رفتن به مطلب

آشنایی با پاور های AWEST

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان امروز محصول جدیدی در میان پاور ها در فروشگاه های مختلف دیدم. برند AWEST و پاور های ساخت ایران؟!

کسی با این برند آشناست؟

واقعا ساخت ایرانه؟ این گواهی 80 پلاسش رو از کی گرفته؟

کسی میدونه OEM این پاور ها کیه؟

1295218331_Capture.thumb.PNG.df9aaffa91c23c0ea6c9156d85fe1cb3.PNG

1137241835_Capture.thumb.PNG.9c0109f22e21188c8a6a77d29bc48ba1.PNGCapture.thumb.PNG.9d1eb0e7909a7c3100dec15469de5040.PNG

1623072266-mpkUUnx6V2LOm0Ho.thumb.jpg.7fdd3d3f98be4b247875eef228fa4f6e.jpg1623072267-aLTTC3t27FuHbduw.thumb.jpg.a99935c82708ce3ebc82192d14811fd1.jpg1623072267-gtX8bmZjqI9kvIkc.thumb.jpg.a51d95841c841fed126c4b5ecc90853c.jpg1623072269-kdxtuYvZKM3v2Gjf.thumb.jpg.0239d8b2d9d26b4b60cce57073a15c60.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.

شاید اسپم باشه و پیشاپیش عذرخواهی میکنم، اما با توجه به اینکه اینروزها تب واردات محصولات چینی با طراحی جعبه ی ایرانی که خودبخود مهر ساخت صفر تا 100 در ایران روشون میخوره بعید نیست دستپخت یکی از سهامداران این شرکت که یکی از دوستان بهش اشاره کرده بود باشه.

این روزها ما با فراهم کردن محیط مناسب برای مهندسان و نخبگان ایرانی و جلوگیری از فراری شدنشون و تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری در بخش علم و صنعت از لباس فضانوردی گرفته(کاستوم هالووین که در سایت آمازون موجود بود) تا خودروی کاملا الکتریکی(renault twizy که فقط جای نشان رنو حذف و بومی سازی شده بود) و گوشی همراه کاملا ساخت ایران(صاایران کپی 100درصد محصول چینی) و بومی تولید میکنیم خب پاور که چیزی نیست 😅

قطعا کارآفرینی و پیشرفت کشور برای امثال من خوشایند و قابل تحسینه اما متاسفانه واردات محصولات چینی به اسم ایرانی و محدود کردن بازار رقابت دودش فقط توی چشم هم وطنامون میره

یک نمونه از تولیدات داخلی که زمینه ساز بهانه ای برای ممنوعیت واردات نمونه های خارجی میشه (مودم utel)

https://virgool.io/@kamalrujan1990/تولید-یا-خیانت-gzdrpjdwmt49

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

وقت رو دیگه بیشتر از این نباید تلف کرد

باید برای خرید این پدیده ها اقدام کرد

ای کاش ثبت نام با قرعه کشی باشه و موعد تحویل 3 ماهه به بعد و یا دیگه حداقل تو صف ایستادنی باشه برای تحویلش

گارانتی و وارانتی هم اصلا مهم نیست 

همین که از هر پورت 6 تا داره یعنی خیلی خفن میباشد.

لینک به دیدگاه

سلام؛

این که یه شرکت تایوانیه، کدوم سایت گفته ایرانیه؟

این هم سایتش https://awesttek.tw

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Professor Higgins گفته است :

سلام؛

این که یه شرکت تایوانیه، کدوم سایت گفته ایرانیه؟

این هم سایتش https://awesttek.tw

مالک سایت ایرانیه. به صرف TW در آخر یک وبسایت، مالک تایوانی نمیشه که.

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

مالک سایت ایرانیه. به صرف TW در آخر یک وبسایت، مالک تایوانی نمیشه که.

من متوجه نشدم

کجای پاور نوشته ساخت ایران؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Professor Higgins گفته است :

من متوجه نشدم

کجای پاور نوشته ساخت ایران؟

سوال منم هست..

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

برند AWEST و پاور های ساخت ایران؟!

با درود 

بنظر نمیرسه پاور با کیفیتی باشه

البته در کشور همسایمون یه برند بنام اورست هستش که خب این اون نیست😅

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اکثر کارخونه های چینی، جنس طبق نظر خریدار، با هر کیفیت و قیمت و برندی که مد نظرش باشه رو، سفارش میگیرن و هر کشور مبدا ای که بخوان رو هم میزنن:|

من خودم تو لوازم التحریر فعالیت دارم، چند تا برند بی کیفیت و خیلی خوب و درجه 1، همشون رو یه کارخونه میزنه! فقط هم رو کارتن مادر برند اصلی کار خونه هست و نوشته که تولید فلان کارخانه، به سفارش فلانی و تولید چین، اما روی خود محصول زده تولید ایران و هیچ اسمی از کارخونه اصلی نیست.

مطمئنا چینیه، از ظاهر کارتن، طراحی و... تابلوعه که اصلا شرکت درست حسابی ای نیست و طراحی اجزای جانبیش، همه یه چیز داغونه، یه بار از یه کارخونه چینی با برند ایرانی جنس گرفتم، روش زده بود کاملا ساخت ایران، بعد اون کسی که طراحی کرده بودش و فونتش رو زده بود، حتی یه فونت درست نداشت، ساخت ایران رو "ساخت ای‌ران" زده بود.

اسم برندش هم نمیدونم باید تلفظ بشه ای وست یا آوست؟ همین که وست داره یعنی محصول بیگانست و توطعه ی غربه دی:

چند وقت دیگه مثل پاور و کیس های گرین، اینم کپی ش پیدا میشه، فقط با یه برند دیگه...

استاندارد ها هم که همه یلخیه، پاور های 80+ باید 6 تا استاندارد داشته باشن که این برند فقط 3 تاشو داره!!!حتی پاور های چینی تسکو هم 5 تا استاندارد رو دارن!

OTP که تقریبا مهم ترین استاندارد حفاظتی هست رو نداره، یعنی اگه به پاور فشار اومد، یهو دیدی آتیش گرفت! شایدم با همون OPP یکیش کردن و میدونن انقدری خروجی نمیده که بخواد داغ کنه 😎

ولی طراحی کارتنش خیلی شبیه به پاور های قدیمی evga هست! فرمت نامگذارش هم یکم شبیه evga هاست.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

در ۱۵ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دوستان امروز محصول جدیدی در میان پاور ها در فروشگاه های مختلف دیدم. برند AWEST و پاور های ساخت ایران؟!

کسی با این برند آشناست؟

1295218331_Capture.thumb.PNG.df9aaffa91c23c0ea6c9156d85fe1cb3.PNG

1137241835_Capture.thumb.PNG.9c0109f22e21188c8a6a77d29bc48ba1.PNGCapture.thumb.PNG.9d1eb0e7909a7c3100dec15469de5040.PNG

1623072266-mpkUUnx6V2LOm0Ho.thumb.jpg.7fdd3d3f98be4b247875eef228fa4f6e.jpg1623072267-aLTTC3t27FuHbduw.thumb.jpg.a99935c82708ce3ebc82192d14811fd1.jpg1623072267-gtX8bmZjqI9kvIkc.thumb.jpg.a51d95841c841fed126c4b5ecc90853c.jpg1623072269-kdxtuYvZKM3v2Gjf.thumb.jpg.0239d8b2d9d26b4b60cce57073a15c60.jpg

خریدشون ریسکه.پاور قلب یه سیستمه و خرابیش باعث ضررهای خطرناکی میشه.از سری hp plus 'گرین استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، vahidsamaili۶۳@gmail.com گفته است :

خریدشون ریسکه.پاور قلب یه سیستمه و خرابیش باعث ضررهای خطرناکی میشه.از سری hp plus 'گرین استفاده کنید.

سلام ببخشید حتما از hp plus گرین باید استفاده  بشه؟! سری oc نمیشه؟؟!

😐😶

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۷ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

کسی با این برند آشناست؟

1623072267-aLTTC3t27FuHbduw.thumb.jpg.a99935c82708ce3ebc82192d14811fd1.jpg

تو این عکسه مشخصات زده GTAV
فکر کنم مربوط به بازی GTA  هستش ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۵۸ دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

تو این عکسه مشخصات زده GTAV
فکر کنم مربوط به بازی GTA  هستش ^_^

اون GT-AV عه🤣

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۲ دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

اون GT-AV عه🤣

جدا از این مبحث
از نظر ظاهری شبیه پاور ها شرکت SAMA هستن یخورده\

https://nguyencongpc.vn/psu-sama-armor-750w-plus-gold-full-modular

2-53.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۳ دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

درود بر شما

حداقل نیومدن به یه شرکت دیگه بدن ریبرند کنه، همون شرکتی دادن که جنسای گرین رو میزنه!

قشنگ خودشه!!! اینم احمایتشون از تولید داخل

image.thumb.png.a3b2f261b9cac04acbb013969bbcb864.png

لینک به دیدگاه

درود.تصویر واضح تروعنوان شده ساخت چین :

IMG_6791-768x768-1_illustration_x2_colored_toned(1).thumb.jpg.3137fbcb38f91cae95b695cd5c8eb116.jpg

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود بر شما

حداقل نیومدن به یه شرکت دیگه بدن ریبرند کنه، همون شرکتی دادن که جنسای گرین رو میزنه!

قشنگ خودشه!!! اینم احمایتشون از تولید داخل

image.thumb.png.a3b2f261b9cac04acbb013969bbcb864.png

تا جایی که میدونم گرین برای پاور با شرکت High Power همکاری داره، نه ساما.

داستان پاور با کیس فرق داره. همین Awest چند مدل کیس هم داره و مشکلی نیست. اصلا کیس اونقدری قطعه "فنی" نیست. ولی پاور رو نمیشه از هر برندی یا هر جایی گرفت. داستانش خیلی فرقی میکنه.

در 9 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

مرسی آقا وحید از راهنماییتون، من نمیدونستم این موضوع رو.

در 6 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

جدا از این مبحث
https://nguyencongpc.vn/psu-sama-armor-750w-plus-gold-full-modular

مرسی دادا

به گمونم شما پاسخ سوالم رو دادی، رفتم تو موسسه اسم برند رو سرچ کردم دیدم آره، مدلهای تایید شده 80 پلاس اومد به اسمش، و تقریبا سه مدلش شبیه همین پاور هست:

2105617167_Screenshot2021-06-15at14-17-3080PLUSCertifiedPowerSuppliesandManufacturersCLEAResult.thumb.png.793fb14118bb90ddeea26ce259021a61.png

با فرض اینکه OEM ساما هست، بحث گواهی 80 پلاس حل شد اما بحث پروتکشن ها همچنان باقی است. متاسفانه بازار ما پر شده از پاور هایی که پروتکشن های کافی ندارند، حتی برند های معروف پاور های Entry Level شون فاقد 6 پروتکشن اصلی هستند.

خیلی اوضاع بازار پاور خیته....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

مرسی دادا

به گمونم شما پاسخ سوالم رو دادی، رفتم تو موسسه اسم برند رو سرچ کردم دیدم آره، مدلهای تایید شده 80 پلاس اومد به اسمش، و تقریبا سه مدلش شبیه همین پاور هست:

2105617167_Screenshot2021-06-15at14-17-3080PLUSCertifiedPowerSuppliesandManufacturersCLEAResult.thumb.png.793fb14118bb90ddeea26ce259021a61.png

با فرض اینکه OEM ساما هست، بحث گواهی 80 پلاس حل شد اما بحث پروتکشن ها همچنان باقی است. متاسفانه بازار ما پر شده از پاور هایی که پروتکشن های کافی ندارند، حتی برند های معروف پاور های Entry Level شون فاقد 6 پروتکشن اصلی هستند.

واقعا جای پاور های درست درمون مثل سیاسونیک و همرده هاش خالی هست
نمیدونم چه داستانی هست که
این وارد کنند ها این همه زور میزنند میرن دنبال یه برند و ریبرند میکنند و کلی ادا در میارن که بتونن محصولشون رو با کلی دردسر و مرجوعی بفروشن ولی نمیرن 4 تا برند درست رو بدون دستکاری بیارن هم مشتری بهره ببره و هم خودشون دردسر خدمات پس از فروش و جنگ و دعوای بعدش رو نداشته باشه
خلاصه که کشور عزیزمون همه چی ش عجیب و غریبه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

مرسی دادا

خیلی خوب میشه اگر تو وبسایت شهرسخت افزار یه مقاله اختصاصی برای پاور منتشر کنین و و برای رنج های مختلف توان، پاور هایی با قیمت های متفاوت که کیفیت خوبی دارند رو معرفی کنین. خصوصا وقتی میبینیم افراد ناآگاهی هستن که با مشاوره گرفتن از فروشنده ها انتخاب های اشتباهی میکنن که در لحظه اول شاید متوجهش نشن ولی بعدا اثرش رو میبینن و از خریدشون پشیمون میشن.

خوشبختانه پاور هم برخلاف تجهیزاتی مثل مادربرد و گرافیک تاریخ انقضا نداره و خرید یه پاور خوب میتونه به سیستم های بعدی کاربر هم بدون نگرانی منتقل بشه و با یکبار خرید صحیح تا مدت ها از خرید مجدد بی نیاز شد.

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

خیلی خوب میشه اگر تو وبسایت شهرسخت افزار یه مقاله اختصاصی برای پاور منتشر کنین و و برای رنج های مختلف توان، پاور هایی با قیمت های متفاوت که کیفیت خوبی دارند رو معرفی کنین. خصوصا وقتی میبینیم افراد ناآگاهی هستن که با مشاوره گرفتن از فروشنده ها انتخاب های اشتباهی میکنن که در لحظه اول شاید متوجهش نشن ولی بعدا اثرش رو میبینن و از خریدشون پشیمون میشن.

خوشبختانه پاور هم برخلاف تجهیزاتی مثل مادربرد و گرافیک تاریخ انقضا نداره و خرید یه پاور خوب میتونه به سیستم های بعدی کاربر هم بدون نگرانی منتقل بشه و با یکبار خرید صحیح تا مدت ها از خرید مجدد بی نیاز شد.

علیرضا جان دیگه اونو باید بچه های شهر سخت افزار به فکر باشن، به من ارتباطی پیدا نمی کنه عزیز. :D ولی من منظورت رو گرفتم چشم، می نویسم.

در 3 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

واقعا جای پاور های درست درمون مثل سیاسونیک و همرده هاش خالی هست
نمیدونم چه داستانی هست که
این وارد کنند ها این همه زور میزنند میرن دنبال یه برند و ریبرند میکنند و کلی ادا در میارن که بتونن محصولشون رو با کلی دردسر و مرجوعی بفروشن ولی نمیرن 4 تا برند درست رو بدون دستکاری بیارن هم مشتری بهره ببره و هم خودشون دردسر خدمات پس از فروش و جنگ و دعوای بعدش رو نداشته باشه
خلاصه که کشور عزیزمون همه چی ش عجیب و غریبه

پاور های ایسوس استریکس ساخت سیزونیکه، اما قبول دارم جای خیلی چیزا خالیه دادا، مانیتور خوب وضع موجودیش خیلی بده، پاور وضع موجودیش بده، مادربرد های رده بالا موجودیشون افتضاحه، از رم راضی نیستم، از کولر ها هم همینطور، همه چیز هم قیمتش احمقانه گرونه.

کلا اصلا بازار دوست داشتنی نداریم. تقریبا میشه گفت در انتخاب تمامی قطعات "مجبوری" به چیزی که هست یا به چیزی که پول خریدش رو داری، اکتفا کنی و اصلا نمیشه قطعه ای که دوست داری رو بخری، یا موجود نیست یا باشه هم قیمت خون سازنده اشه.

لینک به دیدگاه

https://www.markazi.co/Product/Index/5732/منبع-تغذیه-گریت-وال-مدل-GREATWALL-1650W

مگه داریم با این قیمت 1650w 

اینم فکر کنم مثل پاور های تسکو  وات اسمی داره🥱

لینک به دیدگاه

در ۲۳ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

علیرضا جان دیگه اونو باید بچه های شهر سخت افزار به فکر باشن، به من ارتباطی پیدا نمی کنه عزیز. :D ولی من منظورت رو گرفتم چشم، می نویسم.

پاور های ایسوس استریکس ساخت سیزونیکه، اما قبول دارم جای خیلی چیزا خالیه دادا، مانیتور خوب وضع موجودیش خیلی بده، پاور وضع موجودیش بده، مادربرد های رده بالا موجودیشون افتضاحه، از رم راضی نیستم، از کولر ها هم همینطور، همه چیز هم قیمتش احمقانه گرونه.

کلا اصلا بازار دوست داشتنی نداریم. تقریبا میشه گفت در انتخاب تمامی قطعات "مجبوری" به چیزی که هست یا به چیزی که پول خریدش رو داری، اکتفا کنی و اصلا نمیشه قطعه ای که دوست داری رو بخری، یا موجود نیست یا باشه هم قیمت خون سازنده اشه.

بازار دوست داشتنی نداریم ؟ باید بگی واقعا بازار داغونی داریم، قیمت عشقای خودت ssd ها رو ببین چه اوضاعی شده
والا ما قیمت آمازون آمریکا و امارات و همه جارو زیرو و رو کردیم قیمت ها افزایش نداشتن. نوین پلازا ssd 980 pro
1 ترابایت داره میده 7 میلیون، همین اس اس دی تو بازار داخل 12 میلیون، منطقش کجاس؟
یکی هم نیست بگه آقای فروشنده، وارد کننده و یا هر چیزی چه خبره

لینک به دیدگاه

https://sama.en.alibaba.com/product/1600227830250-801660195/SAMA_80plus_gold_ARMOR_750W_full_modular_ATX_power_supply_gaming_pc_power_PSU_APFC.html?spm=a2700.shop_plgr.41413.9.788f10ce2hcMeV

علی بابا سفارش 300 تاییش رو میده دونه ای 63 دلار. حالا با حمل و ترخیصش در ایران ته تهش دسته بالا بگیریم هزینه هر یکیش دربیاد بشه دونه ای 90 دلار. معمولا به اندازه هزینه خود قطعه سود می گیرن، یعنی 90 دلار سود اضافه کنی، کلا قیمتش میشه 180 دلار. که با توجه به قیمت روز دلار در میاد تقریبا همین 4.200 که قیمت گذاشتند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...