رفتن به مطلب

مشکل در اجرای Bully و GTA SA در ویندوز 10

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام،

این دو بازی رو از استیم خریدم، برای اینکه فکر میکردم مثل نسخه های کرک شده، مشکلات اجرا نشدن رو نداره، ولی مشکل داره.

اکثر روش های یوتیوب رو تست کردم تنها باعث بدتر شدن شرایط شدن.

بازی کاملا اوکی اجرا میشه. تنظیمات گرافیکی رو راحت میشه عوض کرد، ولی بعد از حدود 5 دقیقه گیم پلی، بازی کرش میکنه و هیچ اروری هم نمیده! قبل از تست روش های یوتیوب، بین 10 تا 15 دقیقه تایم گیم پلی بود. برای همین هر دو بازی رو کامل حذف، و دوباره دانلود کردم. و همچنان کرش میکنه.

و همچنین به منبعی جهت دانلود صوت های فارسی GTA SA نیاز دارم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصات سیستم چیه؟

من رو سیستم قبلیم با کارت 9400 کلاک جیپیو رو از 550 تا 730 اور کلاک میکردم و توی همه ی گیم ها افزایش خیلی زیاد پرفورمنس داشتم،(حتی تو یه بازی فریم از 16 میرسید به 40)

ولی توی گیم های راک استار همیشه کرش میکردم...کلاک رو بیشتر از 615 نمیتونستم ببرم...

یه بار درایو گرافیک رو اپدیت کنید... توی خود استیم هم یه گزینه validating data.... یا یه همچین چیزی داره که دیتای بازی رو چک میکنه، اونو یه بار برای هر بازی بزنید، احتمالا رفع بشه...

برای فارسی ساز هم، یدونه از همین gta های فارسی دانلود کنید و فایل های صوتش رو جایگزین کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

مشخصات سیستم چیه؟

من رو سیستم قبلیم با کارت 9400 کلاک جیپیو رو از 550 تا 730 اور کلاک میکردم و توی همه ی گیم ها افزایش خیلی زیاد پرفورمنس داشتم،(حتی تو یه بازی فریم از 16 میرسید به 40)

ولی توی گیم های راک استار همیشه کرش میکردم...کلاک رو بیشتر از 615 نمیتونستم ببرم...

یه بار درایو گرافیک رو اپدیت کنید... توی خود استیم هم یه گزینه validating data.... یا یه همچین چیزی داره که دیتای بازی رو چک میکنه، اونو یه بار برای هر بازی بزنید، احتمالا رفع بشه...

سلام،

• پردازنده
    intel core i3 4130
  • مادربورد
    ASUS H81-PLUS
  • رم
    4GB 1600Mhz DDR3L ADATA
  • کارت گرافیک
    intel 4400

اینطور که به یاد دارم، فقط سری k برای Intel قابل اورکلاک بود.

درایور هم با استفاده از نرم افزار Intel® Driver & Support Assistant آپدیته.

اسم اون قابلیت verify integrity of game files هست، که قبل از پلی دادن یک بازی که دانلود کردم، اول با verify integrity of game files اسکنش میکنم بعد پلی میدم.

در 2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

برای فارسی ساز هم، یدونه از همین gta های فارسی دانلود کنید و فایل های صوتش رو جایگزین کنید

ممنون.

باتشکر از شما.

شاد و موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...