مشاوره فنی می دهند. در مقام قیاس ایشون از بسیاری از ماها فنی تر و سلبریتی انجمن هستند، نه صرفا یک استریمر/گیمر که صد البته همه ی گیمر ها و استریمر ها برای من عزیز هستند، منتها آقا ایمان برای من و شما از نظر فنی در جایگاه استادی سخت افزار کامپیوتر قرار دارند. ضمن اینکه تا به امروز هیچ تبلیغی برای خودشون نکردند، و اون تاپیک هم طرفدارانشون که هیچ نفعی ندارند ایجاد کردند.

به هر صورت از بحث اصلی خارج نشیم، هر زمان طبق وعده ای که در ابتدای تاپیک دادین، واقعا دلتون خواست آموزشی راجب چیا کوین در انجمن قرار بدین، یادآوری بفرمایید که تاپیکتون رو باز کنم.

خوشبختانه هنوز هستند بچه هایی که صادقانه بدون چشم داشتی برای جذب فالوور و ویزیت، هر آنچه که در توان علمی خودشون دارند، به هر طریقی که در انجمن امکان پذیر باشه، در اختیار دیگران قرار می دهند.

• لایک 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...