رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیس کامپیوتر تا سقف 30 میلیون تومان برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با این بودجه لپ تاپ گیم بگیرید بهتره

https://www.digikala.com/product/dkp-5181982/لپ-تاپ-15-اینچی-ام-اس-آی-مدل-gf63-thin-9scxr-clone-1-of-3762703

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱۳ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

لپ تاپ گیمینگ 🤣
بیخیال لپ تاپ واسه کاربری گیم؟
این دوستمون بره این پی سی رو بگیره خیلی بهتره
4650g

Asus B550-f gaming

16 گیگابایت رم

ssd samsung evo 860 250

پاور 750 ایسوس

قطعا به سادگی میتونه بازیهای روز رو بازی کنه.

نهایتا بعدا یه بودجه ای پیدا کنه یه کارت گرافیک اضافه کنه قطعا بهتر از لپ تاپه.

لینک به دیدگاه

در ۳۵ دقیقه قبل، Amordad گفته است :

بهترین قطعات برای کیسی که میشه با این بودجه جهت گیمینگ خرید چیه ؟

سیستم کامل کارکرده درحد نو فول گارانتی میخایین موجود قیمت 28

z370 gigabyte

i5 9400f

deepcool gamax c40

ram 16gb bus 3200 cl15

asus gtx 1650 super

ssd kingston 120gb

hhd 1tb 

coolermaster mmw 550w

case asus tuf gt301

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

لپ تاپ گیمینگ 🤣
بیخیال لپ تاپ واسه کاربری گیم؟
این دوستمون بره این پی سی رو بگیره خیلی بهتره
4650g

Asus B550-f gaming

16 گیگابایت رم

ssd samsung evo 860 250

پاور 750 ایسوس

قطعا به سادگی میتونه بازیهای روز رو بازی کنه.

نهایتا بعدا یه بودجه ای پیدا کنه یه کارت گرافیک اضافه کنه قطعا بهتر از لپ تاپه.

به نظر میاد شما کلا در جریان نیستید وگرنه مضحک ترین پیشنهادی بود که تو لیون کامپیوتر دیدم چون ایشون دقیقا باید همین مقدار بودجه رو جور کنه واسه کارت گرافیک !!! یه سیستم دست دوم تهیه کنه از این پیشنهادی که شما دادی بصرفه تر

الان لپ تاپ با کارت 3080 و Liquid Metal و سی پی یو نسل یازده Core i 9 اومده بیرون هیچ آدمی با عقل سلیم سیستم بدون کارت گرافیک نمیخره اونم برای گیم ! گیم بازی کردن بدون کارت گرافیک !🙄 بعدا باید خودشو گرفتار خرید کارتی کنه که قیمتش هر روز بالا پایین میشه ، 2060 لیون داره میده 25 میلیون ناقابل 
به هر حال خودش میدونه........

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادات همه دوستان 

من برای گیم حرفه ای نمیخوام . از میون آخرین نسل های مادربورد و پردازنده با هدف گیمینگ بهترین قطعاتی که میشه خرید رو راهنمایی بفرمایید .

سپاس از راهنماییهاتون

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

به نظر میاد شما کلا در جریان نیستید وگرنه مضحک ترین پیشنهادی بود که تو لیون کامپیوتر دیدم چون ایشون دقیقا باید همین مقدار بودجه رو جور کنه واسه کارت گرافیک !!! یه سیستم دست دوم تهیه کنه از این پیشنهادی که شما دادی بصرفه تر

الان لپ تاپ با کارت 3080 و Liquid Metal و سی پی یو نسل یازده Core i 9 اومده بیرون هیچ آدمی با عقل سلیم سیستم بدون کارت گرافیک نمیخره اونم برای گیم ! گیم بازی کردن بدون کارت گرافیک !🙄 بعدا باید خودشو گرفتار خرید کارتی کنه که قیمتش هر روز بالا پایین میشه ، 2060 لیون داره میده 25 میلیون ناقابل 
به هر حال خودش میدونه........

جک میگی جیگر؟

بنچمارک ها رو دنبال کردی؟ 

کی گفته این سیستم کارت گرافیک نداره، همین کارت گرافیک مجتمعش تمام بازی ها روز رو با کیفیت مناسب اجرا میکنه

از جهتی خود پردازنده هم توان خوبی داره، این دوستمون میتونه بعدها یه کارت گرافیک مناسب بذاره رو این سیستم.

سیستم دست دوم؟ مثلا یه 1650؟ خخخخخ

در ضمن لپ تاپ های گمینگ علاوه بر سنگینی استهلاک به شدت بالایی دارن

و به علت کولینگ ضعیف و ذات دمای کاری بالای قطعاتشون زود داغون میشن

و مورد بعدی هم باتریشونه که عموما تو همون یکی دو سال اول به فاک میره.

و مورد آخر توان پردازشی قطعات لپ تاپ با هم اسمشون در دسکتاپ حدود 20 تا 30 درصد ضعیفتره.

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Amordad گفته است :

ممنون از پیشنهادات همه دوستان 

من برای گیم حرفه ای نمیخوام . از میون آخرین نسل های مادربورد و پردازنده با هدف گیمینگ بهترین قطعاتی که میشه خرید رو راهنمایی بفرمایید .

سپاس از راهنماییهاتون

دوست من اون موردی که من پیشنهاد دادم رو بگیر

کارت گرافیک مجتمع پردازنده 4650g کار شما رو راه میندازه.
مادربرد مناسبی هم پیشنهاد دادم، شما قطعات مناسبی میگیری
هر موقع نیاز به کارت گرافیک بهتر پیدا کردی گرافیک بخر.
سمت لپ تاپ های گیمینگ به هیچ وجه نرو چون استهلاک به شدت بالایی دارن
و قطعا اذیت میشی، بنچمارک ها رو الان میتونی تو یوتیوب دنبال کنی.

https://www.youtube.com/watch?v=JrfttdFLmF8

https://www.youtube.com/watch?v=eRTQGHi4E28

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

با این بودجه لپ تاپ گیم بگیرید بهتره

موافقم

قبلا قیمتها جوری بود که با پول یه لپتاپ دو تا سیستم در همون حد میگرفتی اما الان با پول یه گرافیک میشه لپتاپ در همون حد یا نزدیکش گرفت

https://www.lioncomputer.com/product/284lv/Lenovo-Legion-5-i7-10750H-16GB-1TB-512GB-SSD-6GB-GTX-1660Ti-Laptop

https://fafait.net/product/laptop/msi-gf63-thin-10scsr?id=23100

اگه قرار شد لپتاپ بگیری ، انتخابهای نزدیکی تو بودجه 30 تومن هست که اختلافات کوچیکی دارن 

اما لپتاپ اولی که پیشنهاد دادم کارت گرافیک خوبی داره باید سایتها رو زیر رو کنی ببینی کدومش بهتر و با صرفه تره از لحاظ مشخصات

بخوای سیستم بگیری حداقل همون کارت 1660ti بیست تومن  شایدم بیشتر برات آب میخوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله لپتاپ در حال حاضر گزینه خیلی به صرفه تری هست، فقط همونطور هم که دوستان گفتن، باید حواستون به تهویه ش باشه و براش یه کول پد مناسب بگیرید، اون سیستمی که با 4650 هم پینهاد داده شده مناسبه، ولی گرافیک 4650 یه چیزی یکم ضعیف تر از gtx750 هست، میشه بازیای روز رو با تنظیمات پایین و fhd با حدود 30 فریم ازش انتظار داشت، میتونید روی همون سیستم هم یه گرافیک با حدود بودجه 8 تومن در حد 1650 تهیه کنید و لذت ببرید

لینک به دیدگاه

واقعا این پیشنهادات چیه میدید دوستان. 30 تومن پول کمی نیست برای سیستم جمع کردن. اگر اصراری به قطعات نو نباشه سیستمی میشه بست که راحت 1080 الترا جوابگو باشه. وقتی میشه 1060 یا 1070 بست حتی چه نیازی به لپتاپ یا سیستم با گرافیک انبرد هستش؟ یه گراف 1060 12 تومن. یه 1070 15 تومن بعلاوه اینهمه گراف های 4 گیگ همرده از 580 بگیر تا  خانواده 1650 . . ینی واقعا با 15 تا 18  تومن مابقی نمیشه باندل و هارد و قطعات ریز رو جور کرد؟ 

نمیدونم این دوستمون مانیتور داره یا نه. یا به کل هم کیس هم مانیتور هم موس و کیبرد میخواد و درچه سطحی انتظار بازی داره. ولی خدایی از بچه های فروم این پیشنهادات و میبینم خندم میگیرم. این همه فروشنده داره فروم که همه مدل تستی میگیرن از قطعات و میشه قطعات رو به کل حتی دسته دو گرفت بدون ترس و نگرانی از سلامتش.

نظر خودم یه 1060 یا 1650 سوپر اکثر بازیارو به راحتی اجرا میکنه .موس و کیبرد و مانیتور 1080 و قاب کیس و پاور سرجمع 10 تومن . 10 تومن مابقی هم باندل. ( یه سیستم حدودی بدون چک کردن قیمتا تو ذهنم اومد قرار هم نیست خریدار بیفته دنبال ریز ریز جمع کردن کیس.)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

موافقم

قبلا قیمتها جوری بود که با پول یه لپتاپ دو تا سیستم در همون حد میگرفتی اما الان با پول یه گرافیک میشه لپتاپ در همون حد یا نزدیکش گرفت

https://www.lioncomputer.com/product/284lv/Lenovo-Legion-5-i7-10750H-16GB-1TB-512GB-SSD-6GB-GTX-1660Ti-Laptop

https://fafait.net/product/laptop/msi-gf63-thin-10scsr?id=23100

اگه قرار شد لپتاپ بگیری ، انتخابهای نزدیکی تو بودجه 30 تومن هست که اختلافات کوچیکی دارن 

اما لپتاپ اولی که پیشنهاد دادم کارت گرافیک خوبی داره باید سایتها رو زیر رو کنی ببینی کدومش بهتر و با صرفه تره از لحاظ مشخصات

بخوای سیستم بگیری حداقل همون کارت 1660ti بیست تومن  شایدم بیشتر برات آب میخوره

قیمت قطعات اینقدر بالاست نمیصرفه کامپیوتر بخری مگر اینکه بری سمت دست دوم تازه اونم کارت و سی پی های چند نسل قبل ! که با توجه به استهلاک کارت گرافیک سمتش نره بهتره

خودم لپ تاپ با کارت RTX 2070 دارم پنل 240 هرتز IPS و CPU core i7 10750h و 16Gb ram 3200 با 2 ترا اس اس دی M.2  و کول پد دیپ کول RGB  با پول اینا تو ایران میتونید نصف این قطعاتو رو کامپیوتر پیاده کنید ؟!؟!؟ مانیتور 240 هرتز چی ؟ 

از آذر ماه پارسال تا الان دارم ازش استفاده میکنم روزی 8 تا 10 ساعت دارم گیم میزنم بعضیا که میگن دماش فلان اصلا متوجه نیستن استاندارد قطعات لپ تاپ با PC متفاوته ، بازم خیلی نگرانی بابت دما داشته باشه وکیوم یا کولپد استفاده کنه ولی لپ تاپ رو بزاره رو حالت Turbo ، یا بره سمت لپ تاپ های که سی پی یو رایزن دارن کمتر دما تولید میکنه

اون لپ تاپ های Legion 5 پر فروش هستن و امتحان خودشونو پس دادن گزینه ی خیلی خوبیه

لینک به دیدگاه

گرامی سلام

توصیه من به شما خرید سری لژیون از لنوو هستش

اگر دارید و میتونید 40-50 هزینه کنید لژیون 7 حرف نداره

اگر محدود به 30 تومن هستید لژیون 5 هم گزینه خیلی خوبیه

حتما تو یوتوب مقایسه ها رو ببینین

سمت خرید جنس دست دوم هم نرید

کیس هم بگیرید فقط گرافیکش 30 تومن میشه

واسه همین بر عکس گزشته الان خرید لپتاپ انتخاب بهتری هستش

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، milad.azn گفته است :

واقعا این پیشنهادات چیه میدید دوستان. 30 تومن پول کمی نیست برای سیستم جمع کردن. اگر اصراری به قطعات نو نباشه سیستمی میشه بست که راحت 1080 الترا جوابگو باشه. وقتی میشه 1060 یا 1070 بست حتی چه نیازی به لپتاپ یا سیستم با گرافیک انبرد هستش؟ یه گراف 1060 12 تومن. یه 1070 15 تومن بعلاوه اینهمه گراف های 4 گیگ همرده از 580 بگیر تا  خانواده 1650 . . ینی واقعا با 15 تا 18  تومن مابقی نمیشه باندل و هارد و قطعات ریز رو جور کرد؟ 

نمیدونم این دوستمون مانیتور داره یا نه. یا به کل هم کیس هم مانیتور هم موس و کیبرد میخواد و درچه سطحی انتظار بازی داره. ولی خدایی از بچه های فروم این پیشنهادات و میبینم خندم میگیرم. این همه فروشنده داره فروم که همه مدل تستی میگیرن از قطعات و میشه قطعات رو به کل حتی دسته دو گرفت بدون ترس و نگرانی از سلامتش.

نظر خودم یه 1060 یا 1650 سوپر اکثر بازیارو به راحتی اجرا میکنه .موس و کیبرد و مانیتور 1080 و قاب کیس و پاور سرجمع 10 تومن . 10 تومن مابقی هم باندل. ( یه سیستم حدودی بدون چک کردن قیمتا تو ذهنم اومد قرار هم نیست خریدار بیفته دنبال ریز ریز جمع کردن کیس.)

فقط کیس میخوام با این مبلغ

لینک به دیدگاه

خرید قطعات دست دوم با ۳۰ تومان واقعا اشتباه هست. دوستان لطفاً چطوری دلتون میاد خیلی راحت میگید ۱۵ تومان بده ۱۰۷۰؟؟ اونم دست دوم؟؟؟

شخصا باشم این پول رو میدم یا هر دو کنسول نسل بعدی رو با هم میگیرم یا یک لپ‌تاپ یا یک کیس آکبند با مشخصات بالا و یک کارت ۱۶۵۰.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Amordad گفته است :

اگه فقط کیس باشه

i5 10400f

M.b h410 gigabyte/asus prime  mk

Gtx 1660 gigabyte

Ram 16      (2x8)2400mhz

کیس ساده     فعلا یه کارکرده ارزون بردار  بعدا پول دستت اومد در حد یه z2 hero ببند

Pawer 500/550 green

Hdd 1 tra

Sss 240 gb 

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

خرید قطعات دست دوم با ۳۰ تومان واقعا اشتباه هست. دوستان لطفاً چطوری دلتون میاد خیلی راحت میگید ۱۵ تومان بده ۱۰۷۰؟؟ اونم دست دوم؟؟؟

شخصا باشم این پول رو میدم یا هر دو کنسول نسل بعدی رو با هم میگیرم یا یک لپ‌تاپ یا یک کیس آکبند با مشخصات بالا و یک کارت ۱۶۵۰.

من بطور مثال گفتم. فقط یاداوری کردم این کار شدنیه . حالا یه قطعه نو یه قطعه دست دو. با این وضعیت خرید و فروش و افت قیمت قطعه تمیز دست دوم گرفتن واقعا هیچ عیبی نمیبینم من. در ثانی  قدرت لپتاپ کجا قدرت کیس کجا . مایینتور 15 و 17 کجا 22 و 24 کجا. دوستمون اگر بخواد 580 خونگی براش سراغ دارم.

دیگه بخوایم یا نخوایم قیمت اجناس شده اینها. منم واقعا دوس داشتم 1070 خودمو که قبل تب ماین 3300 فروختم و همون قیمت بخرم ولی مگه میشه :) 570 ای که 1500 بود رو خریدم 7 تومن 

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

در ۱۴ ساعت قبل، Amordad گفته است :

سلام

اگر فقط کیس میخواهی

میتونی فعلا روی سری 5000G که به زودی میاد حساب کنی .

پردازنده های سری 5000G از نظر قدرت خام CPU چندان تفاوتی با سری معمولی 5000 ندارن اما در عوض گرافیک داخلیشون قدرت خوبی داره و میتونه طیف نسبتا خوبی از بازیها رو هندل کنه . دستتون هم همواره برای ارتقاء بازه .

اگر اصرار به کارت گرافیک داری بهتره توی این شرایط بری سراغ دسته 2 .

مثلا اینجا :

البته کارت دسته 2 همیشه مسائل مربوط به خودش رو داره .

لینک به دیدگاه

من خودم  به این لیست رسیدم :

Intel i5 11400f

PRIME B560M-A

VGA 1660

16g ddr4 ram 3000

ssd 240 samsung  m2

case green

power 500 gold green

نظری هست ؟

لینک به دیدگاه

ضمن اینکه الان قیمت TUF GTX1660 O6G GAMING تو آمازون 600 700 دلاره که میشه همین قیمت

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، Amordad گفته است :

ضمن اینکه الان قیمت TUF GTX1660 O6G GAMING تو آمازون 600 700 دلاره که میشه همین قیمت

قیمت واقعی این کارت 250 دلاره - بخاطر وضعیت کمبود چیپ و ماین این شکلی شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۰ دقیقه قبل، Amordad گفته است :

سری تاف بدجوری داغه کلا طرفش نرو بیچاره میشی

کیس های دیپ کول قیمت مناسبی دارن

لینک به دیدگاه

پس فکر میکنم بهترین کار اینه که فعلا یه سیستمی جمع کنم  با یه گرافیک کاملا معمولی قدیمی که دارم بعدا گرافیک بخرم 

مشخصص هست این بحران کارت گرافیک کی حل میشه ؟

در ۲ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

سری تاف بدجوری داغه کلا طرفش نرو بیچاره میشی

کیس های دیپ کول قیمت مناسبی دارن

اوکی همین کارو میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...