رفتن به مطلب

معرفی تعمیرکار موبایل

m.reza
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت عزیزان

بنده یه گوشی htc دارم که طبق گفته چنتا تعمیرکار هارد (!) سوزنده .

ساکن اهواز هستم و نتونستم کسی رو توی اهواز پیدا کنم که قادر به رفع این مشکل باشه .

از اعضا اگر کسی تعمیرکار موبایل هست یا اینکه جای مطمئنی رو سراغ داره که تعمیرات این چنینی رو انجام بدن ، ممنون میشم راهنمایی کنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

گوشی های htc زیاد هارد میسوزونن و طبیعیه، بهتره دنبال برد کامل و سالم دستگاه باشید تا تعویض هارد، هزینه تعویض برد کمتر از تعویض هارد در میاد و ریسک خرابی مجددش هم کمتره

البته اکثر همکارانم که تعویض هارد انجام میدن، اصلا دست به گوشی های htc نمیزنن، بعد تعویض اکثرا به سختی جواب میدن یا زود خراب میشن

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

گوشی های htc زیاد هارد میسوزونن و طبیعیه، بهتره دنبال برد کامل و سالم دستگاه باشید تا تعویض هارد، هزینه تعویض برد کمتر از تعویض هارد در میاد و ریسک خرابی مجددش هم کمتره

البته اکثر همکارانم که تعویض هارد انجام میدن، اصلا دست به گوشی های htc نمیزنن، بعد تعویض اکثرا به سختی جواب میدن یا زود خراب میشن

بله ، متاسفانه بعد از خرید متوجه این موضوع شدم . بسیار شایع هست سوزوندن هارد در htc ها .

گوشی مقداری قدیمی هست (سال 2017) و برد گوشی پیدا نمیشه ، نه توی اهواز و نه توی سایت های تعمیرات موبایل . اهواز فقط خدمات سامسونگ هارو انجام میدن . اون هم فقط تعویض . من ندیدم جایی واقعا تعمیر کنن .

در 49 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام تو نادری یا طالقانی نرفتی ؟

رفتم ولی اینکاره نیستن .

چارتا شارژر و هنذفری آویزون کردن ، اسم خودشونم گذاشتن خدمات موبایل !
دیگه خفن ترین کارشون تعویض سوکت شارژ گوشی هست .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...