رفتن به مطلب

آموزش تغییر ریجن اکانت استیم با دردسر بسیار زیاد :)

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، jj-۱۹۱ گفته است :

دستت درد نکنه

از سایت http://steamdb.info همه قیمت هارو میتونید چک کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۳ ساعت قبل، lwiTchl گفته است :

از سایت http://steamdb.info همه قیمت هارو میتونید چک کنید

عجب وبسایت کارآمدیه. فکر نمیکردم همچین سایتی وجود داشته باشه.چک کردن قیمت بازی در ریجن های مختلف و اینکه کمترین قیمتی که توی تخفیف ها تونستن ملت بخرن.خیلی ممنون دادا

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود

ریجن اکانت استیمم ترکیه هست برا ردیم کردن گیفت کارت استیم لازمه از ip ترکیه استفاده کنم یا بدون تغییر ip هم مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

درود

ریجن اکانت استیمم ترکیه هست برا ردیم کردن گیفت کارت استیم لازمه از ip ترکیه استفاده کنم یا بدون تغییر ip هم مشکلی پیش نمیاد؟

سلام

نباید مشکلی پیش بیاد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۲ در 10:41، danyal.fa79 گفته است:

سلام

نباید مشکلی پیش بیاد

مشکل پیش اومد با بدبختی ip ترکیه گیر آوردم!

این تغییر ip ها باعث نمیشه اکانتم بن بشه؟؟

یا مثلا بهتره وقتی با ip ترکیه رفتم داخل اکانت و گیفت کارتو ردیم کردم بهتره یه چند ساعتی دیگه نرم تو اکانت؟؟؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

مشکل پیش اومد با بدبختی ip ترکیه گیر آوردم!

این تغییر ip ها باعث نمیشه اکانتم بن بشه؟؟

یا مثلا بهتره وقتی با ip ترکیه رفتم داخل اکانت و گیفت کارتو ردیم کردم بهتره یه چند ساعتی دیگه نرم تو اکانت؟؟؟

عجیبه که اینطور شد! احتمالا سیاست های جدید استیمه. با این حال پیشنهاد میکنم اگر مارکت اکانتتون بازه، به جای گیفت کارت، آیتم خرید کنید و با آیتم اکانتتون رو شارژ کنید که بصرفه تر دربیاد.

نه ارتباطی نداره من خیلی ساله ریجنم ترکیه هست و همیشه با ip ایران میرم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، danyal.fa79 گفته است:

عجیبه که اینطور شد! احتمالا سیاست های جدید استیمه. با این حال پیشنهاد میکنم اگر مارکت اکانتتون بازه، به جای گیفت کارت، آیتم خرید کنید و با آیتم اکانتتون رو شارژ کنید که بصرفه تر دربیاد.

نه ارتباطی نداره من خیلی ساله ریجنم ترکیه هست و همیشه با ip ایران میرم

مارکتم نزدیک باز شدنه

خب خرید آیتمم اولش پول لازم داره دیگه!

یه آیتم csgo دارم ۴۲ لیر زده ارزش داره فقط نمیدونم چطور گرفتمش یادمه آپریل 2020 بود که csgo رو نصب کردم ۵ ساعت بازی کردم یه جعبه داد بعدش بعد ۳ سال بازی نکردم فک کنم الان برا آیتم گرفتن فقط پرایم لازمه؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۱ در 19:34، Miad007 گفته است:

درود

تا جایی که اطلاع دارم آخرین باری که ردیم کردم برای ردیم کردن باید آیپی ترکیه میداشتیم وگرنه ارور میداد و ردیم نمیکرد

تغییر آیپی مشکلی برای اکانت نباید ایجاد کنه اصولا مگه اینکه خیلی سریع چندین بار پشت سر هم آیپی عوض شه(شاید)

وگرنه من خودم با آیپی ترکیه میرفتم و ردیم میکردم و چند دقیقه بعد با همون آیپی ایران وارد میشدم و مشکلی پیش نیومد برای اکانتم

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

درود

دوستان ریجنم ترکیه هست میخوام تغییر بدم آرژانتین وقتی میخوای بازیو خرید بزنی با ریجن آرژانتین ازت ویزا کارت یا مستر کارت میخواد میشه با همین ویزا کارت های مجازی آمریکایی انجام داد؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود

دوستان خواستم یه بازی رو با ربجن ترکیه بخرم قند شکن لعنتی به آی پی ترکیه وصل نشد بدون قند شکن بازی رو با پول تو والت خودم خرید زدم ارور داد و ریجنم به سوییس تغییر کرد و خریدم انجام نشد!!! اکانت رو از ۲۰۱۹ دارم و از همون اول ربجن ترکیه بوده!

چیکار کنم حالا؟ به ساپورت پیام بدم ممکن درست کنن؟؟؟

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

درود

دوستان خواستم یه بازی رو با ربجن ترکیه بخرم قند شکن لعنتی به آی پی ترکیه وصل نشد بدون قند شکن بازی رو با پول تو والت خودم خرید زدم ارور داد و ریجنم به سوییس تغییر کرد و خریدم انجام نشد!!! اکانت رو از ۲۰۱۹ دارم و از همون اول ربجن ترکیه بوده!

چیکار کنم حالا؟ به ساپورت پیام بدم ممکن درست کنن؟؟؟

خیر هیچکاری نمیکنن 2 روز یگه همه تغییر میکنن 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

دیگه تمام، فاتحه اون اکانت خونده است نمیتونی و ریجن تغییر بدی.
به ساپورت هم پیام بدی بن ات می کنن. در ضمن کلیه اکانت های آرژانتین و ترکیه از 20 نوامبر به واحد پولی دلار تغییر داده میشن توسط خود استیم. دیگه دوران سو استفاده از اکانت ترکیه و آرژانتین به پایان رسیده.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

دیگه تمام، فاتحه اون اکانت خونده است نمیتونی و ریجن تغییر بدی.
به ساپورت هم پیام بدی بن ات می کنن. در ضمن کلیه اکانت های آرژانتین و ترکیه از 20 نوامبر به واحد پولی دلار تغییر داده میشن توسط خود استیم. دیگه دوران سو استفاده از اکانت ترکیه و آرژانتین به پایان رسیده.

بنده خدا اونایی که ترکیه و آرژانتین زندگی میکنن هم باید دلاری بدن؟ بد شد برای اونا خ خ خ

من از اول آمریکا بودم ولی میخاستم تازگی یه اکانت دیگه بسازم بازی جدیدا رو ریجن ارزون استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

بنده خدا اونایی که ترکیه و آرژانتین زندگی میکنن هم باید دلاری بدن؟ بد شد برای اونا خ خ خ

بله برای همه دلار میشه. دیگه وقتی سو استفاده زیاد بشه چوبشو افراد عادی هم میخورن

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

بله برای همه دلار میشه. دیگه وقتی سو استفاده زیاد بشه چوبشو افراد عادی هم میخورن

هنوز ریجن اوکراین قیمتش عالیه بجز اون، قیمت دلاری ترکیه هم مثل دلار آمریکا نیست، هنوزم مقدار چشمگیری قراره ارزونتر از آمریکا باشه

لینک به دیدگاه

این استیم لعنتی واحد پول منو تبدیل کرده به فرانک سویس که گرون ترین ریجن هست😐

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان الان به نظرتون بهترین ریجن کدوم که قند شکنم برا آی پیش پیدا بشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

تمامی مو های بدنم ریخت با این فکرت نابود شدم (هنر نزد ایرانیان است و بس)🤣

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

من اوکراینم فعلا

اوکراین و هند فعلا دست بالا رو دارن

برای خرید هم معمولا پیچ هایی که کلید میفذوشن، خودشون خریدم برات انجام میدن

7 ساعت قبل، rambo01 گفته است:

مخلص شما 😂

8 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

من اوکراینم فعلا

اوکراین و هند فعلا دست بالا رو دارن

برای خرید هم معمولا پیچ هایی که کلید میفذوشن، خودشون خریدم برات انجام میدن

7 ساعت قبل، rambo01 گفته است:

مخلص شما 😂

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

https://plati.market/itm/change-region-steam-kazakhstan-ukraine-india-fast/3525355

دوستان تا حالا از طریق این سایت تغییر ریجن دادین؟؟؟

راه دیگه ای پیدا نکردم!!!

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

https://plati.market/itm/change-region-steam-kazakhstan-ukraine-india-fast/3525355

دوستان تا حالا از طریق این سایت تغییر ریجن دادین؟؟؟

راه دیگه ای پیدا نکردم!!!

اگه قراره هزینه پرداخت کنید که چنل تلگرامی @parsigift من چند بار ازشون خرید داشتم هم قیمت هاشون مناسبه هم منصفن  (هم اکانتم بعد یکسال هنوز بن نشده)

برای تغییر ریجن با کارت هم صرفا نرید سراغ جایی که ارزونتره، اگر کارت اسکم باشه اتفاقات بدی برای اکانتتون میوفته

لینک به دیدگاه

تغییر ریج مگه اصلا دیگه ارزش داره؟

چقدر اختلاف قیمت پیدا میکنه؟!!

به شخصه بیخیال شدم با همین دلار جلو میرم.. ارزش نداره یکدفعه اکانت مشکل دار بشه...

لینک به دیدگاه

دوستان از طریق سایت plati.market به راحتی و خیلی سریع و ارزون تر از سایتای ایرانی با یه مقدار ترون تغییر ریجن دادم اطلاعات کارت هم در اختیارم قرار دادن

3 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

به شخصه بیخیال شدم با همین دلار جلو میرم.. ارزش نداره یکدفعه اکانت مشکل دار بشه...

وقتی ریجنت سویس باشه مجبوری!!! لعنتی همه قیمتاش خون

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

ریجن‌ اوکراین خیلی به صرفه تر از ریجن امریکاس

مخصوصا در اکثر بازی های جدید

لینک به دیدگاه

یه سوال ساده داشتم و نمیخوام تاپیک جدا بزنم...ببخشید اگه نامرتبط هست:

من یه اکانت تازه ساختم و یکی دو تا بازی خریدم ....ریجن هند هست (به گیفت کارد و آی پی کشورهایی مثل اوکراین و غیره دسترسی نداشتم)

حالا برای بن نشدن و عوض نشدن ریجن کار خاصی باید بکنم؟ استیم به این که بازی رو با آی پی ایران دانلود و بازی کنم حساس هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...