رفتن به مطلب

پیدا کردن یک بازی گمشده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان یه بازی بود که اکشن تخیلی بود در یه سیاره دیگه با موجودات عجیب غریب میجنگیدیم بعد تو منوی اصلی بازی شخصیت اصلی به تعمیر یک خودرو میپرداخت مرحله اول هیچ سلاحی نداشتین بعد از ورود به یه انبار یا یه مکانی یه سلاح کلت که مهماتش هم بینهایت بود فکنم بازی مال ۲۰۱۰ یا قبل تر باشه روی عکس سیدی های نصب بازی دو نفر شخصیت اصلی یازی و یک زن که دوستش بود داشت ممنون میشم اگه کسی چیزی یادش اومد بگه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه بازی بود ک فکنم مال ۲۰۱۰ یا قبل تر بود که عکس جلد بازی دو نفر بودن یه نفر شخصیت اصلی بازی همراه یه زن بازی یه منوی داشت که شخصیت اصلی داشت یه ماشینو تعمیر میکرد و داستان بازی توی یه سیاره دیگه بود که موجودات تخیلی توش داشت که باید باهاشون مبارزه میکردیم مرحله اول با ماشین میرسیم یه مکان که دوستمون از پشت پنجره توسط موجودی عجیب کشته میشه و ما یه کلت که مهمات بینهایت داره پیدا میکنیم کسی اگه چیزی یادش اومد بکه 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۲/۳۱ در 14:13، amir ali گفته است:

سلام و عرض ادب

من حدودا ۱۳ سال پیس بازی ای انجام میدادم که الان خیلی دنبالشم پیداش کنم لطفا کمکم کنید.سال ساختش نمیدونم کی بود ولی بالای ۱۳ سال قطعا هست

اینطور بود که نیزو ها دو دسته بودن ، ما و دشمننون یکیمون ثرمز بود یکیمون آبی ، کشتی داشت بازی

محیطش خیلی ساده بود و این نیروها هم انگار انیمه بودن کشتی هم کوچیک بود و در کل تعداد نیروها زیاد نبود

چون خیلی قبل بوده رست یادم نمیاد جزئیتتشو ولی مهماش این بود که یک ، نیمه ای بودن نیروهاش تقریبا ، دو اسنکه کشتی هایی با طرفیت کم داشت ، سه اینکه نیروها قرمز و ابی بودن ، چهار اینکه جزیره جزیره بود مپش و پنجم اینکه یسری معادن خیلی محدود آهنو این چیزا میشد ساخت

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام 

من یادمه بچه بودم یه بازی میکردم رو کامپیتور تقریبا ۱۳۹۵ اینا بعد بازیه اینجوری بود کلی میشن داشت بعد شبیه یجورایی چشم مانند ایکس رو میزدی از ماشینت میومدی بیرون میتونستی بری ماشینهای دیگه 

لینک به دیدگاه

سلام 

من۷سال پیش یه بازی میکردم دو بعدی بود و سه فصل داشت و دوستای شخصیت بازی رو شیطان می دزدید و ما باید این سه فصل رو رد میکردیم تابه فصل آخر برسیم و با شیطان مبارزه بکنیم و دوستامونو نجات بدیم غول فصل اول یه کرم بود که از کلاف درست شده بود غول فصل دوم یه پنگوئن بزرگ بود وغول فصل سوم همون شیطانی بود که دوستای شخصیت بازی رو دزدیده بود 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

من 4سال پیش یه بازی میکردم اسمشو یادم نیست یه بشقاب پرنده بود بازی هم یک بهدی بود یعنی از بغل نشون میداد یه چیزی شبیه چنگک داشت که مثلا سنگ هارو برمیداشت و پرت میکرد بازی مورد علاقم بود الان هرچی سرچ میکنم نمیاره یه بازی ایرانی میاره بازی من خارجی بود 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من حدود 6 7 سال پیش یک بازی رو سیستم داشتم که اسمشو یادم نیست ممنون میشم کمک کنید پیداش کنم داخل گوگل هرچی سرچ کردم پیداش نکردم 

بازی یک شخصیت اصلی داشت که شمشیر میزد بازی از نمای بغل بود و انگار رو جزیره های معلق در هوا راه میرفت موهاش یا آبی بود یا بنفش درست یادم نمیاد

موانع راهش یکسری موجودات بودن که با شمشیر میکشت یا یکسری گل فکنم مثله فنر بود که روشون میتونست بپره 

راجب داستانشم یادمه یک کتاب راهنما داشت که میشد وسط بازی بازش کنی انگار دنبال مادرش یا معشوقش بود و اون کتاب مثله یجور نقشه بود که میشد مراحل بازی رو داخلش دید و انتخاب کرد و شاید هرچی جلوتر میرفتی بیشتر ثبت میشد چیزایی که دیدی و کشف کردی داخل کتاب

بازی همیشه یک آهنگ ملایم در پس زمینه داشت 

محیط بازی انگار رو آسمون بود و زمینا سرسبز بود درخت و گل داشت و اکثر جاها موجودات مانع راهش یک شکل بودن 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، من حدود یکی دو سال پیش یه بازی روی موبایل تجربه میکردم ، بازی زامبی محور بود ، دوربینش تاپ داون (از بالا به پایین بود) ، و گرافیک واقعی (غیر کارتونی و غیر پیکسلی) داشت ، تم رنگ بندی بازی هم خنثی و تیره بود به جر چند تا چیز که بعدا میگم ، همچنین گیم پلی بازی امتیازی بود ینی هرچی بیشتر زنده میموندی بیشتر امتیاز میگرفتی و بازی فاقد داستان و کات سین بود Vampire Survival ، Bratoto ، بازی شبیه عناوینی مانند Minutes Till Dawn 20 و... بود با این تفاوت که به سیستم اپگرید اسکیلز خفن داشت که مهارتها هم همیشه ماندگار بودن و مثل عناوینی که گفتم محدود به هر دست بازی کردن نبودن ، و بر خلاف عناوین بالا حدف گیری توسط خودتون انجام میشد (شاید حالت اتومات قابل فعال کردن هم داشت نمیدونم!) حالا میرسیم به داخل بازی ، بازی چند تا مپ داشت (فک کنم) تمام مپ ها بزرگ و محیط های شهری بودن و جنگل یا داخل ساختمان نبودن ، در ضمن ماشین هایی داخل بازی بودن که اگه بهشون تیر اندازی میکردین منفجر میشدن و زامبی ها رو میکشتن و اگه نزدیکشون بودین دمیج میدیدین و قبل از انفجار دزگیرشون روشن میشد بعد بازی خیلی تنوع گان داشت و یه آدمایی تو بازی بودن ، اونایی که دایره قرمز زیر پاشون بود هم به شما هم به زامبی ها تیر میزدن و اونایی که دایره آبی دورشون بود فقط به زامبی ها تیر میزدن و نزدیک شما میموندن (اگه بهشون تیر میزدین اونام دایرشون قرمز میشد!) یه سلاحی تو بازی بود شبیه شعله افکن بود که شعلش آبی بود و زامبی ها رو فیریز میکرد و یه سلاح دیگه ام بود که تیرش حرکت میکرد! و میفرت سمتی که زامبی بیشتر بود و در آخر هم برمیگشت سمت خودتون فک کنم نور این اسلحه و اون شعله افکن و دایره زیر پای اون آدما که گفتم جزو معدود رنگ های نئونی داخل بازی بود ، اول که بازی رو استارت میکردین فقط کلت داشتین ولی مهارتی وجود داشت که با خرید اون شما میتونستید بازی رو با یوزی شروع کنید ، مهارت دیگه ایم وجود داشت که میتونستین باهاش سریع از یه نقطه برید یه نقطه دیگه (ینی مثل تله پورت با این تفاوت که حرکت کاراکتر از نقطه اول به دوم رو میدیدید) و بعد از پر شدن تایمش میتونستید یه بار ازش استفاده کنید تا دوباره پر شه ، در ضمن قبل از استارت کردن بازی میتونستید مپ بازی و شب یا روز بودن و... رو انتخواب کنید ، هرچی تو گوگل و گوگل پلی و اپ استور گشتم این بازی رو پیدا نکردم اصلا نمیدونم بازی مخصوص موبایل بود یا پورت شده بود اگه اسم بازی رو میدونید خواهش میکنم به آیدی تلگرام FarbodVeper12 پیام بدین یا اگه نمیتونین همینجا بگین ، این بازی رو بخاطر بالانس خوب و محتوا و جزئیات خیلی زیاد و گرافیک خوبش ، در عین حال سادگی بی نظیرش خیلی دوست داشتم و یکی از بهترین بازی های عمرم بود (به عنوان یه گیمر موبایلی و پلی استیشنی) اگه میدونید خواهش میکنم بگید خیلی ممنون میشم ازتون.

ویرایش شده توسط FarbodBaaghery
لینک به دیدگاه

سلام درود بر شما من چند سال پیش وقتی کوچیک بودم یه بازی می کردم بازی زامبی کشی بود روی گوشی بود اون بازی شخصیت اصلی یه دختر با موهای صورتی بود مرحله ای بود وقتی هم بازی رو شروع می کردی هلیکوپتر میومد تو یه از هلیکوپتر پیاده می شدی روی یه زمین مربعی یا دایره ای بعد صفحه تو از بالا بود

تو شهر زامبی می کشتی تو صحرا زامبی می کشتی 

وقتی می خواستی وارد بازی شی بعد اینکه بازی میومد بالا یه دختری رو نشون میداد که تو یه تشت چوبی از اینا که تو سیرک هست پریده تو اون و وقتی سرش رو بالا آورده زامبی ها جلوشن مرحله اول رو که شروع می کردی همین چیزای که گفتم رو می برای ویدیو شروع بازی می آورد بالا از اون جای که یادمه داستان خاصی نداشت فقط هی زامبی می کشتی و می‌رفتی مرحله بعد من فقط همین‌رو یادمه چیز بیشتری یادم نیست فکر کنم بازی رو بین شیش تا ده سال پیش بود

لینک به دیدگاه

یک بازی کم حجم کمتر۲۰۰ مگ بود که بصورت افلاین اجارا میشد و چند شخصیت داشت و بعد از هر چند مرحله از یک فصل رد میشدی فصل اولش باس فایت اولش یه غول داخل قفس بود باس فایت دومش یه کرم تو کویر بود بازی هم اکشن داشت هم استراتژی هم سوم شخص هم چند بازیکنه یعنی چند فرد بودن و در هر فصل به گروه تو یک شخصیت اضافه میسد و میتونستی اون هارو لول اپ کنی و در لول اپ های بالا چهره شخصیت ها تغییر میکرد در اوایل بازی ۳ شخصیت یکی شمشیر زن یکی پرنسس که هیل میکرد و یک جادوگر گروه ما تشکیل شده بود و اینکه گرافیک فانتزی داشت شخصیت هاش کوچولو و کارتونی بودن و بازی داستان محور هم بود . 

لینک به دیدگاه

اینی که گفتی شبیه یه ترکیبی از Dune و Prince of persia و flashback بود

همچین بازی اصلا نبود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم دنبال یه بازی قدیمی هستم هر چی میگردم پیدا نمیکنم
برای سال های سال قبل بود
یه بازی هواپیما بود فکر کنم بنام TYRAN یا یه همچین چیز هایی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان دنبال یه بازی قدیمی میگردم حدود ده سال پیش بازیش میکردم . یک بازی بود با سه شخصیت مختلف که شخصیت هاش هم چینی بودن فکر کنم

دو تا از شخصیت ها مرد بودن یکی تبرزین داشت یکی هم شمشیر فکر کنم و یکیشون یه دختره کمان دار بود هر کدومشون قابلیت های خودشون رو داشتن و به صورت اول شخص داخل یک جنگ میجنگیدی کسی هست که این بازی اسمش رو بدونه خیلی دنبالش گشتم ولی هنور نتونستم پیدا کنم 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۸/۹ در 17:02، Ms.MelikaDelavar گفته است:

سلام 

من بازی ای رو میخوام ک‌وفتی گوشی سونی اریکسون داشتم توش بود،بازی برای مصر بود و توی مصر یه دختر وپسر کوزه هارو باید میشکستن تا کلید پیدا کنن حالا ممکن بود توی کوزه ها مار هم باشه،بازی مال ۱۰ سال پیشه ومن بشدت دنبالشم :)

اگرکسی میدونه ممنون میشم بهم ایمیل بده 

Ms.melikadelavar@gmail.com

بازی aladdin 

در ۱۴۰۳/۱/۱ در 19:36، raminhabibi گفته است:

سلام من حدود ۱۲ سال پیش یه بازی کامپیوتر انجام دادم ولی چون بچه بودم اسم بازی یادم نمونده موضوع بازی در مورد جنگ جهانی دوم بود که تم مخفی کاری داشت و میتونسی دشمنان با زنجیر و پرتاب چاقو بکشی یا لباس افسرا آلمانی بپوشی و امکان انتخاب چند شخصیت داشتی که هر کدوم توانایی خاصی داشتند

اگه اشتباه نکنم  فرانسه هم تو اسم بازی بود 

چند ساله با یکی از فامیلامون دنبالش میگردم پیدا نکردم

ممنون میشم کمکم کنید پیداش کنم 

بازی commandos strike force

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۵/۲۹ در 18:46، ARMIN13800 گفته است:

سلام درود بر شما من چند سال پیش وقتی کوچیک بودم یه بازی می کردم بازی زامبی کشی بود روی گوشی بود اون بازی شخصیت اصلی یه دختر با موهای صورتی بود مرحله ای بود وقتی هم بازی رو شروع می کردی هلیکوپتر میومد تو یه از هلیکوپتر پیاده می شدی روی یه زمین مربعی یا دایره ای بعد صفحه تو از بالا بود

تو شهر زامبی می کشتی تو صحرا زامبی می کشتی 

وقتی می خواستی وارد بازی شی بعد اینکه بازی میومد بالا یه دختری رو نشون میداد که تو یه تشت چوبی از اینا که تو سیرک هست پریده تو اون و وقتی سرش رو بالا آورده زامبی ها جلوشن مرحله اول رو که شروع می کردی همین چیزای که گفتم رو می برای ویدیو شروع بازی می آورد بالا از اون جای که یادمه داستان خاصی نداشت فقط هی زامبی می کشتی و می‌رفتی مرحله بعد من فقط همین‌رو یادمه چیز بیشتری یادم نیست فکر کنم بازی رو بین شیش تا ده سال پیش بود

anime girls vs zombies

anime zombi hanter shooter

در ۱۴۰۳/۶/۵ در 11:11، هوا گفته است:

یک بازی کم حجم کمتر۲۰۰ مگ بود که بصورت افلاین اجارا میشد و چند شخصیت داشت و بعد از هر چند مرحله از یک فصل رد میشدی فصل اولش باس فایت اولش یه غول داخل قفس بود باس فایت دومش یه کرم تو کویر بود بازی هم اکشن داشت هم استراتژی هم سوم شخص هم چند بازیکنه یعنی چند فرد بودن و در هر فصل به گروه تو یک شخصیت اضافه میسد و میتونستی اون هارو لول اپ کنی و در لول اپ های بالا چهره شخصیت ها تغییر میکرد در اوایل بازی ۳ شخصیت یکی شمشیر زن یکی پرنسس که هیل میکرد و یک جادوگر گروه ما تشکیل شده بود و اینکه گرافیک فانتزی داشت شخصیت هاش کوچولو و کارتونی بودن و بازی داستان محور هم بود . 

احتمال داره این باشه پارت پنجم بازی رو یه نگاه بندازید:final fantasy 5 

در ۱۴۰۳/۶/۶ در 19:43، mInI_ClockEr گفته است:

منم دنبال یه بازی قدیمی هستم هر چی میگردم پیدا نمیکنم
برای سال های سال قبل بود
یه بازی هواپیما بود فکر کنم بنام TYRAN یا یه همچین چیز هایی

درود دوست عزیز:

tyrian 2000 در سال ۱۹۹۵ منتشر شده

Savara.gif.4a2bc827a2d83d939d24e4e22f9aaa5f.gif

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، ahmadsa گفته است:

درود دوست عزیز:

tyrian 2000 در سال ۱۹۹۵ منتشر شده

tyrian-opentyrian-dosgamers.jpg.f47b7d75d7121020c380b306eb3da72b.jpgSavara.gif.4a2bc827a2d83d939d24e4e22f9aaa5f.gif

با سلام
دوست گرامی اینو از کجا گیر بیارم
لینک دانلود توی خصوصی میفرستین
با سپاس فراوان

🙏

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۷/۴ در 17:28، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
دوست گرامی اینو از کجا گیر بیارم
لینک دانلود توی خصوصی میفرستین
با سپاس فراوان

🙏

سلام .خواهش میکنم.چندفایل پیدا کردم اگر مشکلی نیست اپلود ولینک دانلودش رو هم داخل همین تاپیک میفرستم :

https://s32.picofile.com/file/8479343850/10979_Tyrian_2000_1999_Eclipse_Software_PC_Windows_Setup.7z.html

https://s32.picofile.com/file/8479343884/game_tyrian_2000_28045_.rar.html

https://s32.picofile.com/file/8479343900/Tyrian_2000.zip.html

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...