رفتن به مطلب

خریدار صفحه کلید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مکانیکال باشه، سویچ قرمز بی صدا یا، قهوه ای

نور پردازی ار جی  بی برای کلید ها داشته باشه، نه این که فقط چند مدل ار  جی بی  خودش کیبرد داشته باشه و قابل تعویض نباشن

تمیز و بدون خط و خش باشه

مدل های دیگه ای هم داشتید بگید، ممبرین ، بررسی میکنم اگر مورد پسند شد میخرم.

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

مکانیکال باشه، سویچ قرمز بی صدا یا، قهوه ای

نور پردازی ار جی  بی برای کلید ها داشته باشه، نه این که فقط چند مدل ار  جی بی  خودش کیبرد داشته باشه و قابل تعویض نباشن

تمیز و بدون خط و خش باشه

مدل های دیگه ای هم داشتید بگید، ممبرین ، بررسی میکنم اگر مورد پسند شد میخرم.

این مدل داخل تاپیک موجود

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، Ho۳iN_ گفته است :

این مدل داخل تاپیک موجود

متسفانه اصلا از برند لاجیتک خوشم نمیاد، در ضمن سویچ هاش هم مورد پسند بنده نیست، اینو اضافه کنم عزیزان کیبردی باشه سویچ قرمز یا قهوه ای چری، غیر از اینا نمیخوام.

ممنون بابت پیشنهادتون، قیمت هم خیلی بالاست، همین الان میشه استیل سریز اپکس 7، بهترین کیبرد گیمینگ جهان، با قیمت 3.6 خرید از امازون امارات خرید.

لینک به دیدگاه

در ۳۶ دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

متسفانه اصلا از برند لاجیتک خوشم نمیاد، در ضمن سویچ هاش هم مورد پسند بنده نیست، اینو اضافه کنم عزیزان کیبردی باشه سویچ قرمز یا قهوه ای چری، غیر از اینا نمیخوام.

ممنون بابت پیشنهادتون، قیمت هم خیلی بالاست، همین الان میشه استیل سریز اپکس 7، بهترین کیبرد گیمینگ جهان، با قیمت 3.6 خرید از امازون امارات خرید.

3700 تقدیمتون میشه کاملا نو و بدون استفاده. سوئیچ قرمز

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

3700 تقدیمتون میشه کاملا نو و بدون استفاده. سوئیچ قرمز

عزیز تو رنج قیمت 3700 که همین داخل ایران هم میشه 40 تا مدل تو برند های خیلی بهتر از MSI مثل ریزر ، استیل سریز، ایسوس، اکبند با گارانتی 2 ساله خرید...لطفا قیمت نزدیک اکبند ندید.😁

لینک به دیدگاه

در ۲۲ دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

عزیز تو رنج قیمت 3700 که همین داخل ایران هم میشه 40 تا مدل تو برند های خیلی بهتر از MSI مثل ریزر ، استیل سریز، ایسوس، اکبند با گارانتی 2 ساله خرید...لطفا قیمت نزدیک اکبند ندید.😁

کاری با مدل های دیگه ندارم دوست عزیز قیمت اکبند این کیبورد 6120 تومنه

https://emalls.ir/مشخصات_MSI-Vigor-GK80-SILVER-Mechanical-Gaming-Keyboard~id~1371730

لینک به دیدگاه

در ۷ دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

کاری با مدل های دیگه ندارم دوست عزیز قیمت اکبند این کیبورد 6120 تومنه

https://emalls.ir/مشخصات_MSI-Vigor-GK80-SILVER-Mechanical-Gaming-Keyboard~id~1371730

بله ظاهرا بنده اشتباه متوجه شدم، کیبردت هم کیبرد فوق العاده ای هست، ولی چه بودجه 6 چه بودجه 3/700 از توان من خارج

من کیبرد دست دومی میخوام  چند سال کار کرده باشه و تمیز باشه، و قیمتش هم نهایتا زیر 2 باشه، غیر از این باشه میتونم اکبند رد دراگون با گارانتی 2 ساله سویچ قرمز با قیمت 1700 همین لیون داره بخرم.

لینک به دیدگاه

سویچ قرمز منظورت led هاش هست ؟ اگه اره که یه ایسوز cerberus دارم تا روشن میشه ۱ ثاتیه آبیه بعدش قرمز ثابت میمونه . برای تغییر رنگ باید درایور بزنی هر رنگی که بخوای

اگه پسندت باشه تست میکنم درایور رو ولی کلیپشو دیدم میشه .

فقط مکانیکال نیست . دس دوم هست قیمت ۸۰۰

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سویچ قرمز منظورت led هاش هست ؟ اگه اره که یه ایسوز cerberus دارم تا روشن میشه ۱ ثاتیه آبیه بعدش قرمز ثابت میمونه . برای تغییر رنگ باید درایور بزنی هر رنگی که بخوای

اگه پسندت باشه تست میکنم درایور رو ولی کلیپشو دیدم میشه .

فقط مکانیکال نیست . دس دوم هست قیمت ۸۰۰

نه عزیز من😄 منظور من رنگ سویچ هاش هست که قرمز باشن، تازه اونم چری. نه ال ای دی هاش، تازه در مورد ال ای دی هاش هم گفتم که ار جی بی باشن نه تک رنگ 😞

دمت هم گرم داداش بابت پیشنهاد.

لینک به دیدگاه

در ۴ دقیقه قبل، Paradise Lost گفته است :

نه عزیز من😄 منظور من رنگ سویچ هاش هست که قرمز باشن، تازه اونم چری. نه ال ای دی هاش، تازه در مورد ال ای دی هاش هم گفتم که ار جی بی باشن نه تک رنگ 😞

دمت هم گرم داداش بابت پیشنهاد.

اها . البته rgb هست تک رنگ نیست با برنامه میشه عوض کرد

لینک به دیدگاه

سلام b700 bloody موجوده با سوییچ های ممبرین LK فقط دکمه اسپیسش رنگ رفتگی داره قیمت پیشنهادی

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

دوست عزیز اگ خریدار نیستی یا بودجت نمیرسه دلیل نمیشه تو سر مال بزنی

قیمت نوی این کیبرد 350 دلار که بخای بیاری اینجا بالای 10ت در میاد

اگ فکر میکنی رد دراگون بهتر لاجیتک سریعا تهیه کن :D پیام منم ریپلای نده

لینک به دیدگاه

در ۷ ساعت قبل، Ho۳iN_ گفته است :

دوست عزیز اگ خریدار نیستی یا بودجت نمیرسه دلیل نمیشه تو سر مال بزنی

قیمت نوی این کیبرد 350 دلار که بخای بیاری اینجا بالای 10ت در میاد

اگ فکر میکنی رد دراگون بهتر لاجیتک سریعا تهیه کن :D پیام منم ریپلای نده

من کی گفتم رد دراگون بهتره😑 گفتم از لاجیتک خوشم نمیاد،  حرف خودت رو زدی بعدش میگی پیام منم ریپلای نده

اصلا بگو 10000 دلار قیمتش باشه، تا وقتی که الان بهترین کیبرد های گیمینگ دنیا تو رنج قیمت 150 تا 170 دلار هستن این چی میگه این وسط :/

لینک به دیدگاه

سلام داداش مدل که این خصوصیت رو داشته باشد رو نام ببرید شاید تونستم برات تهیه کنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...