رفتن به مطلب

آموزش تغییر ریجن اکانت استیم با دردسر بسیار زیاد :)

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

3 ساعت قبل، lucky luke گفته است:

یه سوال ساده داشتم و نمیخوام تاپیک جدا بزنم...ببخشید اگه نامرتبط هست:

من یه اکانت تازه ساختم و یکی دو تا بازی خریدم ....ریجن هند هست (به گیفت کارد و آی پی کشورهایی مثل اوکراین و غیره دسترسی نداشتم)

حالا برای بن نشدن و عوض نشدن ریجن کار خاصی باید بکنم؟ استیم به این که بازی رو با آی پی ایران دانلود و بازی کنم حساس هست؟

با هر آی پی که بری داخل اکانت و دانلود کنی گیر نمیده فقط حواست باشه برا خرید بازی حتما از آی پی هند استفاده کنی که تغییر ریجن نخوری

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱۴۰۲/۱۲/۲ در 10:23، Mr.jalilpour گفته است:

تغییر ریج مگه اصلا دیگه ارزش داره؟

چقدر اختلاف قیمت پیدا میکنه؟!!

به شخصه بیخیال شدم با همین دلار جلو میرم.. ارزش نداره یکدفعه اکانت مشکل دار بشه...

چرا ارزش نداره، من خودم همین چند وقت پیش اکانتم از ترکیه رفته بود روی آلمان، خودکار توسط استیم چون بدون شبکه شخصی انتقال داده بازی خریدم. دوباره این هفته به ریجن اوکراین تغییر دادم با کمک یکی از همین سایت ها (170 تومن گرفتن و زیر 2 ساعت انجام دادن).

الان با شبکه شخصی انتقال داده اوکراین و فروش آیتم مثل کلید بازی هارو میخرم و اکثرا تا 50 درصد از ریجن دلار ارزون تره. خود این کلید ها هم تا 10 تومن هر دلاری ارزون تر در میاد نسبت به نرخ دلار/تومن روز.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

چرا ارزش نداره، من خودم همین چند وقت پیش اکانتم از ترکیه رفته بود روی آلمان، خودکار توسط استیم چون بدون شبکه شخصی انتقال داده بازی خریدم. دوباره این هفته به ریجن اوکراین تغییر دادم با کمک یکی از همین سایت ها (170 تومن گرفتن و زیر 2 ساعت انجام دادن).

الان با شبکه شخصی انتقال داده اوکراین و فروش آیتم مثل کلید بازی هارو میخرم و اکثرا تا 50 درصد از ریجن دلار ارزون تره. خود این کلید ها هم تا 10 تومن هر دلاری ارزون تر در میاد نسبت به نرخ دلار/تومن روز.

شما ریسک suspended شدن اکانت رو به جون خریدی، عملا روی مرز قرار گرفتی... lying about the country you are in to use some other currency can get your account locked.

به شخصه همچین ریسکی رو اکانتم نمیکنم... مگر اینکه یک اکانتی باشه که ارزش بالای نداشته باشه

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

شما ریسک suspended شدن اکانت رو به جون خریدی، عملا روی مرز قرار گرفتی... lying about the country you are in to use some other currency can get your account locked.

به شخصه همچین ریسکی رو اکانتم نمیکنم... مگر اینکه یک اکانتی باشه که ارزش بالای نداشته باشه

والا اکانت من الان بیشتر از 8-9 ساله مداوم در حال تغییر ریجنه  چیزی هم نشده. اون اوایل انقدر راحت بود تغییر ریجن یادش بخیر، الان خیلی دشوار شده و به سحتی میشه تغییر داد و بازی خرید ولی بازم به نظرم ارزش داره. به هر حال باید مراقب باشید خرید با آی پی کشور ریجن انجام بشه، کلا هیچ وقت به ساپورت استیم تیکت ندید (در مورد هر چیزی) که اکانت شمارو بررسی نکنن.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

والا اکانت من الان بیشتر از 8-9 ساله مداوم در حال تغییر ریجنه  چیزی هم نشده. اون اوایل انقدر راحت بود تغییر ریجن یادش بخیر، الان خیلی دشوار شده و به سحتی میشه تغییر داد و بازی خرید ولی بازم به نظرم ارزش داره. به هر حال باید مراقب باشید خرید با آی پی کشور ریجن انجام بشه، کلا هیچ وقت به ساپورت استیم تیکت ندید (در مورد هر چیزی) که اکانت شمارو بررسی نکنن.

درسته، قبلا انقدر سخت گیری نبود و خیلی راحتر میشد حرکتی انجام داد...

ولی با سخت گیری فعلی باید خیلی مراقب بود...

خلاصه کلام... لعنت به باعث و بانی اون کسی که این وضع رو درست کرد

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

دوست عزیز کلا اینکه ایرانی هستیم خودش ریسک بن شدن داره و ریجن مشخصی برای ایران وجود نداره!!! 

پ.ن: یه بار نشد مثل آدم زندگی کنیم حتی گیمم نمیشه بدون تحریم و هزار و تا شبکه شخصی انتقال داده و دی ان اس و... زد انگار ما ایرانیا محکوم به رنج کشیدنیم

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

دوست عزیز کلا اینکه ایرانی هستیم خودش ریسک بن شدن داره و ریجن مشخصی برای ایران وجود نداره!!! 

پ.ن: یه بار نشد مثل آدم زندگی کنیم حتی گیمم نمیشه بدون تحریم و هزار و تا شبکه شخصی انتقال داده و دی ان اس و... زد انگار ما ایرانیا محکوم به رنج کشیدنیم

شاید باورت نشه، ولی ریجن ایران داریم و واحد پولیشم دلاره 😂

میتونی از صفحه چنج ریجن خود استیم این موردو چک کنی

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، danyal.fa79 گفته است:

شاید باورت نشه، ولی ریجن ایران داریم و واحد پولیشم دلاره 😂

میتونی از صفحه چنج ریجن خود استیم این موردو چک کنی

قبلا که ریجنم سویس بود امتحان کردم ارور میداد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...