رفتن به مطلب

راهنمای جهت خرید تلویزیون

کدام برند ایرانی که در ایران گارانتی دارد پ خارجی  

13 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. برند ایرانی

• اسنوا
      3
    • دوو
      4
    • ایکس ویژن
      6
  2. 2. از برندهای خارجی

• سامسونگ
      7
    • الجی
      8
    • شارپ
      0

Recommended Posts

سلام وقت بخیر قصد خرید تلویزیون دارم نظرم فول hd است

از تجربه دوستان استفاده کنم که چه برند ایرانی رو انتخاب کنم 

از نظر پنل و اینکه که کیفیت کدام بهتر است 

از برندهای چینی مثل جی پلاس و تی سی ال 

کدام رو پیشنهاد می دهید. از تلویزیون های که به صورت غیر قانونی وارد می شود کدام رو پیشنهاد می دهید. و این که ارزش خرید دارند؟  

لینک به دیدگاه

سلام

حقیقتش بین تلویزیون های ایرانی همشون یکی هستن و ابدا فک نمیکنم اونقدر فرق داشته باشن

ولی شخصا بخوام ایرانی بخرم ایکس ویژن رو به خاطر سابقه بیشترش ترجیح میدم

اگر زیر 15 میلیون بودجه دارین که هیچ همون ایرانی بخرین 

بین 15 تا 20 میلیون شیاومی رو توصیه میکنم

و 20 به بالا هم میتونین تلویزیون های 2021 الجی و سامسونگ رو از بانه تهیه کنین به شرط اورجینال بودن و 2021 بودن !!!

لینک به دیدگاه

در ۹ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سلام

حقیقتش بین تلویزیون های ایرانی همشون یکی هستن و ابدا فک نمیکنم اونقدر فرق داشته باشن

ولی شخصا بخوام ایرانی بخرم ایکس ویژن رو به خاطر سابقه بیشترش ترجیح میدم

اگر زیر 15 میلیون بودجه دارین که هیچ همون ایرانی بخرین 

بین 15 تا 20 میلیون شیاومی رو توصیه میکنم

و 20 به بالا هم میتونین تلویزیون های 2021 الجی و سامسونگ رو از بانه تهیه کنین به شرط اورجینال بودن و 2021 بودن !!!

امروز رفتم قیمت کردم تقریبا یک قیمت بودند فقط اسنوا ارزانتر بود که اون هم می گفت ارسال از هفت روز تا سه ماه طول میکشه شده مثل خرید ماشین 

قیمتهایtcl و g+  گرانتر بود نمی دونم این گرانی هم کیفیت بهتر دارد

لینک به دیدگاه

سامسونگ بخر الجی نخر ، تلویزیون الجی خریدم بردش بعد چند سالی مشکل پیدا میکنه ، حتما محافظ درست و حسابی براش بخر

لینک به دیدگاه

در ۳۹ دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

سامسونگ بخر الجی نخر ، تلویزیون الجی خریدم بردش بعد چند سالی مشکل پیدا میکنه ، حتما محافظ درست و حسابی براش بخر

همه میدونیم هر دو برند الجی و سامسونگ جز تاپ ترین و بهترین برند های تولید صفحه نمایش دنیا هستن.

حالا اینکه کیفیت تصویر الجی بهتره یا سامسونگ بحث کاملا فنی هست و بستگی به هزار پارامتر  و نیاز خریدار داره که نمیخوام واردش بشم

ولی اینکه بخوایم بر اساس تجربه شخصیمون روی یک سمپل خاص یک برند رو رد یا تایید کنیم اشتباهه

دقیقا اتفاق مشابهی برای بنده هم افتاد تلویزیون پرچمدار سامسونگی که خریده بودم در عرض 4 سال خراب شد حالا این خیر سرش گرون ترین تلویزیون اون سال سامسونگ بود. ولی خوب هیچ وقت بر این اساس به کسی نگفتم فلان تلویزیون رو سامسونگ بگیر یا نگیر.

به نظر خودم این موضوع خرابی تلویزیون ها بر میگرده به ایرانی بودنشون و مونتاژ غیر اصولی که منجر به مشکل میشه.

بعید میدونم اگر کسی نسخه وارداتی رو از بانه بخره به مشکل مشابه بنده یا شما دچار بشه.

لینک به دیدگاه

همه چیز فقط پنل نیست. تی وی 4 کی 55 اینچ ایکس ویژن گرفتیم تا دست میزنی بهش هنگه . جرات نمیکنی برنامه نصب کنی.  برای گرفتم تلویزیون انلاین وصل میکنی به وایفای همونم همش قطع و وصلی داره. دایما کیفیت فیلم و ... رو کم میکنه. گه گاه هم موقع روشن روشن مثل گوشیا میاد برنامه هارو چک کنه بعضا میبینی نیم ساعت گذشته هنوز روشن نشده. نمیدونم با مشخصات مشابه برندهای خارجی هم همینن یا این  بیچارمون کرده . درعمل واقعا خیری از نمیبینی.

لینک به دیدگاه

در ۱۰ ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

دوست گرامی 

بودجه تون چقدره ؟

سلام وقت بخیر حقیقتش تا 10 تومان کنار گذاشتم

در ۹ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دوستم نظرش بر خلاف شما بود به نظر این فقط رب به شانس دارد

در ۸ ساعت قبل، milad.azn گفته است :

همه چیز فقط پنل نیست. تی وی 4 کی 55 اینچ ایکس ویژن گرفتیم تا دست میزنی بهش هنگه . جرات نمیکنی برنامه نصب کنی.  برای گرفتم تلویزیون انلاین وصل میکنی به وایفای همونم همش قطع و وصلی داره. دایما کیفیت فیلم و ... رو کم میکنه. گه گاه هم موقع روشن روشن مثل گوشیا میاد برنامه هارو چک کنه بعضا میبینی نیم ساعت گذشته هنوز روشن نشده. نمیدونم با مشخصات مشابه برندهای خارجی هم همینن یا این  بیچارمون کرده . درعمل واقعا خیری از نمیبینی.

ممنون که تجربه که داشتی در میان گذاشتی کاش دوستانی که برند غیر ایرانی دارند بیان تجربه خودشان رو در میان بگذارند در این مورد که یا چنین مشکلی دارند

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

سلام وقت بخیر حقیقتش تا 10 تومان کنار گذاشتم

دوستم نظرش بر خلاف شما بود به نظر این فقط رب به شانس دارد

ممنون که تجربه که داشتی در میان گذاشتی کاش دوستانی که برند غیر ایرانی دارند بیان تجربه خودشان رو در میان بگذارند در این مورد که یا چنین مشکلی دارند

سلام من 8 ماه پیش از بانه یه tu7000 50icnh سامسونگ با هزینه ارسال به مشهد 9500 خریدم(1500کرایش بود!) ولی کیفیتش فوق العادس و تا به الان هیچ مشکلی نداشته منم بهتون پیشنهاد میدم الجی یا سامسونگ اصلی بگیرید

ویرایش شده توسط mahdi1226
لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، mahdi۱۲۲۶ گفته است :

سلام من 8 ماه پیش از بانه یه tu7000 50icnh سامسونگ با هزینه ارسال به مشهد 9500 خریدم(1500کرایش بود!) ولی کیفیتش فوق العادس و تا به الان هیچ مشکلی نداشته منم بهتون پیشنهاد میدم الجی یا سامسونگ اصلی بگیرید

ساخت کدام کشور است؟ مصر یا چین یا کره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، HEGMATANE گفته است :

ساخت کدام کشور است؟ مصر یا چین یا کره

مونتاژ مصر

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

من الان سامسونگ TU7000 سایز 55 اینچ دارم و به عنوان مونیتور ازش لستفاده میکنم

کیفیت تصویرش برای کارهای عادی خیلی خوبه ولی به علت نور پایین پنل زیاد به درد HDR نمیخوره

یه نیم نگاهی هم به تلویزیون های شیائومی بندازین

لینک به دیدگاه

سلام

به گارانتی خیلی توجه داشته باشین.

اکثر محصولات خارجی که توی بازار هستن گارانتی ندارن یا گارانتی به صورت "امروز هست, فردا نیست" هست. یعنی یکی وارد میکنه یه کارت گارانتی هم چاپ میکنه میده به شما ولی معتبر نیست.

البته فروشنده ها طوری صحبت میکنن که شما با خیال راحت خرید کنین اما بعدش ممکنه هیچ کس جوابگوی شما نباشه. فکر میکنم تلویزیون های هوشمند هم آمار خرابی توشون کم نیست برای همین محصولات ایرانی رو بیشتر توصیه میکنم.

ما قصد خریدن سونی داشتیم بعد از چند ماه بالا پایین کردن بازار یکی از نمونه های جدیدشو پیدا کردیم برای خرید اما انگار قبلا تعمیر شده بوده یا ایندست مسائل چون نور صفحه در مقایسه با بقیه تلویزیون ها عادی نبود پس از خیرش گذشتیم. کلاه خودتونو محکم نگهدارین که باد نبره.

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

از خارجی الجی سامسونگ سونی هایسنس رو برای ملت خریدم و دارن استفاده میکنن 5تا 7 ساله

خودمون هم الجی 2016 خریدیم از همینایی که از بانه میارن 5 سالش تموم شده 

تی سی ال و هایسنس هم 4 سالی هست برای ملت گرفتیم بدون مشکل دارن استفاده میبرن

یک نکته ای که هست نحوه نگهداری از وسایل برقیه بیشترین خرابی ضربه خوردن دستگاه وقتی روشنه و نوسان برق

ایکس ویژن هم یکی از دوستان داره اونم داستان داره استفاده ازش هر چند روز مشکل میخوره

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Ali_۱۴ گفته است :

سلام

به گارانتی خیلی توجه داشته باشین.

اکثر محصولات خارجی که توی بازار هستن گارانتی ندارن یا گارانتی به صورت "امروز هست, فردا نیست" هست. یعنی یکی وارد میکنه یه کارت گارانتی هم چاپ میکنه میده به شما ولی معتبر نیست.

البته فروشنده ها طوری صحبت میکنن که شما با خیال راحت خرید کنین اما بعدش ممکنه هیچ کس جوابگوی شما نباشه. فکر میکنم تلویزیون های هوشمند هم آمار خرابی توشون کم نیست برای همین محصولات ایرانی رو بیشتر توصیه میکنم.

ما قصد خریدن سونی داشتیم بعد از چند ماه بالا پایین کردن بازار یکی از نمونه های جدیدشو پیدا کردیم برای خرید اما انگار قبلا تعمیر شده بوده یا ایندست مسائل چون نور صفحه در مقایسه با بقیه تلویزیون ها عادی نبود پس از خیرش گذشتیم. کلاه خودتونو محکم نگهدارین که باد نبره.

یک روز رفتم از نزدیک دیدم به نظرم کیفیت خوبی نداشتند خودم هم مثل شما فکر می کنم اما باز می ترسم بعد پشیمان شوم از خرید ایرانی

در 6 ساعت قبل، Santa Cruise گفته است :

سلام مجدد

من الان سامسونگ TU7000 سایز 55 اینچ دارم و به عنوان مونیتور ازش لستفاده میکنم

کیفیت تصویرش برای کارهای عادی خیلی خوبه ولی به علت نور پایین پنل زیاد به درد HDR نمیخوره

یه نیم نگاهی هم به تلویزیون های شیائومی بندازین

43 اینج بزرگ تر نمی خواهم بگیرم از برند شیائومی کدام مدل رو پیشنهاد می دهید 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

اگر بودجه و کارایی رو مشخص کنین بهترین پاسخ‌ها رو می‌تونین دریافت کنین

اصولا اگر بودجه در حد تلویزیون‌های برند نیست و یا تلویزیون برندی برای خرید در دسترس نیست سمت برندهای جدید برین.

همیشه نام و پارت‌نامبر تلویزیون رو قبل از خرید یادداشت کنین و جزئیاتش رو از سایت سازنده مطالعه کنین.

می‌تونین تجربیات کاربران رو هم در مورد اون تلویزیون توی منابع خارجی و فروشگاه های آمازون و ... مطالعه کنین

چندین سال هست از تلویزیون‌های ال‌جی، فیلیپس و سونی استفاده کردم و از همگی راضی هستم. تلویزیون‌های سامسونگ که اطرافیانم داشتن همگی بعد از چندسال کار به تعمیرگاه روی آوردن (البته این ممکنه فقط برای این افراد باشه)

کیفیت ساخت تلویزیون سونیر و رنگ و تصویر تلویزیون فیلیپس رو که جمع بزنی (با مقداری اغراق و کاهش بودجه نسبت به سونی) میشه گفت نتیجه تلویزیون ال‌جی میشه.

آخرین مدلی که در حال استفاده هست ال‌جی 55UJ634V هست که نسبت به وجه پرداختی ازش رضایت کامل داریم.

تلویزیون‌های سامسونگ تولید مصر هم نسبت به تولیدات کشورهای حاشیه خلیج‌فارس کیفیت بهتری دارن

نکته مهم اینکه چندین ساله تلویزیون‌هاس فیلیپس موجود در بازار فیلیپس نیستن و تقلبی هستن، باید موقع خرید بسیار حواس‌تون جمع باشه.

یه فلش آماده کنین و تمام رنگ‌ها رو به صورت عکس داخلش ذخیره کنین + فیلم‌های شلوغ و با فریم بالا، فیلم های ورزشی، فیلم های با کیفیت بالا و HDR، فیلم‌های با طیف رنگی گسترده، همچنین چند آهنگ که تفکیک صدا در اون‌ها خوب باشه، هم آهنگ زیر و هم آهنگ بم، هم فایل صوتی یا وویس، همه این‌ها رو موقع خرید تست کنین.

سعی کنین موقع تست فاصله‌تون رو هم از تلویزیون کم و زیاد کنین و با نور کم و زیاد محیط هم اون رو مورد بررسی قرار بدین.

لینک به دیدگاه

در ۷ ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

سلام دوست من

اگر بودجه و کارایی رو مشخص کنین بهترین پاسخ‌ها رو می‌تونین دریافت کنین

اصولا اگر بودجه در حد تلویزیون‌های برند نیست و یا تلویزیون برندی برای خرید در دسترس نیست سمت برندهای جدید برین.

همیشه نام و پارت‌نامبر تلویزیون رو قبل از خرید یادداشت کنین و جزئیاتش رو از سایت سازنده مطالعه کنین.

می‌تونین تجربیات کاربران رو هم در مورد اون تلویزیون توی منابع خارجی و فروشگاه های آمازون و ... مطالعه کنین

چندین سال هست از تلویزیون‌های ال‌جی، فیلیپس و سونی استفاده کردم و از همگی راضی هستم. تلویزیون‌های سامسونگ که اطرافیانم داشتن همگی بعد از چندسال کار به تعمیرگاه روی آوردن (البته این ممکنه فقط برای این افراد باشه)

کیفیت ساخت تلویزیون سونیر و رنگ و تصویر تلویزیون فیلیپس رو که جمع بزنی (با مقداری اغراق و کاهش بودجه نسبت به سونی) میشه گفت نتیجه تلویزیون ال‌جی میشه.

آخرین مدلی که در حال استفاده هست ال‌جی 55UJ634V هست که نسبت به وجه پرداختی ازش رضایت کامل داریم.

تلویزیون‌های سامسونگ تولید مصر هم نسبت به تولیدات کشورهای حاشیه خلیج‌فارس کیفیت بهتری دارن

نکته مهم اینکه چندین ساله تلویزیون‌هاس فیلیپس موجود در بازار فیلیپس نیستن و تقلبی هستن، باید موقع خرید بسیار حواس‌تون جمع باشه.

یه فلش آماده کنین و تمام رنگ‌ها رو به صورت عکس داخلش ذخیره کنین + فیلم‌های شلوغ و با فریم بالا، فیلم های ورزشی، فیلم های با کیفیت بالا و HDR، فیلم‌های با طیف رنگی گسترده، همچنین چند آهنگ که تفکیک صدا در اون‌ها خوب باشه، هم آهنگ زیر و هم آهنگ بم، هم فایل صوتی یا وویس، همه این‌ها رو موقع خرید تست کنین.

سعی کنین موقع تست فاصله‌تون رو هم از تلویزیون کم و زیاد کنین و با نور کم و زیاد محیط هم اون رو مورد بررسی قرار بدین.

منظور از انتخاب برندهای جدید همین جی پلاس..... اینها است؟ عکسها که گفتید داخل فلش بریزم برای تست نداشتن پیکسل سوختی استفاده کنم درسته؟ میشه چند تا فیلم شلوغ با فریم بالا نام ببرید چون اطلاع ندارم چی خوب است. فیلم با طیف گسرته چه طور میشه. و اینکه گفتید آهنگ انتخاب کنید منظورت این است که ممکن است آهنگ رو بخش نکند

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

نظور از انتخاب برندهای جدید همین جی پلاس..... اینها است؟

می‌تونه باشه...

در 2 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

عکسها که گفتید داخل فلش بریزم برای تست نداشتن پیکسل سوختی استفاده کنم درسته؟

هم برای اون و هم برای سطح و نمایش رنگ

میشه چند تا فیلم شلوغ با فریم بالا نام ببرید چون اطلاع ندارم چی خوب است.

گوگل کنین به نتایج خوبی می‌رسین، یا اصلا فرض کنین گیم‌پلی بازی‌های سنگین

فیلم با طیف گسرته چه طور میشه.

فیلم‌هایی که انواع رنگ در اون‌ها به کار رفته

اینکه گفتید آهنگ انتخاب کنید منظورت این است که ممکن است آهنگ رو بخش نکند

امکان نداره الان دیگه تلویزیونی MP3 پخش نکنه، برای تست کیفیت صدا و ... عرض شد

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۱۶ در ۲۲:۴۵، HEGMATANE گفته است :

سلام وقت بخیر قصد خرید تلویزیون دارم نظرم فول hd است

از تجربه دوستان استفاده کنم که چه برند ایرانی رو انتخاب کنم 

از نظر پنل و اینکه که کیفیت کدام بهتر است 

از برندهای چینی مثل جی پلاس و تی سی ال 

کدام رو پیشنهاد می دهید. از تلویزیون های که به صورت غیر قانونی وارد می شود کدام رو پیشنهاد می دهید. و این که ارزش خرید دارند؟  

با سلام بهترین انتخاب های شما 

lg 43LM6300    قیمت 9.8 میلیون

sony KDL-43W660F قیمت 9.4 میلیون

Philips 43PFT5883 قیمت 7.5 میلیون

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ال جی مدل 7340 50 اینچ

43 بزرگ تر نمی گیرم

در در ۱۴۰۰/۶/۱۸ در 13:23، zen گفته است :

با سلام بهترین انتخاب های شما 

lg 43LM6300    قیمت 9.8 میلیون

sony KDL-43W660F قیمت 9.4 میلیون

Philips 43PFT5883 قیمت 7.5 میلیون

برسی می کنم با تشکر

سلام خرید تلویزیون از بانه رو با چند تا سایت چک کردم همه رسیور دارند من از دو تا تعمیر کار پرسیدم گفت زیاد خرابی دارد دوستان چنین مشکلی ذاشته اند

لینک به دیدگاه

در ۲۹ دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

دوست عزیز بانه هرچی میفروشه فیک و آشغاله. اصلا سمت سایتها و فروشنده های بانه ای نرید. 

بازار تهران الجی و سامسونگ بدون گارانتی داره، پک امارات با تمام امکانات لازم(رسیور، کنترل هوشمند). توصیه من الجی هست، برندهای داخلی کیفیتشون خیلی پایینه و دوام ندارن! 

سلام ممنون ولی من رسیور دار نمی خواهم

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

شما همون پولو میدی این مثل یک آپشن اضافست چه ربطی داره :/ حالا هرجور راحت هستین. ولی محصول با اصالت بخرین که سالها براتون کار کنه. فامیل ما اسنوا گرفت سر یک سال اسپیکراش سوخت؛ سال دوم پنلش سوخت! گارانتی هم قبول نکرد!!! 

نظر من خرید غیر ایرانی است در مورد اون آپشن اضافه تعمیر کار گفت سعی کن خرید نکنی

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hadi MP گفته است :

اگر فکر میکنید تعمیرکار ایرانی که هیچ دانش و سواد درستو حسابی نداره با یک کلمه کل خط تولید شرکت های معتبر بین المللی رو زیر سوال میبره درسته. من حرف دیگه ای ندارم! 

داخل تعمیر گاه نمونه های زیادی به من نشان داد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...