رفتن به مطلب

چرا (باید) MSI Afterburner نصب کنیم؟؟؟

curly2927
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چرا باید MSI Afterburner نصب کنیم؟

یک استاندارد طلایی در کارت‌های گرافیک و محبوب‌ترین برنامه پایش و کنترل کارت گرافیک است.
به کمک این برنامه نه تنها می‌توان به ریزترین مشخصات کارت گرافیک دست پیدا کرد، بلکه تنظیمات و قابلیت‌هایی چون اورکلاکینگ، تنظیم سرعت فن،  بنچمارک گرفتن و حتی ضبط صفحه ارائه می‌کند.
بنابراین اگر بخواهید کنترل بیشتری بر کارت گرافیک سیستم خود داشته باشید، نصب Afterburner همان چیزی است به آن نیاز دارید.

14.thumb.PNG.b17005e38f8a5320347a60fa237cd967.PNG

MSI Afterburner چه کاری انجام می‌دهد؟

🔻کنترل فن کارت گرافیک
چهارمین قابلیتی که Afterburner ارائه می‌کند، امکان کنترل و شخصی سازی نمودار فن است. شما می‌توانید تعیین کنید سرعت چرخش کارت شما در دماهای مختلف چگونه باشد.
این کار می‌تواند به کاهش دما یا حتی آلودگی صوتی کمک کند.

🔻پایش
ابتدایی‌ترین قابلیتی که Afterburner ارائه می‌کند، امکان پایش (مانیتور کردن) اجزای سیستم است. به کمک این برنامه می‌توان بر فرکانس‌ها، دما، ولتاژها و سرعت چرخش فن‌های کارت گرافیک نظارت و کنترل داشت. نمودارهای دقیق قادر به ثبت جزئیات در حین گیمینگ و بنچمارکینگ هستند که می‌تواند شما را در دست یابی به پایایی بیشتر یا عملکرد خنک‌تر یاری کند. این برنامه اطلاعات حیاتی اجزای سیستم را به طور بلادرنگ پایش می‌کند که می‌توان از طریق نمودارهای گرافیکی به آسانی آنها را خواند.

🔻اورکلاکینگ
دومین قابلیتی که Afterburner ارائه می‌کند، امکان اورکلاکینگ آسان است. دیگر برای اورکلاک کردن کارت گرافیک سیستم خود به مهارت‌های پیشرفته نیاز ندارد و تنها کافی است چند دکمه لغزنده را جابجا کنید و پایایی و دمای کارت گرافیک را بررسی کنید. همچنین تغییر فرکانس‌ها، ولتاژها، آستانه توان و دما می‌تواند در راستای دست یابی به عملکرد خنک‌تر باشد و لزوماً قرار نیست برای اورکلاکینگ از آن استفاده کنید.

این برنامه یکی از آسان‌ترین راه‌های موجود برای اورکلاکینگ کارت گرافیک و استخراج کارایی بالاتر از آن است.

🔻تغییر ولتاژها
سومین قابلیتی که Afterburner ارائه می‌کند، کنترل سه گانه ولتاژ است که برای اورکلاکینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این برنامه می‌تواند ولتاژهای هسته، حافظه و PLL را به دقت کنترل کرد.

🔻شمارنده نرخ فریم دهی در بازی‌ها (FPS)
این برنامه قادر به شمارش و نمایش آنی نرخ فریم دهی در بازی است و به کمک آن می‌توانید بهینه‌ترین تنظیمات بازی را برای دست یابی به نرخ فریم دهی مطلوب اعمال کنید.

🔻عکس گرفتن و ضبط ویدئو از گیم پلی باز یها
MSI Afterburner به آسانی هرچه تمام امکام عکس گرفتن و ضبط ویدئو از گیم پلی بازی ها را ارائه می کند.

🔻بنچمارک Kombustor برای بررسی پایداری
با استفاده از این بنچمارک می‌توانید پایایی و همچنین عملکرد خنک سازی کارت گرافیک خود را محک بزنید. دریافت این بنچمارک اختیاری است و باید خودتان آن را نصب کنید.

منبع : shahrsakhtafzar.com

sdsddd.thumb.png.bb75af1c190c00e888c4dc403808f2b8.png

MW2 anticheat moment :)such a waow

**اگر برنامه های خوب دیگه ای رو میشناسید معرفی کنید استفاده کنیم**

لینک به دیدگاه

دادا کپی/پیست کردن از سایت های دیگه که هنر نیست، شما خودت چی فکر میکنی راجب برنامه، نظر خودتو بگو.

لینک به دیدگاه

۳۹ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

دادا کپی/پیست کردن از سایت های دیگه که هنر نیست، شما خودت چی فکر میکنی راجب برنامه، نظر خودتو بگو.

کیبوردشو تازه خریدم

لینک به دیدگاه

52 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

منبع هم ذکر شده
منبع : shahrsakhtafzar.com

ویرایش شده توسط curly2927
sdsd
لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، curly۲۹۲۷ گفته است:

کیبوردشو تازه خریدم

من متوجه منظورتون نشدم.

۶ دقیقه قبل، curly۲۹۲۷ گفته است:

منبع هم ذکر شده
اگع ببینی

کاری به منبع گذاشتن یا نگذاشتنش ندارم. میگم هنر خودتون چیه؟ اینجا فروم کامپیوتره بالای 90 درصد کاربران همه Afterburner رو میشناسن، اصلا خود نماینده محترم MSI یه تاپیک اختصاصی برای این برنامه داره به چه بزرگی:

بحث من اینه، شما اگر نظر خودت، و ایده خودت رو به  عنوان یک کاربر از این برنامه به اشتراک بگذاری، خیلی میتونه مفید تر باشه تا اینکه مطلبی که از قبل تو انجمن بهترش هست، رو بیایی از جای دیگه کپی/پیست کنی تو انجمن. میخوام یه چیزی خودتون تولید کنید. وگرنه اینقدر مطلب هست واسه کپی پیست.

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

من متوجه منظورتون نشدم.

ایرادی نداره

من خودم چند ساله از برنامه استفاده میکنم
اولین برنامه بعد نصب ویندوز همینه :)
گرافیکای قدیمیو دور فنشونو تنظیم میکردم

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، curly۲۹۲۷ گفته است:

ایرادی نداره

من خودم چند ساله از برنامه استفاده میکنم
اولین برنامه بعد نصب ویندوز همینه :)
گرافیکای قدیمیو دور فنشونو تنظیم میکردم

اوکی همین خوبه، میتونی یه تاپیک بزنی، با عکس و توضیح که مثلا چطوری تونستی گرافیکای قدیمی رو با این برنامه دور فنشون رو تنظیم میکنی، این خیلی کاربردی تره و از همه مهمتر تجربه مستقیم خودته که هم ارزشمنده و هم به اشتراک گذاریش میتونه به چند نفر دیگه کمک کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...