رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود و وقت بخیر دوستان

یه کارت گرافیک ASUS ROG POSEIDON GTX 1080 Ti کارکرده که از زمان آکبندی دستِ خودم بوده برای فروش دارم.
مدتِ گارانتی به اتمام رسیده،
باز، تعمیر و ماین نشده،
مصرف فقط گیم بوده،
ظاهر و باطن کاملاً تمیز و سالم،
متعلقات شامل: کارت گرافیک - کارتن و جعبه سالم - دفترچه راهنما، کارتِ گارانتی + دیسک راه انداز
از نظر قدرت این کارتو با یه مثالِ ساده بخام توصیف کنم؛ با CPU i7-7700K و 32GB RAM تو بازی وارزون، تنظیمات گرافیکی High و رزولوشن FHD البته بدونِ Shadow و سایه، FPS بین 90 تا 110 میگرفتم.
تو گیم دمایِ کارت درونِ کیسِ من که تهویه نسبتاً مناسبی هم داره بیشتر از °85 نمیشه (در نظر داشته باشید اختلافِ دمایی در تست های خریدار ممکنه از تهویه ی درونِ کیس هم باشه)

⚠️بروزرسانی: گرافیکِ جدیدمو دریافت و نصب کردم (با تشکر از #لیون_کامپیوتر :x) به همین دلیل این کارتو از کیس خارج، یه بادی گرفتم و تمیزش کردم؛ عکساشم بروز شد.

💰 قیمت 22 میلیون تومن *خارج از فروم بفروش رسید*
💥 تخفیف فقط پایِ معامله

با هیچ قطعه یا وسیله ای معاوضه نمیکنم!
♾️ قانونِ همیشگی؛ اول واریز بعد ارسال، هزینه ارسال و سیستم واسطه (در صورت نیاز) به عهده ی خریدار.

پیشنهاد و مذاکره فقط pv

1126869965_vga_1080ti(1).thumb.jpg.8eae2acf8c7a8e5d4d46e4954da8f6fa.jpg

1571978193_vga_1080ti(3).thumb.jpg.97e2cb5b068cf610cb2069c158f84117.jpg 1832499162_vga_1080ti(2).thumb.jpg.d1cfde958d5d7c475251ff3bac7c97b3.jpg

🛑 لینک تست Furmark 🛑

furmark-test-1080ti.thumb.JPG.df0c7c2f1a4e227cb261c839ed835c7e.JPG

📌 فروش در خارج از فروم هم برقراره
شاد و سلامت باشید...

ویرایش شده توسط RA!N
فروخته شد
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

سلام‌ مهندس وقت بخیر شماره تماس توبیزحمت برام پ خ میکنی

لینک به دیدگاه

در ۸ دقیقه قبل، Mortezaoc گفته است :

سلام‌ مهندس وقت بخیر شماره تماس توبیزحمت برام پ خ میکنی

DONE ;)

لینک به دیدگاه

درود ارادت
بی زحمت امکانش هست دما گرافیک زیر لود یا در حین بنچ مارک رو بزارید؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، farshid76 گفته است :

درود ارادت
بی زحمت امکانش هست دما گرافیک زیر لود یا در حین بنچ مارک رو بزارید؟

ارادت از ماست
با afterburner تست بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، RA!N گفته است :

ارادت از ماست
با afterburner تست بگیرم؟

با furmark بگیرید بی زحمت
15 دقیقه

ویرایش شده توسط farshid76
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farshid۷۶ گفته است :

15 دقیقه

داداش 15 دقیقه کارتو نابود میکنه توی همون 1 دقیقه اگه thermal throttle یا مشکل دما داشته باشه نشون میده عزیزِ من

• لایک 4
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

داداش 15 دقیقه کارتو نابود میکنه توی همون 1 دقیقه اگه thermal throttle یا مشکل دما داشته باشه نشون میده عزیزِ من

در حد همون 1 الا 2 دقیقه بزارید که حداکثر دما مشخص بشه
چون عکس از دما گرافیک نیست عرض میکنم

هیچ موقع هم15 دقیقه کارت نابود نمیشه عزیز مگر مشکل دمایی وجود داشته باشه

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farshid۷۶ گفته است :

چون قبلاً تستش کردم میدونم دَماش زیرِ فشار حدوداً تا ۸۰ْ سانتیگراد میره، حالا اجازه بدید تا فردا برمیگردم خونه تستشم انجام میدم و عکسشو میزارم.

لینک به دیدگاه

در ۱۶ ساعت قبل، farshid۷۶ گفته است :

دوست عزیز هر تستی، یک ویژگی مربوط به خودش رو داره.

نرم افزار مذکور هم بیشتر برای بدست اوردن بیشترین tdp کارت استفاده میشه و نه دمای کارت در حالت فول لود.

بنابراین اصلا نیازی نیست که این تست بیش از ۲ الی ۳ دقیقه اجرا بشه. ضمن اینکه با توجه به مدار تغذیه کارت ها، اکثر کارت ها بعد از چند دقیقه، فرکانس هسته رو کاهش میدن و اصلا نه به درد بنچ مارک و امتیاز گیری میخوره و نه تست حداکثر دما.

نرم افزار هایی برای تست دما باید استفاده بشه که بیشترین هماهنگی و شبیه سازی با بازیهای مختلف رو داشته باشه.

عذر خواهی میکنم از صاحب تاپیک فروش، ولی بالاخره باید این سیکل معیوب متوقف بشه.

ضمن اینکه هر کسی به غیر دما، باید دور فن و میزان نویز رو هم در نظر بگیره و صرفا تکیه به دما کار بیهوده ایه.

حتی کارتی که چندین سال از عرضه اون گذشته و خمیر عوض نشده، نباید انتظار دمای مطلوبی رو داشت اونم مثل بررسی های معتبر وبسایت ها.

• لایک 1
  • ممنونم 5
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، farshid76 گفته است :

15 دقیقه

سلام furmark تست مناسبی نیست برای کارت تست 3d mark بهتره من کارت داشتم تو furmark مشکل نداشته باشه ولی تو 3dmark رنگ قاطی میکرده.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده به عنوان کسی که این کارت رو داره، تست Furmark رو قبل از خرید "این یک مدل کارت" واجب میدونم. مخصوصا با وضع خاک گرفتگی که توی تصاویر مشخص هست.

از یه طرف بعضی دوستان با راهنمایی درست مثل معرفی بنچمارک 3Dmark رو داریم، از طرف دیگه فلاسفه ای که میبرن و میدوزن جوری انگار طراح برد این کارت بودن.

• لایک 4
  • ممنونم 2
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

از استارتر محترم خواهش میکنم به هیچ یک از حرفا توجه نکنه

چرا که کارتش خوراک ماینه و نرخ اتریوم هم که سر به فلک کشیده 

حواست باشه با این تست بازیا سر مالت نزنن 🌹

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در ۲۰ دقیقه قبل، alireza-sepah گفته است :

از استارتر محترم خواهش میکنم به هیچ یک از حرفا توجه نکنه

چرا که کارتش خوراک ماینه و نرخ اتریوم هم که سر به فلک کشیده 

حواست باشه با این تست بازیا سر مالت نزنن 🌹

سخنِ به جایی بود، ممنونم:x
خودم میدونم به درد ماین میخوره چون هَش رِیتِش بالاس ولی چون این کارتو اصولاً طراحی کردن که با واترکولینگ کار کنه، کلاً خنک کنندگیش با فن اونقدر خوب نیست که بخای باهاش ماین انجام بدی، من تو گیم میرم دماش میشه 80درجه حالا بخام باهاش ماین کنم؟! مگه دیوونم؟؟؟
من حقیقتشو گفتم، استفادم از این کارت فقط گیم بوده.
الانم یه 3060Ti تو راهه به زودی میرسه دستم؛ کاملاً مشخصه کسی که یه کارتِ LHR خریده، کارِش ماین نبوده و نیست!

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۱۲ در ۲۲:۳۷، farshid۷۶ گفته است :

تست انجام شد;)
عکس و لینکشو تو همون پُستِ اول قرار دادم.

لینک به دیدگاه

به ولله یه کارتِ دستِ دومِ ماین یا تعمیری عینه کارتِ خودمو به 10 تا کارتِ 3060 با برند بی نام و نشون نمیدم. پس لطفاً با توپِ پُر نیاین پی وی و بگین با این قیمت 3060 میخرم! تشریفتونو ببرید و تهیه کنید. این اینترنت و دنیایِ وِب در خدمتِ شما...

تا حالا سه نفر از همین دوستانی که چنین پیشنهادی دادن الان بین 2 تا 5 روزه قراره کارتِ 3060 MSI و GIGA با قیمتِ بینِ 19 تا 21 میلیون تومن O.o به خوده من بفروشن xD در آخرین تماسم با یکیشون ساعتایِ 10-11 شب همون لحظه در حالِ معامله ی 20 عدد از گرافیک نامبرده بود 9_9 که اگه اشتباه نکنم میشه 400 میلیون تومن. از همین تریبون خدمتشون عرض میکنم: اگه شما اینقدر فروش داشتی که تا نصفه های شب فرومِ لیون، پرشین و سایر آگهیارو تِی نمیکشیدی :P)
ضمیمه میکنم: اگه راست گفتی و اونقدر فروش داری که نوشِ جونِت، خوشِ حلالِت ولی اگه دروغه *****

حاضرم مالمو مُفت بدم به اونی که نیاز داره و مصرف کنندس ولی دسه دلال جماعت نَدم که فردا بیاد همینو اینجا با 2 میلیون تومن بالاتر واسه فروش لیست کنه.

• لایک 8
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در ۱۴۰۰/۶/۱۸ در ۲۲:۲۳، RA!N گفته است :

به ولله یه کارتِ دستِ دومِ ماین یا تعمیری عینه کارتِ خودمو به 10 تا کارتِ 3060 با برند بی نام و نشون نمیدم. پس لطفاً با توپِ پُر نیاین پی وی و بگین با این قیمت 3060 میخرم! تشریفتونو ببرید و تهیه کنید. این اینترنت و دنیایِ وِب در خدمتِ شما...

تا حالا سه نفر از همین دوستانی که چنین پیشنهادی دادن الان بین 2 تا 5 روزه قراره کارتِ 3060 MSI و GIGA با قیمتِ بینِ 19 تا 21 میلیون تومن O.o به خوده من بفروشن xD در آخرین تماسم با یکیشون ساعتایِ 10-11 شب همون لحظه در حالِ معامله ی 20 عدد از گرافیک نامبرده بود 9_9 که اگه اشتباه نکنم میشه 400 میلیون تومن. از همین تریبون خدمتشون عرض میکنم: اگه شما اینقدر فروش داشتی که تا نصفه های شب فرومِ لیون، پرشین و سایر آگهیارو تِی نمیکشیدی :P)
ضمیمه میکنم: اگه راست گفتی و اونقدر فروش داری که نوشِ جونِت، خوشِ حلالِت ولی اگه دروغه *****

حاضرم مالمو مُفت بدم به اونی که نیاز داره و مصرف کنندس ولی دسه دلال جماعت نَدم که فردا بیاد همینو اینجا با 2 میلیون تومن بالاتر واسه فروش لیست کنه.

دادا من نیاز دارم، میخوام SLI کنم؛ بدی به ما این کارتو که خیلی خوب میشه!

من خصوصیم پُره وگرنه در دل میکردیم باهم ولی حرف شما درسته و این دست افراد به اصطلاح مفت بر باعث میشه قطعه به دست مصرف کننده واقعیش نرسه و فروشنده هم با ترسو لرز جنس بفروشه و خوشحال میدون معامله رو ترک نکنه. حالا یکی هست واقعا پولش کمه پیشنهاد میده اون اوکی، ولی اونی که مقاومت میکنه ومیگه ال میکنم 3060 میارم برات انقد اون دیگه مشخصه کارش چیه.

کارت شما هم فروش میره کمی نیاز به زمان داره فقط.

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

من خصوصیم پُره وگرنه در دل میکردیم باهم ولی حرف شما درسته و این دست افراد به اصطلاح مفت بر باعث میشه قطعه به دست مصرف کننده واقعیش نرسه و فروشنده هم با ترسو لرز جنس بفروشه و خوشحال میدون معامله رو ترک نکنه. حالا یکی هست واقعا پولش کمه پیشنهاد میده اون اوکی، ولی اونی که مقاومت میکنه ومیگه ال میکنم 3060 میارم برات انقد اون دیگه مشخصه کارش چیه.

همین مدلو داری؟
پیوست: ببخشید اون بالا نوشتی درسته، همینو داری.

ویرایش شده توسط RA!N
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱۷ ساعت قبل، Devileytion گفته است :

حالا وضعیت دمای کارتت چطوره؟ (میتونی تلگراممو گذاشتم اونجا بم بگی)
میخام یه مقایسه با مالِ خودم داشته باشم ببینم وقته تعویض خمیرش رسیده؟ (که حتماً رسیدهxD) یا کلاً به فکره جمع کردن یه خنک کننده سیکله باز باشم براش؟!

لینک به دیدگاه

درود

بزار همینجوری باشه با این درجه نیازی به ماهیتابه برای پخت و پز نداری خدا رو شکر بک پلیتشم صاف هست فقط یه دستی به سر و روش بکش 😁

نیازی به رفت و آمد هم نداری تا آشپزخونه  تا بیای یه دست بازی ران کنی نیمرو آمادست😂

اگر جفت بشن قشنگ ماهیتابه 2 طرفه آگرین میشه 😄

• حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

در ۲۵ دقیقه قبل، teknesian گفته است :

درود

بزار همینجوری باشه با این درجه نیازی به ماهیتابه برای پخت و پز نداری خدا رو شکر بک پلیتشم صاف هست فقط یه دستی به سر و روش بکش 😁

نیازی به رفت و آمد هم نداری تا آشپزخونه  تا بیای یه دست بازی ران کنی نیمرو آمادست😂

اگر جفت بشن قشنگ ماهیتابه 2 طرفه آگرین میشه 😄

قشنگ بود 😁👌🏼

جدی خمیرو تعویض یا شیرِ حمومو بِش وصل نکنم؟ لازم نیس؟ (تو گیم به هیچ وجه بالاتر از ۸۰ نمیره)

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، RA!N گفته است :

قشنگ بود 😁👌🏼

جدی خمیرو تعویض یا شیرِ حمومو بِش وصل نکنم؟ لازم نیس؟ (تو گیم به هیچ وجه بالاتر از ۸۰ نمیره)

منم این کارتو داشتم تنها راه کنترل دماش اپن لوپه 
به نظرم بده به همین دوستمون که یدونه ازش داره و   اپن لوپشم داره SLI کنه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۵۴ دقیقه قبل، RA!N گفته است :

حالا وضعیت دمای کارتت چطوره؟ (میتونی تلگراممو گذاشتم اونجا بم بگی)
میخام یه مقایسه با مالِ خودم داشته باشم ببینم وقته تعویض خمیرش رسیده؟ (که حتماً رسیدهxD) یا کلاً به فکره جمع کردن یه خنک کننده سیکله باز باشم براش؟!

سوای بر شوخی دوستمون که منو برد به دوران GTX480 این کارت تقریبا دو برابر نسخه استریکس وزن داره، این وزن هم تو کل کارت تقسیم نشده و به خاطر واتر بلاکش دو سوم این وزن روی GPU هست. این تازه قسمت خوبشه. قسمت بدش اینجاست که این کولر از سمت GPU فقط با چهارتا پیچ بسته شده. در مقابلش مثلا کارت GTX1080Ti Trio با 9 تا پیچ دور GPU بسته شده. همین باعث میشه کولر به مرور زمان از روی Die فاصله بگیره و کم کم کارایی کولر کم بشه. مگر اینکه کسی به این مورد اگاه باشه و از روز اول یه فکری برای نگه داشتن این کولر با حالا گرافیک هولدری چیزی نگه داره.

کارت من از روز اول زیر واتر بوده از دوستی که خریدم. موقع تست هم چون کارت رو روی تست بنچ به شکل عمودی بسته شده بود روی برد این مشکل چندان پیدا نبود و دما 76 بود توی لود. بردم خونه بستم روی سیستم و دما 95 بود. بعد از آزمون خطی حدس زدم خمیر نیاز به تعویض داره و با تعویض خمیر مشکل رفع شد و دما برگش روی 83 داخل کیس. اونجا پی بردم که این کارت نباید کمتر از سه سال از روز تولیدش اونم زیر واتر خمیرش خشک بشه. موقع باز کردن هم خمیر خشک نبود. بعد از تحقیق تو سطح اینترنت و صحبت با دوست قدیمی تو روابط عمومی ایسوس ایران ایشون به من گفتن که همه کارت های پوسایدون 1080ti این مشکل رو دارن. بعد از این داستان هم منم کارت رو بردم زیر واتر کولر و الان دما با وجود لوپ سچریت شده 65 هست.

شما کارت رو آکبند بفروش ولی هرکی ازت خرید بگو باید خمیرش رو عوض کنی.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

واقعا هدف از تولید این قطعه پیوندی  چی بوده  شک ندارم طراحش و حسابی توبیخ کردن 

عکس این قطعه کاملا مشخصه که این بلاک مابین pcb و heatsink مشکل اصلی هست

11111111.thumb.jpg.acafcf3afa5da901ec2e42702ea228ac.jpg

اگر فرض کنیم که رابط اتصال die با هیتسینک اصلی تمام مس هم باشه بازم این فکر طراح و توجیح نمیکنه که برای انتقال حرارت جسم دومی رو تو مدار بزاره حتی مس خالص در نظر داشته باشید حتی مایع کولانت داخل این بلاک اگر در گردش نباشه میتونه حتی عکس العمل منفی تو انتقال دما داشته باشه 

ضمن اینکه طبق حرف دوست استریمر  وزن این قطعه بخاطر اون بلاک حتما بالا هست و به همین دلیل از هیتسینک سبکتر و کوچیکتری استفاده شده تا هم اندازه و هم وزن رو کنترل کنن و همین هیتسینک کوچیکتر میتونه دمای بالا رو توجیح کنه

حالا شما 2تا راه داری خمیر مابین لایه 3 (بلاک) و لایه 4(هیتسینک) رو با هم تعویض کنی  شاید فرجی حاصل بشه

یا بلاک و هیتسینک رو کلا جدا کنی و یه هیتسینک و فن از روی یه 1080تی آی که به رحمت خدا رفته باز کنی و روی این ببندی 

هم بلاک جداگونه قابل فروشه هم هیتسینکش   شما هم با خرید هیتسینک بهتر مشکل دمارو حل میکنی 

• لایک 3
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۶/۲۱ در 08:55، Slasher گفته است:

منم این کارتو داشتم تنها راه کنترل دماش اپن لوپه 
به نظرم بده به همین دوستمون که یدونه ازش داره و   اپن لوپشم داره SLI کنه

آره خودمم به فکره یه واترکولره خوب بودم براش که برنامه دارم اگه فروش نره یه سِتِ خوبشو تهیه کنم.
ایشونم @Devileytion هنوز پیشنهادی نداده وگرنه من در خدمتشون هستم.

در ۱۴۰۰/۶/۲۱ در 09:20، teknesian گفته است:

واقعا هدف از تولید این قطعه پیوندی  چی بوده  شک ندارم طراحش و حسابی توبیخ کردن 

عکس این قطعه کاملا مشخصه که این بلاک مابین pcb و heatsink مشکل اصلی هست

11111111.thumb.jpg.acafcf3afa5da901ec2e42702ea228ac.jpg

اگر فرض کنیم که رابط اتصال die با هیتسینک اصلی تمام مس هم باشه بازم این فکر طراح و توجیح نمیکنه که برای انتقال حرارت جسم دومی رو تو مدار بزاره حتی مس خالص در نظر داشته باشید حتی مایع کولانت داخل این بلاک اگر در گردش نباشه میتونه حتی عکس العمل منفی تو انتقال دما داشته باشه 

ضمن اینکه طبق حرف دوست استریمر  وزن این قطعه بخاطر اون بلاک حتما بالا هست و به همین دلیل از هیتسینک سبکتر و کوچیکتری استفاده شده تا هم اندازه و هم وزن رو کنترل کنن و همین هیتسینک کوچیکتر میتونه دمای بالا رو توجیح کنه

حالا شما 2تا راه داری خمیر مابین لایه 3 (بلاک) و لایه 4(هیتسینک) رو با هم تعویض کنی  شاید فرجی حاصل بشه

یا بلاک و هیتسینک رو کلا جدا کنی و یه هیتسینک و فن از روی یه 1080تی آی که به رحمت خدا رفته باز کنی و روی این ببندی 

هم بلاک جداگونه قابل فروشه هم هیتسینکش   شما هم با خرید هیتسینک بهتر مشکل دمارو حل میکنی 

راهنمایی خوبی بود ولی تعویض سینک و فَن کلاً ظاهر گرافیکو تغییر میده و بعدها برای فروش اگه بخام به یه خریداری بفهمونم و ثابت کنم که چی بوده؟ و چیکار کردم؟ قبول داری که کارم در حده یه ماموریتِ غیرِ مُمکن سخت میشه! xD

در ۱۴۰۰/۶/۲۱ در 08:57، Devileytion گفته است:

سوای بر شوخی دوستمون که منو برد به دوران GTX480 این کارت تقریبا دو برابر نسخه استریکس وزن داره، این وزن هم تو کل کارت تقسیم نشده و به خاطر واتر بلاکش دو سوم این وزن روی GPU هست. این تازه قسمت خوبشه. قسمت بدش اینجاست که این کولر از سمت GPU فقط با چهارتا پیچ بسته شده. در مقابلش مثلا کارت GTX1080Ti Trio با 9 تا پیچ دور GPU بسته شده. همین باعث میشه کولر به مرور زمان از روی Die فاصله بگیره و کم کم کارایی کولر کم بشه. مگر اینکه کسی به این مورد اگاه باشه و از روز اول یه فکری برای نگه داشتن این کولر با حالا گرافیک هولدری چیزی نگه داره.

کارت من از روز اول زیر واتر بوده از دوستی که خریدم. موقع تست هم چون کارت رو روی تست بنچ به شکل عمودی بسته شده بود روی برد این مشکل چندان پیدا نبود و دما 76 بود توی لود. بردم خونه بستم روی سیستم و دما 95 بود. بعد از آزمون خطی حدس زدم خمیر نیاز به تعویض داره و با تعویض خمیر مشکل رفع شد و دما برگش روی 83 داخل کیس. اونجا پی بردم که این کارت نباید کمتر از سه سال از روز تولیدش اونم زیر واتر خمیرش خشک بشه. موقع باز کردن هم خمیر خشک نبود. بعد از تحقیق تو سطح اینترنت و صحبت با دوست قدیمی تو روابط عمومی ایسوس ایران ایشون به من گفتن که همه کارت های پوسایدون 1080ti این مشکل رو دارن. بعد از این داستان هم منم کارت رو بردم زیر واتر کولر و الان دما با وجود لوپ سچریت شده 65 هست.

شما کارت رو آکبند بفروش ولی هرکی ازت خرید بگو باید خمیرش رو عوض کنی.

برای اینکه وزنِ کارت مشکل ساز نشه از روزِ اول من با یه نَخِ نامرئی قسمتِ انتهایی و میانی کارتو وصل کردم به سقفِ کِیس که حالا از نظرِ خودم تا حدودی این تنه لشو کنترل کنم. :D (کاری که قبلاً سره یه 1060ای که تو همین فروم به دوستِ عزیزم آقای نادری @780ti فروختم، انجام دادم)
اینم پیشنهادِ خوبی بود، به همین خاطر به خریدار مبلغ 250 هزار تومن که میشه هزینه یِ یه خمیرِ خوب رو تخفیفِ جداگونه میدم 9_9 (البته نمیدونم یه خمیرِ مناسب الان دقیقاً چنده؟ یه میانگین قیمتی گفتم که نه سیخ بسوزه و نه کباب)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...