رفتن به مطلب

متفاوت ترین مسابقه اورکلاک ***اورکلاک از نگاه طنز و کاریکاتور*** :D

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

خیلی وقت بود که میخواستیم مسابقه ای اجرا کنیم که اکثر کاربرا به راحتی بتونن درش شرکت کنن . و اورکلاک همیشه طرفداران خاص خودش و امکانات خاص خودش رو داشته . اگر مسابقه اورکلاک میگذاشتیم همیشه به یه سری قطعات قوی و ابزارهای گرون نیاز داشت که برای همه قابل تهیه نبود و باعث رنجش بعضی از دوستان میشد . این شد که تصمیم گرفتیم کار خلاقانه ای بکنیم و مسابقه ای رو به اجرا بگذاریم که همه بتونن درش شرکت کنن .

فکر میکنم این برای اولین بار در دنیا باشه که چنین مسابقه ای برگذار میشه ( البته تا جایی که تحقیق کردم )

عنوان مسابقه :

اورکلاک از نگاه طنز و کاریکاتور :D

توضیحات :

هر کسی میتونه در این مسابقه شرکت کنه و عکسها و یا نقاشیهای خودش رو برای ما ارسال کنه

این کار میتونه با زبان دیگری اورکلاک رو ترسیم بکنه و حتی اگر کسی از اورکلاک چیزی نمیدونه میتونه با نگاه کردن به کارهای هنری شما عزیزان به این امر فائق بیاد

شرایط شرکت در مسابقه :

1 - شما میتونید با گرفتن عکس و نمایش اورکلاک به صورت طنز در مسابقه شرکت کنید

2 - کشیدن نقاشی و کاریکاتور

3 - ارسال عکسها و اثار در رزولیشن 1280 * 1024 ( به دلیل اینکه همه کارهای شما پرینت گرفته خواهد شد و در فروشگاه لیون کامپیوتر با ذکر نام شما به نمایش گذاشته میشه )

4 - تمامی این اثار با عنوان "مسابقه کاریکاتور" باید برای من پیغام خصوصی بشه

5 - شروع مسابقه از تاریخ 31/3/1391 تا مورخه 31/4/1391 خواهد بود .

6 - کاربرانیکه زودتر از بقیه اثارشون رو میفرستن امتیاز بیشتری خواهند داشت

7 - اسم کاربر در سمت چپ پایین اثر و ادرس سایت لیون کامپیوتر "www.lioncomputer.ir" در سمت راست اثر باید نوشته بشه

جوائز :

نفر اول 60000 تومان

نفر دوم 50000 تومان

نفر سوم 40000 تومان

نکته : نفرات برنده توسط هئیت داوران انتخاب خواهند شد

نکته : هر کسی نقاشیش و یا هنرش قویتر باشه دلیل بر برنده بودنش نیستش و ملاک برنده شدن بیشتر موضوع اثر و درک صریحتر از اورکلاک هستش

زبان نمایش زبان همه ادمهای دنیاست و قابل فهم برای همه

ایده ها و خلاقیتهاتون رو اگر اجراش برای خودتون سخته میتونید به شخص دیگه ای بدید تا براتون اجرا کنه و بکشه

اگر فکر کنید ایده های زیاد میشه ازش در آورد و هر کسی دید خودش رو نسبت به اورکلاک میتونه ترسیم کنه و بهتون قول میدم که مسابقه شرینی برای همه بشه .

پاسخگوی تمام سوالات شما خواهیم بود و منتظر نظرات شما عزیزان هستیم .

@};- @};- @};- :x

لینک به دیدگاه

• ارسال 99
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

سلام

منکه خوندم یه مخه معیوب داشتم اونم هنگ کرد /

جناب حسینی یا مشکل از قسمت پردازش من هستش یا اینکه جملات نوشته شده سنگین و گویای عمل نیستن/

میشه لطف کنین یه مثالی عکسی توضیح اضافی بدین

مرسییییییییییییییییییییییی

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

درود عطا جان

هر چیزی رو در این دنیا میشه به صورت طنز نشون داد .

اورکلاک چیه ؟ وقتی اورکلاک میکنیم چه اتفاقی میفته ؟ چه ابزاری برای اورکلاک نیاز هستش ؟ همیشه اینها باعث ایده هایی در مورد طنز میشه عزیز

مثلا :

1 - در مورد دمای بالای قطعه ای که میخواد اورکلاک بشه میتونید طنز بسازی حالا چه به صورت عکس و چه به صورت نقاشی و کاریکاتور

2 - در مورد قطعه ای که اسیب میبینه میتونی خیلی ایده بریزی

3 - در مورد کارایی بالای قطعه بعد از اورکلاک میتونی طنز بسازی

نمونه ایده خودم :

میشه توی یک طرح CPU رو نشون داد که چشم و دهن و دست و پا داره و عکس قبل از اورکلاک کاملا معمولی و ضعیف و نحیف هستش و همنوعش در کنارش اورکلاک شده و کاملا بازوهای قوی و تنومندی داره :D

چقدر ایده باحالی شد ;)

در کل میشه هزاران ایده ریخت عزیز برای عکس هم نمیگم تا برید خودتون راجبش فکر کنید

لینک به دیدگاه

هدف دیگه این مسابقه لذت بردن و یه مقدار شوخی با اورکلاک و شاد شدن در کنار هم بود دوستان گلم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی نقاشی رو اورکلاک کنیم دیگه :دی

فقط ولتاژ بالای 1.6 ندین :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

یعنی نقاشی رو اورکلاک کنیم دیگه :دی

فقط ولتاژ بالای 1.6 ندین :دی

=))

خیلی باحالا بود

میشه با فتوشاپ , دوربین عکاسی , مداد رنگی روی کاغذ و هر روشی این کار و انجام داد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به عنوان یک ایده میشه کاریکاتور آقا پوریا هم کشید (به عنوان یک استوره ی اورکلاک 8-X )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میتونم کاریکاتور خودمو که برای مسابقه ی بالاترین و پایین ترین امتیاز 3DMark 11 که یکی از فروم های همسایه برگزار کرد و قرار بود کلی جایزه داشته باشه و از قبل عید تا 20 فروردین طول کشید و عین 1 ماه رو داشتم برای Low Score تلاش می کردم بکشم !!! :o) مخصوصا آخرش که فقط به نفر اول جایزه دادن و بقیه نفرات...... 8-X :wacko: چه زحمتها کشیدیدم یادش به ...

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

آقای حسینی عجب هدفها و ایده هایی داری شما تو زندگانی خداوکیلی جای تحسین داره :clapping:

از این بچه بازی ها هم راه نمیدازین که مثلا بعضی سایتها میگند و گروه ها میگند گوشی جایزه میدیم و کارت شارژ و ... . ماشالا دست و دلبازی و یا به عبارتی میخواین به هدف جون ببخشید و انگیزه بدید . خلاصه مخلصیم Not%20Worthy.gif

دستتون درد نکنه هم برای این حرکت ها هم برای ایجاد تیم قدرتمند اورکلاک جهانییییییییی @};- پرچم لیــــــــون بالاست ماشالا :clapping:

لینک به دیدگاه

خیلی حال میده :D مدیرها هم میتونن شرکت کنن ؟ ;) :D اگر آره ، از الان نقشه بکشم :D

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر جناب حسینی عزیز

64441738242042346123.png

واقعا کار جالبی هست برنامه ویژه ای براش ترتیب دادم :D ;)

جایزه ها هم که ماشاالله تحریک کننده هستن نمیزارن ما در بریم از جلو مانیتور 8-X

با اینجور اشکال مشکلی نداره؟ کمی ممکنه طولانی تر بشه البته ولی کار جالبی در میاد یه نمونش که دوستان عزیز هم ببینن

نگن تنها تنها رفتی برنامه چیدی :D

40939487952902062386.jpg

لینک به دیدگاه

قبول نیست مدیرا نمیتونن شرکت کنن :D (مخلصم حامد جان ^_^ )

میشه از کارکترهای آماده استفاده کرد ؟ اینجا همه طراحی بلد نیستن ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

..................................................................................................

post-8106-0-45422100-1340134834_thumb.jpeg

post-8106-0-99141400-1340134841_thumb.jpeg

post-8106-0-13605500-1340134855_thumb.jpeg

post-8106-0-44547300-1340134871_thumb.jpeg

لینک به دیدگاه

اینم داستان من تو عید امسال! :دی

%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF.jpg

بازم درحال ساخت!:دی

لینک به دیدگاه

اینم یه تجربه باهال با نیتروژن مایع!

بروبچه هایی که نیتروژن دارن میدونن این حرکت چقدر حال میده!

اصاً روح و روان آدم رفرش میشه!! :دی

%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF2.jpg

لینک به دیدگاه

قابل نداشت!

بازم درست کنم؟

موضوع بدید ترولیش با من B)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

همه میتونن شرکت کنن حتی مدیران سایت .

در کل اثاری که برای من به عنوان مسابقه ارسال بشه توی مسابقه شرکت داده میشه . همین الانش میبینم که دوستان ترکوندن و این نشونه اینه که هزاران ایده میشه ساخت دوستان گلم

من هزاران ایده توی ذهنم هستش و متظر ایدههای خوبتون هستم و میخوام بترکونید .

میخوام کارهاتون به گونه ای باشه که اگر در سایتهای خارجی قرار گرفت همه کف کنن از هنرتون دوستان گلم

در کل هیچ وقت خودتون رو دست کم نگیرید و اینو بهتون قول میدم که این حرکت کاملا یک حرکت جهانی در زمینه اورکلاک باشه که بعدا متوجه این امر خواهید شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.................................

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

شاید بهتر باشه یه مقدار کلمه های بهتری تو صحبتای تصویرا استفاده کنید. ( بوووووووق دار نباشه که اگه نمایشگاهی چیزی برگزار شد بشه گذاشت) نه جناب حسینی؟

لینک به دیدگاه

شاید بهتر باشه یه مقدار کلمه های بهتری تو صحبتای تصویرا استفاده کنید. ( بوووووووق دار نباشه که اگه نمایشگاهی چیزی برگزار شد بشه گذاشت) نه جناب حسینی؟

در کل پیشنهاد من اینه که از کلمات استفاده نشه و همه چیز توی تصویر خودش رو نشون بده چون میدونم که به درد اورکلاکرهای کل دنیا میخوره و روحیه همشون رو تغییر میده دوستان گلم

میخوام با این کار همه اونها حال کنن و بدونن که اورکلاک روی دیگه ای هم داره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

همه میتونن شرکت کنن حتی مدیران سایت .

در کل اثاری که برای من به عنوان مسابقه ارسال بشه توی مسابقه شرکت داده میشه . همین الانش میبینم که دوستان ترکوندن و این نشونه اینه که هزاران ایده میشه ساخت دوستان گلم

من هزاران ایده توی ذهنم هستش و متظر ایدههای خوبتون هستم و میخوام بترکونید .

میخوام کارهاتون به گونه ای باشه که اگر در سایتهای خارجی قرار گرفت همه کف کنن از هنرتون دوستان گلم

در کل هیچ وقت خودتون رو دست کم نگیرید و اینو بهتون قول میدم که این حرکت کاملا یک حرکت جهانی در زمینه اورکلاک باشه که بعدا متوجه این امر خواهید شد

ایده زیاده ولی تبدیلش به عکس و کاریکاتور سخته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...