رفتن به مطلب

مشکل آواژنگ در ارایه خدمات مربوط به پاور های گارانتی شده کولر مستر

حمید رضا احمدی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۷ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

نتیجه اخلاقی تاپیک :

یا پاور بدون گارانتی بخرین که پولتون حروم نشه یا اگر گارانتی میخواین گرین بخرین که دست کم خیالتون تا سال ها بابت این موضوع راحت باشه.

دقیقا الان این پاور در خارج از کشور به زور 4  تومن نمیشه با گمرکی و ... حداکثر 5 تومن .  الان تو بازار اگه پیداش کنی گارانتی دارش کمتر از ده تومن بهت نمیدن.  به اندازه دو تا پاور پول میگیرن اینجوری بهانه هم میارن.

چون اگه محل اتصال اون پین با بدنه پاور دچار سوختگی میشد که  نشده است فقط تعویض یه ردیف  پین های مولکس مشکل رو حل می کنه ولی اینها فقط به دنبال بهانه هستند و چون کاری از دستشون بر نمیاد و  پاورها رو تو اون گرونی ها تا انتها فروخته اند الان ازین حرفها میزنند. 

من با گرین مشکل گارانتی اصلا پیدا نکرده ام.  ولی تو پاور بهترین گارانتی فکر کنم  همین باشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۴۵ دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

جالب هست امروز تماس گرفته اند از آواژنگد گفتند  پاورتون رو تست کردیم و هیچ مشکلی نداره ولی تحت ماین بوده و به خاطر همین مشکل پیدا کرده است

وقتی بعضی اوقات تا ۵۰ درصد پول بیشتری میدی که قطعه ای رو با گارانتی معتبر بگیری، شنیدن این حرف واقعا ناراحت کنندس و حس اینکه با کلاهبردار طرفی، بهت دست میده.

از قدیم الایام اینجوری بوده که وقتی کار گره میخورده، این مشتری بوده که مجبور بوده از خودش انعطاف نشون بده و این خوب نیست.

با این اختلاف قیمتی که محصول گارانتی دار با بدون گارانتی داره، این رفتار هیچ توجیهی نداره.

در ۴۵ دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

چون به شما هم اعتمادی نداریم بیایید اینجا تا بعد از تست شخصا بهتون تحویل بدیم. چون امکان داره بهانه بیاری که پاور خراب شده است.

فارغ از هر ماجرا و گفت و گویی، این حرف خیلی زشته و چه اشتباه استراتژیکی!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

آقای احمدی، پیشنهاد میکنم مستقیم با مدیریت این شرکت صحبت کنید و حتی این کلام بالایی رو منعکس کنید.

بعضی اوقات مشکل زیر مجموعه ها هستن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

نتیجه اخلاقی تاپیک :

یا پاور بدون گارانتی بخرین که پولتون حروم نشه یا اگر گارانتی میخواین گرین بخرین که دست کم خیالتون تا سال ها بابت این موضوع راحت باشه.

میشه با پول پاور گارانتی دار دو تا خرید شایدم بیشتر (بدون گارانتی)

دلیلی نداره پول بر شکم اینجور شرکتها بریزیم

گرین هم دست کمی از اینها نداره همشون موقع خدمات دادن طفره میرن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۳۹ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

میشه با پول پاور گارانتی دار دو تا خرید شایدم بیشتر (بدون گارانتی)

دلیلی نداره پول بر شکم اینجور شرکتها بریزیم

گرین هم دست کمی از اینها نداره همشون موقع خدمات دادن طفره میرن

من پاوری که خودم خریدم یه پاور ایسوس بود

دقیقا 60 درصد قیمت ایران خریدم از انگلستان یعنی نزدیک به نصف پول ایران

یعنی واقعا اگه ادم بیاد همه قطعات رو بدون گارانتی بخره و پول گارانتیش رو پس انداز کنه هر قطعه ای خراب شد بدون دردسر بره یه دونه اکبند دیگه سفارش بده بخره خیلی بصرفه تر در میاد

البته گرین من خودم باهاش یک بار سر پاورم سر و کار داشتم واقعا از خدماتشون راضی بودم ولی حتی گرین هم با قیمت های امروزش ارزش گارانتیش رو نداره

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

نتیجه اخلاقی تاپیک :

من v850 گرفتم سال پیش بدون گارانتی پلمپ

۱۷۵۰

یکی هم داخل فروم فروختم 

خیلی هم عالیه پول به گارانتی نباید داد

لینک به دیدگاه

نگاه کنید این پاور V750 V2 

یعنی ورژن دو V750  همونی که تو ایران اصلا وجود نداره گارانتی داره V750 کمتر از 10 تومن هم  نمیشه گیر آورد. به پول دلار کانادا 135 دلار  کانادا هست. یعنی  2700 تومان.  بعد واسه ما هزار دلیل میارن که فلان هست و ...

https://www.newegg.ca/cooler-master-v750-gold-v2-mpy-750v-afbag-us-850w/p/N82E16817171163

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان شاید بخوان بدونن که قضیه من به کجا رسید بعد از شکایت از شرکت مذکور 

کارشناسشون گفتند ما پاور شما رو پیدا کردیم و براتون فرستادیم  من هم خوشحال شدم که پاور پیدا شده است ولی در کمال تعجب وقتی به دستم رسید دیدم مدل

MWE 750 gold  برام فرستاده اند. نمیدونم یعنی شرکت آواژنگ و کولر مستر فرق این دو تا رو نمی دونند یا  .... هستند. 

من هم اقدام به مرجوع کردن پاور کردم و شکایتم رو با دریافت فقط  فاکتور 7600 تومانی  خودم ادامه خواهم داد. 

ویرایش شده توسط حمید رضا احمدی
  • لایک 1
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

دوستان شاید بخوان بدونن که قضیه من به کجا رسید بعد از شکایت از شرکت مذکور 

کارشناسشون گفتند ما پاور شما رو پیدا کردیم و براتون فرستادیم  من هم خوشحال شدم که پاور پیدا شده است ولی در کمال تعجب وقتی به دستم رسید دیدم مدل

wme 750 gold  برام فرستاده اند. نمیدونم یعنی شرکت آواژنگ و کولر مستر فرق این دو تا رو نمی دونند یا  .... هستند. 

من هم اقدام به مرجوع کردن پاور کردم و شکایتم رو با دریافت فقط  فاکتور 7600 تومانی  خودم ادامه خواهم داد. 

این مدل mwe هست    دقیقا همین مدل رو دارم تمام ماژولار  gold

پاور فوق العاده ای هست  من پیام های این تایپک رو خوندم  این گارانتی بهتر از این رو نمیده   نظرم شخصیم اینکه همینو نگه دار

در 9 ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

نه برادر اصلا تا حالا میگفتند بایستی بیای تهران بگیری 

خب الان همینو چرا نگه نمیداری؟   پاور فوق العاده ای هست

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، mehrdadM۲۰ گفته است :

پاور فوق العاده ای هست  من پیام های این تایپک رو خوندم  این گارانتی بهتر از این رو نمیده   نظرم شخصیم اینکه همینو نگه دار

نظر دادن به ایشون بی فایده است، ایشون میخواد بره بجنگه، دنبال راهنمایی نیست.

لینک به دیدگاه

دوست گرامی شما یه طوری توضیح دادی ما فکر کردیم کلا سر شما کلاه گذاشتن ! بهتون پیشنهاد مدل مشابه با پرداخت ما به التفاوت دادن دیگه مشکل چیــه ؟ شما فکر میکنی الان تمام قطعات در اروپا و آمریکا موجود هست که شرکت گارانتی کننده درجا بهشون تحویل بده ؟ چیزی که نیست رو چجوری می خوای بدست بیاری ؟!؟!؟؟!؟!؟ سَرت درد میکنه واسه داستان درست کردن؟ اعتماد بنفس و روحیه خوبی داری خوشبحالت🙃

لینک به دیدگاه

شاید شما بتونید قبول کنید این پاور حداکثر 5 تومن قیمتش هست و پاور من  اگه وارد کنه کمتر از 8 تومن نیست. 

این نسخه رو لطفا واسه خودتون بپیچید. 

در 11 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دوست گرامی شما یه طوری توضیح دادی ما فکر کردیم کلا سر شما کلاه گذاشتن ! بهتون پیشنهاد مدل مشابه با پرداخت ما به التفاوت دادن دیگه مشکل چیــه ؟ شما فکر میکنی الان تمام قطعات در اروپا و آمریکا موجود هست که شرکت گارانتی کننده درجا بهشون تحویل بده ؟ چیزی که نیست رو چجوری می خوای بدست بیاری ؟!؟!؟؟!؟!؟ سَرت درد میکنه واسه داستان درست کردن؟ اعتماد بنفس و روحیه خوبی داری خوشبحالت🙃

منظور شما از مدل مشابه MWE  هست ؟

مدل مشابه این V750  یا V750 V2 هست. 

در خصوص بقیه صحبتهاتون حرفی ندارم بزنم.  

در 11 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

نظر دادن به ایشون بی فایده است، ایشون میخواد بره بجنگه، دنبال راهنمایی نیست.

پس چرا نظر می دید؟ 

در 15 ساعت قبل، mehrdadM20 گفته است :

نه دوست عزیز مرجوعش می کنم  یا خود جنس یا همرده اش یا پول فاکتورم .

در 9 ساعت قبل، mehrdadM20 گفته است :

خب الان همینو چرا نگه نمیداری؟   پاور فوق العاده ای هست

پاور من در حال حاضر تقریبا دو برابر پاور MWE ارسالی ارزشش هست. پورتهای این چند تا کمتر از مدل V750 هست و از نظر ساختاری اون سردمدار هست. 

آواژنگ (کولر مستر) که خودشو مثلا نماینده بین المللی میدونه نمیتونه 10 تا در این مدت  2 ماه سری V وارد کنه ؟!!!

اونموقع سری V به ملت فروختن الان میخوان MWE  جایگزین کنند ؟!!!

به پاورهای سری V در دنیا  فوق العاده نمیگن. چه برسه به سری MWE. پاورهای کولر مستر در جهان مثل جهان سومی هاست.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

پاور من در حال حاضر تقریبا دو برابر پاور MWE ارسالی ارزشش هست. پورتهای این چند تا کمتر از مدل V750 هست و از نظر ساختاری اون سردمدار هست. 

آواژنگ (کولر مستر) که خودشو مثلا نماینده بین المللی میدونه نمیتونه 10 تا در این مدت  2 ماه سری V وارد کنه ؟!!!

اونموقع سری V به ملت فروختن الان میخوان MWE  جایگزین کنند ؟!!!

به پاورهای سری V در دنیا  فوق العاده نمیگن. چه برسه به سری MWE. پاورهای کولر مستر در جهان مثل جهان سومی هاست.

ببینید دوست عزیز حرف شما دقیقا مثل اینکه پاور کورسیر دادی گارانتی ولی خوب کلا موجود نیست و شما هم دقیقا همون برند رو میخوای

اون 750 رو برات آکبند فرستادن؟ 

الان گارانتی که نمیتونه بخاطر تحریم و اینا از اون پاور ها وارد کنه    سری v پاور های خوبی هستن ولی وقتی موجود نیست نباید اصرار کنی همونو میخوام   مدل 750   mwe gold هم پاور بسیار خوبیه   همون رو استفاده کن   باور کن تجربه بهم ثابت کرده  که اینم از دست خواهی داد

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

ببینید دوست عزیز حرف شما دقیقا مثل اینکه پاور کورسیر دادی گارانتی ولی خوب کلا موجود نیست و شما هم دقیقا همون مدل رو میخوای

اون 750 رو برات آکبند فرستادن؟ 

الان گارانتی که نمیتونه بخاطر تحریم و اینا از اون پاور ها وارد کنه    سری v پاور های خوبی هستن ولی وقتی موجود نیست نباید اصرار کنی همونو میخوام   مدل 750   mwe gold هم پاور بسیار خوبیه   همون رو استفاده کن   باور کن تجربه بهم ثابت کرده  که اینم از دست خواهی داد

دوست عزیز  اگه موجود نیست پول فاکتورم رو پرداخت کنند  چطور مدل  MWE  در زمان تحریم قابل وارد کردن هست  ولی مدل V قابل وارد کردن نیست. 

اینها همش توجیه هستند . شرکت اگه نمیتونه و یا نمیخواد وارد کنه نبایستی از جیب من هزینه کنه؟!!! شرکت  بایستی دست تو جیب مبارکش کنه و بعد از معذرت خواهی از من  مبلغ فاکتور من رو پرداخت کنه. 

اتفاقا به من ثابت شده است اگه واقعا حق با شخص باشه و پیگیری کنه حتما به نتیجه میرسه. 

دوستان من به هیچ عنوان این مدل رو جایگزین مدل اصلی نمی کنم. چون این مدل در بازار نصف ارزش مدل V750 هست.    بنابراین لطفا سعی در متقاعد کردن من نفرمایید. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

دوست عزیز  اگه موجود نیست پول فاکتورم رو پرداخت کنند  چطور مدل  MWE  در زمان تحریم قابل وارد کردن هست  ولی مدل V قابل وارد کردن نیست. 

اینها همش توجیه هستند . شرکت اگه نمیتونه و یا نمیخواد وارد کنه نبایستی از جیب من هزینه کنه؟!!! شرکت  بایستی دست تو جیب مبارکش کنه و بعد از معذرت خواهی از من  مبلغ فاکتور من رو پرداخت کنه. 

اتفاقا به من ثابت شده است اگه واقعا حق با شخص باشه و پیگیری کنه حتما به نتیجه میرسه. 

دوستان من به هیچ عنوان این مدل رو جایگزین مدل اصلی نمی کنم. چون این مدل در بازار نصف ارزش مدل V750 هست.    بنابراین لطفا سعی در متقاعد کردن من نفرمایید. 

اینجا کسی نیومده به شما اصرار کنه فلان کار رو بکن یا نه و...

فقط دوستان پیشنهاد دادن، منم میگم همون mwe gold مناسبه و تکنولوژیش هم به روز تره. بخاطر همین به روز بودنش قیمتش هم پایین تره، یه نگاهی به تست ها بندازید میفهمید که چیزی رو از دست نمیدید!

شما هر کاری دوست داری بکن و کسی هم کاری نداره....

با یه سرچ ساده هم میتونی ببینی که v750 تو بازار جهانی هم موجود نیست.

مثل کیسای توقف تولید شده گرینه، الان x2 شده 5 و خرده ای، ولی 1 تومنم نمی ارزه، بعد شما الان شرایطت یه جوریه که کیس x2 ت خراب شده و گارانتی قبول کرده کیس مثلا z6 که حدود 4 تومنه رو بهت بده، بعد میگی نه، اون x2 پنچ تومنه و شما باید یا خودش یا پولشو بدید؟!

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

اینجا کسی نیومده به شما اصرار کنه فلان کار رو بکن یا نه و...

فقط دوستان پیشنهاد دادن، منم میگم همون mwe gold مناسبه و تکنولوژیش هم به روز تره. بخاطر همین به روز بودنش قیمتش هم پایین تره، یه نگاهی به تست ها بندازید میفهمید که چیزی رو از دست نمیدید!

شما هر کاری دوست داری بکن و کسی هم کاری نداره....

تکنولوژی یه بحثی هست و ارزش یه بحث دیگه هست . من چون به اندازه ارزشش هزینه کرده ام. تعداد پورتهای این کمتر هست و ....

الان V750 کمتر از 8 تومن نیست پس شرکت یا 8 تومن من رو بده که من حالا بیام با توجه به تکنولوژی برم جنس 4 تومنی بخرم. 

یا دو تا پاور بده که هم ارزش بشه .

واقعا حساب دو دو تا چهار تا هست. واقعا دارم شک می کنم یه عده انگار با منظور دارن جواب میدن. 

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

تکنولوژی یه بحثی هست و ارزش یه بحث دیگه هست . من چون به اندازه ارزشش هزینه کرده ام. تعداد پورتهای این کمتر هست و ....

الان V750 کمتر از 8 تومن نیست پس شرکت یا 8 تومن من رو بده که من حالا بیام با توجه به تکنولوژی برم جنس 4 تومنی بخرم. 

یا دو تا پاور بده که هم ارزش بشه .

واقعا حساب دو دو تا چهار تا هست. واقعا دارم شک می کنم یه عده انگار با منظور دارن جواب میدن. 

درود. دو مدل پاور رو دقیقا از لینک سازنده ارسال کنید

لینک به دیدگاه

در ۵۰ دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

دوست عزیز اینو منو و شما تعیین نمیکنیم

احتمالا جهانی ناموجود شده این مدل اتفاق ها زیاد افتاده  من قبلا یه کارت 760 داشتم  اون زمون به طور عجیبی ناموجود شد  بردم گارانتی   آخرین روز هاش بود   گارانتی گرین یه gtx 950 msi gaming x بهم داد   درسته ظاهرا 760 قوی تر بود ولی چون 950 جدید تر بود همونو نگه داشتم   پارسال هم فروختمش

الان چون v750 ناموجوده این قیمت رو خورده   مطمئن باش ارزشش اینقدر نیست   همون mwe gold 750 انتخاب بهتریه

پ.ن   ما اصرار نمیکنیم که فلان کار رو بکن   ما پیشنهاد منطقی میدیم   شما مطمئن باش هیچوقت در تلاش برای مدل v750 موفق نخواهی شد   به قول قدیمی ها  میفرستنت دنبال نخود سیاه!!!   اگه قدر همین mwe رو هم ندونی  اینم از دستت میره   همینو استفاده کن  پاور بسیار خوبی هست

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است :

دوست عزیز اینو منو و شما تعیین نمیکنیم

احتمالا جهانی ناموجود شده این مدل اتفاق ها زیاد افتاده  من قبلا یه کارت 760 داشتم  اون زمون به طور عجیبی ناموجود شد  بردم گارانتی   آخرین روز هاش بود   گارانتی گرین یه gtx 950 msi gaming x بهم داد   درسته ظاهرا 760 قوی تر بود ولی چون 950 جدید تر بود همونو نگه داشتم   پارسال هم فروختمش

الان چون v750 ناموجوده این قیمت رو خورده   مطمئن باش ارزشش اینقدر نیست   همون mwe gold 750 انتخاب بهتریه

پ.ن   ما اصرار نمیکنیم که فلان کار رو بکن   ما پیشنهاد منطقی میدیم   شما مطمئن باش هیچوقت در تلاش برای مدل v750 موفق نخواهی شد   به قول قدیمی ها  میفرستنت دنبال نخود سیاه!!!   اگه قدر همین mwe رو هم ندونی  اینم از دستت میره   همینو استفاده کن  پاور بسیار خوبی هست

V750 V2  الان موجود هست ولی شرکت وارد نمی کنه چون میخواد جنس پایین رده  رو جایگزین جنس اصلی کنه. 

معنی پیشنهاد منطقی رو کاملا متوجه شدم. ممنون و متشکرم . 

<<الان چون v750 ناموجوده این قیمت رو خورده   مطمئن باش ارزشش اینقدر نیست   همون mwe gold 750 انتخاب بهتریه >>

ان شاالله برای شما پیش نیاد ولی اگه پیش اومد شما همین کار منطقی که گفتید انجام بدید. 

>پ.ن   ما اصرار نمیکنیم که فلان کار رو بکن   ما پیشنهاد منطقی میدیم   شما مطمئن باش هیچوقت در تلاش برای مدل v750 موفق نخواهی شد   به قول قدیمی ها  میفرستنت دنبال نخود سیاه!!!   اگه قدر همین mwe رو هم ندونی  اینم از دستت میره   همینو استفاده کن  پاور بسیار خوبی هست <

باشه دوست عزیز من موفق نمیشم. من رو میفرستند دنبال نخود سیاه حالا ببین کی رو میفرستند دنبال نخود سیاه .

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

باشه دوست عزیز من موفق نمیشم. من رو میفرستند دنبال نخود سیاه حالا ببین کی رو میفرستند دنبال نخود سیاه .

برادر من منظور دیگه ای نداشتم   فقط عاقبت این کارو گفتم چون سرم اومده که و تجربه مشابه رو دارم   همین الان مادربرد b360f  رو فرستادم  به مزخرفترین گارانتی ایران  یعنی حامی و شرایط مشابه شما رو دارم   صرفا من قصد و منظور دیگه ای نداشتم  

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، kiarash۹۱۷ گفته است :

برادر من منظور دیگه ای نداشتم   فقط عاقبت این کارو گفتم چون سرم اومده که و تجربه مشابه رو دارم   همین الان مادربرد b360f  رو فرستادم  به مزخرفترین گارانتی ایران  یعنی حامی و شرایط مشابه شما رو دارم   صرفا من قصد و منظور دیگه ای نداشتم  

نمیدونم  ولی یکی از دوستان  من واسه مادربردB250  نقد قیمت روز رو چند ماه پیش گرفته بود.

لینک به دیدگاه

در ۴ دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

نمیدونم  ولی یکی از دوستان  من واسه مادربردB250  نقد قیمت روز رو چند ماه پیش گرفته بود.

به هر حال امیدوارم موفق باشید   ولی ای کاش همون mwe رو نگه دارید

به هر حال مصرف کننده شما هستین  و انتخاب نهایی با شماست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۲۴ دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

داداش پشتکارتو دوست دارم اگه فقط 30 درصد پشتکار ایشون داشتیم وضعیت مملکت این نبود

تا جای ممکن دنبال حقت باش ولی جایی که دیدی که بیشتر از اون میخ حقت بیشتر نمیره ، کوتاه بیا

من خودم تجربه مشابه با گارانتی داشتم که بعد از یکسال تونستم به حقم برسم

امیدوارم موفق باشید در پناه حق

لینک به دیدگاه

ایشون دنبال این هست که 8 تومن پول بگیره بره با 4 تومنش یه پاور بخره بقیشم بزاره تو جیب مبارک

بعد من فقط میخوام بدونم شما کی این پاور خریدی 8 تومن ؟

این فاکتورتون از کجاست ؟

اختلاف قیمت اون دو مدلی هم که شما میفرمایید کلا 15 دلاره مدل پیشنهادی شرکت 115 و مدل v750 v2  کلا 130 دلاره

این پاور همین الان توی ایران موجوده با قیمت حدود 4800 الی  5200

نکته بعدی اینه شما یه یوزر کاملا معمولی هستی بدون هیچ واسطه و حتی کمترین دانشی از حقوق

اونوقت دنبال قرامت گرفتن از یه شرکت گارانتی کننده ای ؟ والا یکی از اشنا های ما پژو صفر تحویل گرفت بعد از 2 روز موتور اشهدشو گفت الان 8 ماهه ماشینش تو نمایندگی خوابیده و هیچ خبری هم از موتور جدید نیست

همینقدر بهت بگم واقعا خیلی اعصاب خوبی داری قدرشو بدون که توی این اوضاع مملکت وسط این کرونا این همه از خودت انرژی میزاری

و خوب شکایت هم بکنی به جایی نمیرسی شرکت کاملا جوابگو شما بوده و افر هم داده و خوب هیچ کمکاری نکرده و یه جورایی شما سرت بیکلاه میمونه

حالا هی بیا سیس عقاب بگیر که عاااای فلان بیسار

داداش فکر نون باش که خربزه ابه

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما داری کار درستو میکنی که دنبال حقت هستی ولی متاسفانه اینجا ایران مردم عادی نمیتونن به حقشون برسن دوستانم به خاطر همین میگن

بعید میدونم بتونید از همچین شرکتی که صددرصد اکثر این شرکتا بالاییا توش دست دارن بتونید شکایت کنید ولی به هر حال موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام
دوستان اخه چرا حرف زور به این بنده خدا میزنید
الان برید نمایندگی های اواژنک و کولر مستر و انبارشون رو زیرو رو کنید
تعداد بسیار زیادی از این پاور موجود دارن
اصلا ممکن نیست نمایندگی هاشون حداقل یدونه از این پاور موجود نداشته باشن تو کشور
حتما حتما موجوده
خب اواژنگ مجبوره حتی شده از نمایندگی هاش یا حتی از مغازه های بازار یکعدد تهیه کنه و بده به ایشون و اینقدر انرژی و ... رو صرف نکنه
هر کی امروز تو بازار هستش یه چهار تا مغازه سوال کنه مطمئن باشه پیدا میکنه این مدل رو
پس دیگه وقتی شرایبط اینقدر پیچیده میشه و مشتری هم حق داره و همیشه حق با مشتری هست
باید به هر صورتی که میتونند کارشون رو راه بی اندازند
الان ایشون اگه بخوان هم میتونند حتی در مورد خواب سیستم و کلی مسائل دیگه هم ادعای خسارت کنند از آواژنگ بدلیل کوتاهی و بقول خودمون پیچوندن قضیه
به زبون ساده میگم
اواژنگ که اینقدر به خودش میباله که چمیدونم 20 ساله داره خدمات ارائه میده نماینده فلان و ... هست و شماره یک هست و هزار تا مورد دیگه
پس حتما حتما میتونه یه پاور برای ایشون پیدا کنه توی سطح بازار و حداقل خدماتی که باید بده رو ارائه کنه
اره عزیز وقتی به فرض مثال جنس 100 دلاری رو 200 دلاری مچپونید به ملت باید جوابگو هم باشین دقیق و بدون کم کسری
موفق پیروز باشید
ما هم یادش بخیر
راه مون خورد آواژنگ یه کارت گرافیک 1060 2 فن داشتیم روی 65 درصد فن نویز میداد
با فیلم و عکس و مدرک ارائه دادیم ولی زیر بار نرفتن و اون زمون کارت یک هفته خریداری شده رو با کلی ضرر بخاطر همین آواژنگ گل و بلبل فروختیم رفت

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...