رفتن به مطلب

مشکل در پرداخت پول و تماس بانک با من ؟!

amin69r
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به به چه خبره تو این تاپیک :

من هم با مشکل مشابهی مواجه شدم میخوام براتون تعریف کنم :

اینم از همون اشکالات بانکی هستش.

...

ویرایش شده توسط Undefined
لینک به دیدگاه

چه خبره اینجا!!!!!

من هم با مشکل مشابهی مواجه شدم بدین شرح :

چندتا قطعه سفارش دادم با هماهنگی تو سایت ثبت کردم رفتم پرداخت کنم تو راهنماهای امنیتی سایت بانک نوشته بود آدرس سایت ما اینه ولی یه چیز دیگه بود چون ازین داستانهای کلاه برداری و جعل شنیده بودم ترجیح دادم برم بیرون کارت به کارت کنم. جالب اینه که من تو صفحه پرداخت بانک دکمه کنسل و بازگشت رو زده بودم برگشت به سایت لیون گفت پرداخت شده چون اطلاعات کارت رو وارد کرده بودم و قبل از ارسال متوجه مغایرت آدرس صفحه پرداخت با مستندات امنیتی بانک شدم شک کردم خلاصه پرداخت ما تو سایت ثبت شده بود میتونستم بگم خوب پرداخت شد محصول ما رو بفرستید زنگ زدم آقای حسینی مشکل رو گزارش دادم بعدها به بانک زنگ زدم گفتند این دامینی که پرداخت انجام میده اونی نیست که شما گفتید میگه این دامین به نامی است که در بورس ثبت شدیم! گفتم پس چرا تو سایت اعلام نکردید میگه شماره کارتت رو بده میگم شما؟ میگه اصلا در ساعات اداری زنگ بزنید!! میگم مگه پشتیبانی 24 ساعته نیست میگه شماره درگاه رو بدید!!! شماره درگاه لیون رو من از کجا باید بیارم!!!؟؟ تازه سایت لیون کامپیوتر رو با نام لیان کامپیوتر تو پرداخت ثبت کرده بود. جدیدا متوجه شدم ببیشتر پرداختهای اینترنتی که با اون بانک کار میکردند مشکل مواجه شدن با دامین اصلی بانک کار نمیکنن دیگه پیگیر شدم نه در سایت بانک نه پشتیبانیشون بلکه در یک سایت هاستینگ شخصی راه حل نوشته بود باید آدرس سایت و پورت اتصال عوض بشه! یعنی همون آدرس جدید بانک که خود بانک هیچ اطلاعی در موردش به پذیرندگان نداده من که خبر نداشتم !! سایت یکی از دوستام هم که وابسته به این درگاه پرداخت بود سه روز نتونست فروش کنه کلی ضرر کرد.

اون قضیه مشکل درگاه بانکی و پرداخت شدن سفارش در لیون رو من همون شب رفتم از بیرون کارت به کارت کردم فرداش آقای حسینی زنگ زدن میگه این پرداخت آنلاین شما واریز نشده به حساب ما احتمالا برگشت میخوره به حساب خودتون من هم گفتم باشه من قبلا برای شما مبلغ رو دوباره کارت به کارت کردم. بعد رفتم هر چی مونده بود تو حسابم رو برداشت کردم به جهنم هر خریدی دارم میرم فیش پر میکنم گرچه شک دارم اونم سند اعتبار داری باشه با این تعاریف که یوزرهای دیگه گفتند میخواستن لابد بگیرندشون به چه جر-می............................... اخبار ضد و نقیض زیاد میشنونم اصلا اعتمادم رو از دست دادم. میخواستم حسابم رو خالی کنم منو فرستادم پیش رئیس انگار پول خودمون رو میخواهیم بگیریم باید ضامن داشته باشیم(به این خاطر که میپرسید برای چی میخواهی اینکار رو بکنی و ما پول نداریم! همش 1تومن پول میخواستما!)

اگه میخواهید پست رو حذف کنید اینا فقط خاطره بود و دیگر هیچ!

الَلهُمَ كُن لِوَليِكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَنِ ، صَلَواتُكَ عَليهِ وَ عَلي آبائِهِ في هذِه الساَعةِِ وَ في كُل ساعةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَينًا حَتي تُسكِنَهُ اَرضَكَ طَوعًا وَتُمَتِعَّهُ فيها طَويلاً .

نه دوست عزیز

لیون از معدود جاهایی هست که کسی به کسی که حرف درست میزنه کاری نداره

برا همینه که با این که تو اکثر فروم های سخت افزار یوزر دارم،90%وقتمو اینجام!

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز

برا همینه که با این که تو اکثر فروم های سخت افزار یوزر دارم،90%وقتمو اینجام!

نه دوست عزیز ،

اصلا حرف من چیز دیگه ای بود دوست عزیز.

این یعنی چی!!؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز ،

اصلا حرف من چیز دیگه ای بود دوست عزیز.

این یعنی چی!!؟؟؟؟؟

دوست عزیز اون پست در جواب این گفتتون هست:

اگه میخواهید پست رو حذف کنید اینا فقط خاطره بود و دیگر هیچ!

الَلهُمَ كُن لِوَليِكَ الحُجَةِ بنِ الحَسَنِ ، صَلَواتُكَ عَليهِ وَ عَلي آبائِهِ في هذِه الساَعةِِ وَ في كُل ساعةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَليلاً وَ عَينًا حَتي تُسكِنَهُ اَرضَكَ طَوعًا وَتُمَتِعَّهُ فيها طَويلاً .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون پست در جواب این گفتتون هست:

اگه میخواهید پست رو حذف کنید

خوب مشکلش چیه؟ اگه فکر میکنند این حرفا دردسر بشه خوب حذف کنند ناراحت نمیشم.

بعد شما میخواهید نقل قول کنید دقیقا همون قسمتی رو که در نظر دارید انتخاب کنید. okay دوست عزیز 8-X

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...