رفتن به مطلب

آموزش روش ماین ارز اتریوم بدون پرداخت هیچ کارمزدی(GAS)

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز
یه مقداری پست طولانی میشه ، دوستان ماینر که ارز اتریوم ماین میزنن حتما تا آخر بخونن مخصوصا ماینرهای کوچیک🤑

با توجه به آپدیت چندماه پیش اتریوم و گس بالای شبکه موقع برداشت از استخرهای ماینینگ که خیلی اذیت کننده هست، تصمیم گرفتم راهی که خودم انجامش دادم و به نتیجه رسیدم را با شما اشتراک بزارم که این همه کارمزد اتریوم ندین

استخر قدیمی و بزرگ Ethermine روش ماین ارز اتریوم بر بستر شبکه پلی گان(متیک) ارائه کرده که هر موقع مقدار 0.005 اتریوم ماین شد خودکار بدون هیچ کارمزدی به ولت شما واریزی انجام میده
یه تفاوتی که داره این هست که ارز اتریومی که واسه شما واریز میشه WETH هست که بر روی بستر شبکه متیک (لایه دوم) هست و هر دفعه موقع واریزی مقدار 0.001 Matic هم واستون واریز میزنه که واسه پرداخت کارمزد چنج کردن ارز کاربرد داره.

2021-09-15_134316.thumb.png.39e7fb94f414de11682a0b33f72d3d11.png   Screenshot_20210915-134450.thumb.jpg.b910ff9818ef0c4ea5f84d0ed00fc76e.jpg   Screenshot_20210915-134442.thumb.jpg.82ba5fbb1982ce3fc972e3f4fd46bb70.jpg

با توجه به اینکه اکثر صرافی های ایرانی و خارجی اتریوم شبکه متیک را ساپورت نمیکنن اینجاست که صرافی های غیرمتمرکز نظیر سوشی سوآپ و یونی سوآپ و... به کارمون میاد.

یه نکته قبلش بگم صرافی های غیرمتمرکز کاملا امن هستن و هیچ خطری واسه شما ایجاد نمیکنن.

من با Trust Wallet کار میکنم و آموزش چنج کردن ارزها را به این روش توضیح میدم.

شما با استخر Ethermine که ماین میزنید ارز WETH واستون واریزی میزنه که بر بستر شبکه Matic و خیلی خیلی کارمزدش کمه و خیلی سریعه

بعد از قسمت DAPPS کیف پول Trust Wallet صرافی غیرمتمرکز SUSHISWAP را سرچ کنید و بازش کنید و Connect to Wallet را بزنید که بتونه موجودی ارزهاتون را واسه چنج کردن بارگزاری کنه.

بعد از قسمت گوشه بالای سایت شبکه Polygon را انتخاب میکنید

Screenshot_20210915-141614.thumb.jpg.49e29a3dc35d3830bca4c7a1e9bb2f92.jpg    Screenshot_20210915-141524.thumb.jpg.916b5aa51a957d2c136937caf867bc96.jpg

بعد ارز مبدا را WETH انتخاب میکنید و ارز مقصد را MATIC و دکمه SWAP را میزنید و یه کادر جزییات معامله بهتون نشون میده که مثلا کارمزد معامله اینقدره، این مقدار ارز Matic قراره دریافت کنید و...
این کادر را تایید کنید و در مرحله نهایی دسترسی برداشت از کیف پولتون توسط سوشی سواپ را ازتون میخواد که بتونه چنج را انجام بده، Approve را بزنید. بعد چند ثانیه معامله را واستون انجام میده و موجودی ارز Matic داخل کیف پولتون اضافه میشه

Screenshot_20210914-223725.thumb.jpg.6fd655465e560b6806eb11dd60e88d05.jpg

خب حالا چطوری ارزها را به صرافی های ایرانی بفروشیم
دوتا صرافی مطمئن که خودم باهاشون کار میکنم و شبکه متیک را ساپورت میکنن را معرفی میکنم

صرافی اوکی اکسچنج و Pay98
(البته بهترین و سریعترین صرافی که تا حالا باهاش کار کردم آبان تتر هست ولی حیف که بستر شبکه Matic را ساپورت نمیکنه)

این دوتا صرافی که ترجیح من اوکی اکسچنج هست خیلی راحت میتونید ارز polygon یا متیک را از لیست جستجو کنید و واریزی را بر بستر شبکه Matic انجام بدین بعد چند دقیقه ارز شما داخل ولت صرافی دریافت میشه و به قیمت لحظه ای میتونید بفروشید.

Screenshot_20210914-222857.thumb.jpg.e0a0fa9ccc47b63ae7a004510a4f0a1e.jpg

امیدوارم که این پست واستون مفید باشه.
یاعلی

ویرایش شده توسط h.ranjbar72
لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، h.ranjbar۷۲ گفته است :

سلام دوستان عزیز
یه مقداری پست طولانی میشه ، دوستان ماینر که ارز اتریوم ماین میزنن حتما تا آخر بخونن مخصوصا ماینرهای کوچیک🤑

با توجه به آپدیت چندماه پیش اتریوم و گس بالای شبکه موقع برداشت از استخرهای ماینینگ که خیلی اذیت کننده هست، تصمیم گرفتم راهی که خودم انجامش دادم و به نتیجه رسیدم را با شما اشتراک بزارم که این همه کارمزد اتریوم ندین

استخر قدیمی و بزرگ Ethermine روش ماین ارز اتریوم بر بستر شبکه پلی گان(متیک) ارائه کرده که هر موقع مقدار 0.005 اتریوم ماین شد خودکار بدون هیچ کارمزدی به ولت شما واریزی انجام میده
یه تفاوتی که داره این هست که ارز اتریومی که واسه شما واریز میشه WETH هست که بر روی بستر شبکه متیک (لایه دوم) هست و هر دفعه موقع واریزی مقدار 0.001 Matic هم واستون واریز میزنه که اهمیتش را جلوتر توضیح میدم

2021-09-15_134316.thumb.png.39e7fb94f414de11682a0b33f72d3d11.png   Screenshot_20210915-134450.thumb.jpg.b910ff9818ef0c4ea5f84d0ed00fc76e.jpg   Screenshot_20210915-134442.thumb.jpg.82ba5fbb1982ce3fc972e3f4fd46bb70.jpg

با توجه به اینکه اکثر صرافی های ایرانی و خارجی اتریوم شبکه متیک را ساپورت نمیکنن اینجاست که صرافی های غیرمتمرکز نظیر سوشی سوآپ و یونی سوآپ و... به کارمون میاد.

یه نکته قبلش بگم صرافی های غیرمتمرکز کاملا امن هستن و هیچ خطری واسه شما ایجاد نمیکنن.

شما با استخر Ethermine که ماین میزنید ارز WETH واستون واریزی میزنه که بر بستر شبکه Matic و خیلی خیلی کارمزدش کمه و خیلی سریعه

بعد از قسمت DAPPS کیف پول Trust Wallet صرافی غیرمتمرکز SUSHISWAP را سرچ کنید و بازش کنید و Connect to Wallet را بزنید که بتونه موجودی ارزهاتون را واسه چنج کردن بارگزاری کنه.

Screenshot_20210915-141614.thumb.jpg.49e29a3dc35d3830bca4c7a1e9bb2f92.jpg    Screenshot_20210915-141524.thumb.jpg.916b5aa51a957d2c136937caf867bc96.jpg

بعد ارز مبدا را WETH انتخاب میکنید و ارز مقصد را MATIC و دکمه SWAP را میزنید و یه کادر جزییات معامله بهتون نشون میده که مثلا کارمزد معامله اینقدره، این مقدار ارز Matic قراره دریافت کنید و...
این کادر را تایید کنید و در مرحله نهایی دسترسی برداشت از کیف پولتون توسط سوشی سواپ را ازتون میخواد که بتونه چنج را انجام بده، Approve را بزنید. بعد چند ثانیه معامله را واستون انجام میده و موجودی ارز Matic داخل کیف پولتون اضافه میشه

خب حالا چطوری به صطوری به صرافی های ایرانی بفروشیم
قصدم تبلیغات نیست ولی دوتا صرافی مطمئن که خودم باهاشون کار میکنم و شبکه متیک را ساپورت میکنن را معرفی میکنم

صرافی اوکی اکسچنج و Pay98
(البته بهترین و سریعترین صرافی که تا حالا باهاش کار کردم آبان تتر هست ولی حیف که بستر شبکه Matic را ساپورت نمیکنه)

این دوتا صرافی که ترجیح من اوکی اکچنج هست خیلی راحت میتونید ارز polygon یا متیک را از لیست جستجو کنید و واریزی را بر بستر شبکه Matic انجام بدین بعد چند دقیقه ارز شما داخل ولت صرافی دریافت میشه و به قیمت لحظه ای میتونید بفروشید.

Screenshot_20210914-222857.thumb.jpg.e0a0fa9ccc47b63ae7a004510a4f0a1e.jpg

امیدوارم که این پست واستون مفید باشه.
یاعلی

درود

ممنون بابت پست

یه سوال دارم

میتونید ستاپ ماین خودتونو + درامد ماهانه و هزینه برق به صورت خلاصه توضیح بدین ؟

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، hosin گفته است :

درود

ممنون بابت پست

یه سوال دارم

میتونید ستاپ ماین خودتونو + درامد ماهانه و هزینه برق به صورت خلاصه توضیح بدین ؟

ممنون میشم

سلام
من ماینرم کوچیکه و 4 تا کارت 8 گیگ MSI RX580 دارم.

هزینه برق ندارم چون کامل با انرژی خورشیدی برق مورد نیاز را تامین میکنم.

مصرف کل ریگ (مادربرد + رم + سی پی یو + 4 تا کارت) 320 وات هست
مصرف هر کارت 68 وات با هشریت 31.5MH/s هست

با 4 تا کارت هر 2 روز یکبار مقدار 0.005 اتریوم شبکه Matic واریزی دارم.

IMG_20210626_171616.jpg

لینک به دیدگاه

به استخر آدرس اتریوم تراست ولت رو باید بدیم؟

لینک به دیدگاه

شما اگر از نایس هش استفاده کنی نیاز به اینهمه داستان نداره . مستقیم بیتکوین دریافت می کنی.  تو خود پلتفرم هم هر ارزی خواستی هست برای تبدیل کردن.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

به استخر آدرس اتریوم تراست ولت رو باید بدیم؟

شما موقع تنظیم نرم افزار ماینر آدرس اتریوم ست می‌کنی و بعد از استارت ماینر، توی استخر واست اکانت با آدرس ولتت ساخته میشه که میتونی از کادر جستجو استخر پیداش کنی.

آدرس ولت ETH و WETH کاملا یکسانه فقط شبکه انتقالش تفاوت داره که ERC20 کارمزدهای بشدت بالایی داره اما Polygon یا همون Matic کارمزدش خیلی کمه، کمتر از 1سنت هست.

در 8 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

در 8 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

شما اگر از نایس هش استفاده کنی نیاز به اینهمه داستان نداره . مستقیم بیتکوین دریافت می کنی.  تو خود پلتفرم هم هر ارزی خواستی هست برای تبدیل کردن.

ممنون از نظرت دوست عزیز

من با سیستم عامل HiveOs که تحت لینوکس هست کار میکنم و با ویندوز کار نکردم. 

من هیچ آشنایی با نایس هش ندارم. 

اگه امکانش هست یه توضیح مختصری در مورد نایس هش که میگین زیر همین پست بدین که استفاده کنیم.🌹

لینک به دیدگاه

در ۳ دقیقه قبل، h.ranjbar۷۲ گفته است :

ممنون از نظرت دوست عزیز

من با سیستم عامل HiveOs که تحت لینوکس هست کار میکنم و با ویندوز کار نکردم. 

من هیچ آشنایی با نایس هش ندارم. 

اگه امکانش هست یه توضیح مختصری در مورد نایس هش که میگین زیر همین پست بدین که استفاده کنیم.🌹

تقریبا قوی ترین پلتفرم ماینه .هم  نرم افزار مدیریت روی گوشی داره هم نرمافزار تحت  ویندوز داره . نرم افزارش از کارت رو الگوریتم های مختلف بنچمارک میگیره و در لحظه  هرکدوم سود بیشتری داشته باشه روی همون براتون استخراج میکنه ( 99 درصد همون هاشیموتو بازدهی داره برای کارت شما)  جدیدا یه nicehash os هم معرفی کرده. با همون hiveos هم اگر ادرس استخر رو عوض کنید مستقیم به اکانت نایس هش واریز میکنه .هر ارزی ماین کنید  پرداختیش فقط بیتکوین هست.

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، h.ranjbar۷۲ گفته است :

هزینه برق ندارم چون کامل با انرژی خورشیدی برق مورد نیاز را تامین میکنم.

سلام 

برای تامین همچین برقی، از چند عدد پنل خورشیدی با چه اندازه ای و چه تجهیزات دیگه ای استفاده کردید؟ هزینش چقدر شد؟ آیا امکان ذخیره این نوع برق وجود داره ؟ 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

تقریبا قوی ترین پلتفرم ماینه .هم  نرم افزار مدیریت روی گوشی داره هم نرمافزار تحت  ویندوز داره . نرم افزارش از کارت رو الگوریتم های مختلف بنچمارک میگیره و در لحظه  هرکدوم سود بیشتری داشته باشه روی همون براتون استخراج میکنه ( 99 درصد همون هاشیموتو بازدهی داره برای کارت شما)  جدیدا یه nicehash os هم معرفی کرده. با همون hiveos هم اگر ادرس استخر رو عوض کنید مستقیم به اکانت نایس هش واریز میکنه .هر ارزی ماین کنید  پرداختیش فقط بیتکوین هست.

ممنون از توضیحات خوبتون خیلی جالبه

در موردش تا حالا نشنیده بودم

حتما امتحانش میکنم.

در 7 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

سلام 

برای تامین همچین برقی، از چند عدد پنل خورشیدی با چه اندازه ای و چه تجهیزات دیگه ای استفاده کردید؟ هزینش چقدر شد؟ آیا امکان ذخیره این نوع برق وجود داره ؟ 

5 تا پنل خورشیدی 2×1 و 3 عدد باتری 100 آمپر و یک عدد سانورتر 1500 وات و سیستم کابل کشی

حدود 25 میلیون الان قیمت ها فکر میکنم خیلی بالاتر رفته

قطعات را جداگانه تهیه کردم

ویرایش شده توسط EHSANRF
حذف تبلیغات
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام. من از روش پلیگان استفاده کردم و ولت تراست ولی الان یکماهه به حساب تراستم نیامده.

لینک به دیدگاه

۳۹ دقیقه قبل، عبدالپاحد باعزت گفته است:

سلام. من از روش پلیگان استفاده کردم و ولت تراست ولی الان یکماهه به حساب تراستم نیامده.

سلام

از کدوم استخر اتریوم استفاده میکنید؟ 

منظورتون اینه که داخل پنل استخر مقدار Unpaid Balance را واستون واریز نمیکنه یا اینکه واریزی از سمت استخر انجام شده ولی داخل ولتتون ارز را دریافت نکردین؟ 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در ۱۴۰۰/۶/۲۴ در 14:25، h.ranjbar72 گفته است:

طبق آموزشی که دادید عمل کردم واریزی به تراست ولت هم انجام میشه ولی موقعی که به سوشی سواپ یا یونی سوپی متصل می کنم که تبدیل کنم به متیک موجودی رو صفر نشون میده؟

دوستان راه حلی دارید؟

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، HamidGameCenter گفته است:

طبق آموزشی که دادید عمل کردم واریزی به تراست ولت هم انجام میشه ولی موقعی که به سوشی سواپ یا یونی سوپی متصل می کنم که تبدیل کنم به متیک موجودی رو صفر نشون میده؟

دوستان راه حلی دارید؟

سلام بله توی pv هم گفتین ولی نفهمیدم مشکل ولتتون چیه که sushiswap نمیتونه به موجودی ولت دسترسی داشته باشه در صورتی که connect wallet هم انجام شده

یه کاری میتونم واستون انجام بدم این هست که اگه اعتماد دارین مقدار اتریوم WETH که دارین و قصد تبدیل به MATIC دارین را به ولت من واریز کنید و تبدیل را واستون از Sushiswap انجام بدم و مقدار Matic دریافتی را به ولتتون ارسال کنم

لینک به دیدگاه

سلام آقای رنجبر،من میخواستم ماین اتریوم رو با کارتrx580،داخل ویندوز انجام بدم،که هش ریت کلش 7مگاهش بود،اومدم با ATI ازش bios گرفتم،بعدش با Polaris تبدیل کردم،خروجیbios رو روی ATI اجرا کردم،الان cor300 قفل شده وmemory روی400نه بالا می‌ره ونه پایین ونه ماین می‌کنه.

لطفا کمک کنید.
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Alippppp گفته است:

سلام آقای رنجبر،من میخواستم ماین اتریوم رو با کارتrx580،داخل ویندوز انجام بدم،که هش ریت کلش 7مگاهش بود،اومدم با ATI ازش bios گرفتم،بعدش با Polaris تبدیل کردم،خروجیbios رو روی ATI اجرا کردم،الان cor300 قفل شده وmemory روی400نه بالا می‌ره ونه پایین ونه ماین می‌کنه.

لطفا کمک کنید.

سلام کاش سوالتون را یه جای مناسب ارسال میکردین چون ارتباطی با این تاپیک نداره
توی pv بهتون پاسخ میدم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ببخشید عکس ها برای ورژن قبلی این نرم افزار من تا اینجا پیش رفتم ولی چجوری اضافه کنم به بخش اصلی 

Screenshot_۲۰۲۱۱۱۰۵-۲۲۴۸۲۶_Trust Wallet.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...