رفتن به مطلب

مشکل دبل کلیک موس Logitech g pro gaming

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

کسی این موسو داشته که کلید کناریش دبل کلیک کنه و تونسته باشه حلش کنه؟؟؟ یعنی یه بار کلیک میکنی به جاش دو بار کلیک میکنه

تو گیم اذیت نمیکنه ولی صفحه ویندوز وقتی میخوام صفحه قبلی برم به جاش ۲ صفحه قبلی میره و خیلی رو اعصاب

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

هر چند ماه یک بار این مشکل برای من پیش میاد . دلیلش کیپ نبودن درز های اکثر موس ها هست.

تنها راهی که دارید اینه که موس رو باز کنید .

1- کلیک مورد نظر رو با هویه جدا کرده و کلیک دیگه ای جاش وصل کنید (توصیه نمیشه)

2- همون کلیک رو با استفاره از یک جسم ظریف مثل لبه ی تیغ یا پیچ گوشتی های 2 پهلوی بسیار کوچک درپوشش رو بردارید . و با اتانول 96% (اگر ندارید % کمتر ) و دستمال تمیز کنید.

اگر هم بتونید قبل از اعمال مرحله ی 2 مابین دو فلز آلمینیومی درون کلیک رو با وسیله ای مقداری سایش بدید که دیگه خیلی خوب میشه . چند 10 هزار کلیک دیگه به عمر موس اضافه میشه

لینک به دیدگاه

در ۵ ساعت قبل، Miad۰۰۷ گفته است :

درود

کسی این موسو داشته که کلید کناریش دبل کلیک کنه و تونسته باشه حلش کنه؟؟؟ یعنی یه بار کلیک میکنی به جاش دو بار کلیک میکنه

تو گیم اذیت نمیکنه ولی صفحه ویندوز وقتی میخوام صفحه قبلی برم به جاش ۲ صفحه قبلی میره و خیلی رو اعصاب

یه راه نشونت میدم جواب میده. نترس امتحان کن:

روی دکمه چندین بار (شاید 50 یا بیشتر) تند تند با نوک انگشت با ضرب  محکم روش بزن. مشکل تا چند ماه حل میشه. اگه باز مشکل پیدا کرد باز همین کار تکرارر کن.

من g502 hero دارم. هرزگاهی قر میاد ، منم اینجوری ادبش میکنم. تا 5 6 ماه راحت جواب میده.

راه دیگه اینه که یه دکمه موس بخری تعویضش کنی.

لینک به دیدگاه

در ۸ ساعت قبل، Hype گفته است :

اگر هم بتونید قبل از اعمال مرحله ی 2 مابین دو فلز آلمینیومی درون کلیک رو با وسیله ای مقداری سایش بدید که دیگه خیلی خوب میشه . چند 10 هزار کلیک دیگه به عمر موس اضافه میشه

با درود

این روش رو اگر بتونید یه مقدار بیشتر توضیح بدید تا سکه دو زاری ما بیفته 😅 ممنونتون میشم ( توسط عکس یا با دادن یه لینک برای مطالعه دقیق تر )

( پ ن: یه موس رایزر دارم که کلیک چپش ، دابل کلیک میکنه و می خوام از این روش شما امتحان کنم )

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با درود

این روش رو اگر بتونید یه مقدار بیشتر توضیح بدید تا سکه دو زاری ما بیفته 😅 ممنونتون میشم ( توسط عکس یا با دادن یه لینک برای مطالعه دقیق تر )

( پ ن: یه موس رایزر دارم که کلیک چپش ، دابل کلیک میکنه و می خوام از این روش شما امتحان کنم )

index.jpg.23b6d43979f2ae0c2bb0728b06041c9e.jpg

خیلی راحته .

1-اون درپوش مشکی رو بردار (مواظب باش اون دکمه قرمزه نیوفته گم بشه)

2-برای پیدا کردن محل اتصال با ناخن 1 بار کلیک کن.

3-بعد محل اتصال رو با هر چیزی که تونستی مقداری سایش بده (با یک میخ یا پیچ نازک یا گیر سر خانم ها حتی نوک چاقو هم میتونی)

4-سپس اتانول بزن و با دستمال محل اتصال رو خشک کن که براده های ریز حاصل از سایش به دستمال بچسبه و همچنین محل اتصال عاری از چربی بشه

5-درپوش مشکی رو با کمی فشار جا بزن ( اگر هنگام جا زدن دکمه ی قرمز اذیت کرد و میوفتاد موس رو روبه پایین برعکس کن)

حالا اون موس با نو هیچ فرقی نمیکنه و مثل زمان کارخانه تعداد کلیکها مجدد 0 مشده

در 9 ساعت قبل، Hype گفته است :

هر چند ماه یک بار این مشکل برای من پیش میاد . دلیلش کیپ نبودن درز های اکثر موس ها هست.

تنها راهی که دارید اینه که موس رو باز کنید .

1- کلیک مورد نظر رو با هویه جدا کرده و کلیک دیگه ای جاش وصل کنید (توصیه نمیشه)

2- همون کلیک رو با استفاره از یک جسم ظریف مثل لبه ی تیغ یا پیچ گوشتی های 2 پهلوی بسیار کوچک درپوشش رو بردارید . و با اتانول 96% (اگر ندارید % کمتر ) و دستمال تمیز کنید.

من آموزش اینو توی یوتیوب دیدم با اجازه ی شما توضیح دادم

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

این سوییچ ها مصرفی هستن پس جز تعویض کارهای دیگه بی فایده هست تو اینترنت ترفند زیاده اما نتیجه همه یکی نیست و همه دقت لازم تو بازکردن خود سوییچ ندارن

تعویض کنید با یدونه مثل خودش نه آشغالهای ی که تو بازار هست

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در ۵۱ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

این سوییچ ها مصرفی هستن پس جز تعویض کارهای دیگه بی فایده هست تو اینترنت ترفند زیاده اما نتیجه همه یکی نیست و همه دقت لازم تو بازکردن خود سوییچ ندارن

تعویض باید بشه تعمیر فایده نداره. سویچش 3 تومنه

والا من حیفم میاد کفشکهای موس بکنم تا پیچش باز کنم. هرزگاهی راست کلیک یا چپ کلیک اذیت میکنه که با روشی که گفتم تا یه مدت حلش میکنم. 

لینک به دیدگاه

اگه بقیه دوستان امتحان کردن جواب گرفتن اینجا بگن والا میترسم تو این گرونی یه دفه بزنم خرابش کنم😅

پ.ن: یه زمانی موس معمولی داشتم مثل چی ازش کار میکشیدم هیچی بهش نمیومد موس گیمینگ خریدم بعد ۲ سال اینجوری شد😐 کلا سیاست کثیف شرکتاس وگرنه میتونن طوری بسازن بالای ۱۰ سال عمر کنه

لینک به دیدگاه

در ۱۳ ساعت قبل، Miad۰۰۷ گفته است :

سلام
ازونجایی که میگید مشکلتون فقط توی محیط ویندوز هست ، از این نرم افزار استفاد کنید ، احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Miad۰۰۷ گفته است :

اگه بقیه دوستان امتحان کردن جواب گرفتن اینجا بگن والا میترسم تو این گرونی یه دفه بزنم خرابش کنم😅

پ.ن: یه زمانی موس معمولی داشتم مثل چی ازش کار میکشیدم هیچی بهش نمیومد موس گیمینگ خریدم بعد ۲ سال اینجوری شد😐 کلا سیاست کثیف شرکتاس وگرنه میتونن طوری بسازن بالای ۱۰ سال عمر کنه

خیلی جالبه، یک a4tech Zl5 Sniper دارم هنوز بعد از 5 سال کار اونم بصورت شبانه روزی که باهاش بازی انلاین مثل R6 و بتل میزدم هنوز عین شیر داره کار میکنه.. اون وقت G405 بعد از یک سال و G503 بعد از 6  ماه مشکل کلید پیدا کردن اول دکمه اسکرول موس یک بار کار میکه ، یک بار باید تا یک ماه صبر کنی تا دوباره خودش درست بشه، دومی مشکل دابل کلیک پیدا کرده...کاملا معلومه این مشکلات رو قصد دارن محصولاتشون تا سریع تعویض کنیم و اینا هی سود کن... کلا دنیای کثیفی داریم....

لینک به دیدگاه

بیشتر به خاطر ریزگرد و بعضی مواقع برعکس به خاطر هوای مرطوب خونه سویچ ها کارایشون دچار اختلال میشه.

اگر موس گرون تهیه کردید سویچ رو تعویض نکنید حیفه . من 12 ساله یک موس دارم حتی یک بار هم سویچ عوض نکردم. هر چند سال یک بار بازش میکنم و توش رو سرویس میکنم همین. تا الان فکر کنم 6 یا 7 بار توی سویچ رو تمیزکاری کردم. با همون الکل و دستمال کاغذی هم کافیه

در 8 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

اگه بقیه دوستان امتحان کردن جواب گرفتن اینجا بگن والا میترسم تو این گرونی یه دفه بزنم خرابش کنم

توصیه میکنم ابتدا روی یک موس خراب یا ارزون تست کنید. شرکتها اگر میخواستن راحت میتونستن فضای داخل موس رو وکیوم کنن. نمیکنن چون به صرفشون نیست. بیشترین صودشون از همین اختلال سویچهاست اکثر مردم هم موس رو تعویض میکنن و جدید میخرن

ویرایش شده توسط 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃
لینک به دیدگاه

در ۲۴ دقیقه قبل، 🆆🅰🆁🅲🆁🅰🅵🆃 گفته است :

بیشتر به خاطر ریزگرد و بعضی مواقع برعکس به خاطر هوای مرطوب خونه سویچ ها کارایشون دچار اختلال میشه.

اگر موس گرون تهیه کردید سویچ رو تعویض نکنید حیفه . من 12 ساله یک موس دارم حتی یک بار هم سویچ عوض نکردم. هر چند سال یک بار بازش میکنم و توش رو سرویس میکنم همین. تا الان فکر کنم 6 یا 7 بار توی سویچ رو تمیزکاری کردم. فکر نکنم نیاز به سابیدن باشه همون الکل و دستمال کاغذا کافیه

اتفاقا اگر کسی توانایی مالیش رو داره بنظرم حتی اگر هم موس هیچ مشکلی نداره سوییچش عوض بشه خیلی بهتره

حتی تو گرون ترین موس های لاجیتک هم سوییچ هایی که  استفاده میشه بهترین نیستن و سوییچ های خیلی با کیفیت تر و خوش صدا تری تو بازار موجوده.

لینک به دیدگاه

در ۹ ساعت قبل، Miad۰۰۷ گفته است :

1065681303_IMG__.thumb.jpg.9cf7e076394dfd454a54ed63f8be7ea6.jpg

جرم های کربنی قسمت هایی که مشخص کردم با هر چیزی که دوست داشتی پاک کن و بعد با الکل یه شستشو بده و کار تمام هست اگه بدرستی انجام بدی مشکل حل میشه و تا سال ها میتونی استفاده کنی و لذتشو ببری.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نکته اینه که سوییچ جایگذین از کجا پیدا کنیم؟

بنده هم بعد از تعویض دوتا موس لاجیتک به این نتیجه رسیدم که خودم دست به آچار شم. الان G602 دارم و حدودا 4-5 باری باز کردم (تو این سه چهار سال) خود سوییچ رو. به عنوان تعمیر موقت جواب میده ولی معمولا کاراکترستیک یا همون حس کلیک عوض میشه. یه وقت خیلی سفت میشه یه وقت خیلی شل میشه یه وقتایی هم خوبه. اسکیت های موس هم بالاخره بعد از چند بار بازو بسته شدن دیگه مثل روز اولشون نمیشن دیگه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است :

نکته اینه که سوییچ جایگذین از کجا پیدا کنیم؟

احتمالا پاساژ امجد نمونه های با کیفیت موجود داشته باشن.

لینک به دیدگاه

در ۱۶ ساعت قبل، saeedx گفته است :

با درود

دوستان زحمت کشیدن دیگه😆

اینم اضافه کنم کلیک درپیت ترین و ارزونتریم موس رایزر میارزه به بهترین کلیکهای موجود در بازار.

در ۱۶ ساعت قبل، Mantel گفته است :

1-اون درپوش مشکی رو بردار (مواظب باش اون دکمه قرمزه نیوفته گم بشه)

2-برای پیدا کردن محل اتصال با ناخن 1 بار کلیک کن.

3-بعد محل اتصال رو با هر چیزی که تونستی مقداری سایش بده (با یک میخ یا پیچ نازک یا گیر سر خانم ها حتی نوک چاقو هم میتونی)

4-سپس اتانول بزن و با دستمال محل اتصال رو خشک کن که براده های ریز حاصل از سایش به دستمال بچسبه و همچنین محل اتصال عاری از چربی بشه

5-درپوش مشکی رو با کمی فشار جا بزن ( اگر هنگام جا زدن دکمه ی قرمز اذیت کرد و میوفتاد موس رو روبه پایین برعکس کن)

البته من توی آپارات دیدم 😅🙏

در ۱۵ ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

نه عزیز کلیکهای موس 1 میلیونی یا موسهای گرونتر مصرفی نیستند با یک تمیز کاری از روز اول دقیقتر و نرمتر میشن

در ۱۴ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

تعویض باید بشه تعمیر فایده نداره. سویچش 3 تومنه

والا من حیفم میاد کفشکهای موس بکنم تا پیچش باز کنم. هرزگاهی راست کلیک یا چپ کلیک اذیت میکنه که با روشی که گفتم تا یه مدت حلش میکنم. 

اگر تعویض کنی بعد از یک مدت مجدد مشکل برمیگرده چون موسهای موجود در بازار و کلیکهاشون پرسی نیستند و درز دارن ( موس با سویچ پرسی خواستی فکر کنم رایزر یک نمونه داشته باشه با قیمت حدود 3 میلیون )

در ۱۴ ساعت قبل، Miad۰۰۷ گفته است :

بله جناب بنده امتحان کردم بارها . اگر قرار باشه برای این مشکل کوچیک کلیک موس یا خود موس عوض بشه هر 6 ماه باید دست به هویه بشی

در ۱۲ ساعت قبل، m.reza گفته است :

سلام
ازونجایی که میگید مشکلتون فقط توی محیط ویندوز هست ، از این نرم افزار استفاد کنید ، احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .

البته ایشون گفتند این مشکل توی بازی زیاد اذیتشون نمیکنه (پس توی گیم هم هست. نهایت به جا 1 تیر 2 تا میزنه)😄

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...