رفتن به مطلب

کدوم تیم قهرمان یورو 2012 میشه؟؟؟

Mahdi-Lion
 اشتراک گذاری

قهرمان یورو 2012  

72 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدوم تیم قهرمان یورو 2012 می شه ؟

• انگلیس
      0
    • اسپانیا
    • آلمان
    • ایتالیا
    • فرانسه
    • پرتقال
    • روسیه
      0
    • چک
      0

Recommended Posts

آلمان همچین یونان رو چپ و راست کرد یه لحظه احساس کردم بی برو برگرد آلمان قهرمان ایندوره است.

لینک به دیدگاه

• ارسال 237
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

من که از اولش گفتم.من عاشق اسپانیا هستم ولی خداییش بخوای آلمان خیلی قدرتمنده !

انگار همشون دوپینگ کردن.دیشب بازی کریس رونالدو و کونتراوو هم همینطور بود تا دقیقه 90 با سرعت و قدرت تمام می دویدن.

لینک به دیدگاه

همچنان فقطــــــــــــــــــــ اسپـــــــــــــــــــانـــــــــیـــــــــــــــــا

لینک به دیدگاه

منم میگم فقط پرتقال که نامردی نشه . بنده خدا غریب افتاده تو این کشور :D بزارید یه طرفدارم داشته باشه . ولی خداییش هم پرتقال زمان فیگو و روی کاستا واقعا دوست داشتنی و بازیشون واقعا به دل میشست . این پرتقال هم ما به خاطر فیگو و کاستا دوسش داریم

عشق است پرتقال قهرمان . :x با اینکه اصلا احتمالی نمیبینم بتونه قهرمان بشه ^_^

لینک به دیدگاه

به نظرتون کی قهرمان می شه ؟؟؟

من که می گم فرانسه می شه بلا شک

مهدی جان،

امشب شب سختی داره فرانسه ;) ;)

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

فعلا که اسپانیا توپ و میدان رو در اختیار داره ، اساسی و فرانسوی ها فقط دنبال توپ می دوند. ... ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرانسه هم حذف شد............. :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوش خبر باشی داداش .

فقط اسپانیا ودیگر هیچ.......

لینک به دیدگاه

تسلیت به طرفداران فرانسه ، @};-

ولی اسپانیا به نظرم یه کم بی تفاوت بازی میکنه. شاید از بس قهرمان شده انگیزه کافی برای قهرمانی مجدد رو نداره. :mellow:

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تسلیت به طرفداران فرانسه ، @};-

ولی اسپانیا به نظرم یه کم بی تفاوت بازی میکنه. شاید از بس قهرمان شده انگیزه کافی برای قهرمانی مجدد رو نداره. :mellow:

غم آخرشون باشه .

با اینکه به Ribery خیلی اعتقاد دارم ولی نتونست کاری بکنه .

بازیکنان اسپانیا مثل طوفان حمله میکنند .بازیکنی که فکرشو نمیکردم دیشب 2 گل ارزشمند زد .

پاسهای تک ضرب ؛ درصد مالکیت و تعدادپاسها نشان از برتری کامل اسپانیا داره .

لینک به دیدگاه

این اسپانیاییا اگه عرضه داشتن ایتالیای ما رو میزدن.

فقط ایتالیا.

امشبم انگلیس رو میفرستیم بره.یعدش اسپانیا.بدشم این نازیای کثیف رو میفرستیم به درک.والا اگه بدونید این آلمانیا چقد کثیفن

ویرایش شده توسط BIG MARCUS
لینک به دیدگاه

فقط ایتالیا.

امشبم انگلیس رو میفرستیم بره.یعدش اسپانیا.بدشم این نازیای کثیف رو میفرستیم به درک.والا اگه بدونید این آلمانیا چقد کثیفن

دوست عزیز برنامه بازیها رو یک نگاهی بکن بعد حرص بخور :D ;) ایتالیا اگر انگلستان رو بزنه امشب ، با آلمان بازی داره و اگر برنده بشه و اسپانیا هم پرتغال رو ببره ، تو فینال با هم بازی میکنن . مثل اینکه خیلی برای بازی امشب هیجان زده ای ;) :D

لینک به دیدگاه

فقط ایتالیا.

آقا يكى اون اسلحه رو از اين دوستمون بگيره :lol: :lol:

رفيق منم ايتالياييم. اگه بتونيم امشب خوب انگليس رو ببريم روحيه مون براى بازى با آلمان چند برابر ميشه. بازى با آلمان خيلى سخت خواهد بود على الخصوص كه آلمانى ها ميخوان انتقام بازى جام جهانى رو از ايتاليايى ها بگيرن... :-S

لینک به دیدگاه

بی تیم موندم باز :(

مهدى جان غصه نخور،

بيا سمت ايتاليا، حداقل رنگ پيراهن هاشون مثل فرانسه آبيه :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط ایتالیا.

اسپانیا میتونه هر تیمی رو از پا دربیاره !!! ستاره های رئال و بارسلونا توش هستن .

بقول حامد جان شما برنامه رو ببین بعد در مورد بازیها تصمیم بگیر.

ماشاا... روحیت عالیه . ببینیم کی حذف میشه ! :))

1489554547.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا يكى اون اسلحه رو از اين دوستمون بگيره :lol: :lol:

رفيق منم ايتالياييم. اگه بتونيم امشب خوب انگليس رو ببريم روحيه مون براى بازى با آلمان چند برابر ميشه. بازى با آلمان خيلى سخت خواهد بود على الخصوص كه آلمانى ها ميخوان انتقام بازى جام جهانى رو از ايتاليايى ها بگيرن... :-S

کارتون خیلی سخت شد . شاید بشه انگلستان رو برد اما آلمان تیمی نیست که به این راحتی ها کنار بکشه .

در کل اگر بخاید با اسپانیا بازی کنید(ممکنه اونجا باخت بدید ) باید از 7 خان رد بشین که فکر نکنم بتونید رد بشین . آلمان خیلی با برنامه داری بازی میکنه .

لینک به دیدگاه

بی تیم موندم باز :(

غم آخرت باشه مهدی جان ، ولی در کل بازی زیاد جالبی نبود . اسپانیا بازی رو گرفته بود دستش . ولی فرانسه خیلی دفاعی بازی میکرد . برای همین موقعیت های گل کم بود . خود فرانسه هم که جون نداشت حمله کنه :D

لینک به دیدگاه

کارتون خیلی سخت شد . شاید بشه انگلستان رو برد اما آلمان تیمی نیست که به این راحتی ها کنار بکشه .

در کل اگر بخاید با اسپانیا بازی کنید(ممکنه اونجا باخت بدید ) باید از 7 خان رد بشین که فکر نکنم بتونید رد بشین . آلمان خیلی با برنامه داری بازی میکنه .

اى بابا، داداش ميكائيل كار ايتاليا هيچوقت آسون نبوده. از گروهمون هم با كلى بدبختى بالا اومديم. ايتاليا هميشه تو سختى ها خودشو نشون داده.

برعكس اسپانيايى ها، ما ادعايى نداريم، تا همينجاشم از صعودمون به يك چهارم راضى هستيم؛

من خودم، از بعد از بازى با ايرلند همينجور تو خونه واسه خودم بشكن ميزنم. :wub: اين اولين برد ايتاليا بعد از شيش هفت تا مساوى بود. :D

الان نه، ولى ‌اگه اينگليس و آلمان رو زديم - اونوقت واسه اسپانيايى ها كركرى ميخونيم اساسى!! B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بسی جای خند داره انگلیس امشب دخل ایتالیا رو بیاره :دی

حالا شماها نمیدونم چقدر به ایتالیا علاقمندید.

یه رفیق دارم اسمش محسنه.دیشب خوابش نمیبرد چون امشب ایتالیا بازی داره.الان پیراهنی هم که پوشیده روش زده ایتالیا.عاشق میلانه اگر 10 تا از بارسلون بخوره.شباهت زیادی هم به ایتالیایی ها داره.باور کنید اگر جور بشه قید خانواده رو میزنه میره ایتالیا زندگی کنه. :blink:

لینک به دیدگاه

ایولا آرمین.خداییش کدومتون باخت ایتالیا مقابل تیم های بزرگ رو تو این 10-12 سال اخیر دیدین؟

منم درمورد جدول همه چی رو میدونستم ولی این گذارشگر نامرد گفت که ایتالیا با آلمان میوفته.کلا چون قوانین عجیبی گذاشتن منم باورم شد.مثلا تو گروهی اسپانیا تا قبل از برنده شدنش تو بازی آخر زیر ایتالیا بود.تازه تفاضلشم بهتر بود

آها راستی آلمان در حد ایتالیا نیست :)

ویرایش شده توسط BIG MARCUS
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...