رفتن به مطلب

علت وارد نشدن کیس های Thermaltake در ایران؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

2 ساعت قبل، Divine گفته است:

مشکل اصلی اینه در ظاهر بزرگه اما کیس جای کمی داره !!!! چون پاور جلو می خوره اگر کارت گرافیک  3 فن باشه مشکل بر می خورین !!!! بقیه معایب هم که گفتین خودتون

اینکه ظاهرش شیک و خاص هست جز موارد مثبتش هست و البته موارد منفیش هم کم نیست که Paradise Lost اشاره کردن به این موارد 

نه من اشتباه متوجه شدم این کیسی که من گفتم فکر کردم نقد کردن

لینک به دیدگاه

۱۴ ساعت قبل، Divine گفته است:

مشکل اصلی اینه در ظاهر بزرگه اما کیس جای کمی داره !!!! چون پاور جلو می خوره اگر کارت گرافیک  3 فن باشه مشکل بر می خورین !!!! بقیه معایب هم که گفتین خودتون

برادر من کیس SL600M رو بررسی کردم. به هیچ وجه هیچ مشکل یا محدودیت فضایی برای نصب کارت گرافیک شما ندارین. اینکه فرمودین کارت 3 فنه بهش نمیخوره جای بسی تعجبه. چطوری کیسی که تا 41 سانتیمتر طول کارت گرافیک رو ساپورت میکنه میگین مشکل داره برای پذیرایی کارت 3 فنه؟

این کیس 9 تا جایگاه PCI داره با 2 تا جایگاه اضافی عمودی، شاید معدود کیسی توانایی ساپورت 3 تا کارت گرافیک 2 اسلاته یا دو تا کارت گرافیک سه اسلاته رو همزمان مثل این داشته باشه.

SL600M از هر جهت برای پذیرایی از همه نوع مادربرد و کارت گرافیکی آمادگی کافی داره. من که خودم عاشقش شدم. یکی از بهترین و با ابهت ترین کیس هایی بود که تاحالا داخلش اسمبل کردم. مو به تن آدم سیخ میشد از مهندسی بی نظیر این کیس استثنائی.

من الان خودم 5T دارم ولی اگر میخواستم بین C700P و SL600M یکی رو انتخاب کنم بدون شک SL600M انتخاب اولم بود. این کیس هیچ ایراد خاصی نداره، و زیبایی مطلقه.

تنها یه انتقاد به این کیس میشه داشت، و اونم اینه که جایگاه فن پشت کیس بسته است. اگر شما از واترکولر برای خنک کردن پردازنده استفاده کنید، هیچ مشکلی از بابت دما نخواهید داشت. اما اگر از ایرکولر داخل این کیس استفاده کنید، ممکنه مجبور باشید ایرکولر رو Rotate کنید تا هوا رو از پایین بکشه و به سقف کیس بزنه. تنها ایراد این کیس همینه اونم فقط در شرایطی که شما ایرکولر داشته باشید. اگر واتر استفاده کنید، هیچ نکته منفی نداره.

قطعا کسی که 10 میلیون پول این کیس رو داره، لنگ خرید واترکولر نیست.

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

برادر من کیس SL600M رو بررسی کردم. به هیچ وجه هیچ مشکل یا محدودیت فضایی برای نصب کارت گرافیک شما ندارین. اینکه فرمودین کارت 3 فنه بهش نمیخوره جای بسی تعجبه. چطوری کیسی که تا 41 سانتیمتر طول کارت گرافیک رو ساپورت میکنه میگین مشکل داره برای پذیرایی کارت 3 فنه؟

این کیس 9 تا جایگاه PCI داره با 2 تا جایگاه اضافی عمودی، شاید معدود کیسی توانایی ساپورت 3 تا کارت گرافیک 2 اسلاته یا دو تا کارت گرافیک سه اسلاته رو همزمان مثل این داشته باشه.

SL600M از هر جهت برای پذیرایی از همه نوع مادربرد و کارت گرافیکی آمادگی کافی داره. من که خودم عاشقش شدم. یکی از بهترین و با ابهت ترین کیس هایی بود که تاحالا داخلش اسمبل کردم. مو به تن آدم سیخ میشد از مهندسی بی نظیر این کیس استثنائی.

من الان خودم 5T دارم ولی اگر میخواستم بین C700P و SL600M یکی رو انتخاب کنم بدون شک SL600M انتخاب اولم بود. این کیس هیچ ایراد خاصی نداره، و زیبایی مطلقه.

تنها یه انتقاد به این کیس میشه داشت، و اونم اینه که جایگاه فن پشت کیس بسته است. اگر شما از واترکولر برای خنک کردن پردازنده استفاده کنید، هیچ مشکلی از بابت دما نخواهید داشت. اما اگر از ایرکولر داخل این کیس استفاده کنید، ممکنه مجبور باشید ایرکولر رو Rotate کنید تا هوا رو از پایین بکشه و به سقف کیس بزنه. تنها ایراد این کیس همینه اونم فقط در شرایطی که شما ایرکولر داشته باشید. اگر واتر استفاده کنید، هیچ نکته منفی نداره.

این تو لیست خریدم بود، ولی چون دیدم خنک کنندگی خوبی نداره خطش زدم، اتفاقا نقدت رو هم خوندم، واقعا من موندم، یعنی زیبایش در C700 هست؟ الان من بخوام این کیس رو بخر و از واتر کولر استفاده نکنم چی پیش میاد؟😁 ضمن این که خرید این کیس در امارات واسه من در حدود 5 تومن در میاد، یعنی واقعا ارزش 5 تومن رو داره؟! مخصوصا این که جای زیاد واسه فن RGB نداره و هیچ RGB هم روش نیست 😞 برای این که گفتم 5 تومن ، یعنی اگر من بخوام این 5 رو بکنم 8 میتونم یک بالارده فاناتک، یا بی کوایت، یا Thermaltake بخرم

فعلا در نظر دارم Thermaltake  Level 20 GT RGB  بخرم، خیلی دوست دارم نظرت رو این کیس هم بدونم اگر لطف کنی.

لینک به دیدگاه

سلام x71 tg دارم اگه به کارت میاد

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

بتازگی همکارای داخل پاساژ اسمبل داشتن و به مشکل خورده بودن در مورد این قضیه من این حرف رو از اینترنت و یوتیوب نمیزنم به صورت عملی تجربه کردیم کارت گرافیک ایسوس استریکس 3080ti بود
مورد دوم واقعا کیس استثنایی نیست و واقعا هیچ چیز بی نظیری نداره  و جز کیس های بد فروش هم هست !!!!! در واقع کیسی نیست که با هر سلیقه ای جور بشه و به درد یه سری سلایق خاص می خوره
انتخاب بین c700 و sl600 حتی اگر قیمت یکی نباشه فقط  وفقط c700 هست !!!!!!!!!! سلطان کیس هاست حالا اگه قیمت یکی باشه که خرید sl600 یعنی خریدار عینک نزاشته 😅 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Divine گفته است:

بتازگی همکارای داخل پاساژ اسمبل داشتن و به مشکل خورده بودن در مورد این قضیه من این حرف رو از اینترنت و یوتیوب نمیزنم به صورت عملی تجربه کردیم کارت گرافیک ایسوس استریکس 3080ti بود
مورد دوم واقعا کیس استثنایی نیست و واقعا هیچ چیز بی نظیری نداره  و جز کیس های بد فروش هم هست !!!!! در واقع کیسی نیست که با هر سلیقه ای جور بشه و به درد یه سری سلایق خاص می خوره
انتخاب بین c700 و sl600 حتی اگر قیمت یکی نباشه فقط  وفقط c700 هست !!!!!!!!!! سلطان کیس هاست حالا اگه قیمت یکی باشه که خرید sl600 یعنی خریدار عینک نزاشته 😅 

اسمبل توی اون کیس بلدی میخواد. 😉

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است:

سلام x71 tg دارم اگه به کارت میاد

سلام، کیس خیلی خوبیه، ولی امروز سفارش دادم، خیلی خیلی ممنونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...