رفتن به مطلب

مشاوره در مورد تغییر قطعات ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظرتون مین asus p8h61/usb3 نسبت به قیمتش خوبه (یا این مدل asus m5a87 )!؟

فرق قدرتهای چیپ h61 با h67 ویا p67 خیلی محسوسه !

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

از کارایی و قیمت این مین ها هم مطلع هستید :

GA-P55A-UD4P rev. 2.0

MSI Eclipse-pro

asus p7p55d-elx

gigabyte-ga-p55-usb3

این مین ها دیگه از رده خارج محسوب میشن . هیچ توجیحی نداره خریدشون . بهتره اصلا فکرشون رو نکنی . سری P55 و X58 دیگه از رده خارج هستن . الان سری 6x و 7x که با پردازنده های سندی بریج و آیوی بریج سازگار هستن رو باید تهیه کنی.

به نظرتون مین asus p8h61/usb3 نسبت به قیمتش خوبه (یا این مدل asus m5a87 )!؟

فرق قدرتهای چیپ h61 با h67 ویا p67 خیلی محسوسه !

به نظر من کلا مادربورد های ایسوس گرون هستن . بین بورد های گرون ، این بورد خوبه و میارزه . ولی از برندهای دیگه بوردهای مشابه هستن که قیمت بهتری دارن . مثلا برند MSI و ازراک . asus m5a87 که کلا برای AMD هست و تفاوت کامل داره . نمیشه مقایسه کردشون .

قدرت چیپ نمیشه گفت . امکانات چیپ . امکانات سری H61 از H67 و P67 کمتره . برای همین هم ازرونتره .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

جسارتا" در مورد این مین هم اطلاع دارید:

asrock Intel Fatal1ty P67 Performance

این یکی اینجا گیر میاد ؟! : http://www.asrock.com/mb/overview.asp?model=fatal1ty%20p67%20professional

لینک به دیدگاه

مین خوبیه . قیمتش حدود 250-260 تومان بود . الان نمیدونم چنده . 2-3 هفته پیش اینقدر بود . چیپ P67 داره و امکانات کامل این چیپ رو هم تقریبا داره .

این مدل که لینک دادی هم بود تو بازار . منتها حدود 350-360 تومان بود فکر میکنم . تفاوتش هم زیاد نیست با اولی . کمی قدرت اورکلاک کردنش بیشتر و چند تا پورت اضافه تر داره .

لینک به دیدگاه

ممنون از جناب حامد خان عزیز ...

ببخشید میتونم اینجا یه سوال بپرسم ! :

دوستم سیستمش رو میخواد بفروشه و نمیدونه قیمت پایه رو چند بذاره میشه راهنمایی بفرمایین لطفا" ..! ..اینم مشخصاتش هست :

main :asus p 5 q

cpu: q 8 3 0 0

ram : 4*1 bus 800

با تشکر .

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

اگر میخواد زود بفروشه 300 بذاره . اگر منتظر میمونه تا مشتریش پیدا بشه تا 330-320 هم میتونه . برای اینکه دقیقتر قیمت بگیری از مغازه دار ها بپرسی بهتره. هر قیمتی دادن 10-15 درصد بالاتر میتونی به یوزر بدی .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اگه بخواین بین این چند مدل انتخاب کنید کدوم رو برمیگزینید! :

MSI Z68A-G43 1155

GIGABYTE P75-D3

asrock p67 performance

اگه روی مین اولی یه رم باس 667 بندازم چی میشه !میسوزه!؟

msi کیفیتش درچه حده ؟ در حد گیگا هست!(آخه مینی که الان دارم گیگا هست و شب تا صبح روشنه و آخ هم نکفته !)

لینک به دیدگاه

من مین MSI رو برمیدارم . امکانات بهتری داره . چیپ گیگا جدید تره . ولی امکانات کمتری داره و خیلی از امکاناتش رو حذف کردن از روش برای اینکه ارزون بشه . ازراک هم که P67 هست و به کنار . کیفیت MSI هم خوبه . باید ببینی که کدوم مدل ها رو مقایسه میکنی . مادربورد های حرفه ای تر کیفیت بهتری هم دارن . مثلا همین گیگا ، کیفیتش معمولیه . ولی مدلهای بالاتر کیفیت بهتری دارن . این مدل MSI هم کیفیت مناسبی داره .

لینک به دیدگاه

ممنون ...

راستش یه دونه پیدا کردم که حضوری فقط تحویل میدن اینم لینکشه http://forum.persian...om/t278541.html

ولی راجع به این مدل ام اس آی درسایت خارجی که سرچ کردم گویا مشکلات مربوط به آپدیت بایوس و خروجی صدا و اورکلاک وحتی sli و ivy bridg (که نمیدونم دقیقا" چیه !)...زیاد داشته !!؟ گفتن هیچ نقطه مثبتی نداره !(منبع http://forum-en.msi....?topic=154837.0 و http://forum-en.msi....?topic=154803.0 و http://forum-en.msi....?topic=159329.0 وhttp://forums.overclockers.co.uk/showthread.php?p=20451589 و......)

درسته ؟!!

نسبت به این چه طور gigabyte z68p-ds3

؟

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

این مشکلاتی که گفتن خیلی هاش حل شدنیه و خیلی ها هم برای مادربوردهای یگه هم ممکنه پیش بیاد . ولی در کل اگر پردازنده رو میخوای آیوی بگیری بهتره که مادربورد رو هم سری جدید برداری . چیپ B75 مناسبه . قیمت خوبی داره . امکانات خوبی هم داره . یه مادربورد خوب میتونی با این چیپ با قیمت حدود 270-280 پیدا کنی . اگر مادربورد با چیپ سری قدیم بذاری باید بایوس رو آپدیت کنی تا با آیوی کار کنه . ممکنه آپدیتش هنوز نیومده باشه اون مادربورد . بعد گرفتارت میکنه .

لینک به دیدگاه

درود ...

آقا حامد با اون z68 معاملم نشد !!! یه دونه asus p8h61 b3 گیرم اومده که 120 میده به نظرتون علی الحساب بگیرمش ! میگه قیمت نوش 200 تومنه!

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

سالم و تمیزه ؟ گارانتی داره ؟ همه لوازمش هست ؟ قیمتش قبلا 174 تومان بود . الان باید حدود 190 باشه . این مدل USB3 و SATA3 نداره . ولی اگر شرایطی رو که گفتم داشته باشه ، برای استفاده موقت خوبه . چون دوباره میتونی بفروشیش با همین حدود قیمت .

لینک به دیدگاه

گارانتی داره (2ونیم سال گارانتی داره.سال اولشم گارانتی تعویض داره)و لی فکر کنم جعبه نه (هنوز پاسخ ندادن!)

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

عذر میخوام راجع به مدل الایت e cs P67H2-A2 هم مطلع هستید ؟ قیمت نوش رو میدونید ؟

دسته 2 ،9 ماه کارکرد با 1 سال گارانتی باقیمونده چقدر می ارزه به نظرتون !؟

لینک به دیدگاه

عذر میخوام راجع به مدل الایت e cs P67H2-A2 هم مطلع هستید ؟ قیمت نوش رو میدونید ؟

لینک به دیدگاه

عذر میخوام راجع به مدل الایت e cs P67H2 - A2 هم مطلع هستید ؟ قیمت نوش رو میدونید ؟

ویرایش شده توسط tarashee
لینک به دیدگاه

سلام

قیمت نو 170 80 میباشد

قیمت دسته دوم هم 40 130 این طورا خوبه به نظرم

لینک به دیدگاه

A2 رو نمیدونم .ولی A3 قیمتش قبلا 177 تومان بود . A2 باید ارزونتر باشه . الان البته گرونتر شده . دست دوم سالم و بالوازم حدود 120-130 میارزه احتمالا . البته با فرض اینکه قیمت الانش مثل قیمت قبلی A3 باشه .

لینک به دیدگاه

ممنون ......

مطمئن هستید ! اخه این سایت زده 365 که ! (البته قیمت جهانیش 100 دلاره ...)

http://www.shabakeh-mag.com/article.aspx?id=1005118

لینک به دیدگاه

این مدل A هست . پس احتمالا A2 از A3 گرونتره و از A ارزونتر . قیمتش رو ندارم .

لینک به دیدگاه

مادربردهاي سري P67H2 شركت ECS شامل چهار مدل (A تا A4) هستند كه مادربرد مورد بحث ما مدل صدرنشين آن‌ها به‌شمار مي‌آيد.

آقا حامد درست میفرمایند.

A2 بهتر از A3 میباشد.

ویرایش شده توسط mjf
لینک به دیدگاه

عذر میخوام نظرتون راجع به گیگابایت z77-d3h چیه !؟

قیمتش 270 تومن هست چیپش هم z77 !!! چرا با این چیپ قیمتش ارزونتره نسبت به سایر برندها!

لینک به دیدگاه

اون کد آخر اسم بوردهای گیگا رو ببین . اینجا D3H هست . این کد هرچقدر بالاتر باشه معنیش اینه که مادربورد کیفیت ساخت و امکانات بالاتری داره . مثلا UD5H از این بورد بهتره و گرونتر .

بورد D3H امکاناتش معمولیه و کیفیت ساختش هم همینطور . تو سایتش نزده مدار تغذیه چند فاز داره . ولی صد در صد پایینه .

لینک به دیدگاه

با سلام من می خوام یه کیس وردارم برای بازی

حداکثر تا 1300 بتونم وا سه کیس هزینه کنم چی پیشنهاد می دید ؟

لینک به دیدگاه

این تاپیک رو کاربر tarashee برای سوال در مورد تغییر قطعاتشون زدن . منتها داره تبدیل به یک تاپیک موازی با تاپیک مشاوره برای خرید قطعات میشه . لطفا سوالاتتون رو تو اون تاپیک بپرسید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...