رفتن به مطلب

فروش گرافیک gigabyte 1060 6gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام

گرافیک 1060 6 گیگ گیگابایتم رو میخوام بفروشم. این گرافیک رو از حدود 4 5 ماه قبل که بنایی و ساخت و سازم جهت ازدواج شروع شد تقریبا بازی باهاش نمیشد (به ندرت) و قبلش هم باهاش سری رزیدنت اویل و تکن 7 باهاش بازی میشده. به هیچ وجه هم حتی یک ثانیه باهاش ماین نشده. نمیدونم آیا امکان اثباتش هست یا نه ولی اگر راهی داره برای اثباتش بگید تا انجام بدم.

گارانتی آواژنگ داشت که یه مدت قبل فکر میکنم تموم شد (فبریه 2021). کارتون و کارت گارانتی و سی دی و دفترچه اش هم همراهش هست.

علت فروش هم موندن توی خرج بنایی هست. 

پ ن: احیانا اگر کسی توی قم سرامیک یا کاشی فروشی داشت خوش قیمت، تعویض هم میکنم و بقیه اش رو سر میگیرم.

لینک کالا فکر میکنم همین باشه: https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1060WF2OC-6GD-rev-10-11#kf

قیمت برای فروش : 11 میلیون تومان

فروش به صورت ابتدا واریز سپس ارسال

نکته: ترجیح با فروش به دوستان معتبرتر هست پس اگر چند نفر خریدار باشن حق انتخاب با خودم هست. هرگونه تست هم نیاز داشتید بگید در پست های بعدی یا همینجا (اگر امکانش بود میذارم)

1.jpg

4.jpg

لینک به دیدگاه

در ۲۲ ساعت قبل، .mohammad.javad گفته است :

سلام گرافیک برای من 

خصوصی پ خ شد

سلام پاسختون داده شد در خدمتم

لینک به دیدگاه

فروش ادامه دارد به علت عدم توافق با دوستان

لطفا دوستانی که درخواست خرید میدن پاسخگو باشن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام برای خرید بنده تهران هستم.بخوام سرت و درد نیارم چطور میتونم واریز داشته باشم.کسی رو تهران دارین براش لرسال کنید برم اونجا تحویل بگیرم و همونجا تست کنم و پرداخت نمایم. مثلا یه جایی نزدیک ترمینال غرب یا جنوب.یا یه جا نزدیک پایانه های مسافربری؟

ویرایش شده توسط امیر علی نوروزی
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

هنوز موجوده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در ۱۴۰۰/۶/۱۲ در ۱۱:۳۲، ۵۹۶۰x گفته است :

داداش سلام.گراف موجوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب نمیدن ظاهرا

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

از دوستانی که این مدت بهشون جواب ندادم عذر میخوام بیماری شدید باعث شد اصلا نتونم پیگیری کنم

تاپیک هم از سر گرفته میشه

قیمت : 11 

هرگونه تستی هم خواستید بفرمایید در خدمتم.

لینک به دیدگاه

اقا سلام .شما هر از گاهی میایی یه پیام میدی و میری.برادر 09307800802.این کارت رو بنده خریدارم.همون قیمت 9 تومن که خودتون اعلام کردین.تماس بگیرین ممنوتون میشم.

لینک به دیدگاه

دوستان بنده به علت درگیری شدید با بیماری کرونا اصلا امکان پیگیری تاپیک رو نداشتم... مگر اینکه با سرم و آمپول میومدم تاپیک و فروش رو پیگیری میکردم 

قیمت جدید هم بعد از یک ماه و خورده ای اعلام شد اگر کسی خواست میتونه اعلام کنه... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...