رفتن به مطلب

فروش گرافیک 1060 Rog Strix 6GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یا آلله

این دومین تایپکی هست که توی این یکی دو روز میبینم که  موضوع سر خرید و فروش گرافیک معیوب هست 

واقعا ......

:دی

ولی سوالی که دارم چرا با واسطه لیون معامله نشده ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 81
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۳ دقیقه قبل، Iman evo گفته است:

بله متاسفانه اون قسمت rgb سوخته   کارت ها به مرور زمان rgb شون کدر میشه و کم کم روشناییشون رو از دست میدن که این روند امکان داره طی شرایطی مثل گرمای زیاد وارد شده به اون قسمت کارت  سریع تر از حد ممکن ؛ روشنایی اون قسمت نابود بشه

خیلی هم عالی. سخن بسیار زیبا بود. ایشون داره میگه که کارت دست دوست من که بوده، زده آرجی بی رو سوزونده ! مگه میشه همچین چیزی؟اصلا اون بنده خدا دست به کارت نزده و اگه قرار بود یهویی بسوزه که کلا اصلا روشن نمیشد دیگه. این از قدیم اینطوری بوده چیزیه که مشخص و واضح هست. من داخل اون فروم هم گفتم که  این دوستمون که اینجاست، احتمال خیلی زیاد خودش هم در جریان این قضیه نبوده. حالا من و ایشون همینجوری به قول معروف پا در هوا موندیم که چکار کنیم

۲ دقیقه قبل، kiarash۹۱۷ گفته است:

یا آلله

این دومین تایپکی هست که توی این یکی دو روز میبینم که  موضوع سر خرید و فروش گرافیک معیوب هست 

واقعا ......

:دی

ولی سوالی که دارم چرا با واسطه لیون معامله نشده ؟؟؟

سلام. آخه واسطه گفتم نیاز نیست چون ایشون تست فورمارک واسم فرستاد و اوکی بود. الانم خود کارت مشکل نداره طبق همون تستی که فرستادند خود کارت سالمه. ولی ایشون نگفته بود که آرجی بی ها مورد داره. الان مشکل اینه

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Amir Sardar گفته است:

من الان متوجه نمیشم چه ربطی به دوستم داره. ایشون فقط تحویل گرفته و داده تیپاکس. همین ! تست رو دوست شما فرستاد و اون هم که اوکی هست حرفی نیست. الان کارت رسیده دستم میبینم مشکل آرجی بی داره. کد رهگیری هم که دادم. شما فکر کن اصلا ۲ روز کارت زودتر به دستم میرسید، در اصل قضیه چه فرقی داره؟ اینکه ایشون نگفته آرجی بی خرابه به نظر شما مشکل از منه؟ 

بعدم اون دوست شما گفت کارت سالم و سرحال و در حد آک هست خیلی تمیزه. واسه همون این کارت رو گرفتم. شما الان فکر کن این جریان برعکسه یعنی شما خریدار میبودی. چکار میکردی شما؟

ربطش اینه که یا نمیدونه واسطه بودن بعنی چی یا شما واسطه خوب رو انتخاب نکردی
دوست بنده میگه کارت هیچ مشکلی نداشت. مخصوصا RGB هاش. بله کارت هنوزم میگه تمیزه. دوست خود شما هم دیده و تاییدش کرده. از کارتون در آورده دیدتش
من همون طور که گفتم اگه خریدار بودم حتما تست نرم افزاری میکردم جلوی خریدار. همونطور که هدست رو موقع خریدن تست کردم

لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، Amir Sardar گفته است:

سلام. آخه واسطه گفتم نیاز نیست چون ایشون تست فورمارک واسم فرستاد و اوکی بود. الانم خود کارت مشکل نداره طبق همون تستی که فرستادند خود کارت سالمه. ولی ایشون نگفته بود که آرجی بی ها مورد داره. الان مشکل اینه

درود

تست فورمارک که اصلا تست خوبی نیست بهترین تست 3dmark یا توی گیم با vsync خاموش هست

در کل برای معامله ای با حال خوب (شعار لیون😁)  واسطه لیون بهترین گزینه بود     شما حتی المکان از واسطه لیون استفاده میکردین  الان دیگه به اینجا نمیکشید   

در کل امیدوارم پایان خوبی داشه باشه   ولی از نظر من rgb خیلی مهم نیست کارکرد کارت تو اولویته  کارت سلامت باشه  دما پایین باشه بقیش پیشکش

• لایک 5
لینک به دیدگاه

با درود

من کارت ۴۸۰ داشتم و دقیقا همون نوار هاش بعد از چند سال استفاده از بین میرن و تنها نوری که میمونه همون نور rog روی بک پلیت کارته و کاملا طبیعیه اگر ۲۴ ساعته روشن بوده باشه (مثل کارت ۴۸۰ که خودم داشتم) امکان نداره سالم مونده باشه و برعکس اگر هم این وایر های نورانی سالم نیستن، میشه گفت کارکرد کارت بسیار زیاد بوده

قصد قضاوت ندارم صرفا تجربه ای که دیدم با وایر ها به مشکل خوردید شایان ذکر بود

• لایک 1
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

ربطش اینه که یا نمیدونه واسطه بودن بعنی چی یا شما واسطه خوب رو انتخاب نکردی
دوست بنده میگه کارت هیچ مشکلی نداشت. مخصوصا RGB هاش. بله کارت هنوزم میگه تمیزه. دوست خود شما هم دیده و تاییدش کرده. از کارتون در آورده دیدتش
من همون طور که گفتم اگه خریدار بودم حتما تست نرم افزاری میکردم جلوی خریدار. همونطور که هدست رو موقع خریدن تست کردم

آقا شما فکر کن اصلا دوست من واسطه نبوده، دوست شما کارت رو مستقیم داده به تیپاکس الانم رسیده دست من. الان دوست شما اگه از سالم بودن آرجی بی مطمئنه و مدرک داره، همینجا رو کنه همه ببینن. دو نفر دارن میگن این مشکل یهویی پیش نمیاد و به مرور زمان هست. الان ایشون کارت رو از دو ماه پیش گذاشته واسه فروش و همون موقع هم عکس از کارت روی سیستم با آرجی بی روشن نذاشته. حالا شما هی میگی اون واسطه زده کارت رو خراب کرده که اصلا درست نیست و از هرکی هم بپرسی همینو میگه که اون آرجی بی ها از قبل مورد داشته. چیز واضحی هست این موضوع

7 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

درود

تست فورمارک که اصلا تست خوبی نیست بهترین تست 3dmark یا توی گیم با vsync خاموش هست

در کل برای معامله ای با حال خوب (شعار لیون😁)  واسطه لیون بهترین گزینه بود     شما حتی المکان از واسطه لیون استفاده میکردین  الان دیگه به اینجا نمیکشید   

در کل امیدوارم پایان خوبی داشه باشه   ولی از نظر من rgb خیلی مهم نیست کارکرد کارت تو اولویته  کارت سلامت باشه  دما پایین باشه بقیش پیشکش

میگم که کارت سالم هست از نظر کارکرد و عملکرد. تا اینجاش درسته و حق با ایشون هست. ولی اینکه نگفتن آرجی بی ها خرابه و سوخته، این شده مشکل. من پول بیشتر دادم واسه اینکه گفتن سالم و سرحاله کارت. وگرنه زوتک همینجا شهر خودمون بود ۱۰۵۰۰. موضوع بحث اینه. باتشکر

7 ساعت قبل، danyal.fa79 گفته است:

با درود

من کارت ۴۸۰ داشتم و دقیقا همون نوار هاش بعد از چند سال استفاده از بین میرن و تنها نوری که میمونه همون نور rog روی بک پلیت کارته و کاملا طبیعیه اگر ۲۴ ساعته روشن بوده باشه (مثل کارت ۴۸۰ که خودم داشتم) امکان نداره سالم مونده باشه و برعکس اگر هم این وایر های نورانی سالم نیستن، میشه گفت کارکرد کارت بسیار زیاد بوده

قصد قضاوت ندارم صرفا تجربه ای که دیدم با وایر ها به مشکل خوردید شایان ذکر بود

سلام. حرف کاملا درست و منطقی ای هست. منم همین رو دارم میگم ولی ایشون قبول نمیکنه. حتی همون علامت راگ هم روشن نمیشه. کلا همه چی خاموشه غیر از همون ابتدای کارت یه چراغ کوچیکه که بعد از نصب نرم افزار رنگش تغییر میکنه. با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

آقا من ختم کلام بگم خدمتتون
شما شماره تماس صاحب قبلی کارت رو که دارین. از همه موارد هم اطلاع داره. همشهری منم نیست. باهاش تماس بگیر خودت باهاش به توافق برس
با یکی از ادمین ها هم صحبت کردم همین رو گفتن
از اینجا به بعد رو خودتون میدونین
در پناه حق

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Amir Sardar گفته است:

سلام. حرف کاملا درست و منطقی ای هست. منم همین رو دارم میگم ولی ایشون قبول نمیکنه. حتی همون علامت راگ هم روشن نمیشه. کلا همه چی خاموشه غیر از همون ابتدای کارت یه چراغ کوچیکه که بعد از نصب نرم افزار رنگش تغییر میکنه. با تشکر از شما

خوب این یعنی ابتدای کارت rgb هاش سالمه و مشکل همون نوار هست که بنظرم بیخیالش شید چیز ارزش داری نیست و البته غیر قابل تعمیر تاجایی که من میدونم و اصلا زیبایی خاصی هم ایجاد نمیکرد حتی زمانی که اکتیو بود و خیلی حالت مصنوعی داشت

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

آقا من ختم کلام بگم خدمتتون
شما شماره تماس صاحب قبلی کارت رو که دارین. از همه موارد هم اطلاع داره. همشهری منم نیست. باهاش تماس بگیر خودت باهاش به توافق برس
با یکی از ادمین ها هم صحبت کردم همین رو گفتن
از اینجا به بعد رو خودتون میدونین
در پناه حق

باشه موردی نداره من باهاش تماس میگیرم. ولی اینجا دیدید که چند نفر حرف منو تایید کردند. در نهایت هم یه شات میذارم از آگهی دوست شما که داخل ایسام هست و نوشته نورپردازی آرجی بی ندارد و توضیحات هم نوشته بدون ماین، سالم و سرحال، پیچ پلمپ. لینک هم میذارم. با تشکر

https://esam.ir/item/20688323/کارت-گرافیک-asus-1060-rog-strix?lt=Search&nx=156&ctr=1

F8394E4C-8CE8-48A2-9A8B-A6B1741EF7FF.png

لینک به دیدگاه

البته اگه صاحب تاپیک گفتن کارت خیلی تمیزه و باید سالم میبود و اگر خارج از مهلت تست متوجهش شدید دیگه گردن صاحب تاپیک نیست

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، danyal.fa79 گفته است:

البته اگه صاحب تاپیک گفتن کارت خیلی تمیزه و باید سالم میبود و اگر خارج از مهلت تست متوجهش شدید دیگه گردن صاحب تاپیک نیست

والا کارت تازه امروز صبح رسیده دستم. کد رهگیری هم دادم ایشون خودشون نگاه کردن. نمیدونم دیگه چی بگم. تشکر

لینک به دیدگاه

@Amir Sardarسلام برادر
شما که قصدت تهیه 1060 بود چرا اون کارت aorus مثل گلت رو فروختی آخه؟  من اون کارتو دیده بودم خداوکیلی عین آکبند  تمیز ترین 1060 بود که دیده بودم     منظور خاصی ندارم  ولی در کل چیز خیلی مهمی هم نیست  کارت من 1650 گیگابایت هست اندازه اون یدونه led کارت باقیمانده شما نورپردازی نداره  ولی خوب همون که در سلامت کامل هست و مشکل خاصی نداره راضیم   شما هم خیلی سخت نگیر فوقش اون led رو به پایین کنار فن ها بود و هر دفعه برا دیدنش باید سرتو میبردی اون طرف هاxD   در کل خیلی سخت نگیر  همون که مشکل ارتیفکت توی تست فورمارک به اون سنگینی نداشته و پایدار بوده جای شکر داره   همون یکمی led هم همون که بشه با نرم افزار خود ایسوس کنترلش کرد به نظر شخص خودم کفایت میکنه  در کل به نظرم خیلی سخت نگیر
با صاحب گرافیک صحبت کنید ببینید سر این موضوع یکمی مابلاتفاوت با مدل های بدون نورپردازی میتونید بگیرید یا نه  هر چند خودم بودم با توجه به 99 درصد ماینی بودن 1060 های امروزی و داشتن مشکل اساسی  همینجوری بدون هیاهو استفادش میکردم ولی خوب به هر حال مصرف کننده شما هستی 9_9

ویرایش شده توسط Mahdi ZMS
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

تازه دعوای دیروز خوابیده یکی دیگه علم کرده ، سیستم خودمو + متعلقاتشو دادم به یه همکار (1060-6gb)-)core i 5 7500)هیچ توضیح اضافه ای هم ندادم فقط تضمین دادم همه چیش سالمِ، اومد یه فرکانس رم رو با سیستم قبلش نگاه کردٌ وسیستم رو برد، یه ساله داره استفاده میکنه تو فروم بخوای چیزی بفروشی دهنت آسفالت میشه خیلی ها وسواسی و حساس هستن جز استرس و اضطراب هیچی واسه آدم نداره روال کارم بسیار طولانی

البته حق با شما برادران حرفه ای است که از همه چیز با خبرید ! اما انصافا این همه عکس و تست اینچیزا میزارید تهش طرف میگه اینکی که گفتی نبود و فلان

• چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است:

@Amir Sardarسلام برادر
شما که قصدت تهیه 1060 بود چرا اون کارت aorus مثل گلت رو فروختی آخه؟  من اون کارتو دیده بودم خداوکیلی عین آکبند  تمیز ترین 1060 بود که دیده بودم     منظور خاصی ندارم  ولی در کل چیز خیلی مهمی هم نیست  کارت من 1650 گیگابایت هست اندازه اون یدونه led کارت باقیمانده شما نورپردازی نداره  ولی خوب همون که در سلامت کامل هست و مشکل خاصی نداره راضیم   شما هم خیلی سخت نگیر فوقش اون led رو به پایین کنار فن ها بود و هر دفعه برا دیدنش باید سرتو میبردی اون طرف هاxD   در کل خیلی سخت نگیر  همون که مشکل ارتیفکت توی تست فورمارک به اون سنگینی نداشته و پایدار بوده جای شکر داره   همون یکمی led هم همون که بشه با نرم افزار خود ایسوس کنترلش کرد به نظر شخص خودم کفایت میکنه  در کل به نظرم خیلی سخت نگیر
با صاحب گرافیک صحبت کنید ببینید سر این موضوع یکمی مابلاتفاوت با مدل های بدون نورپردازی میتونید بگیرید یا نه  هر چند خودم بودم با توجه به 99 درصد ماینی بودن 1060 های امروزی و داشتن مشکل اساسی  همینجوری بدون هیاهو استفادش میکردم ولی خوب به هر حال مصرف کننده شما هستی 9_9

سلام. والا اون موقع که فروختم ( پارسال ) پول لازم داشتم بعد به مفت هم فروختمش. کارت فوق العاده سالم بود بوی نویی میداد اصلا خونه نبودم که استفاده کنم.بعد از دو سه هفته رفتم دنبال کارت دیدم یاابلفضل ! قیمتا چرا اینجوری شده 😐 دیگه نخریدم گفتم میاد پایین ولی بدتر شد. 

بله خود کارت که بنظر سالمه تست گرفتم ولی خوب مهمش اینجاست که این کارت رو بخوام بفروشم با توجه به روشن نشدن آرجی بی ها، به اون قیمت نمیخرن از من.

با صاحب کارت هم صحبت کردم و ایشون همچنان اصرار دارن که کارت ماین نشده و آرجی بی ها هم سالم بوده. میگن که مشکل نرم افزاریه ! والا من هرچی نرم افزار خودم بلد بودم و دوستان هم معرفی کردن، نصب کردم ولی درست نشد. در نهایت گفتن که برو روی یه مادربرد دیگه تست کن ! نمیدونم دیگه الان باید چکار کرد. با تشکر

7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

تازه دعوای دیروز خوابیده یکی دیگه علم کرده ، سیستم خودمو + متعلقاتشو دادم به یه همکار (1060-6gb)-)core i 5 7500)هیچ توضیح اضافه ای هم ندادم فقط تضمین دادم همه چیش سالمِ، اومد یه فرکانس رم رو با سیستم قبلش نگاه کردٌ وسیستم رو برد، یه ساله داره استفاده میکنه تو فروم بخوای چیزی بفروشی دهنت آسفالت میشه خیلی ها وسواسی و حساس هستن جز استرس و اضطراب هیچی واسه آدم نداره روال کارم بسیار طولانی

البته حق با شما برادران حرفه ای است که از همه چیز با خبرید ! اما انصافا این همه عکس و تست اینچیزا میزارید تهش طرف میگه اینکی که گفتی نبود و فلان

سلام. دوست عزیز الان شما فکرکن من یه کارت دارم شما هم خریداری. بعد میگم کارت سالم و سرحاله ماین هم نشده و بسیار هم تمیزه. داخل عکس که میفرستم هم همینجور. بعد کارت رو واسه شما میفرستم و بعد شما میبینی یه سری مشکلات داره. ناراحت نمیشی واقعا؟ در خیال خودت کارت سالم و در حد گرفتی دیگه شما ولی بدستت که میرسه میبینی اینطور نیست. خوب بلاخره یه عکس العملی داری دیگه. بهرحال ایشون قبول نکردن در نهایت. با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان
هرکسی یه تجربه ای از این سری گرافیکهای ایسوس و مشکلات با آر جی بی هاش و اون نوارها یا فیبر نوریش داره ..
من چند مدل از اینا داشتم معمولا این مدل کارتا به مرور زمان از انتهای کارت به سمت آرم راگ که روی بک پلیت پشت هست کم نور و بی نور میشه اما همه ی مواردی که داشتم حداقل اون لوگوی پشت بک پلیت نور داشته
آر ایکس 580 راگ داشتم بدون 1 دقیقه ماین همه ی ال ای دی ها هم سالم بود  و پر نور
گذاشتم برای فروش طرف با رایز اومد داخل مغازم و تست گرفت و برد
یادمه که وقتی روی رایزر گذاشت کاملا همه ی ال ای دی ها روشن شد و رنگش قرمز بود و مود چشمکزن کار کرد ..
این مواردی که اینجا عنوان میشه به عنوان تجربه ی کاری هست شاید کمکی بشه به دو طرف و هیچکس هیچ سودی براش نداره گفتن موارد
انشالا که قضیه حل بشه و طرفین راضی

لینک به دیدگاه

۲۹ دقیقه قبل، Amir Sardar گفته است:

میگن که مشکل نرم افزاریه

شما کارت رو مرجوع  کنید اگر بحث نرم افزاری باشه که دست خود فروشنده و نرم افزار خودشون  باید حل بشه   اگر هم حل نشه باید مرحوعی رو بپذیرن چون بنظرم واضحه  که حداقل زمانی که کارت دست شما و دوست شما بوده حتی اگر ماین شده باشه قرار نیست  rgb کارت  مورد پیدا کنه. بازم محض اطمینان شما رو سیستم دیگه تست کنید اگر اونجا هم همین مشکلات بود  اقلا ازین همه تست نرم افزار خلاص میشید.. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۵۴ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

مشکل اصلی اینروزهای خرید فروش در فروم دلالیه
وقتی جنسی که دست خودمون نیست رو می فروشیم در نهایت همین مسائل پیش میاد الان همین ماجرا رو ببین 1 معامله 4 سر داره! خوب انتظار چی میشه داشت؟

دوستی و رفاقت جای خودشه ولی وقتی قرار هست مسئولیت یک معامله رو قبول کنیم باید مسئولانه هم عمل کنیم 
منکه برادرمم از من بخواد وسیله ایی رو براش بفروشم تا دست خودم نباشه و همه چیزش رو چک نکنم نمی فروشمش

• لایک 6
لینک به دیدگاه

از اول تاپیک رو تا اینجا کامل مطالعه کردم
بنظر من حق با خریدار هست
وقتی فروشنده میگه کارت همه چیزش سالمه و خریدار با اعتماد به این حرف میاد و کارت رو میخره و بعد میبینه یه جای کارت مشکل داره ،، قاعدتأ فروشنده باید مسئولیت رو بپذیره و کارت رو پس بگیره
مگر مهلت تست توی معامله شما وجود نداشته ؟؟؟؟
ضمنأ همانطور که دوستمون m!dn!ght  هم در بالا اشاره کردن ،، عمده این مشکلات برمیگرده به قرار دادن واسطه ( دلال ) برای خرید و فروش ! دوست من فلان گفت - دوست ایشون فلان کار را کردن - دوست من اینکارو کرده وووو . . . . . . .  !

پ ن : در نهایت بنظرم فروشنده و خریدار بهتره با هم توافق کنن که چون اصل کارت از لحاظ عملکردی سالمه و فقط مشکل نورپردازی هست ، یه مبلغی رو فروشنده به خریدار بعنوان خسارت برگردونه

• لایک 3
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، alirezamrl گفته است:

سلام خدمت دوستان
هرکسی یه تجربه ای از این سری گرافیکهای ایسوس و مشکلات با آر جی بی هاش و اون نوارها یا فیبر نوریش داره ..
من چند مدل از اینا داشتم معمولا این مدل کارتا به مرور زمان از انتهای کارت به سمت آرم راگ که روی بک پلیت پشت هست کم نور و بی نور میشه اما همه ی مواردی که داشتم حداقل اون لوگوی پشت بک پلیت نور داشته
آر ایکس 580 راگ داشتم بدون 1 دقیقه ماین همه ی ال ای دی ها هم سالم بود  و پر نور
گذاشتم برای فروش طرف با رایز اومد داخل مغازم و تست گرفت و برد
یادمه که وقتی روی رایزر گذاشت کاملا همه ی ال ای دی ها روشن شد و رنگش قرمز بود و مود چشمکزن کار کرد ..
این مواردی که اینجا عنوان میشه به عنوان تجربه ی کاری هست شاید کمکی بشه به دو طرف و هیچکس هیچ سودی براش نداره گفتن موارد
انشالا که قضیه حل بشه و طرفین راضی

سلام. بله این مشکل آرجی بی به صورت یهویی بوجود نیومده. اگه میومد اصلا نباید روشن میشد. چند نفر از دوستان هم گفتن این مشکل از قدیم داشته ولی خوب ایشون قبول نمیکنن نمیدونم چرا.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

مشکل اصلی اینروزهای خرید فروش در فروم دلالیه
وقتی جنسی که دست خودمون نیست رو می فروشیم در نهایت همین مسائل پیش میاد الان همین ماجرا رو ببین 1 معامله 4 سر داره! خوب انتظار چی میشه داشت؟

دوستی و رفاقت جای خودشه ولی وقتی قرار هست مسئولیت یک معامله رو قبول کنیم باید مسئولانه هم عمل کنیم 
منکه برادرمم از من بخواد وسیله ایی رو براش بفروشم تا دست خودم نباشه و همه چیزش رو چک نکنم نمی فروشمش

درسته ، اینکار از بیخ اشتباهِ هر کی باید قطعه های خودشو بفروشه مال دوستمه و فلان واقعا مسخره است ، معلوم نیست تو فروم آدم با کی داره معامله میکنه

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، milad.azn گفته است:

شما کارت رو مرجوع  کنید اگر بحث نرم افزاری باشه که دست خود فروشنده و نرم افزار خودشون  باید حل بشه   اگر هم حل نشه باید مرحوعی رو بپذیرن چون بنظرم واضحه  که حداقل زمانی که کارت دست شما و دوست شما بوده حتی اگر ماین شده باشه قرار نیست  rgb کارت  مورد پیدا کنه. بازم محض اطمینان شما رو سیستم دیگه تست کنید اگر اونجا هم همین مشکلات بود  اقلا ازین همه تست نرم افزار خلاص میشید.. 

سلام. خوب ایشون اصلا قبول نمیکنه که من بخوام مرجوع کنم. من حتی حاضرم کارت رو مرجوع کنم و ایشون مشکل رو حل کنن و کارت رو برگردونن. ایشون فقط میگه کارت دست دوستت بوده و خرابش کرده ! که اصلا همچین چیزی امکان نداره. اصلا دست به کارت نزده اون بنده خدا. نمیدونم دیگه

6 ساعت قبل، saeedx گفته است:

از اول تاپیک رو تا اینجا کامل مطالعه کردم
بنظر من حق با خریدار هست
وقتی فروشنده میگه کارت همه چیزش سالمه و خریدار با اعتماد به این حرف میاد و کارت رو میخره و بعد میبینه یه جای کارت مشکل داره ،، قاعدتأ فروشنده باید مسئولیت رو بپذیره و کارت رو پس بگیره
مگر مهلت تست توی معامله شما وجود نداشته ؟؟؟؟
ضمنأ همانطور که دوستمون m!dn!ght  هم در بالا اشاره کردن ،، عمده این مشکلات برمیگرده به قرار دادن واسطه ( دلال ) برای خرید و فروش ! دوست من فلان گفت - دوست ایشون فلان کار را کردن - دوست من اینکارو کرده وووو . . . . . . .  !

پ ن : در نهایت بنظرم فروشنده و خریدار بهتره با هم توافق کنن که چون اصل کارت از لحاظ عملکردی سالمه و فقط مشکل نورپردازی هست ، یه مبلغی رو فروشنده به خریدار بعنوان خسارت برگردونه

سلام. شما لطف دارید. بله دیگه بخاطر همینکه گفتن کارت کاملا سالم و تمیزه خریدم. مهلت تست که قطعا داره دیگه. من صبح کارت رسیده دستم همون صبح هم کامنت گذاشتم اینجا. میگن ۳ روز کارت دسته دوستم بوده. خوب شنبه که تحویل داده به دوستم، ساعت کاری تیپاکس نبوده. یکشنبه هم که تعطیل بوده. دوشنبه نرسیده بره بیرون و ۳شنبه فرستاده. امروزم دست من رسیده و دیدم مشکل داره. والا اون دوست من بنده خدا اصلا حالت واسطه نداشته که مثلا کارت رو تست کنه. فقط تحویل گرفته و فرستاده واسه من. الان فروشنده از تست سالم بودن آرجی بی هیچ چیزی برای من نفرستادن ولی اصرار دارن که سالم بوده ! 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Amir Sardar گفته است:

سلام. خوب ایشون اصلا قبول نمیکنه که من بخوام مرجوع کنم. من حتی حاضرم کارت رو مرجوع کنم و ایشون مشکل رو حل کنن و کارت رو برگردونن. ایشون فقط میگه کارت دست دوستت بوده و خرابش کرده ! که اصلا همچین چیزی امکان نداره. اصلا دست به کارت نزده اون بنده خدا. نمیدونم دیگه

اقا من یه پیشنهاد برات دارم
یکی از دوستان حرف خوبی زد گفت با فروشنده توافق کنید یه مبلغی رو به شما برگردونن
مورد دیگه اینکه منم الان 1070 دارم یه قسمتایی از انتهای فیبر کم نور شده اما چون داخل کیس نوارهای ال ای دی msi دارم اونقدر بازتاب نور داره که اصلا احتیاجی به آر جی بی های قسمت زیر کارت ندارم
شما میتونی دوتا حرکت بزنی
یکی اینکه یا فنهای آر جی بی بگیر یا از همین نوارهای 30 سانتی msi بگیر به هم وصل کن اگر بردت rgb header داشته باشه عالی میشه
من 3 تا گرفتم به هم وصل کردم از پایین به بالا از کنار به پشت کیس و از بالای کیس به سمت داخل کیس وصل کردم خیلی عالی شده

پیشنهاد آخر هم اگر این موارد رو نخواستی انجام بدی اینه که فیبر نوری بخری و موجود هم هست
طبق آماری که من گرفتم از سایتها و در یوتوب دیدم طرف خیلی ساده تعویض کرد و ضخامتش هم 4 میل هست
توی یوتوب سرچ کنی این مشکل کلا در کارتهای راگ هست و میتونی با دیدن کلیپ فیبر نوری رو بخری و جایگزین کنی خودت

از طریق نت هم یه جستجو زدم یه سایت هست تجهیزات نورپردازی میفروشه و دارن فقط نهایت ضخامتی که در سایت برای فروش دارن 3 میل هست که خیلی فرقی نداره با 4 میل میتونی 1 متر از همین سفارش بدی (حداقل 1 متری میفروشن)به قیمت 24 هزار تومن و خودت تعویض کنی طبق همون کلیپی که در یوتیوب هست

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، alirezamrl گفته است:

اقا من یه پیشنهاد برات دارم
یکی از دوستان حرف خوبی زد گفت با فروشنده توافق کنید یه مبلغی رو به شما برگردونن
مورد دیگه اینکه منم الان 1070 دارم یه قسمتایی از انتهای فیبر کم نور شده اما چون داخل کیس نوارهای ال ای دی msi دارم اونقدر بازتاب نور داره که اصلا احتیاجی به آر جی بی های قسمت زیر کارت ندارم
شما میتونی دوتا حرکت بزنی
یکی اینکه یا فنهای آر جی بی بگیر یا از همین نوارهای 30 سانتی msi بگیر به هم وصل کن اگر بردت rgb header داشته باشه عالی میشه
من 3 تا گرفتم به هم وصل کردم از پایین به بالا از کنار به پشت کیس و از بالای کیس به سمت داخل کیس وصل کردم خیلی عالی شده

پیشنهاد آخر هم اگر این موارد رو نخواستی انجام بدی اینه که فیبر نوری بخری و موجود هم هست
طبق آماری که من گرفتم از سایتها و در یوتوب دیدم طرف خیلی ساده تعویض کرد و ضخامتش هم 4 میل هست
توی یوتوب سرچ کنی این مشکل کلا در کارتهای راگ هست و میتونی با دیدن کلیپ فیبر نوری رو بخری و جایگزین کنی خودت

از طریق نت هم یه جستجو زدم یه سایت هست تجهیزات نورپردازی میفروشه و دارن فقط نهایت ضخامتی که در سایت برای فروش دارن 3 میل هست که خیلی فرقی نداره با 4 میل میتونی 1 متر از همین سفارش بدی (حداقل 1 متری میفروشن)به قیمت 24 هزار تومن و خودت تعویض کنی طبق همون کلیپی که در یوتیوب هست

سلام. خوب اون آرجی بی خود کارت اصلا چیز دیگه ای هست منظور فابریکی. بعد موقع فروش هم آخه نمیخرن اینجوری. بعد واسه تعویضش باید کارت باز بشه که باز این میشه یه مشکل دیگه. این مشکل رو خود فروشنده باید حل کنه و نکته دیگه اینکه آخه حتی اون راگ پشت بک پلیت هم روشن نمیشه.

خوب یه مبلغی رو برگردونن حرف شما درست ولی تا جایی که من با ایشون حرف زدم، اصلا قبول نمیکنه که کارتش مشکل داشته ! اصرار دارن که کارت هیچ مشکلی نداشته. ولی فعلا مدرکی هم ندادن. عکسی فیلمی چیزی. هیچ. تازه عکس هم اگر بدن بلاخره باید یه تاریخی داشته باشه، عکس ۲ سال پیش نباشه. فعلا که قبول نکرده ایشون هیچی رو. با تشکر

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Amir Sardar گفته است:

سلام. بله این مشکل آرجی بی به صورت یهویی بوجود نیومده. اگه میومد اصلا نباید روشن میشد. چند نفر از دوستان هم گفتن این مشکل از قدیم داشته ولی خوب ایشون قبول نمیکنن نمیدونم چرا.

این مشکل به مرور زمان ایجاد میشه و به مرور نوار از انتها به ابتدا نورش کمرنگ میشه و اینکه این مشکل ناگهانی اتفاق بیوفته وجود نداره

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

دقیقا مشکل همینه و واقعا داره از حد تحمل خارج میشه.

این تصویر پلمپ پشت گرافیک های ایسوس هست. من با بالاترین رزلوشن ممکن این عکس رو اینجا قرار میدم که بتونید چک کنید پلمپ شبیه همینه یا نه. چون باید همین باشه.

IMG_3720.JPG

card2.jpg

مطلب بعدی در مورد نرم افزار RGB

اگر Armoury Crate دارید، این برنامه کاملا این کارت گرافیک رو پشتیبانی میکنه بنابراین باید مورد شناساییش قرار بده.

مورد بعدی RGB این کارت، آرم ROG پشت کارت نورپردازی نداره بنابراین نباید پشتش روشن بشه.

اما پلیت Republic of Gamers در لبه ی کارت مجهز به نورپردازیه و باید روشن بشه. این چه صیغه ایه کارت قدیمیه نورش ضعیف شده. هرچقدر ضعیف شده باشه باید نور بده.

وجود گرد و غبار زیر بک پلیت طبیعیه چون برای من هم زیر بک پلیت رو غبار گرفته بوده و من استفاده ماین نداشتم.

اگر RGB کار نمیکنه - دیگه تصمیم به عهده خودتون هست که مشکل رو بین خودتون حل کنید.

والسلام.

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...