رفتن به مطلب

مشکلات من با سیستمم (این بار مادربرد b360 f)

Kiarash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فقط من می خوام هیت سینک برای رم هام تهیه کنم که rgb باشه و فقط یک سایت میفروشه که نمیدونم بهش اعتماد کنم یا نه کسی از اینجا خرید داشته؟ ویا کسی از این هیت سینک ها داره؟
https://www.poromix.com/others-accessories/3215-mx-902f.html
اینم لینک سایت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

سلام بنده cpu را به i7 7700K ارتقا دادم و رم هام رو هم 32 کردم ولی نه rgb دارن و نه هیت سینک دارن ولی به طور کامل مشکلم حل شد ممنون از دوستانی که راهنمایی دادن

سلام عزیز در وهله اول مبارکت باشه و ایشالا به خوبی و خوشی استفاده کنی ولی واقعا الان هزینه کردن برا 7700k اصلا درست نیست مگه اینکه شرایط ویژه ای داشته باشین 
جسارتا میتونم بگم چقدر هزینه کردین برا ایم سی پی یو

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Aydin گفته است :

سلام عزیز در وهله اول مبارکت باشه و ایشالا به خوبی و خوشی استفاده کنی ولی واقعا الان هزینه کردن برا 7700k اصلا درست نیست مگه اینکه شرایط ویژه ای داشته باشین 
جسارتا میتونم بگم چقدر هزینه کردین برا ایم سی پی یو

سلام
خیلی ممنون
هر جارو گشتم باکسش رو پیدا نکردم و فقط تری موجود بود بالاخره تو شهر خودمون از یه مغازه باکسش رو پیدا کردم که خرید قدیم بود و نه ملیون و 700 هزار تومن پول دادم بهش

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام
خیلی ممنون
هر جارو گشتم باکسش رو پیدا نکردم و فقط تری موجود بود بالاخره تو شهر خودمون از یه مغازه باکسش رو پیدا کردم که خرید قدیم بود و نه ملیون و 700 هزار تومن پول دادم بهش

میتونستین این پولی رو که برای این سی پی یو دادین رو بدین به باهاش 3600xt و برد و سی پی یو خودتونم میفروختین میتونستین ی برد b550 بگیرین و پرفورمنس خیلی بیشتری نسبت اینی که الان دارین داشته باشین

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

میتونستین این پولی رو که برای این سی پی یو دادین رو بدین به باهاش 3600xt و برد و سی پی یو خودتونم میفروختین میتونستین ی برد b550 بگیرین و پرفورمنس خیلی بیشتری نسبت اینی که الان دارین داشته باشین

خب میدونید من اصلا به از سری amd خوشم نمیاد بر خلاف بعضی از دوستان من تمایلی به خرید گرافیک amd و  cpu amdندارم و بعد از این حوصله خرید و فروش مادربرد و cpu دیگری نداشتم و بجاش این cpu رو تهیه کردم

ویرایش شده توسط kiarash917
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

خب میدونید من اصلا به از سری amd خوشم نمیاد بر خلاف بعضی از دوستان من تمایلی به خرید گرافیک amd و  cpu amdندارم و بعد از این حوصله خرید و فروش مادربرد و cpu دیگری نداشتم و بجاش این cpu رو تهیه کردم

مبارکتون باشه 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

مبارکتون باشه 

خیلی ممنون

• لایک 1
لینک به دیدگاه

با سلام حدود ۳ ماهی میشه پاور green 530 eud آکبند خریدم قبل این پاور   پاور ۳۳۰ گرین از سری قدیمی ها داشتم دو هفته پیش در حین کار با پاور کابل ۳ پین پاور جرقه شدیدی زد و حتی بر اثر اون قسمتی از فرش منزل سوخت ولی خود سیستم روشن ماند و کار کرد همان روز سریعا کابل رو با یک مدل با کیفیت آکبند تعویض کردم حال امروز دوباره در حین کار با سیستم بودم که دوباره سیم جرقه زد ولی این بار جرقه به اندازه دفعه قبل نبود محل اتصال ۳ پین به پاور رو محکم کردم که سیستم خاموش شد و از اول روشن کردم و بدون مشکل کار کرد الان مشکل از کجاست؟

واقعا ذهنم رو مشغول کرده دقیقا مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

با سلام حدود ۳ ماهی میشه پاور green 530 eud آکبند خریدم قبل این پاور   پاور ۳۳۰ گرین از سری قدیمی ها داشتم دو هفته پیش در حین کار با پاور کابل ۳ پین پاور جرقه شدیدی زد و حتی بر اثر اون قسمتی از فرش منزل سوخت ولی خود سیستم روشن ماند و کار کرد همان روز سریعا کابل رو با یک مدل با کیفیت آکبند تعویض کردم حال امروز دوباره در حین کار با سیستم بودم که دوباره سیم جرقه زد ولی این بار جرقه به اندازه دفعه قبل نبود محل اتصال ۳ پین به پاور رو محکم کردم که سیستم خاموش شد و از اول روشن کردم و بدون مشکل کار کرد الان مشکل از کجاست؟

پاور

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

پاور

سلام خب من پاور رو آکبند برداشتم ولی مطمین هستید از پاوره؟

در 4 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

و آیا اگه مشکل از پاور باشه میتونه به قطعه هام آسیب برسونه؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

و آیا اگه مشکل از پاور باشه میتونه به قطعه هام آسیب برسونه؟

یه مدت روی یک میز یا جعبه بزارید شاید به قول کاربر گرامی بخاطر اتصال زمین(ارت) باشه

لینک به دیدگاه

روی میز کامپیوتر میذارم هیچ اتفاقی نمیوفته ولی وقتی روی زمین هست کلا مشکل برق داره و کابل هم صدای ویز میده من همیشه روی میز میذارم جمعا ۲ بار روی زمین گذاشتم که هر ۲ بار جرقه زده ولی روی میز چنین مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

روی میز کامپیوتر میذارم هیچ اتفاقی نمیوفته ولی وقتی روی زمین هست کلا مشکل برق داره و کابل هم صدای ویز میده من همیشه روی میز میذارم جمعا ۲ بار روی زمین گذاشتم که هر ۲ بار جرقه زده ولی روی میز چنین مشکلی نداشته

ایا پریزهای خانه سیم کشی ارت داره؟

احتمال داره مشکل از سیم کشی ارت باشه.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

ایا پریزهای خانه سیم کشی ارت داره؟

احتمال داره مشکل از سیم کشی ارت باشه.

اونجاشو نمیدونم که پریز های خانه سیم کشی ارت دارن یا نه ولی مشکل اینجاست من پاور قبلیم از اون قدیمی ها بود رو از کیس جدا میکردم روی زمین میذاشتم روی هوا با دست نگه میداشتم و... هیچ اتفاقی نمی افتاد ولی این پاورم نمیدونم چرا این طوری شده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه محافظ ولتاژ برق بگیر اگه مشکلت حل نشد از خود پاور ببر یه جا با دستگاه تست بگیرن 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

دوست عزیز یه محافظ ولتاژ برق بگیر اگه مشکلت حل نشد از خود پاور ببر یه جا با دستگاه تست بگیرن 

محافظ ولتاژ برق که دارم 

چطور تستش میکنن؟

و این مثله روی فرش برام عجیبه فقط روی فرش جرقه میزنه

لینک به دیدگاه

یه دستگاه تست سلامت پاورع خدمات کامپیوتری دارن تو شهر شما

لینک به دیدگاه

بله عزیز احتمالش خیلی زیاده که قطعات رو بسوزونه 

لطفا 

خواهشا 

دیگه روی فرش نزار 

لینک به دیدگاه

الان ۱۲ ساعته که روی میز گذاشتم و بدون مشکل داره کار میکنه الان ببرم تست یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، kiarash917 گفته است :

الان ۱۲ ساعته که روی میز گذاشتم و بدون مشکل داره کار میکنه الان ببرم تست یا نه؟

تست کن ببین وقتی دست به پیچهای پاور میزنی برق میگیرتت یا نه؟

اگه گرفت یه سیم از در یا پنجره که رسانا باشه وصل کن به کیس و دوباره تست کن

لینک به دیدگاه

دوست گرامی مشکل از ارت هست

روی فرش هیچ وسیله الکتریکی با منبع سویچینگ روشن نمیکنن

اگه خونه مالکیت شخصیه یه ارت نصب کنی رفع میشه (هزینش کم نیست) یا یه ورق 8 یا 16 میل نئوپان بزار زیرش

لینک به دیدگاه

سلام متاسفانه همین الان در حین کار با سیستم بودم کیس روی میز بود و سیم چنان جرقه ای زد که انگار چهارشنبه سوری بود ولی سیستم خاموش نشد دیگه مطمین شدم مشکل از پاور هست ۳۷ ماه گارانتی داره ببرم گارانتی چند روز طول میکشه دستم برسه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام متاسفانه همین الان در حین کار با سیستم بودم کیس روی میز بود و سیم چنان جرقه ای زد که انگار چهارشنبه سوری بود ولی سیستم خاموش نشد دیگه مطمین شدم مشکل از پاور هست ۳۷ ماه گارانتی داره ببرم گارانتی چند روز طول میکشه دستم برسه؟

بفرست گارانتی هر چقدر طول بکشه

انجمن گرین هم راه افتاده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...