رفتن به مطلب

جایگزین برای نوار تست قند خون کنتور پلاس

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دو سوال دارم، اول اینکه میشه نوار تست قند خون از یک برند دیگه رو روی دستگاه تست قند خون کنتور پلاس استفاده کرد ؟ دستگاه کنتور پلاس هست ولی نوارش دیگه پیدا نمیشه و دوم اینکه چه برند نوار تست قند خونی خوبه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فکر میکنم نوار های هر دستگاه، مخصوص خودش باشه، چون همین مشکل رو منم دارم و نوار دستگاهم پیدا نمیشه و از خود داروخانه هم سوال کردم، پاسخ منفی داده

تا جایی هم که میدونم، خیلی از جاها دستگاه تست قند خون رو به افراد دیابتی رایگان میدن و فقط پول نوار و سوزن رو دریافت میکنن، هر برند دیگه ای که نوارش موجوده، دستگاهش رو هم تهیه کنید و ازش استفاده کنید(البته اگر فرد دیابتی دارید که بتونید دستگاه رایگان تهیه کنید)

لینک به دیدگاه

در ۳۷ دقیقه قبل، Mehrdad.۹۳ گفته است :

درود

دو سوال دارم، اول اینکه میشه نوار تست قند خون از یک برند دیگه رو روی دستگاه تست قند خون کنتور پلاس استفاده کرد ؟ دستگاه کنتور پلاس هست ولی نوارش دیگه پیدا نمیشه و دوم اینکه چه برند نوار تست قند خونی خوبه ؟

سلام دوست من

خیر امکان استفاده نوار دستگاهی برای دستگاه دیگه وجود نداره، مگه با آزمون و خطا تمام نوارهای بازار رو داشته باشین و تست کنین که احتمالش نزدیک به صفره.

دستگاه شما مثل خیلی از دستگاه های دیگه، نوارش وارد نمیشه چون مدل‌های جدید اومده و این دستگاه دیگه پشتیبانی نمیشه، اگر هم نوار موجود باشه یا تاریخ انقضای نزدیکی داره یا بسیار گران هست. اصولاً پشتیبانی هر دستگاه غیرایرانی حدود ۵ تا ۷ ساله و بعد از اون دیگه لوازمش پیدا نمیشه و دستگاه دکور یا زباله حساب میشه

برای نمونه ما مدل IME-DC که دستگاهی آلمانی هست رو داشتیم ولی چون دو ساله دیگه نوارش موجود نمیشه اون رو به سطل زباله منتقل کردیم و مدل دیگری گرفتیم، سعی کنین اونا که برچسب ایران دارن رو بگیرین، نه به خاطر بهتر یا بدتر بودن بلکه به خاطر پشتیبانی بلندمدت‌ترشون.

در کل اختلاف تشخیص آنچنانی ندارن

لینک به دیدگاه

اگر گلکسی واچ 4 یا اپل واچ سری 7 تست قند خون رو داشته باشند، بنظرم دیگه این دستگاه ها ارزش خرید رو نداشته باشند(البته بستگی به دقت اندازگیری داره که من رو اپل واچ امیدواریم بیشتره)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است :

اگر گلکسی واچ 4 یا اپل واچ سری 7 تست قند خون رو داشته باشند، بنظرم دیگه این دستگاه ها ارزش خرید رو نداشته باشند(البته بستگی به دقت اندازگیری داره که من رو اپل واچ امیدواریم بیشتره)

اینا تست ضربان قلب هم داشتن من گلکسی واچ داشتم دیگه به نظر کشکی میومد

لینک به دیدگاه

به این میگن بدشانسی، خب حالا اگر بخوام یکی جدید بخرم چه برندی خوبه دوستان ؟

لینک به دیدگاه

در ۲۴ دقیقه قبل، Mehrdad.۹۳ گفته است :

سلام 

من که چیزی نمیدونم اما یه سری به دیجی کالا هم بزنید ،نظرات رو بخونید کمک میکنه،اکثر برند های بازار تو دیجی کالا هم هست

لینک به دیدگاه

در ۲۰ ساعت قبل، Mehrdad.۹۳ گفته است :

سلام

من برای خونه از 2 تا برند خریدم

گلوکوکارد

و

گالا

هر 2 تا خوبن

یدونه هم امپرور هست که تا حالا تجربه اش نکردم ولی طبق گفته دوستان اونم خوبه

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

سلام

من برای خونه از 2 تا برند خریدم

گلوکوکارد

و

گالا

هر 2 تا خوبن

یدونه هم امپرور هست که تا حالا تجربه اش نکردم ولی طبق گفته دوستان اونم خوبه

گلوکوکارد خریدم.

از همه دوستان ممنونم بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...