رفتن به مطلب

(Solved) مشکل با Asus Prime H310 Plus R2.0

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بنده 5 تا Asus Prime H310 Plus R2.0 گرفتم که 2 عدد مشکل شبکه داره

شبکه بین 5 تا 10 ثانیه، مدام Disconnect و دوباره Connect میشه . این مورد ربطی به ویندوز و درایور شبکه نداره چون این مشکل هنگام وصل بودن کابل پاور و بدون روشن بودن مادربورد هم اتفاق می افته

بایوس هم آپدیت هست.

کسی این مشکل را با این مادربورد یا سری دیگه ای داشته؟

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
لینک به دیدگاه

من این مشکل رو دارم ولی با مادربرد دیگه ی با یه سی پی یو کارت شبکه مشکلی نداشت با سی پی یو دیگه یا کار نمیکرد یا قطع و وصل میشد ، برای تست اگر دسترسی به سی پی یو دیگه ی دارید امتحان کنید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

من این مشکل رو دارم ولی با مادربرد دیگه ی با یه سی پی یو کارت شبکه مشکلی نداشت با سی پی یو دیگه یا کار نمیکرد یا قطع و وصل میشد ، برای تست اگر دسترسی به سی پی یو دیگه ی دارید امتحان کنید

هر 5 سیستم یک کانفیگ هستند . این موردی هم که شما گفتید را تست می کنم.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ApocalypseNow گفته است:

هر 5 سیستم یک کانفیگ هستند . این موردی هم که شما گفتید را تست می کنم.

سلام دوست من

آیا پچ کورد یا کابل شبکه دیگه‌ای استفاده کردین؟ آیا اگر سیستم‌ها تحت شبکه هستن خارج از شبکه هم تست شدن؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۲۸ دقیقه قبل، EHSANRF گفته است:

سلام دوست من

آیا پچ کورد یا کابل شبکه دیگه‌ای استفاده کردین؟ آیا اگر سیستم‌ها تحت شبکه هستن خارج از شبکه هم تست شدن؟

از همان نود شبکه با همان کابلی که اون 3 تا سیستم دیگه مشکلی ندارند،استفاده کردم، قبلا با یه کابل دیگه هم تست کردم ولی فرقی نداشت.
تست با CPU دیگه و همچنین تست خارج از شبکه را باید فردا تست کنم

لینک به دیدگاه

(Solved)

مشکل از سوییچ 8 پورت بود . هر چند 5 سیستم دیگه به سوییچ وصل بودند و مشکلی نداشتند ولی گویا با اضافه شدن دیوایس دیگه، سوییچ مشکل پیدا میکرد.

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...