رفتن به مطلب

مشاوره پزشکی؛ نظرتون چیه؟

Just4Game
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام

راسش ی موضوعی ی کم نگرانم کرده

من چند روز پیش نصف شب بزور با حالت تهوع و سرگیجه از خواب پاشدم و بعد اینکه پاشدم صبح، همچنان سرگیجه پایدار و ی کم شدید بود و باید کلا دراز میکشیدم. الان بعد سه چهار  روز ک دوز سرگیجه کم شده صورتم طرف چپش صورت، فک حتی پلکم بی حسه! اندازم بخام بگم اینقدر ک خندیدن رو طرف چپ لبام و دهنم خیلی کم باز میشه تا بخندم یا حتی برای پلک زدن پلک چپم ب سختی پلک میزنه. 

من قبلا گوش میانیم(داخل سر میشه) عفونت داشت و گفت متخصص از اونه اون موقع و دوا اینا داد بعد ده روز اینا خوب شد ولی الان چون بی حسی اضافه شده ادم براش جای تامل میشه! 

ممنون میشم نظر یا تجربیاتشون را ب اشتراک بزارین

ممنون

این نکته رو هم عرض کنم ک گوش چپم هم ی کم احساس فشار قسمت ابتدایی احساس میکنم و صداهای بیرون مثل ماشین منقطع و بریده بریده میشنوم تقریبا

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Just4Game گفته است :

دوستان سلام

راسش ی موضوعی ی کم نگرانم کرده

من چند روز پیش نصف شب بزور با حالت تهوع و سرگیجه از خواب پاشدم و بعد اینکه پاشدم صبح، همچنان سرگیجه پایدار و ی کم شدید بود و باید کلا دراز میکشیدم. الان بعد سه چهار  روز ک دوز سرگیجه کم شده صورتم طرف چپش صورت، فک حتی پلکم بی حسه! اندازم بخام بگم اینقدر ک خندیدن رو طرف چپ لبام و دهنم خیلی کم باز میشه تا بخندم یا حتی برای پلک زدن پلک چپم ب سختی پلک میزنه. 

من قبلا گوش میانیم(داخل سر میشه) عفونت داشت و گفت متخصص از اونه اون موقع و دوا اینا داد بعد ده روز اینا خوب شد ولی الان چون بی حسی اضافه شده ادم براش جای تامل میشه! 

ممنون میشم نظر یا تجربیاتشون را ب اشتراک بزارین

ممنون

این نکته رو هم عرض کنم ک گوش چپم هم ی کم احساس فشار قسمت ابتدایی احساس میکنم و صداهای بیرون مثل ماشین منقطع و بریده بریده میشنوم تقریبا

بازم ممنون

مشاوره نمیخواد حتما به دکتر مراجعه کن

ویرایش شده توسط usb
لینک به دیدگاه

دیگه بعید میدونم اینجا کسی دکتر گیمر باشه همه اینایی رو که گفتی رو به دکتر بگو

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با توجه به اینکه سوال، سوال تخصصی پزشکی هست و بحث سلامتی این شخص در میونه، ممکنه پاسخ اشتباه ما باعث بشه مشکلی ایجاد بشه... لطفاً در اینگونه تاپیک‌ها راهنمایی و مشاوره ندیم.

ضمن آرزوی سلامتی برای استارتر محترم، مطابق نظر دوستان مراجعه به پزشک تنها راه حل ایشون هست

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...