رفتن به مطلب

نت 4G های وب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

کسی از دوستان تجربه استفاده از نت مورد نظر داره ؟ سایتش که ارور میده و نمیتونم مناطق تحت پوشش چک کنم

از دکل همراه اول استفاده میکنه یا ایرانسل ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

ببین اینجور سیمکارت ها دیگه خیلی زیاد شده ! بعید میدونم اپراتوری از نظر سرعت و پینگ به پای همراه اول برسه  ، 4G رایتل و شاتل رو اخیرا تست کردم به معنای واقعی کلمه افتضاح است ! دکل مخابراتی هم نزدیک خونه است

لینک به دیدگاه

در ۱۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام

کسی از دوستان تجربه استفاده از نت مورد نظر داره ؟ سایتش که ارور میده و نمیتونم مناطق تحت پوشش چک کنم

از دکل همراه اول استفاده میکنه یا ایرانسل ؟

سلام

قبلا سرویس adsl این شرکت رو داشتم و تا ۲ سال پیش از نظر حجم و پشتیبانی نسبتا خوب بودن. بعدا هم قیمتاشون نامناسب و کپی آسیاتک و شاتل شد و پشتیبانی هم ضعیف شد و کلا از اون موقع دیگه تمدید نکردم.

تجربه استفاده از سرویس 4G این شرکت رو ندارم ولی منم قصد خریدش رو داشتم ولی پشتیبانیش میگفت در محدوده شهری قابل استفاده نیست و فقط محدوده روستایی.

البته این شرکت بنظر میاد زیرساخت اختصاصی خودشو داشته باشه و به همراه اول و ایرانسل وابسته نباشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

ببین اینجور سیمکارت ها دیگه خیلی زیاد شده ! بعید میدونم اپراتوری از نظر سرعت و پینگ به پای همراه اول برسه  ، 4G رایتل و شاتل رو اخیرا تست کردم به معنای واقعی کلمه افتضاح است ! دکل مخابراتی هم نزدیک خونه است

به خاطر قیمتش فقط

همراه اول که بسته هاش گرونه 

مبین نت قیمت هاش خوبه فقط سیم کارت بدون مودم نمیفروشه (میگن فقط با مودهای خودشون کار میکنن)

در هم اکنون، Blueman6 گفته است :

سلام

قبلا سرویس adsl این شرکت رو داشتم و تا ۲ سال پیش از نظر حجم و پشتیبانی نسبتا خوب بودن. بعدا هم قیمتاشون نامناسب و کپی آسیاتک و شاتل شد و پشتیبانی هم ضعیف شد و کلا از اون موقع دیگه تمدید نکردم.

تجربه استفاده از سرویس 4G این شرکت رو ندارم ولی منم قصد خریدش رو داشتم ولی پشتیبانیش میگفت در محدوده شهری قابل استفاده نیست و فقط محدوده روستایی.

البته این شرکت بنظر میاد زیرساخت اختصاصی خودشو داشته باشه و به همراه اول و ایرانسل وابسته نباشه.

فردا باید بهشون زنگ بزنم ببینم شهری میدن یا نه

مشکل الان حجمه که هیچ کدوم از اپراتورها حجم مناسب با قیمت نمیدن های وب بسته ی یک سالش عالیه ، فقط سایت داغونی داره

انلاین هم خواستم سفارش بدم قبول نکرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نماینده های وب تبریز که تلفن جواب نمیدن

نت 4g چی سراغ دارین که قیمت بسته هاش مناسب باشه ؟ واسه آنلاین نمیخوام وب گردی و دانلود مختصر

لینک به دیدگاه

سلام

من TD-LTE ایرانسل دارم بد نیست

سرعت دانلود از 1 تا 4 متغیره با 2 تا آنتن اونم

حجم هم 140 گیگ میگیرم 3 ماهه 190 تومن

لینک به دیدگاه

در بحث اینترنت چه همراه و چه ADSL هر منطقه با منطقه دیگه فرق داره و بستگی به زیرساخت شبکه و جمعیت اون محدوده داره...

باید خودتون تست کنید , یه بسته کم حجم از هر دوتا شرکت ایرانسل و همراه اول بگیرید ببینید کدوم براتون بهتره...

جایی که من هستم سرعت دانلود همراه اول از 500-600 کلیوبایت بیشتر نمیشه ولی با ایرانسل تا 5-6 مگ میره...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۴۳ دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

در بحث اینترنت چه همراه و چه ADSL هر منطقه با منطقه دیگه فرق داره و بستگی به زیرساخت شبکه و جمعیت اون محدوده داره...

باید خودتون تست کنید , یه بسته کم حجم از هر دوتا شرکت ایرانسل و همراه اول بگیرید ببینید کدوم براتون بهتره...

جایی که من هستم سرعت دانلود همراه اول از 500-600 کلیوبایت بیشتر نمیشه ولی با ایرانسل تا 5-6 مگ میره...

ایرانسل خونه ما داغونه ، عرض کردم واسه انلاین نمیخوام

اولویت به صرفه بودن بسته های نته که های وب بسته 6 و یک ساله عالی بود هر گیگ 800 تومن میشد که سایتش داغونه نمایندگی جواب نمیده باید زنگ بزنم به مرکز

دست اخر فکر کنم ایرانسل بگیرم بهتره

لینک به دیدگاه

در ۱۶ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اولویت به صرفه بودن بسته های نته که های وب بسته 6 و یک ساله عالی بود هر گیگ 800 تومن میشد که سایتش داغونه نمایندگی جواب نمیده باید زنگ بزنم به مرکز

4جی های وب روستایی هست...

image.thumb.png.149b0f80d98adb0fd247f0ad15a805f0.png

اینم هزینه های اضافه اش:

image.thumb.png.2bdc8cc9a19914bea28aab0ae89b8bab.png

لینک به دیدگاه

در ۶ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

ایرانسل خونه ما داغونه ، عرض کردم واسه انلاین نمیخوام

دست اخر فکر کنم ایرانسل بگیرم بهتره

اینترنت سیمکارتی و TD LTE کلا بسته به صرفه ندارن

اگه 4Gایرانسل آنتن نده ممکنه TD LTE کامل آنتن بده اینا رو میتونی تو سایتشون ببینی  الان جایی که من هستم پوشش درستی از4G ایرانسل نیست ولی TD LTE فول آنته سرعتش متغییر 50تا80هست آپلودش 3تا 5مگ از نظر سرعت خوبه ولی چون در مقایسه با بسته شبانه همراه اول و ADSL نمیصرفه الان یک ساله که خاموش مونده

لینک به دیدگاه

سلام.من همراه اول دارم 4g معمولا سرعتش 20 تا 50 مگابیت هست من 80 مگابیت هم گرفتم یبار.پینگ داخلی هم 30 تا 40 میلی ثانیه هست.از 3g رایتل 10-12 مگابیت هم گرفتم پینگ داخلی هم 35-40 میلی ثانیه. هست.اما حتی adsl هم منطقه به منطقه فرق داره چه برسه به اینترنت گوشی و اینجور چیزا.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...