رفتن به مطلب

عملکرد موس فوق سبک sharkoon light 2 200 در بازی apex

Recommended Posts

درود به عزیزان لیونی مثل اینکه تاپیک زیر خاکی بالا اوردین یک کیبرد هم از بهمن ماه خریدم حقیقتش حوصلم نمیشه تاپیک بزنم و فیدبک خودم رو در موردش بگم یک اسپویل ریز صرفا بکنم سوییچ های کیبرد cherry mx speed(silver) هست

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ در ۰۰:۳۴، matrix.trixx گفته است:

درود به عزیزان لیونی مثل اینکه تاپیک زیر خاکی بالا اوردین یک کیبرد هم از بهمن ماه خریدم حقیقتش حوصلم نمیشه تاپیک بزنم و فیدبک خودم رو در موردش بگم یک اسپویل ریز صرفا بکنم سوییچ های کیبرد cherry mx speed(silver) هست

درود دوست عزیز، به سلامتی استفاده کنید

از اونجایی که این مدل سوئیچ تو کیبوردهای اقتصادی و ارزان قیمت استفاده نمیشه(یا حداقل من ندیدم)، حدس میزنم از یه برند معروف و تقریبا گرون قیمت باشه، اگه امکانش بود یه فیدبک ریز ازش بدین :3_grin:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ در ۲۲:۲۰، ali.king گفته است:

من ک واقعا از لاجیتک خیلی پا خوردم

موس g pro خریدم بعد 1 سال مشکل ول کردن کلیک، و دابل کلیک پیدا کرد

موس g402 خریدم و خوشم نیومد

موس g502 hero خریدم و اینم بعد تقریبا 1/5 سال مشکل دابل کلیک و ول کردن کلیک پیدا کرده !

اونوقت موس محیط کارم ک برند تسکو هستش بعد 3 سال هیچ مشکلی پیدا نکرده !‌!!! یعنی دارم به این نتیجه میرسم این شرکتا فقط دارن پول بیخودی میگیرن از ماها

من که جی 402 گرفتم به شدت پشیمونم اشغاله به نظرم اصلا به درد شوتینگ نمیخوره نسبتا هم قدیمیه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

من که جی 402 گرفتم به شدت پشیمونم اشغاله به نظرم اصلا به درد شوتینگ نمیخوره نسبتا هم قدیمیه

من تقریبا 2.5 ساله که g305 استفاده میکنم و واقعا تو این مدت به مشکل جدی برنخوردم، بجز مشکلات برنامه ghub که گاهی اوقات اذیت میکنه

و اما شما که شوتر بازی میکنید باید موقع خرید به وزن ماوس توجه میکردید، g402 تقریبا 145 گرم هست و اصلا مناسب شوتر نیست! اون دکمه های اضافی هم که میگن مخصوص گیم شوتره و مثلا dpi رو برای لحظه ای از 2000 میاره رو 200 تا دقت تیراندازی بالا بره و ... فقط برای تبلیغه و در عمل بلا استفاده هست، اکثر کسایی که شوتر (به خصوص اول شخص) رو حرفه ای دنبال میکنن بدنبال ماوس سبک (برای واکنش های سریعتر و خستگی کمتر دست) هستن و توجه زیادی به موارد دیگه نمیکنن. حداقل تا جایی که من دیدم!

ویرایش شده توسط mr_mirzaei
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ در ۲۳:۳۷، Sabertooth گفته است:

آه یکی گرفتت کاش gpro رو میدادی بهش!🤣

من راضی به ضررت نبودم داداش 😅

۲۰ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

من جدیدا موس چاکرام ایسوس رفته رو مخم، اگه بشه شاید بخرمش

لینک به دیدگاه

۲۲ ساعت قبل، Rorschach گفته است:

برای بازی رینبو چ موسی خوبه؟

درود رینبو هم بازی fps هست و شما بهتر هست موسی انتخاب کنید که وزنش زیر 80 گرم باشه انتخاب ها زیاد هست چون شما خیلی کلی صحبت کردید و نگفتید که چه چیزی براتون مهم تر هست بودجتون چه قدر هست اصلا فعلا پیشنهادی نمیدم اگر قطعی قصد خرید دارید چند مدل انتخاب کنید و بگید داخل تاپیک تا راهنماییتون کنم موفق باشید

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود رینبو هم بازی fps هست و شما بهتر هست موسی انتخاب کنید که وزنش زیر 80 گرم باشه انتخاب ها زیاد هست چون شما خیلی کلی صحبت کردید و نگفتید که چه چیزی براتون مهم تر هست بودجتون چه قدر هست اصلا فعلا پیشنهادی نمیدم اگر قطعی قصد خرید دارید چند مدل انتخاب کنید و بگید داخل تاپیک تا راهنماییتون کنم موفق باشید

بنده مشکلم با ایم گرفتنه.یعنی بخام ایم رو هد طرف بگیرم باید کلی موس رو جا به جا کنم تا روی یک نقطه بتونم تنظیمش کنم و موسمم حس می کنم یکم سنگین و بزرگه(bloody v7m).میخام یک موس ی باشه که بتونم با dpi پایین راحتر و دقیق تر ایم بگیرم و دستم کمتر خسته بشه.بودجه هم تا 1 تومن نهایت 1300

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ در 14:08، Rorschach گفته است:

بنده مشکلم با ایم گرفتنه.یعنی بخام ایم رو هد طرف بگیرم باید کلی موس رو جا به جا کنم تا روی یک نقطه بتونم تنظیمش کنم و موسمم حس می کنم یکم سنگین و بزرگه(bloody v7m).میخام یک موس ی باشه که بتونم با dpi پایین راحتر و دقیق تر ایم بگیرم و دستم کمتر خسته بشه.بودجه هم تا 1 تومن نهایت 1300

دوست عزیز موس خودم که 1299 قابل تهیه هست و هنوز هم بهترین و ارزشمندترین خرید هست ولی یک موس دیگه با سنسور 3389 زیر 1 میلیون هم با ساختار لانه زنبوری هم بهتون معرفی می کنم اینم موس به شدت ارزشمندی هست این موس سوییچ چینی huano با عمر 20 میلیون کلیک داره و از لحاظ فنی ضعیف تر از omron محسوب میشه مورد بعد این موس 85 گرم هست و اولترا لایت حساب نمیشه مثل light 200 در هر صورت هر کدوم از این موس ها رو بخرید اپدیت به شدت بزرگی محسوب میشه در مقابل موس الانتون که نه سنسور درست حسابی داره نه سوییچ درست و حسابی داره و خیلی هم سنگین هست برای بازی fps سوال دیگه ای داشتید همینجا بپرسید شاید به درد عزیز دیگه ای هم خورد موفق باشید

Redragon Storm Elite M988

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ در 09:42، matrix.trixx گفته است:

دوست عزیز موس خودم که 1299 قابل تهیه هست و هنوز هم بهترین و ارزشمندترین خرید هست ولی یک موس دیگه با سنسور 3389 زیر 1 میلیون هم با ساختار لانه زنبوری هم بهتون معرفی می کنم اینم موس به شدت ارزشمندی هست این موس سوییچ چینی huano با عمر 20 میلیون کلیک داره و از لحاظ فنی ضعیف تر از omron محسوب میشه مورد بعد این موس 85 گرم هست و اولترا لایت حساب نمیشه مثل light 200 در هر صورت هر کدوم از این موس ها رو بخرید اپدیت به شدت بزرگی محسوب میشه در مقابل موس الانتون که نه سنسور درست حسابی داره نه سوییچ درست و حسابی داره و خیلی هم سنگین هست برای بازی fps سوال دیگه ای داشتید همینجا بپرسید شاید به درد عزیز دیگه ای هم خورد موفق باشید

Redragon Storm Elite M988

میخاستم بدونم این موس تسکو هم شباهت زیادی به رد دراگونه داره.نظرشما درموردش چیه؟

TSCO GM 790

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Rorschach گفته است:

میخاستم بدونم این موس تسکو هم شباهت زیادی به رد دراگونه داره.نظرشما درموردش چیه؟

درود این موس رو من یک مدت پیش دیدم و موس جالبی رو برادران تسکو از چین انتخاب کردن برای وارد کردن اوج هنرشون هم این بوده سفارش دادن علامت برند تسکو که اگر اشتباه نکنم یوزپلنگ ایرانی باشه رو هم با نورپردازی داخل موس کار کردن

موس سنسورش 3389 هست 

سوییچ با عمر 50 میلیونی امرون اینجاست که برند گلوریوس با عمر 10 میلیون کلیک خشتک دران پناه میبره توچال 

سیم با روکش پاراکورد  

بدنه لانه زنبوری با سایز نسبتا بزرگ و وزن 90 گرمی

نرم افزار اختصاصی هم براش ساختن

حقیقتش ایرادی نمیشه به این موس گرفت با این قیمت و امکانات و ارزش خریدش بالاست

فقط یک نکته می مونه این موس رقیب ردراگون محسوب میشه و با شارکون در یک رده قرار نمی گیره و شارکون با ارگونومی بهتر و وزن سبک تر یک الترا لایت واقعی و قاتل پرچمدار بی رقیب تا الان بوده و هست حالا در اینده امیدوارم موس های بهتری وارد بشه

پس شد دوستان تسکو رفتن عین شرکت شارکون یک موس با کیفیت سفارش دادن سازنده چینی و با قیمت رقابتی وارد کردن این موس حتی پیچشم ایرانی نیست دوستان توجه داشته باشن و هیچ سنخیتی با موس های پایین رده این شرکت نداره از لحاظ عملکرد و یک موس فوق العاده با قیمت زیر 1 میلیون محسوب میشه

لینک کالا رو هم بزارم ظاهرا لیون یک تخفیف خوب 16 درصدی روش گذاشته شخصا اگه موس پرچمدار اقتصادی نیاز داشتم همین الان یک دونش رو با این قیمت سفارش می دادم سنسور 3389 با کلید امرون ارزشش بیشتر از این حرفاست کسایی که نیاز مبرم به موس دارن درنگ نکنن و تخفیف رو از دست ندن

https://www.lioncomputer.com/product/qlglg/TSCO-GM-790-Wired-Gaming-Mouse

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

باسلام به کاربران گرامی فروم

با توضیحات کاربر گرامی @matrix.trixx بنده هم ترغیب به تهیه این موس شدم.

بیش از 9 ماه از استفاده از این موس میگذره و طی این مدت عمده  بازی هایی که بااین موس داشتم warzone & rainbow six siege بوده پس حسابی ازش کار کشیدم😊

با اینکه بنده در برابر کاربران گرامی نوب هستم ولی تجربه ای که بنده با این موس داشتم رو اگر بخوام بگم :

• بسیار نرم و روان واکنش نشون میده به حرکت دست
  • واکنش کلیک موس برای بنده عالی بوده 
  • دقت بالایی داره
  • مخصوص اسنایپ و هدشات کردن هست
  • از کیفیت مناسبی برخوردار هست و اصلا حس ارزون بودن یا بی کیفیت بودن رو به شما منتقل نمیکنه
  • دراستفاده طولانی(بیش از 7-8 ساعت) اصلا اذیت نمیکنه مچ دست رو
  • تعریق کف دست به هیچ عنوان اتفاق نمیوفته با توجه به طراحیش
  • و تمیز کردن این موس بسیار راحت هست.

sm22.00_00_01_24.Still001.jpg

sm22.00_00_02_26.Still002.jpg

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

باسلام به کاربران گرامی فروم

با توضیحات کاربر گرامی @matrix.trixx بنده هم ترغیب به تهیه این موس شدم.

بیش از 9 ماه از استفاده از این موس میگذره و طی این مدت عمده  بازی هایی که بااین موس داشتم warzone & rainbow six siege بوده پس حسابی ازش کار کشیدم😊

با اینکه بنده در برابر کاربران گرامی نوب هستم ولی تجربه ای که بنده با این موس داشتم رو اگر بخوام بگم :

• بسیار نرم و روان واکنش نشون میده به حرکت دست
  • واکنش کلیک موس برای بنده عالی بوده 
  • دقت بالایی داره
  • مخصوص اسنایپ و هدشات کردن هست
  • از کیفیت مناسبی برخوردار هست و اصلا حس ارزون بودن یا بی کیفیت بودن رو به شما منتقل نمیکنه
  • دراستفاده طولانی(بیش از 7-8 ساعت) اصلا اذیت نمیکنه مچ دست رو
  • تعریق کف دست به هیچ عنوان اتفاق نمیوفته با توجه به طراحیش
  • و تمیز کردن این موس بسیار راحت هست.

مبارکتون باشه حقیقتش موسی که بیاد و وسوسه کننده باشه که جایگزین این مدل کنم هنوز چیزی نیومده حتی نزدیک به اپدیت محسوب بشه چه برسه ارتقا نسبت به این موس و این موس حالا حالاها می تونه در صدر لیست خرید طرفدارهای FPS باشه فقط بنده یادم رفت اون موقع اشاره کنم شما اگر فریمور موس رو اپدیت نکردی اپدیتش کن عملکرد موس سریع تر هم میشه هر چند اگر براتون ملموس نباشه(از 12 میلی ثانیه به 4 میلی ثانیه)

https://en.sharkoon.com/product/29013#download

سربرگ firmware فایل 4ms رو دانلود کنید و اپدیت کنید چند ثانیه هم بیشتر طول نمیکشه

لینک به دیدگاه

سلام

حرف از فریمور شد یاد این متن افتادم از لینک زیر

image.thumb.jpeg.25f0920f876964e1a9b8ab603e7e5cab.jpeg

https://www.rtings.com/mouse/reviews/sharkoon/light-200

سوالم اینه که چقدر rtings معتبره؟ اصلا راهی داره که یک فرد عادی به نحوی خودش تست کنه و نتایج رو مقایسه کنه؟

لینک به دیدگاه

۵۴ دقیقه قبل، hellbrain۶۶۶ گفته است:

سلام

حرف از فریمور شد یاد این متن افتادم از لینک زیر

image.thumb.jpeg.25f0920f876964e1a9b8ab603e7e5cab.jpeg

https://www.rtings.com/mouse/reviews/sharkoon/light-200

سوالم اینه که چقدر rtings معتبره؟ اصلا راهی داره که یک فرد عادی به نحوی خودش تست کنه و نتایج رو مقایسه کنه؟

درود سایت rtings رو بنده مقالش رو دیده بودم حقیقتش این سایت رو صرفا بررسی مانیتورش رو قبول دارم و تخصصی هست بقیش به نظرم منابع بهتری هست سایت techpowerup به شدت معتبرتر هست و نتیجه تستش زیر ۴ میلی ثانیه هست در مورد تست دقیق بررسی نکردم چه جوری می سنجن نگاه می کنم اگر موردی بود که قابل انجام باشه توسط کاربر عادی انجام میدم و نتیجه رو همینجا خدمت دوستان اعلام می کنم

لینک به دیدگاه

میدونی چیه من تا وقتی اینترنت درست نداشته باشم نمیتونم به موس فکر کنم ؛ یه G402 لاجیتک دارم با تبدیل OTG هر چند دقیقه یکبار قطع و وصل میشه همینکه کلا قطع نشه جای شکرش باقیه

یه بار پینگ خوبه سرعت رو 100 کیلوبایت بازم لگ داره یبار سرعت خوبه پینگ رو 170 بازم لگ داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...