رفتن به مطلب

مشکل در بالا نیومدن هارد اکسترنال

peto
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یکی از بستگان ما یه هارد 2 ترا داشت اونو وصل کرد به تلوزیون بعد تلوزیون یه پیامی داد که بهش توجه نکرد وتایید زد.بعد از اون دیگه هارد بالا نمیاد.

به pc و لپتاپ وصل کردم دیدم بالا نمیاد.اطلاعات داخل هاردم خیلی مهمه نمیخوایم پاک بشه.

تو دیوایس منیجر که میرم اسم هارد رو نشون میده ولی مشکلش اینه که بوت نمیشه.وقتی به سیستم وصل میشه فقط چراغش روشن میشه ولی چیزی بالا نمیاد.

بنظرتون راهی هست بشه بوت کرد هاردو؟

لینک به دیدگاه

احتمالا با نرمافزارهای پارتیشن بندی و غیره بشه درستش کرد مشکل شما با تلویزیون یه چیزی مثل فرمت یا خرابی فایل سیستمیntfs fat32 رخ داده در صورت جواب ندادن راه حل باید کلا فرمت کنی بعد ریکاوری کنی این دردناکه

لینک به دیدگاه

۱۱ دقیقه قبل، mad۴tex گفته است:

احتمالا با نرمافزارهای پارتیشن بندی و غیره بشه درستش کرد مشکل شما با تلویزیون یه چیزی مثل فرمت یا خرابی فایل سیستمیntfs fat32 رخ داده در صورت جواب ندادن راه حل باید کلا فرمت کنی بعد ریکاوری کنی این دردناکه

همین دیگه میترسم پارتیشنشو دست کاری کنم یوقت همش فرمت بشه☹️

لینک به دیدگاه

یه عکس از صفحه Disk Management بزار (با کلیک راست کن روی My Computer و گزینه Manage و انتخاب Disk Managementاز سمت چپ )

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Yosef Faraji گفته است:

یه عکس از صفحه Disk Management بزار (با کلیک راست کن روی My Computer و گزینه Manage و انتخاب Disk Managementاز سمت چپ )

IMG_۲۰۲۱۱۰۰۸_۰۲۳۹۴۴.jpg

IMG_۲۰۲۱۱۰۰۸_۰۲۴۰۰۹.jpg

اون درایو e هست که مشکل داره و بالا نمیاد فرمتشم به صورت raw در اومده

لینک به دیدگاه

درود، لطفاً عکسی از نرم افزار HDD Sentinel Pro بذارین، اگر مشکل سخت افزاری پیدا نکرده می‌تونین با نرم‌افزار Partition Table Doctor مشکل رو با چند کلیک ساده حل کنین، البته گزینه‌هایی هم داره که اگه وارد نباشین کل اطلاعات تون نابود میشه، باید حواس‌تون باشه.

از Active Partition Recovery هم میشه تو اولویت دوم استفاده کرد

نکته مهم: تمام مواردی که عرض شد رو در صورت صلاحدید خودتون و با مسئولیت شخصی خود جنابعالی می‌تونین انجام بدین.

لینک به دیدگاه

سلام نمی دونم کمکی می کنه یا نه اما من یک بار یک پارتیشن رو به اشباه فرمت کردم بعد از فرمت با این نرم افزار ریکاوری کردم Active.File.Recovery.Ultimate این نرم افزار هر پوشه رو جدا ریکاوری می کند

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۷/۱۶ در ۰۹:۳۳، EHSANRF گفته است:

درود، لطفاً عکسی از نرم افزار HDD Sentinel Pro بذارین، اگر مشکل سخت افزاری پیدا نکرده می‌تونین با نرم‌افزار Partition Table Doctor مشکل رو با چند کلیک ساده حل کنین، البته گزینه‌هایی هم داره که اگه وارد نباشین کل اطلاعات تون نابود میشه، باید حواس‌تون باشه.

از Active Partition Recovery هم میشه تو اولویت دوم استفاده کرد

نکته مهم: تمام مواردی که عرض شد رو در صورت صلاحدید خودتون و با مسئولیت شخصی خود جنابعالی می‌تونین انجام بدین.

سلام.شرمنده دیر جواب دادم سیستم در دسترسم نبود.

از لحاظ سخت افزاری مطمعنم سالمه چون تا زدیم به تلوزیون اینجوری شد.

1.jpg

در ۱۴۰۰/۷/۱۶ در 10:31، HEGMATANE گفته است:

سلام نمی دونم کمکی می کنه یا نه اما من یک بار یک پارتیشن رو به اشباه فرمت کردم بعد از فرمت با این نرم افزار ریکاوری کردم Active.File.Recovery.Ultimate این نرم افزار هر پوشه رو جدا ریکاوری می کند

ممنون انشالله کار به ریکاوری نرسه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، peto گفته است:

سلام.شرمنده دیر جواب دادم سیستم در دسترسم نبود.

از لحاظ سخت افزاری مطمعنم سالمه چون تا زدیم به تلوزیون اینجوری شد.

خواهش می‌کنم. به نظر میاد ایراد سخت افزاری نداشته باشه، البته عکسی که گذاشتین در حالتی بوده که اطلاعات سلامت SSD یا هارد ADATA رو نشون میده، می‌بایست روی هارد 2 ترایی که فرمودین کلیک می‌کردین...

در هر حال با نرم‌افزاری که پست قبل عرض شد یعنی Partition Table Doctor مشکل‌تون حل میشه (البته تمامی جوانب رو باید در نظر بگیرید)

لینک به دیدگاه

۵۳ دقیقه قبل، EHSANRF گفته است:

خواهش می‌کنم. به نظر میاد ایراد سخت افزاری نداشته باشه، البته عکسی که گذاشتین در حالتی بوده که اطلاعات سلامت SSD یا هارد ADATA رو نشون میده، می‌بایست روی هارد 2 ترایی که فرمودین کلیک می‌کردین...

در هر حال با نرم‌افزاری که پست قبل عرض شد یعنی Partition Table Doctor مشکل‌تون حل میشه (البته تمامی جوانب رو باید در نظر بگیرید)

نه این عکس اطلاعات همین هارد ۲ترا هست.

الان من چه کنم برنامه رو نصب کنم بهم کمک میکنین؟

جوانب کار هم در نظر دارم  مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، peto گفته است:

نه این عکس اطلاعات همین هارد ۲ترا هست.

الان من چه کنم برنامه رو نصب کنم بهم کمک میکنین؟

جوانب کار هم در نظر دارم  مشکلی نداره

هارد رو دستکاری نکنین، برنامه رو دانلود و نصب کنین ولی اجراش نکنین

اگر امکان ریموت براتون میسر هست پیام بذارین تا وصل و چک کنم. (البته فقط چک میکنم ببینم امکانش هست که اوکی بشه یا نه، تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستین)

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، EHSANRF گفته است:

هارد رو دستکاری نکنین، برنامه رو دانلود و نصب کنین ولی اجراش نکنین

اگر امکان ریموت براتون میسر هست پیام بذارین تا وصل و چک کنم. (البته فقط چک میکنم ببینم امکانش هست که اوکی بشه یا نه، تصمیم گیرنده نهایی خودتون هستین)

بله امکانش برام هست 

شما هر تایمی که وقت دارین بگین انجام بدیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...