رفتن به مطلب

مشاوره خرید UPS و استبلایزر

Recommended Posts

سلام وقت بخیر. بخاطر قطعی های زیاد برق در منطقه نیاز به خرید یک عدد ups که استبلایزر هم داشته باشه و برق بدون نوسان تحویل سیستم بده دارم.

اگر موردی با امکانات سراغ دارید لطفاً معرفی بفرمایید و امکاناتش رو هم شرح بدید، متشکرم

مدلی که خودم مدنظر دارم این هست : https://faratel.com/ProductView.aspx?Pro=VENUS1300

لینک به دیدگاه

! UPS های گرین خوب بود فکر کنم همون سه یا چهار سال پیش همشو فروختن دیگه هم تولید نکردن،من استابلایزر فاراتل دارم خوبه

UPS خودش استابلایزر داره دیگه............اینجا هم برق روزی 2 ساعت میره

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

! UPS های گرین خوب بود فکر کنم همون سه یا چهار سال پیش همشو فروختن دیگه هم تولید نکردن،من استابلایزر فاراتل دارم خوبه

UPS خودش استابلایزر داره دیگه............اینجا هم برق روزی 2 ساعت میره

چه نوع مدلیه؟

https://cactoos.net/product/trans-automatic-faratel-avr40e/

این مدل به درد میخوره؟

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من همینو STB2000 دارم خوبه

اون گرون قیمتا برای چی هستن؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

چه نوع مدلیه؟

https://cactoos.net/product/trans-automatic-faratel-avr40e/

این مدل به درد میخوره؟

من همینو STB2000 دارم خوبه

در 13 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

اینجا برق هر روز 2 یا 3 ساعت قطعه تازه اصلا کولر اینا روشن نمیکنیم همسایه های اینجا هیچکدوم کولر روشن نکردن تا الان موندم چرا قطع میکنن 

در 13 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

سر در نمیارم یکی از دوستان این مدلو برای سیستمی که تا 650 وات مناسب باشه معرفی کردن همینو گرفتم،الانم که لپ تاپ دارم شبا که میشه صدا نویز میده روی لپ تاپ اینطوری روی PC اینطوری نبود

لینک به دیدگاه

این قیمتهایی که میبنید بدون باطری هست

باطری هم باید جداگانه تهیه کنید

در 13 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینجا برق هر روز 2 یا 3 ساعت قطعه تازه اصلا کولر اینا روشن نمیکنیم همسایه های اینجا هیچکدوم کولر روشن نکردن تا الان موندم چرا قطع میکنن 

سوفرایز جدیدشونه

بدبختی کم اوردیم ، دارن شارژ میکنن.

در 13 ساعت قبل، Zarathustra گفته است :

گرونا برای امپرهای بالاتر است.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در ۳۳ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

این قیمتهایی که میبنید بدون باطری هست

باطری هم باید جداگانه تهیه کنید

باتری برای استابلایزر؟

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

باتری برای استابلایزر؟

نه ups

استابلایزر تنها میخوای؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

نه ups

استابلایزر تنها میخوای؟

بله

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali-0098 گفته است :

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه ups استابلیزر کمبو که بتونه یه سیستم ۸۰۰ وات رو دست کم ده دقیقه روشن نگه داره معرفی میکنین؟

و اینکه اینا باتریشون به مرور زمان خراب میشه؟ یعنی در حالت عادی برق میاد از باتری رد میشه یا باتری خارج از مدار هست و هر وقت جریان قطع بشه وصل میشه؟ در اینصورت آیا سرعت وصل شدنش به حدی هست که سیستم خاموش نشه؟

این دستگاه ها نویز هم دارن؟  از نوع مکانیکی یا الکتریکی

لینک به دیدگاه

سلام اول مشخص کنید چه وسایلی رو به ups می خواهید وصل کنید شما ups معمولی بگیرید جواب کار شما رو در مصارف خانگی می دهد 

در 20 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

یه ups استابلیزر کمبو که بتونه یه سیستم ۸۰۰ وات رو دست کم ده دقیقه روشن نگه داره معرفی میکنین؟

و اینکه اینا باتریشون به مرور زمان خراب میشه؟ یعنی در حالت عادی برق میاد از باتری رد میشه یا باتری خارج از مدار هست و هر وقت جریان قطع بشه وصل میشه؟ در اینصورت آیا سرعت وصل شدنش به حدی هست که سیستم خاموش نشه؟

باتری که خرابی دارد اگر مدت زمانی که برق قطع می شود زیاد باشد باعث زود تر خراب شدن باتری می شود دلیل اصلی کامل خالی شدن باتری است البته مرور زمان خود باتری رو خراب می کند برای سیستم های خانگی وقتی برق قطع شود سیستم خاموش نمی شود.

لینک به دیدگاه

همون مدلی که پست اول لینکشو دادید من نزدیک به یک ساله گرفتم. حقیقتش تا الان وقتی برق قطع شده در حال استفاده از کامپیوتر نبودم که بگم در عمل چقدر روشن‌ نگه می‌داره دسکتاپ رو

ولی لپ تاپم رو یک ساعتی روشن نگه داشت برا امتحان

از لحاظ محافظت نوسان هم بانک‌ها مشتری همین برند هستن همشون. خیلی بعیده مهندسی نشده باشه

چون یه آشنایی که مهندس برقه هم توصیه‌اش کرد

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

ups باهاش سر کار نداشتم ولی هر چی میخری جنس معروف خارجی بخر. ایرانی نخر

باطریشون هم کیفیت های مختلف داره. باطری دستگاه همیشه در حالت عادی استنبای است  و محض قطع شدن برق شهر میاد تو مدار.

بله ups کارش همینه که نذاره سیستم خاموش شه وگرنه بدرد نمیخوره.

نوع ایرانی بخری احتمال نویز است. که اگه اعتراضم کنی همچین میپیجونن که اخرشم معذرت خواهی هم میکنی. برا همین میگم نوع خارجی. چون نوع شکل موج خروجیش خیلی مهمه اگه شبیه به سیسنوسی نباشه  عمر سیستم کم میکنه.

در ثانی برای 800 وات سیستم باید یه یو پی اس 1200 وات بگیری که کم نیاره و فشار رو یو پی اس هم نباشه.

اگه واقعا نیاز داشتی بگو تا برات تحقیق کنم.

و اما استابلایزر:

استابلایزر دو نوع داریم

نوع رله ای

نوع سرو موتوری

نوع رله دقتش کمتر است و لگاریتمی کار میکنه. مثلا 6 تا یا 8 تا رله توشه که محدوده ولتاژ تقسیم بندی شده مثلا 160 تا 220 . اگه پله های 10 ولتی در نظر بگیریم میشه 7 تا رله . که با کاهش میاد رو این پله ها وایمسته.

ولی نوع سرو موتوری یه موتور داره که یه تیغه پلاتین روی یه سیم پیچ استوانه ای شکل  میچرخونه و سرعت عملش حدود 1 الی سه ثانیه است. 

بهترینش هم سرو موتوری است.

من نوع سرو موتوری دارم مارک دلتا هم جریان مصرفی نشون میده (امپرمتر) هم ولتاژ برق شهر و هم ولتاژ اصلاح شده هم تاخیر در لحظه اولیه روشن شدن داره. هم کلید فیوز داره. هم صحفه نمایش دیجیتال داره. فکر کنم تو رنج ارزان بهترین تو ایران باشه. در ضمن تو دسته ارزان قیمت  مارک دلتا بهترین نوع بازار است. 

اینم تصویرش1076394629__.thumb.jpg.9490f19da983422ee5ad08a152af723c.jpg

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

باطریشون هم کیفیت های مختلف داره. باطری دستگاه همیشه در حالت عادی استنبای است  و محض قطع شدن برق شهر میاد تو مدار.

نوع ایرانی بخری احتمال نویز است. که اگه اعتراضم کنی همچین میپیجونن که اخرشم معذرت خواهی هم میکنی. برا همین میگم نوع خارجی. چون نوع شکل موج خروجیش خیلی مهمه اگه شبیه به سیسنوسی نباشه  عمر سیستم کم میکنه.

در ثانی برای 800 وات سیستم باید یه یو پی اس 1200 وات بگیری که کم نیاره و فشار رو یو پی اس هم نباشه.

و اما استابلایزر:

استابلایزر دو نوع داریم

نوع رله ای

نوع سرو موتوری

نوع رله دقتش کمتر است و لگاریتمی کار میکنه. مثلا 6 تا یا 8 تا رله توشه که محدوده ولتاژ تقسیم بندی شده مثلا 160 تا 220 . اگه پله های 10 ولتی در نظر بگیریم میشه 7 تا رله . که با کاهش میاد رو این پله ها وایمسته.

ولی نوع سرو موتوری یه موتور داره که یه تیغه پلاتین روی یه سیم پیچ استوانه ای شکل  میچرخونه و سرعت عملش حدود 1 الی سه ثانیه است. 

من نوع سرو موتوری دارم مارک دلتا هم جریان مصرفی نشون میده (امپرمتر) هم ولتاژ برق شهر و هم ولتاژ اصلاح شده هم تاخیر در لحظه اولیه روشن شدن داره. هم کلید فیوز داره. هم صحفه نمایش دیجیتال داره. فکر کنم تو رنج ارزان بهترین تو ایران باشه. در ضمن تو دسته ارزان قیمت  مارک دلتا بهترین نوع بازار است. 

بله بنده قصد خرید دارم و دلیل تاپیک زدن هم همین مشورت بود. میشه معرفی کنید یو پی اس هایی که مدنظرتون هست؟

فقط بودجه 4میلیون تومانه و سیستم هم همونطور که گفتم خانگی هست و میخوام به محض قطع شدن برق، یهو خاموش نشه. پاور 1050گرین روی سیستمه و خب یک مانیتور ایسوز و یک مودم هم وصله به سه راهی که قراره به یو پی اس وصل بشه.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، amir00 گفته است :

بله بنده قصد خرید دارم و دلیل تاپیک زدن هم همین مشورت بود. میشه معرفی کنید یو پی اس هایی که مدنظرتون هست؟

فقط بودجه 4میلیون تومانه و سیستم هم همونطور که گفتم خانگی هست و میخوام به محض قطع شدن برق، یهو خاموش نشه. پاور 1050گرین روی سیستمه و خب یک مانیتور ایسوز و یک مودم هم وصله به سه راهی که قراره به یو پی اس وصل بشه.

فرض بر این بگیریم که میزان مصرفی شما در یک ساعت ماکزیمم 800 وات باشه. باید یه یو پی اس 1200 الی 1500 بخرید که تو دراز مدت باطریش کم نیاره.

من باشم مارک دلتا میخرم. چون هم اینورتر از این مارک دارم . هم چندتا کنترلر دما و هم استابلایزش. تمام جنساش کیفیتش عالی بوده .

الان هم تو گوگل سرچ کردم ups هم داره . 1500 وات و 2 کیلو واتش تو نت دیدم ولی فروشنده ای که قیمت داشته باشه ندیدم.

اگه این مارک خواستی بگیری. تو نت سرچ کن اگه پیدا کردی قیمت و مدل اینجا بزار تا بررسی کنیم اگه اوکی بود بعد بخر

اداره برق اعلام کرده دیگه برق نمیره

فقط روزی دوساعت میاد.

لینک به دیدگاه

در ۲۰ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

و اما استابلایزر:

استابلایزر دو نوع داریم

نوع رله ای

نوع سرو موتوری

سلام

ممنون از شما بابت توضیحات مفیدتون

بنده هم قصد خرید دارم,این مدل دلتا که معرفی کردید همون دلتای معروف تایوانی هست که plc و.. هم تولید میکنه؟

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام

ممنون از شما بابت توضیحات مفیدتون

بنده هم قصد خرید دارم,این مدل دلتا که معرفی کردید همون دلتای معروف تایوانی هست که plc و.. هم تولید میکنه؟

بله

لینک به دیدگاه

در ۱۷ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

فرض بر این بگیریم که میزان مصرفی شما در یک ساعت ماکزیمم 800 وات باشه. باید یه یو پی اس 1200 الی 1500 بخرید که تو دراز مدت باطریش کم نیاره.

من باشم مارک دلتا میخرم. چون هم اینورتر از این مارک دارم . هم چندتا کنترلر دما و هم استابلایزش. تمام جنساش کیفیتش عالی بوده .

الان هم تو گوگل سرچ کردم ups هم داره . 1500 وات و 2 کیلو واتش تو نت دیدم ولی فروشنده ای که قیمت داشته باشه ندیدم.

اگه این مارک خواستی بگیری. تو نت سرچ کن اگه پیدا کردی قیمت و مدل اینجا بزار تا بررسی کنیم اگه اوکی بود بعد بخر

اداره برق اعلام کرده دیگه برق نمیره

فقط روزی دوساعت میاد.

سلام مجدد، دلتا رو تو نت نتونستم گیر بیارم. مدل دیگه ای مدنظرتون نیست تا بودجه 4میلیون؟

و اینکه نظرتون در مورد همین لینکی که گذاشتم چیه ؟ 

https://faratel.com/ProductView.aspx?Pro=VENUS1300

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲ در ۱۱:۲۸، ali-۰۰۹۸ گفته است :

درود دوست عزیز،با توجه به مکانیزم به کار رفته در استابلایزر سرو موتور ایا استهلاک این استابلایزرها بیشتر نیست ؟ در قبال مزایای که این استابلایزرها دارن با توجه به مکانیزم متحرک (موتور و..) احتمال داره استهلاک بیشتری هم نسبت به رله ای داشته باشن. به عنوان مثال عنوان شده استابلایزر سرو موتور با حرکت زغال روی هسته حلقوی و با دقت حدودا 3 درصد و بصورت پیوسته باعث تنظیم ولتاژ برق شهر شده از لوازم برقی شما محافظت می کند.از معایب این نوع تثبیت کننده ولتاژ می توان به استهلاک زغال آن در تماس با هسته ترانس دانست که اگر به موقع متوجه از بین رفتن زغال متحرک بر روی هسته نشویم اتصال پایه نگه دارنده زغال با هسته ترانس باعث اتصال و از بین رفتن هسته واحتمالا کل دستگاه می شود.استابلایزر رله ای :هزینه تعمیرات ساختار رله ای بسیار کمتر از سرو موتوری میباشد.استابلایزر سروو موتوری :راندمان بالا و طول عمر بیشتر مزیت مهمی در استابلایزر سروو به حساب می اید اما هزینه تعمییرات به خاطر طراحی دینامیکی بسیار بالاتر از استابلایزر رله ای است ،(نیاز به تعمییر ونگهداری به علت حظور موتور)2021-05-24_184834.jpg.9c81abfadf3dc9ccb183a66baeb3817e.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۳ در 18:53، ahmadsa گفته است :

درود دوست عزیز،با توجه به مکانیزم به کار رفته در استابلایزر سرو موتور ایا استهلاک این استابلایزرها بیشتر نیست ؟ در قبال مزایای که این استابلایزرها دارن با توجه به مکانیزم متحرکشون (موتور و..) احتمال داره استهلاک بیشتری نسبت به رله ای داشته باشند. به عنوان مثال عنوان شده استابلایزر سرو موتور با حرکت زغال روی هسته حلقوی و با دقت حدودا 3 درصد و بصورت پیوسته باعث تنظیم ولتاژ برق شهر شده از لوازم برقی شما محافظت می کند.از معایب این نوع تثبیت کننده ولتاژ می توان به استهلاک زغال آن در تماس با هسته ترانس دانست که اگر به موقع متوجه از بین رفتن زغال متحرک بر روی هسته نشویم اتصال پایه نگه دارنده زغال با هسته ترانس باعث اتصال و از بین رفتن هسته واحتمالا کل دستگاه می شود.استابلایزر رله ای :هزینه تعمیرات ساختار رله ای بسیار کمتر از سرو موتوری میباشد.استابلایزر سروو موتوری :راندمان بالا و طول عمر بیشتر مزیت مهمی در استابلایزر سروو به حساب می اید اما هزینه تعمییرات به خاطر طراحی دینامیکی بسیار بالاتر از استابلایزر رله ای است ،(نیاز به تعمییر ونگهداری به علت حظور موتور)

2021-05-24_184834.jpg.9c81abfadf3dc9ccb183a66baeb3817e.jpg

درود بر شما انسان مهربان

نگران خرابی نباشید.

نویسنده یکم غلو کرده. مگه در روز چندبار میخواد سرو موتور کار کنه؟ شاید در روز حداکثر دوبار نیاز باشه تغییر رنج بده.دستگاه من الان حدود 6 ساله که داره کار میکنه. غروب که میشه یک پله تغییر میکنه. و صبحها که دستگاه روشن میکنم یه بار هم اون موقع تنظیم میکنه.

حداقل 10 هزار بار مفید کار میکنه.

سرو موتور دقت بالایی داره با سیستم رله ای قابل مقایسه نیست. 

در در ۱۴۰۰/۳/۳ در 17:32، amir00 گفته است :

سلام مجدد، دلتا رو تو نت نتونستم گیر بیارم. مدل دیگه ای مدنظرتون نیست تا بودجه 4میلیون؟

و اینکه نظرتون در مورد همین لینکی که گذاشتم چیه ؟ 

https://faratel.com/ProductView.aspx?Pro=VENUS1300

اگه من بخوام انتخاب کنم 

این انتخاب میکنم:

https://www.digikala.com/product/dkp-4069361/یو-پی-اس-جنرال-الکتریک-مدل-vcl1500-با-ظرفیت-1500-ولت-آمپر-به-همراه-باطری-داخلی

باطری 12 ولت است . فکر کنم بشه باطری ماشین یا موتور هم بهش موازی کرد. (برای افزایش زمان خروجی)

در ضمن نرم افزار هم داره میتونی محدود تغییرات ولتاژ تغییر بدی.

فقط یه مسله. قبل خرید حتما بگو 7 تا کابلش بفرستن. پشت دستگاه توجه کنید که خروجی برقش فرق میکنه. البته میتونی یه سراهی برق بگیری و سیم سراهی برق عوض کنی تا به یو پی اس بخوره و دستگاهتو بزنی تو اون. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

اگه من بخوام انتخاب کنم 

این انتخاب میکنم:

https://www.digikala.com/product/dkp-4069361/یو-پی-اس-جنرال-الکتریک-مدل-vcl1500-با-ظرفیت-1500-ولت-آمپر-به-همراه-باطری-داخلی

باطری 12 ولت است . فکر کنم بشه باطری ماشین یا موتور هم بهش موازی کرد. (برای افزایش زمان خروجی)

فقط یه مسله. قبل خرید حتما بگو 7 تا کابلش بفرستن. پشت دستگاه توجه کنید که خروجی برقش فرق میکنه. البته میتونی یه سراهی برق بگیری و سیم سراهی برق عوض کنی تا به یو پی اس بخوره و دستگاهتو بزنی تو اون. 

ممنونم. این ups خودش باطری داره یا باید باطری خریداری بشه براش؟ 

مدلی که بنده فرستادم هم نرم افزار مدیریت داره برای تغییر ولتاژ و از اونجایی که بودجه من حداکثر همین 4 میلیون هست، سوالم اینه که چه تفاوت قابل توجهی بین این دو مدل هستش؟

نیاز من فقط برای این هست زمانی که به لطف اداره برق ، برق قطع میشه یهو ، سیستم خاموش نشه و مدتی روشن بمونه برای انجام کارهای فوری و خب سیستم هم فشاری بهش نیاد.

لینک به دیدگاه

در ۳۹ دقیقه قبل، amir۰۰ گفته است :

ممنونم. این ups خودش باطری داره یا باید باطری خریداری بشه براش؟ 

مدلی که بنده فرستادم هم نرم افزار مدیریت داره برای تغییر ولتاژ و از اونجایی که بودجه من حداکثر همین 4 میلیون هست، سوالم اینه که چه تفاوت قابل توجهی بین این دو مدل هستش؟

نیاز من فقط برای این هست زمانی که به لطف اداره برق ، برق قطع میشه یهو ، سیستم خاموش نشه و مدتی روشن بمونه برای انجام کارهای فوری و خب سیستم هم فشاری بهش نیاد.

کیفیت ساختش بهتر از فاراتل است.هم توانش بیشتر است . این نظر منه. اختلاف قیمت انچنانی هم نداره که قابل توجه باشه.

هر دو مدل باطری داخلی داره. باطری خارجی هم میتونی اضافه کنی.

قبل خرید هم با دور وریات که سر در میارن مشورت کن. شاید این جنس برای من خوب باشه و برای شما خوب نباشه. 

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

اگه من بخوام انتخاب کنم 

این انتخاب میکنم:

قیمت مناسبی داره و مشخصاتش هم ظاهرا خوبه

فقط دو مورد

اون پشتش هیچ پریز معمولی ای نداره و گفتین باید کابل هاش همراهش ارسال بشه

اون کابل ها صرفا به پاور وصل میشن یا تبدیل به دوشاخه ایرانی یا مدل های امریکایی و اروپایی داخلش هست؟

و اینکه فن دستگاه در چه مواقعی روشن میشه و چقدر نویز داره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

قیمت مناسبی داره و مشخصاتش هم ظاهرا خوبه

فقط دو مورد

اون پشتش هیچ پریز معمولی ای نداره و گفتین باید کابل هاش همراهش ارسال بشه

اون کابل ها صرفا به پاور وصل میشن یا تبدیل به دوشاخه ایرانی یا مدل های امریکایی و اروپایی داخلش هست؟

و اینکه فن دستگاه در چه مواقعی روشن میشه و چقدر نویز داره؟

کابل برقش پشت به پشت است. https://behfee.com/product/bafo-c14-c13-back-to-back-3x1-5mm-power-cable-0-6m

یه دونه کابل هم همراش باشه کافیه. یه سرش میخوره به دستگاه سر دیگش وصل میکنی به چند راهی برق ایرانی.

سیستم خنک کنندش فکر کنم پسیو باشه. اگرم فن باشه احتمالا هوشمند است. که توی توان بالا روشن میشه. خارجیا فکر همه مسایل میکنن. چون این دستگاه تو خونه استفاده میشه. حتما فکر نویزش هم کردن.

از دیجی کالا نخرید. مستقیم از فروشنده بخرید که بتونه به سوالاتون درس پاسخ بده. مثلا شکل موج خروجی چند درصد سینوسی است؟ باطری داخلیش چند امپر است؟ باطریش تو بازار ایران گیر میاد؟ خروجیش در مقابل اتصال کوتا محافظ داره؟ کیفیت باطری داخلی چقد میشه روش حساب کرد؟ و زمان سویچ چقدره. و سوالات اینجوری خود فروشنده در جریان است.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۴ در ۰۱:۲۷، ali-۰۰۹۸ گفته است :

کابل برقش پشت به پشت است. https://behfee.com/product/bafo-c14-c13-back-to-back-3x1-5mm-power-cable-0-6m

یه دونه کابل هم همراش باشه کافیه. یه سرش میخوره به دستگاه سر دیگش وصل میکنی به چند راهی برق ایرانی.

سیستم خنک کنندش فکر کنم پسیو باشه. اگرم فن باشه احتمالا هوشمند است. که توی توان بالا روشن میشه. خارجیا فکر همه مسایل میکنن. چون این دستگاه تو خونه استفاده میشه. حتما فکر نویزش هم کردن.

از دیجی کالا نخرید. مستقیم از فروشنده بخرید که بتونه به سوالاتون درس پاسخ بده. مثلا شکل موج خروجی چند درصد سینوسی است؟ باطری داخلیش چند امپر است؟ باطریش تو بازار ایران گیر میاد؟ خروجیش در مقابل اتصال کوتا محافظ داره؟ کیفیت باطری داخلی چقد میشه روش حساب کرد؟ و زمان سویچ چقدره. و سوالات اینجوری خود فروشنده در جریان است.

سایت فروشنده اصلیش رو میفرستید ؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir۰۰ گفته است :

سایت فروشنده اصلیش رو میفرستید ؟ 

سایتش ندارم.

جستجو کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...