رفتن به مطلب

Recommended Posts

در ۲۱ ساعت قبل، Mortezaoc گفته است :

باسلام خدمت دوست عزیزم ورودت روبه لیون خوش امد میگم باعرض پوزش بابت قیمت گذاری که میکنم

همینطورکه درجریان هستین نسل ۱۰و۱۱که اومد خیلی خیلی قوی ترازنسل های دیگه وقیمت پایین ترروانه بازارشد

مثلا درمورد کارتتون بهتون یکم اطلاعات بدم الان اگراطلاع داشته باشین قیمت‌گرافیگ جهانی شکشته شده وخیلی اومده پایین برحسب همین کسی که بخواد هزینه کنه مسلما میره rx5700xtمیخره یا3060ti

واگرتمایل به فروش یکجا داشتین بنده ۳۸ت کل سیستم تون روخریدارم همه روباهم

درود دوست عزیز
با اینکه منم مدتهاست خاکِ این فروم رو میخورم و تقریباً هم سنیم! (منظورم مدت عضویت تو فروم لیونه) ولی ممنون بابت خوش آمد گوییت.
در مورد VGA تا جایی که میدونم قیمتش هنوز حدودای 1000یورو یا 1200دلاره vga.JPG.79009156a2015723e6a40e41de5f5078.JPG درسته که قدیمیه ولی به خاطر یه سری مزایا، جز محصولات لاکچری ایسوس محسوب میشه (درسته پیره و میلرزه ولی به صدتا جوون می اَرزه!😄) علاوه بر این قیاس کارتهای سری Ti صرفاً با گیم و FPS اصلاً درست نیست چون مصرفشون چیزه دیگریست. آخرین باری اَم که چک کردم حدود 15% از 3080 ضعیفتر و 10%ای هم از 3070 قوی تر بود (البته به غیر از معقوله ی RTX "که البته کارت من نرم افزاریشو ساپورت میکنه" و DLSS که گفتم؛ Tiها کلاً مورد مصرفشون چیزه دیگریست)
پ.ن: مورد داریم سال تا سال با RTX کار نداره و اگه کارتشم ساپورتش کنه باز برا FPS بهتر خاموش نگهش میداره ولی وقتی موقع خرید کالای دیگری که میشه RTX و غیره میشه قبله ی قبله گاهِش😄 (این پی نوشتو بی منظور و در راستای حمایت از حقوق فروشندگانِ نگون بَخت نوشتم و منظوم شخصی خاص علی الخصوص تو نیستی عزیزه دل)
بگذریم... قصد واکسِ بامجون ندارم چون با شروعِ طوفانی ای که حضرتعالی داشتی مَحاله مواردی رو پذیرا باشی.
مدتی قبل ماین و تعمیر و باز شده ی همین کارتو همینجا یه بنده خدایی دور و بره 18 فروخت! حتا اولین مشتریش خودم بودم برای SLI کردنشون منتها به همون دلیلی که امروز قصد دارم کل سیستممو بفروشم، بیخیاله اونم شدم، دیگه خودت مظنّه ی ناز پرورده ی منو دریاب، خودم چیزی نمیگم.
و امّا مهمترین مورد اینکه من پُست قیمت گذاری قطعات گذاشتم؛ نه کلاسِ تو سره مال زدن و رو هوا قیمت دادن! اخلاق حرفه ای حُکم میکرد شما پیشنهادت رو به صورت پ.خ ارسال میکردی نه اینکه بی هیچ پایه و اساسی تو خوده تاپیک بگی: بسم الله، 38 تومن! و من اللهِ توفیق!!!
و امــّـــــا... شما 2تا مانیتور و سایر اقلام خارجی رو هم دیدی و حساب کردی شد 38مــــ ؟! 🙄 یا این فقط قیمت کیس تنها بود که دادی؟؟؟🤔

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگه کارت گرافیک رو جداگانه میفروشی 

18 تومن خریدارم بیشتر ارزش خرید نداره 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ho3ein.alipour گفته است :

سلام دوست عزیز اگه کارت گرافیک رو جداگانه میفروشی 

18 تومن خریدارم بیشتر ارزش خرید نداره 

ماین شده، باز و تعمیر با 4سال کاره مضاعف شدشو حدود 2-3ماه پیش همینجا فروختن 18تومن حالا منم همون قیمت بدم؟! خودت راضی میشی؟؟؟
اینکه میگی بیشتر از این ارزش خرید نداره منو یادِ اون ضرب المثله معروف که میگفت نمیدونم چی چی، چی میدونه از قیمته نقل و نبات... نمیدونم چی چی حافظا... میندازه (دقیق یادم نیست چی بود کاملش😅) معلومه که هرکسی ارزش گرافیک poseidon limited edition ایسوس رو نمیدونه عزیزم بهت حق میدم 😉

در 2 ساعت قبل، behrooz3229 گفته است :

مانیتور ایسوس قیمتش چقدره؟

سلام اینو فعلاً قیمتشو در نیاوردیم!

ویرایش شده توسط RA!N
لینک به دیدگاه

سلام .

دوست عزیز کسی که قصد خرید داشته باشه ، قیمتی میخواد که براش بصرفه . کسی هم که قصد فروش داشته باشه ، قیمتی میخواد که براش بصرفه . این 2 سر معامله معمولا به هم نمیرسن . یکی باید کوتاه بیاد . وقتی شما قیمتی نداری برای قطعاتت ، پس هر خریداری میتونه هر قیمتی دلش خواست بده . هر قیمتی که از نظر خودش مناسب هست . شما قیمتی که از نظر خودت مناسبه رو بذار . البته نه اینجا . تو بخش خرید و فروش و با رعایت قوانین . ولی میتونی زیر قیمت بنویسی از پیشنهادات دوستان هم استقبال میشه . اگر فروشنده هستی ، برای فروشش اقدام کن . اگر فروشنده نیستی ، این تاپیک فقط کاربران رو سر کار میذاره در واقع . الن خیلی وقته این تاپیک رو زدی شما و هنوز حتی قیمت یک قطعه از بین قطعات شما مشخص نشده .

• لایک 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، RA!N گفته است :

درود دوست عزیز
با اینکه منم مدتهاست خاکِ این فروم رو میخورم و تقریباً هم سنیم! (منظورم مدت عضویت تو فروم لیونه) ولی ممنون بابت خوش آمد گوییت.
در مورد VGA تا جایی که میدونم قیمتش هنوز حدودای 1000یورو یا 1200دلاره vga.JPG.79009156a2015723e6a40e41de5f5078.JPG درسته که قدیمیه ولی به خاطر یه سری مزایا، جز محصولات لاکچری ایسوس محسوب میشه (درسته پیره و میلرزه ولی به صدتا جوون می اَرزه!😄) علاوه بر این قیاس کارتهای سری Ti صرفاً با گیم و FPS اصلاً درست نیست چون مصرفشون چیزه دیگریست. آخرین باری اَم که چک کردم حدود 15% از 3080 ضعیفتر و 10%ای هم از 3070 قوی تر بود (البته به غیر از معقوله ی RTX "که البته کارت من نرم افزاریشو ساپورت میکنه" و DLSS که گفتم؛ Tiها کلاً مورد مصرفشون چیزه دیگریست)
پ.ن: مورد داریم سال تا سال با RTX کار نداره و اگه کارتشم ساپورتش کنه باز برا FPS بهتر خاموش نگهش میداره ولی وقتی موقع خرید کالای دیگری که میشه RTX و غیره میشه قبله ی قبله گاهِش😄 (این پی نوشتو بی منظور و در راستای حمایت از حقوق فروشندگانِ نگون بَخت نوشتم و منظوم شخصی خاص علی الخصوص تو نیستی عزیزه دل)
بگذریم... قصد واکسِ بامجون ندارم چون با شروعِ طوفانی ای که حضرتعالی داشتی مَحاله مواردی رو پذیرا باشی.
مدتی قبل ماین و تعمیر و باز شده ی همین کارتو همینجا یه بنده خدایی دور و بره 18 فروخت! حتا اولین مشتریش خودم بودم برای SLI کردنشون منتها به همون دلیلی که امروز قصد دارم کل سیستممو بفروشم، بیخیاله اونم شدم، دیگه خودت مظنّه ی ناز پرورده ی منو دریاب، خودم چیزی نمیگم.
و امّا مهمترین مورد اینکه من پُست قیمت گذاری قطعات گذاشتم؛ نه کلاسِ تو سره مال زدن و رو هوا قیمت دادن! اخلاق حرفه ای حُکم میکرد شما پیشنهادت رو به صورت پ.خ ارسال میکردی نه اینکه بی هیچ پایه و اساسی تو خوده تاپیک بگی: بسم الله، 38 تومن! و من اللهِ توفیق!!!
و امــّـــــا... شما 2تا مانیتور و سایر اقلام خارجی رو هم دیدی و حساب کردی شد 38مــــ ؟! 🙄 یا این فقط قیمت کیس تنها بود که دادی؟؟؟🤔

شما خودت قیمت همه چیزها داری فقط پست گذاشتی وقت بقیه کاربرا بگیری و بهشون بگی "قیمتی که تو میگی کمه قیمتی که من تو ذهنمه منصفانه"

مدیریت تاپیک قفل کنه بهتر هست جواب ها کاملا مشخصه که این اقا اشراف کامل به قیمت ها داره و نیازی به نظر بقیه کاربرها نداره چون مرغش یه پا داره @Hamed

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۹ ساعت قبل، RA!N گفته است :

درود دوست عزیز

مهندس عزیزم عذرمیخوام ازاینکه بنده باصراحت به شماگفتم این قیمت ازتون برمیدارم واینکه توی پ خ بهتون پیشنهاد ندادم این اخلاق خودمه هرکالایی ازکسی بخوام لقمه رونمی پیچونم رک وپوس کنده میگم میخرم چه ۱میلیون باشه چه ۱میلیارد...واینکه جسارت به شمانشه بنده هم تعمیرکارم وهم اورکلاکرم وهم مدیرفروشگاهم....اگرچیزی خواستین قیمت کف ایران بهتون‌کالامیدم...وهمینطورفرمایش شمامتین ما فروشنده ها قبل ازاینکه بخوایم کالایی روبفروشیم خودمون روازدیدخریدارنگاه میکنیم تقریبا قیمتی که بنده برای کالای شمادادم معقول...واینکه همین الان میتونم به خودتون مثلا rtx3060tiرو اکبند زیر۳۰تومن تقدیمتون کنم حالا شما کارتتون روبا3060tiمقایسه کنین ازدیدیه خریدارنه فروشنده وهمینطورکه خودتون عرض کردین مام‌مثل شما خاک خورده همین فرومیم که اکثریت بچه های قدیمی ماروهم‌میشناسن بنده به هیچ عنوان روهوابه کسی قیمت نمیدم وهمینطوربه‌شخصی کوچکترین بی احترامی نمیکنم سوتفاهم نشه من فقط بخاطراینکه کارخودموراحت کنم زیرپست شماکامنت گذاشتم....ارادتمند شما مروتی مدیرفروشگاه استوک کالا❤

در 14 ساعت قبل، Hamed گفته است :

سلام .

دوست عزیز کسی که قصد خرید داشته باشه ، قیمتی میخواد که براش بصرفه . کسی هم که قصد فروش داشته باشه ، قیمتی میخواد که براش بصرفه . این 2 سر معامله معمولا به هم نمیرسن . یکی باید کوتاه بیاد . وقتی شما قیمتی نداری برای قطعاتت ، پس هر خریداری میتونه هر قیمتی دلش خواست بده . هر قیمتی که از نظر خودش مناسب هست . شما قیمتی که از نظر خودت مناسبه رو بذار . البته نه اینجا . تو بخش خرید و فروش و با رعایت قوانین . ولی میتونی زیر قیمت بنویسی از پیشنهادات دوستان هم استقبال میشه . اگر فروشنده هستی ، برای فروشش اقدام کن . اگر فروشنده نیستی ، این تاپیک فقط کاربران رو سر کار میذاره در واقع . الن خیلی وقته این تاپیک رو زدی شما و هنوز حتی قیمت یک قطعه از بین قطعات شما مشخص نشده .

حامدعزیزم دوست گرامی کاملا حق باشماست ایشون باید بریک مبنایی قیمت‌گذاری کنن ومنم به خودم اجازه دادم که قیمتی که برای من میصرفه کالاشون روازشون خرید کنم‌باتوجه‌ب۶ نوسانات بازار❤

لینک به دیدگاه

یادمه این پُست رو که نوشتم تا یک هفته با اینکه 100تا بازدید داشت حتا یک نفر به ما نگفت خَرِت به چند؟!😐
خودم کامنت میزاشتم چرا هیچکس قیمت نمیده؟
حالا که پُست راه افتاده و پا گرفته همتون منو هدف گرفتین که خودم قیمتارو دارم و فقط میخام بقیه رو اذیت کنم! یادِ داستانِ اون کافره اُفتادم که همه رو به کیشِ خود میپندارید!😉
بعضیا خیلی خوبن😄

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...