رفتن به مطلب

Lucid Virtu MVP

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من p8z77-v ایسوس رو دارم و الان تو سایت ایسوس ویرچو رو تا نسخه  V2.1.221.24927 گذاشته جالبه که وقتی این نسخه رو نصب میکنم بدون مشکل کار میکنه اما وقتی اخرین نسخه رو از سایت لوسید گرفتم اول که بعد یه ماه لایسنس دیسایبل شد الان کلا دیسایبله

پس درواقع به ورژن هم ربط داره درسته؟  یا من یه جایی اشتباه کردم که اخرین نسخه دیگه انیبل نمیشه؟

وقتی نسخه ی جدید رو نصب کردید، روی نسخه ی قدیمی نصبش کردید یا نسخه ی قدیمی رو اول پاک کردید و فقط نسخه ی جدید رو نصب کردید؟

لینک به دیدگاه

سلام من p8z77-v ایسوس رو دارم و الان تو سایت ایسوس ویرچو رو تا نسخه  V2.1.221.24927 گذاشته جالبه که وقتی این نسخه رو نصب میکنم بدون مشکل کار میکنه اما وقتی اخرین نسخه رو از سایت لوسید گرفتم اول که بعد یه ماه لایسنس دیسایبل شد الان کلا دیسایبله

پس درواقع به ورژن هم ربط داره درسته؟  یا من یه جایی اشتباه کردم که اخرین نسخه دیگه انیبل نمیشه؟

سلام

من هم همین مشکل رو دارم ، مادربوردم P8Z77-V DELUXE هست ، که تا وژن 2.1.221 فعال هست اما ورژن بالاتر رو که نصب می کنم 30 روزه میشه. که البته چون 30 روز گذشت دیگه غیر فعال شده ! نمی دونم مشکل کجاست ؟! اگر واقعا نشه از نسخه های جدید نرم افزار استفاده کرد به نظرم خیلی مسخره هست ، در واقع یک کلاه برداری به حساب میاد.

لینک به دیدگاه

وقتی نسخه ی جدید رو نصب کردید، روی نسخه ی قدیمی نصبش کردید یا نسخه ی قدیمی رو اول پاک کردید و فقط نسخه ی جدید رو نصب کردید؟

سلام

بعد از نصب ویندوز 8 فقط نسخه جدید رو نصب کردم 

به نظرتون میشه با دوباره نصب کردن ورژن دیسک مادربرد و نصب کردن نسخه جدید روش مشکل رو حل کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام

بعد از نصب ویندوز 8 فقط نسخه جدید رو نصب کردم 

به نظرتون میشه با دوباره نصب کردن ورژن دیسک مادربرد و نصب کردن نسخه جدید روش مشکل رو حل کرد؟

باید اول نسخه ی قدیمی رو نصب کنید و بعد نسخه ی جدید رو - روی نصب قبلی - نصب کنید.

لینک به دیدگاه

باید اول نسخه ی قدیمی رو نصب کنید و بعد نسخه ی جدید رو - روی نصب قبلی - نصب کنید.

من این کار رو کردم ، وقتی می خواهیم نسخه جدید رو نصب کنیم  ، یک پیام میده و میگه باید نسخه قبلی رو پاک کنید !  اما باز فایده ای نداشت باز هم غیرفعال هست (30 روزه)

لینک به دیدگاه

من این کار رو کردم ، وقتی می خواهیم نسخه جدید رو نصب کنیم  ، یک پیام میده و میگه باید نسخه قبلی رو پاک کنید !  اما باز فایده ای نداشت باز هم غیرفعال هست (30 روزه)

شاید جدیدا" اینطوری شده :(

متاسفانه من گرافیک ندارم برنامه رو تست کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا نسخه مربوط به برد های Z87 نسخه 2 هست و برخلاف بردهای Z77 که میشد ورژن های جدیدترش رو هم نصب کرد و به طور دائمی استفاده کرد (چون لایسنس دائمیش توسط تولید کننده برد خریده شده بود) در برد های Z87 برای استفاده از نسخه های جدیدش باید لایسنسش رو خود یوزر بخره......

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

Trial-Reset برای نرم افزار Virtu MVP ! همه ورژن ها ! من همین الان روی ورژن 2.1.226  تست کردم که با موفقیت تریال نرم افزار ریست شد و دوباره 30 روزه هست. روی ورژن پولی 3.0.107 هم  کار می کنه که البته هنوز تست نکردم.

به این صورت عمل کردم :

نرم افزار رو به طور کامل بستم (قبل از ریست 27 روزه شده بود).

بعد از اجرای Trial-Reset دوباره 30 روزه شد.

Trial-Reset رو پیوست کردم.

با کلیک راست روی Trial-Reset_All_versions.cmd و انتخاب Edit می تونید تغییراتی که این تریال ریست انجام می ده را مشاهده کنید :

REG DELETE "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Applogon\System" /v PROG05202499050 /f
REG DELETE "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Applogon\System" /v PROG05202499052 /f
REG DELETE "HKLM\SYSTEM\ControlSet001\Control\Session Manager\Environment" /v PROG05202499050 /f
REG DELETE "HKLM\SYSTEM\ControlSet001\Control\Session Manager\Environment" /v PROG05202499052 /f
REG DELETE "HKCU\Software\LucidLogix\luciddriver" /f
REG ADD "HKCU\Software\LucidLogix\luciddriver" /v IsFirstTime /d "1" /f
RD /s "%ProgramData%\Key-Base\" /q
RD /s "%USERPROFILE%\Lucidlogix\" /q

Trial-Reset_All_versions.rar

ویرایش شده توسط GIGABYTE-CASE
لینک به دیدگاه

یک کرک هم برای نسخه 3.0.107 هست که تست کردم.

نسخه 3.0.107 رو از لینک زیر دانلود کنید.

http://www.lucidlogix.com/driverdownloads-mvp2.shtml

کرک نسخه 3.0.107 هم پیوست کردم.

VIRTU MVP 2.0_3.0.107.26985_Crack.rar

post-11553-0-30211600-1383428081_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام من میتونم mvp 2.0 رو روی برد sdabertooth z77 نصب کنم

اگه نه میتونم اخرین ورژن mvp 1 رو از سایت lucid دانلود کنم و نصب کنم یا نه لایسنسش باید خریداری بشه یا اینکه نه لایسنسش به طور دائمی به روی این برد کار میکنه

دوستان خواهشا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

نسخه 3.0.107 به نظر مشکل داره البته مشکل از کرک نیست چون بدون کرک مشکل اجرا داره و یک ارور می ده که به یک فایل dll نیاز داره ! دوستانی که تست کردن لطفا اطلاع بدن.

ورژن 3.0.108 بتا هم اومده چند مشکل رو حل کرده دوستانی که می تونن تست کنن لطفا اطلاع بدهند.

3.0.108 Beta

• Microsoft Windows 8.1 support

• Fixed - Lucid SVC is not running correctly

• General stability and bugs fixes

لینک به دیدگاه

نسخه 3.0.108 آزمایشی (Beta) رو تست کردم ، مشکل اجرا و یک ارور که می داد حل شده ، البته فعلا کرک براش نیست چون بتا هست اگر قرار هست کرکش پخش بشه، برای نسخه نهایی میاد ، اما نکته مهم این هست که Trial-Reset روی اون کار می کنه و می تونید دائما محدودیت زمانی 30 روزه اون رو ریست کنید.

لینک به دیدگاه

سلام من میتونم mvp 2.0 رو روی برد sdabertooth z77 نصب کنم

اگه نه میتونم اخرین ورژن mvp 1 رو از سایت lucid دانلود کنم و نصب کنم یا نه لایسنسش باید خریداری بشه یا اینکه نه لایسنسش به طور دائمی به روی این برد کار میکنه

دوستان خواهشا راهنمایی کنید

سلام

شما هر ورژنی که می خواهید نصب کنید اگر فعال بود که عالی هست (البته در چند ورژن اخیر فعال نیست) در غیر این صورت از Trial-Reset استفاده کنید.

نکته : وقتی که تریال ریست رو اجرا می کنید فکر کنم به دلیل اینکه Virtu MVP درست بسته نشده یک ارور میاد مربوط به کرش که اون رو بزنید بره ، اما بعد از اجرای بعدی (فکر کنم نیاز به ریستارت ویندوز دارید) یک 30 روزه تمیز بهتون تحویل می ده.

لینک به دیدگاه

سلام

شما هر ورژنی که می خواهید نصب کنید اگر فعال بود که عالی هست (البته در چند ورژن اخیر فعال نیست) در غیر این صورت از Trial-Reset استفاده کنید.

نکته : وقتی که تریال ریست رو اجرا می کنید فکر کنم به دلیل اینکه Virtu MVP درست بسته نشده یک ارور میاد مربوط به کرش که اون رو بزنید بره ، اما بعد از اجرای بعدی (فکر کنم نیاز به ریستارت ویندوز دارید) یک 30 روزه تمیز بهتون تحویل می ده.

سلام جدیدترین ورژن lucid virtu mvp رو نصب کردم و لایسنسش کاملا اکتیو بود ولی lucid virtu mvp 2.0 رو که نصب کردم 30 روزه بود (نسخه بتا رو نگرفتم نسخه 3.0.107 گرفتم) و Trial-reset رو که اجرا کردم کلا از کار افتاد لایسنس 30 روزه هم از بین رفت و مجبور شدم نسخه virtu mvp ورژن 2.1.226 رو نصب کنم حالا میخام بدونم که این دو تا از لحاظ کارایی چه فرقی با هم دارن یا نه فرقشون فقط تو ظاهرشونه

لینک به دیدگاه

سلام جدیدترین ورژن lucid virtu mvp رو نصب کردم و لایسنسش کاملا اکتیو بود ولی lucid virtu mvp 2.0 رو که نصب کردم 30 روزه بود (نسخه بتا رو نگرفتم نسخه 3.0.107 گرفتم) و Trial-reset رو که اجرا کردم کلا از کار افتاد لایسنس 30 روزه هم از بین رفت و مجبور شدم نسخه virtu mvp ورژن 2.1.226 رو نصب کنم حالا میخام بدونم که این دو تا از لحاظ کارایی چه فرقی با هم دارن یا نه فرقشون فقط تو ظاهرشونه

سلام

ورژن 2.0 (3.0.107) ورژن پولی هست که فقط می شه اون رو از شرکت کاربرها بخرن.

اما ورژن 2.1 و ... به عنوان مثال برای Z77 لایسنسش خریداری شده اما دو ورژن آخر اون 30 روزه هست.

Trial-reset برای هر دو ورژن 3.0.107 و 2.1.226 برای من کار می کنه اما ورژن 3.0.107 و بتا یک مشکلی دارن که ارور می دن که البته مربوط به تریال ریست نیست.

برای اجرای Trial-reset باید سرویس و خود برنامه کاملا بسته باشه یا اینکه ابتدا حذف و بعد Trial-reset رو اجرا و دوباره virtu mvp رو نصب کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

ورژن 2.0 (3.0.107) ورژن پولی هست که فقط می شه اون رو از شرکت کاربرها بخرن.

اما ورژن 2.1 و ... به عنوان مثال برای Z77 لایسنسش خریداری شده اما دو ورژن آخر اون 30 روزه هست.

Trial-reset برای هر دو ورژن 3.0.107 و 2.1.226 برای من کار می کنه اما ورژن 3.0.107 و بتا یک مشکلی دارن که ارور می دن که البته مربوط به تریال ریست نیست.

برای اجرای Trial-reset باید سرویس و خود برنامه کاملا بسته باشه یا اینکه ابتدا حذف و بعد Trial-reset رو اجرا و دوباره virtu mvp رو نصب کنید.

خیلی ممنون از پاسختون البته برا من 2.1.226 کاملا اکتیو و 30روزه نیست

لینک به دیدگاه

این قابلیت در صورتی کارت دایرتکس 10 و گرافیک اینتل دایرتکس 11رو اجرا کنه  بازی به صورت دایرتکس 11 اجرا میشه یا نه؟؟

لینک به دیدگاه

این قابلیت در صورتی کارت دایرتکس 10 و گرافیک اینتل دایرتکس 11رو اجرا کنه  بازی به صورت دایرتکس 11 اجرا میشه یا نه؟؟

سلام دوست عزیز راستش نمیدونم ولی یه خورده باورش سخته که این کار شدنی باشه این برنامه یا سخت افزار میاد از هر دو gpu استفاده میکنه در ضمن تصویر هم نرم میشه و دیگه چند تکه نمیشه به هیچ وجه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
نکاتی که راجب Lucid Virtu MVP 2 البته نظر های شخصی خودمه و از احتمال داره جایش اشتباه کنم.virtumvp2-logo-home.png
در ابتدا اینکه من کاملا با این نرم افزار اشنایی دارم .پر از عیبه هنوز در در حالت افزایش فریم که همون HyperFormance هست در بازی های جدید باعث بدتر شدن فریم دهی میشه و گرافیک بازی هم دچار مشکلات متعددی نظیر لرزش .مشکلات رنگ و..... Virtu MVP2.0 3.0.108 که اخرین نسخه هست رو روی مین بوردم که رایگانه نصب کردم و در بازی های Batman Arkham Origins -Assasians Creed IV - Battlefield 4تست کردم که در بازی بتمن با شرایط واقعا بدی از نظر گرافیکی مواجه شدم ..... دردو بازی دیگه هم با افت فریم روبه رو شدم.
راجب Vsync  این نرم افزار که به قولی باعث نرم شدن تصاویر میشه باید خدمتتون عرض کنم در بازی ها این گزینه موجوده که با روشن کردن این حالت فریم رو روی 60 نگه میداره وه باعث میشه تصویر شکسته نشه و نرم باشه.و در  اینکه کارت گرافیک های غیر مجتمع در حالت بیکار و در حین کار با ویندوز مصرف پایینی دارن و اختلافش با انبورد خود پردازنده کمه.اینم یادمان باشه که وقتی گرافیک انبورد رو روشن میکنیم و کابل تصویر مادربورد رو به گرافیک مجتمع وصل میکنیم و این نرم افزار نصبه و به قول خودمون میخوایم مصرف پایین بیاد باید بدونیم که در این مواقع هم کارت غیر مجتمع هم روشنه و با حداقل فرکانس کاری(حالت بیکاری )مشغول کاره که در همین حالتم مشغول به مصرفه در اینجا ما باید یادمان باشد که مصرف برق  گرافیک مجتمع و غیر مجتمع را جمع کنیم با حالتی که کارت غیر مجتمع در حالت بیکاری و مانیتور بهش وصله فرق چندانی نیست.در شرایط فعلی به نظر من استفاده از این نرم افزار پر عیب به صلاح نیست.و جالب تر اینکه این قیمت $55.99 برای این نرم افزار واقعا عجیبه اونم با این همه باگ و عدم ساپورت از بازی های جدید.....در حالتیم که دوستان به صورت فول اچ دی و اخرین تنظیمات گرافیکی میخوان بازی کنن این افزایش بازده در حد چندین فریم ناچیزه .......

فقط حالت بازده بیشتریا HyperFormance برای بازی های نسبتا قدیمی که پیوست میکنم جواب میده طبق گفته سایت سازند..لینک PDF توضیحات خود شرکت سازنده هم براتون میزارم ببینید.

http://lucidlogix.com/download/VirtuMVP2_Release_notes3-0-108_Nov_27_2013.pdf

لینک ویدیو فعال بودن در بازی Battlefield 3 که حالت HyperFormance کاملا ساپورت میشه طبق سایت برنامه .در این ویدیو شاهد افزایش فریم هستیم ..این بازی که برای بیش از یک سال پیشه میشه گفت بهترین بازی هست که ساپورت میشه...خودم در حالت تنظیمات ULTRA و 1080*1920 تست کردم خیلی کم و در حد میانگین 2 فریم اضافه شد....

http://www.youtube.com/watch?v=WxrihGqaqc4

این بازی های نسبتا قدیمی که خودم به عنوان یک گیمر دیگه حتی حاضر نیستم نصبشون کنم روی سیستمم از حالت HyperFormance پشتیبانی میکنن....وپیشنهاد میشه به کسانی فقط برای 3DMark که عاشق امتیازن کمی کمکشون میکنه....
Full HyperFormance support list
1. 3DMark 11
2. 3DMark vantage 3. 3DMark06
4. Aliens VS Predetor
5.Arcania Gothic4
6. Assassin's Creed
7. Batman-Arkham Asylum
8. Battlefield 3
9. Bionic Commando
10. BioShock
11 Bioshock_2
12. Blazblue
13. Blur
14. Borderlands
15. Bulletstorm
16. Burnout Paradise
17. Call of Juarez Bound in Blood
18. CNC3 Tiberium Wars
19. COD Black OPS
20. COD4 Modern Warfare
21. COD4 Modern Warfare Multiplayer
22. COD5 World at War
23. COD6 Modern Warfare 2
24. Code.of.Honor.3.Desperate.Measures
25. Colonization
26. Company of Heroes
27. Crysis
28. Crysis - Warhead
29. Darksiders
30. Dead Island
31. Dead Space 2
32. Death to Spies
33. Dirt 2 Demo
34. Diablo 3
35. Dragon Age 2
36. Emergency 2012
37. F.E.A.R 2 Project Origin
38. F1
39. Fallout New Vegas
40. FarCry_2
41. Frontlines Fuel of War
42. Gears Of War
43. Grid
44. HAWX
45. Ice Age 3
46. Jericho
47. Kane & Lynch 2 Dog Days
48. King's Bounty The Legend
49. Kung Fu Panda
50. Lara Croft and the Guardian of Light
51. Legendary
52. Lego Harry Potter
53. Lost Planet 2
54. LOTR - The Battle for Middle-Earth
55. Madagascar 2
56. Mass Effect
57. Mass Effect 2
58. Medal Of Honor Limited Edition
59. Mirror's Edge
60. Monsters Vs Aliens
61. MX vs ATV Reflex
62. NBA 2k11
63. NFS Hot Pursuit
64. NFS Shift
65. NFS Undercover
66. Operation Flashpoint Dragon Rising
67. Portal
68. Prince of Persia
69. Prince of Persia Forgotten Sands
70. Pro Evolution Soccer 2009
71. Pro Evolution Soccer 2010
72. Pro Evolution Soccer 2012
73. PROTOTYPE
74. Resident Evil 5
75. Singularity
76. Sins of a Solar Empire
77. Split_Second
78. Spore
79. STALKER Call of Pripyat
80. Star Craft II
81. Star Wars The Force Unleashed 2
82. Stoked Big Air
83. STREET FIGHTER IV
84. Supreme Commander
85. Supreme Commander 2
86. Tomb Raider - Underworld
87. Torchlight
88. Total War Shogun 2
89. Trackmania Nations
90. TrackMania United FOREVER
91. Transformers 2
92. Trine
93. Unreal Tournament 3
94. Wall-E
95. WHEELMAN
96. Wings of Prey 97. Wolfschanze II
98. World In Conflict
99. WRC 2 FIA World Rally Championship
100. X-Men Origins Wolverine
101. Zeno Clash
ویرایش شده توسط evrin1941
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

آپگرید رایگان به نسخه 2.0 پولی ! تا 31 ژانویه 2014 مهلت دارید.

با دانلود فایل موجود در لینک زیر و وارد کردن مشخصات خود ، سریال فعال سازی نرم افزار به ایمیل شما میشه.
1- سریال نرم افزار رو به کسی ندهید.
2- از سریال روی سیستم دیگری استفاده نکنید.
3- برای فعال سازی باید به اینترنت وصل باشید.
4- بعد از وارد کردن مشخصات خود دانلود آخرین نسخه (3.0.108) Virtu mvp 2.0 به صورت اتوماتیک آغاز میشه ، در صورتی که قبلا اون رو نصب کردید نمی دونم باز شروع به دانلود میکنه یا نه!!!

http://www.lucidlogix.com/free_upgrade.shtml

مدل مادربود من : P8Z77-V DELUXE

لینک به دیدگاه

یک سوال؟

Z87 هم کارایی داره؟

لینک به دیدگاه

یک سوال؟

Z87 هم کارایی داره؟

صفحه قبل تقریبا کامل توضیح دادم دوست عزیز.....  ;)  بیخیال این نرم افزار///

لینک به دیدگاه

کسانی که می خوان از این نرم افزار استفاده کنن ، حتما اون آپگرید رایگان که در صفحه قبل گفتم رو انجام بدهند ! حیف هست یک سریال اورجینال رو از دست میدین!

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

کسی فعال‌ساز برای این برنامه نداره؟

لینک خرید هم باشه بد نیست. 

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...