رفتن به مطلب

عملکرد موس فوق سبک sharkoon light 2 200 در بازی apex

Recommended Posts

درود دوستان بالاخره موس قبلی بنده که از برند کولر مستر بود کابل نچندان با کیفیت و سفتش دعوت حق رو لبیک گفت و مجبور شدم برای بازی FPS با توجه به سلیقه و مصرف خودم برم برای انتخاب موس یکی از موس هایی که قصد خریدش رو داشتم razer viper mini بود و بعد که موجودی موس داخل بازار ایران رو چک کردم یک موس خوش فرم که کپی برابر اصل موس افسانه ای zowie ec2 هست در فرم و فقط از هر جهت اپدیت شده هم به لیست اضافه شد و اخرش موس sharkoon light 2 200 نظرم رو بیشتر جلب کرد و این موس رو به دلایلی مثل سنسور بهتر کیفیت ساخت فوق العاده و همچنین ماژولار بودن رویه موس و داشتن یک سری تفلون زیری موس و همچین خوش دست تر بودن به دلیل سایز بزرگتر و استانداردتر نسبت یه viper mini اضافه من رو مجاب کرد این موس رو بخرم

برای شروع یک ویدیو 2 دقیقه ای از عملکرد این موس در بازی apex می گذارم دوستان ببینن صرفا می تونم از احساس استفاده از موس بگم به دلیل استفاده از تفلون نرم و با کیفیت زیره موس و هم چنین وزن 62 گرمی خیلی اوقات احساس می کنی دستت داره اسلحه رو اینور اونور می کنه و به نظر میاد 60 گرم وزن مهندسی شده ای برای فوق سبک ها هست دکمه ها به شدت نرم هستن و دکمه های کناری نرمتر از دکمه های اصلی و به شدت کار کردن با این موس برای افراد fps باز خوشایند هست مورد اخر که به شدت خوبه به دلیل ساختار لانه زنبوری خبری از عرق دست نیست و تهویه هوا مناسب انجام میشه منتها موس نیاز به تمیز کردن بیشتری پیدا می کنه هر چند رویه قابل تعویض مغناطیسی رایگان در پک موس هست و با اینکار 2 گرم به وزن موس اضافه میشه فعلا خیلی توضیح نمیدم دوستان ویدیو رو ببینید لذت ببرید بعدا مفصلتر چیزهایی که برای یک fps گیمر نیاز هست بدونه راجع به این موس رو داخل تاپیک می نویسم

ویرایش شده توسط matrix.trixx
تصحیح عنوان
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

همه موس ها سال اولشون خوبه ....

خیلی کلی گویی کردی و منظورت رو درست نرسوندی که احتمال خرابی کجای این موس به نظرت زیاد هست واقعا با استفاده 2 روزه نمی تونم نظری بدم که واقعا دوامش از موس قبلیم بیشتر هست یا نه موس قبلیم 28 ماه کارکرد و بعد 28 ماه هم سیم خشکش خراب شد که دادم داداشم سیم رو عوض کنه و استفاده کنه پس اگر منظورت خرابی سوییچ هست بعید بدونم سوییچ امرون این مدل مثل لاجیتک مشکل شایع داشته باشه این موس 1 سالی هست اومده اونور اب و تا الان فیدبک برای مشکل خاص ندیدم ازش گارانتیم 18 ماهه داره که ایکاش 2 سال می بود

لینک به دیدگاه

https://www.techpowerup.com/review/sharkoon-light-2-200/4.html

اینجا کیفیت قطعاتش دیدم.

جای هیچ بحثی نیست. بهتر از لاجیتک است

لینک به دیدگاه

در ۵۸ دقیقه قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

https://www.techpowerup.com/review/sharkoon-light-2-200/4.html

اینجا کیفیت قطعاتش دیدم.

جای هیچ بحثی نیست. بهتر از لاجیتک است

درود بررسی رو کامل من از قبل خونده بودم اینو می خواستم فردا یک چیزایی ازش بگذارم که شما زحمتش رو کشیدی و دوستان می تونن برن پیشاپیش بخونن

لینک به دیدگاه

به نظرم اگه همین نقد و بررسی هارو ویدئو کنید و داخل یوتوب بزارین خیلی بهتره هم واسه ما مخاطبین لذت بخش تره هم واسه شما یه درآمدی داره

شمل تجربه کار کردن با موس های red dragon رو داشتین بازار پر شده از این محصولات برند میخاستم ببینم اگه داشتین تجربتون چیه که انقد سایت های فروشنده به به و چه چه میکنند براش آیا مالی هست یا نه درکل

این مدل رو هم من دیدم 

REDRAGON M808 STORM

قیمتش 800 تومن بود فکر میکنم با شارکونی که شما دارین بهتر باشه یسری ویدیو ها تو یوتوب ازش دیدم که برنامه هم واسه تغیر dpi و rgb و کلا شخصی سازی تمام کلید هاش داشت به نظرم میتونه رقیب خوبی واسه مدل شارکون لایتباشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۴ در 02:23، Announces گفته است :

به نظرم اگه همین نقد و بررسی هارو ویدئو کنید و داخل یوتوب بزارین خیلی بهتره هم واسه ما مخاطبین لذت بخش تره هم واسه شما یه درآمدی داره

شمل تجربه کار کردن با موس های red dragon رو داشتین بازار پر شده از این محصولات برند میخاستم ببینم اگه داشتین تجربتون چیه که انقد سایت های فروشنده به به و چه چه میکنند براش آیا مالی هست یا نه درکل

ممنون از پیشنهادت دوست عزیز من اگر می خواستم توی اینترنت فعالیتی کنم که درامدزا باشه قطعا می رفتم سراغ استریم ولی خوب بنده صرفا دلیلم برای به اشتراک گذاشتن تجربیاتم از خریدام این هست که کمی با برند پرستی که ایران شکل گرفته مقابله کنم اکثر قطعاتی هم که جانبی هستند وتنوع دارند رو سعی می کنم از برند ناشناخته تر ولی با کیفیت و امکانات بهتر بخرم که قیمتش مناسب تر هم باشه صرفا جهت اطلاع این موس قیمتش از گلوریوس مدل او داخل امازون گرونتر هست الان اینجا اختلاف قیمت رو ببینید تعجب می کنید!!!

در در ۱۴۰۰/۳/۲۴ در 02:26، Announces گفته است :

این مدل رو هم من دیدم 

REDRAGON M808 STORM

قیمتش 800 تومن بود فکر میکنم با شارکونی که شما دارین بهتر باشه یسری ویدیو ها تو یوتوب ازش دیدم که برنامه هم واسه تغیر dpi و rgb و کلا شخصی سازی تمام کلید هاش داشت به نظرم میتونه رقیب خوبی واسه مدل شارکون لایتباشه

خیر مدل 808 به هیچ عنوان در کلاس کاری این موس قرار نمی گیره سنگین هست و اصلا الترا لایت نیست سنسورش میان رده هست و ... از هیچ لحاظی نزدیک نیست و اتفاقا اینم چک کردم چون همه مدل هایی که بدنه لانه زنبوری رو دارن یک بررسی کردم ببینم وضعیت چه جوریاست البته 808 در رده قیمتی خودش هم بی رقیب هست و منم اگر زیر 1 میلیون می خواستم هزینه کنم سراغ 808 می رفتم

https://www.techpowerup.com/review/redragon-m808-storm/

لینک به دیدگاه

خیلی وقته دنبال اینم موس های air58 وارد بازار ایران بشه و یا قیمتش از اینکی هست پایین تر بیاد و واسه این مدت دنبال یه همچین موس های رده پایینی میگردم که نیاز های حداقلی رو داشته با‌شه و وقتی موسم لبیک حق رو گفت تصمیم گرفتم با این قیمتا فعلا هیچ چیز نخرم 

ممنون از نقد و بررسیتون بسی لذت بردم. 

فعلا سوالی به ذهنم نمیرسه اگه رسید باز حتما میپرسم. 

لینک به دیدگاه

میخواستم بدونم اندازه این موس درچه حد هست؟چون من دستم درحد واندازه گرفتن یه موس g402هست ، (این موس بنظر برای دستای کوچیک هست )

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

ممنون از پیشنهادت دوست عزیز من اگر می خواستم توی اینترنت فعالیتی کنم که درامدزا باشه قطعا می رفتم سراغ استریم ولی خوب بنده صرفا دلیلم برای به اشتراک گذاشتن تجربیاتم از خریدام این هست که کمی با برند پرستی که ایران شکل گرفته مقابله کنم اکثر قطعاتی هم که جانبی هستند وتنوع دارند رو سعی می کنم از برند ناشناخته تر ولی با کیفیت و امکانات بهتر بخرم که قیمتش مناسب تر هم باشه صرفا جهت اطلاع این موس قیمتش از گلوریوس مدل او داخل امازون گرونتر هست الان اینجا اختلاف قیمت رو ببینید تعجب می کنید!!!

سلام.

با توجه به شرایط اقتصادی و قیمت های بی منطق فعلی بسیار حرکت زیبایی انجام دادین و محدود بودن و تعصب روی یکسری انتخاب مشخص صرفا موجب ادامه ی روند گرانی بی منطق اون قطعات میشه.متاسفانه گاهی اوقات میبینم بعضی دوستان حتی حاضر به پرداخت هزینه های بسیار بالا و تهیه ی قطعات نامناسب هستن صرفا برای ست بودن قطعات !!! درصورتی که تخصص و موفقیت یک برند در یک قطعه دلیل بر کیفیت سایر تولیداتش نمیشه .

در ادامه فرمایشات شما یکسری نکاتو عرض میکنم:

ماوسی که بررسی کردین سنسورش PixArt PMW3389 هست که دقیقا همون سنسوریه که در deathadder elite استفاده شده به این معنی که قلب تپنده ی هر دو ماوس با وجود اختلاف قیمت یکی هست و دوستان بخوبی از توانایی این سنسور اطلاع دارند پس اگر صرفا کسی برای عملکرد سنسور و دقت سراغ ماوس گران تر میره باید خیالش راحت باشه که توی این مورد هیچ کم و کاستی احساس نخواهد کرد.البته امیدوارم پس از بررسی شما قیمت این ماوس هم افزایش پیدا نکنه چون همین الان هم قیمت کمی نداره 😅(یادش بخیر همین چند وقت پیش ماوس بالای 700هزار تومان هم رده بالا و لوکس محسوب میشد)

در این بین برخی برند ها مثل لاجیتک با سنسورهایی مثل PixArt PMW3366 که در ماوس هایی مثل g502 نسخه ی اول و g903 نسخه ی اول استفاده شده بود خودشون مهندسان طراحی خودشونو دارند و با PixArt در طراحی نهایی همکاری داشتند که حالت سفارشی تری پیدا میکنه(علاوه بر سخت افزار موارد نرم افزاری هم در بازدهی نهایی ماوس تاثیرگذاره)

توجه داشته باشین سنسورهای جدید لاجیتک که با اسم hero معرفی میشن عملا همون 3366 هستن که نسخه ی سفارشی 3360 توسط لاجیتک هست و مهمترین مزیتش برای ماوس های بیسیم بخاطر شارژ نگه داری بیشترشه و dpi بالا در اون سطح عملا بلا استفاده هست و هیچ دلیلی برای هزینه ی بیشتر نیست.

حقیقت اینه که با توجه به تغییر سبک بازی ها مثل گذشته شوتینگ و ایم دقیق مرکز توجه قرار نداره و مهارت های دیگه ای مطرح شده و میشه گفت با افزایش کیفیت کلی سطح کارایی سنسورها و نزدیک شدن به بازده 1:1 بین حرکت دست و پوینتر ماوس  اکثریت پلیر ها حتی در وسواسی ترین حالت ممکن هم نمیتونن تفاوت خاصی بین سنسورهای رده متوسط به بالا حس کنن بنابراین با این شرایط برای عموم پلیر ها و حداقل کسانی که قصد بازی سطح مسابقاتی ندارند هزینه ی اضافی منطقی نیست مگر اینکه شرایط خاصی مدنظر باشه که ماوسی مثل g903 ارزش خرید پیدا میکنه با قیمت های کنونی.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

خدا نسل هر چی اول شخص بتل رویال منقرض کنه به حق صاحب الزمان😶

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

زورت به دژمن نمیرسه سر بازی خالی میکونی😅

یاد یکی از دوستان افتادم که یهویی از موس رپو رفت سمت واپیر ریزر اونم وایرلسش همون نوبی که بود هیچ تغییری درش ندیدیم

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در ۵۶ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

زورت به دژمن نمیرسه سر بازی خالی میکونی😅

یاد یکی از دوستان افتادم که یهویی از موس رپو رفت سمت واپیر ریزر اونم وایرلسش همون نوبی که بود هیچ تغییری درش ندیدیم

پاشو بیا DEAD BY DAYLIGHT تا بهت بگم دشمن یعنی  ولمون کنید با APEX...اون یکی وارزون....وارزون CANCER خالصه😱

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پاشو بیا DEAD BY DAYLIGHT تا بهت بگم دشمن یعنی  ولمون کنید با APEX...اون یکی وارزون....وارزون CANCER خالصه😱

من قول میدم حوصله نکردی بشینی درست حسابی وقت بزاری برای apex واسه همینم به نظرت جالب نیومد بازی مثل apex می خواد 1000 ساعت بازی کنی تا تازه اصول بازی کردن رو یاد بگیری البته این بازی جایزه بهترین بازی سال استیمم گرفت خخخخ

450q5qe7q5961.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من قول میدم حوصله نکردی بشینی درست حسابی وقت بزاری برای apex واسه همینم به نظرت جالب نیومد بازی مثل apex می خواد 1000 ساعت بازی کنی تا تازه اصول بازی کردن رو یاد بگیری البته این بازی جایزه بهترین بازی سال استیمم گرفت خخخخ

450q5qe7q5961.jpg

رای و Review تو استیم هیچ ارزشی نداره مثل نظرات دیجیکالا 😂حتی بدترین بازی ها تو استیم Very Positive میشه ! چون محتوای درست و درمون برای PC نیست هر چی گیرشون میاد خدا رو شکر میکنن همین Days gone تو استیم POSITVE هست که هیچ جای دفاعی براش باقی نمیمونه فقط هم این عنوان نیست 

1000 ساعت اینو بازی کنم تا یاد بگیرم!!؟ چرا واسه چی آخه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

رای و Review تو استیم هیچ ارزشی نداره مثل نظرات دیجیکالا 😂حتی بدترین بازی ها تو استیم Very Positive میشه ! چون محتوای درست و درمون برای PC نیست هر چی گیرشون میاد خدا رو شکر میکنن همین Days gone تو استیم POSITVE هست که هیچ جای دفاعی براش باقی نمیمونه فقط هم این عنوان نیست 

1000 ساعت اینو بازی کنم تا یاد بگیرم!!؟ چرا واسه چی آخه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

خخخخ اصلا نخوندی بازی جایزش چی هست؟ بهترین بازی که مردم توش بدن و نوب سگن این بازی بوده اصلا جایزشpositive نبوده که

در 11 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

میخواستم بدونم اندازه این موس درچه حد هست؟چون من دستم درحد واندازه گرفتن یه موس g402هست ، (این موس بنظر برای دستای کوچیک هست )

برای دست سایز کوچیک و متوسط هست این موس اگر دستت طولش تا 17 18 سانت هست و عرضش هم 8 9 سانت هست راحت می تونی استفاده کنی در کل موس کوچیکی نیست

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۲۴ در ۱۶:۳۱، Coffee Addicted گفته است :

بنظر من کلا گیم شوتر باید اول شخص باشه

شوتر سوم شخص واقعا مسخره میشه

چرا؟

چون میشه بازی کمپری

طرف پشت دیواره میتونه تو رو ببینه

ولی تو که از دور داری میای سمتش نمیتونی ببینیش

یهو میاد تو حلقت میگه دالی و کارتو میسازه

شوتر باید اول شخص باشه تا عادلانه باشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، DarkMERC گفته است :

بنظر من کلا گیم شوتر باید اول شخص باشه

شوتر سوم شخص واقعا مسخره میشه

چرا؟

چون میشه بازی کمپری

طرف پشت دیواره میتونه تو رو ببینه

ولی تو که از دور داری میای سمتش نمیتونی ببینیش

یهو میاد تو حلقت میگه دالی و کارتو میسازه

شوتر باید اول شخص باشه تا عادلانه باشه

1.First Person Shooter game

2. a Good game

PICK ONE

لینک به دیدگاه

یه ویدیو کوتاه هم از نحوه حرکتش روی موس پد هم میزاشتی عالی میشد

لینک به دیدگاه

درود دوستان بنده با dpi 1700 بازی می کنم apex رو و sens بازی هم 1 هست پس محوطه ای که موس رو تکون میدم محدود هست و مثل mendokusai نمیام رو dpi500 بازی کنم که بخوای نیم متر دستتو برای یک فلیک شات روی موس پد بکشی(زمان عرضه بازی سنسم مثل mendo بود خخخخ) 

پس گرفتن ویدیو از حرکت دستم روی یک محوطه کم به نظرم بیهودست هر چند یوتوب ویدیو بررسی پیدا میشه اگر کسی واقعا طالب این مورد هست اما مورد بعد بنده دفعه قبلی یک کلیپ با اسلحه wingman گذاشتم که اسلحه مهارت محوری هست و شاید خیلیا براشون سوال این باشه فرضا خواستم بینم برای اسلحه های اتومات موس چه طور هست و ترکینگ اینجا چه طوره؟ در کل این موس یک پرچمدار هست و شما می تونید باهاش در بالاترین سطح هم رقابت کنید به این شرط که کسی که ازش استفاده می کنه ادم با مهارتی باشه خلاصه شاید یک فرد نوب خیلی تفاوتی احساس نکنه که طبیعی هم هست یک ویدیو از اسلحه flatline که بدترین recoil رو داره هم گرفتم مدیون بچه های اسلحه اتومات نشم😂

لینک به دیدگاه

کیفیت صابونی(اگه اشتباه نکنم) موس چطوره؟ روی پد موس روونه؟

صابونی اضافه داره؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۳۰ در ۲۲:۱۵، Coffee Addicted گفته است :

1.First Person Shooter game

2. a Good game

PICK ONE

اشتباه نکن اینا دو تاش یکیه🙂

شوتر خوب شوتریه که اول شخص باشه نه سوم شخص

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببخشید یه سوال خارج از تاپیک میپرسم...

در در ۱۴۰۰/۳/۳۱ در 14:36، matrix.trixx گفته است :

درود دوستان بنده با dpi 1700 بازی می کنم apex رو و sens بازی هم 1 هست پس محوطه ای که موس رو تکون میدم محدود هست و مثل mendokusai نمیام رو dpi500 بازی کنم که بخوای نیم متر دستتو برای یک فلیک شات روی موس پد بکشی(زمان عرضه بازی سنسم مثل mendo بود خخخخ) 

الان با افزایش دقت موس، در ظاهر سرعت حرکت موس کمتر میشه دیگه؟!درسته؟!(چون با افزایش دقت قراره نقاط بیشتری رو پوشش بده و طی کردن این نقاط زمان بیشتری میبره، پس سرعت میاد پایین)

و ازونور با کاهش دقت، سرعت حرکت موس زیاد میشه؟!

من یه موس tsco گرفتم، دقتش تا 3200با دکمه های موس قابل تنظیمه(یه دکمه کاهش و یه دکمه افزایش داره)، وقتی دکمه افزایش دقت رو میزنم، سرعت موس بیشتر میشه(یعنی دقتش داره کمتر میشه)

الان دکمه های تنظیم دقت موس من برعکس عمل میکنه یا من کلا دارم اشتباه میزنم؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

الان با افزایش دقت موس، در ظاهر سرعت حرکت موس کمتر میشه دیگه؟!درسته؟!(چون با افزایش دقت قراره نقاط بیشتری رو پوشش بده و طی کردن این نقاط زمان بیشتری میبره، پس سرعت میاد پایین)

من یه موس tsco گرفتم، دقتش تا 3200با دکمه های موس قابل تنظیمه(یه دکمه کاهش و یه دکمه افزایش داره)، وقتی دکمه افزایش دقت رو میزنم، سرعت موس بیشتر میشه(یعنی دقتش داره کمتر میشه)

درود دوست عزیز با افزایش Dpi شما با تکون دادن موس با فرض ثابت بودن مسافت برای هر Dpi مسافت بیشتری رو طی می کنید پس به نظر میاد شما برعکس فکر می کنید استدلال شما هم که داخل پرانتز نوشتید غلط هست و دکمه های موس شما درست دارن کار می کنن و جای نگرانی نیست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

دقت بره بالا سرعت هم میره بالا چون توی همون یک اینچ مسافت موس نقاط بیشتری حس میکنه پس نشانگر بیشتر تکون میخوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...