رفتن به مطلب

کلاهبرداری صرافی اکسننس

Sezar & sanaz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
۴۳ دقیقه قبل، Sezar & sanaz گفته است:

این مکالمه ای هست که به من زنگ زدن تا زمان بیشتری بخرن برای خودشون با لاف ...

من سه شماره تماس ازشون پیدا کردم 

۰۲۱۲۲۲۳۶۵۰۷

۰۲۱۲۲۹۹۷۱۶۸۵

۰۲۱۲۲۲۰۶۴۴۷

شرکت ثبت شده این کلاهبردار ها

تجارت الکترونیک ارسباران

آدرس فیکشونم در عکس پایین

Screenshot_۲۰۲۱۱۰۰۷-۲۳۵۱۰۰_Chrome.jpg

0d20211002223238p+982122236507.mp3 226.96 kB · 10 دریافت

این شرکت ها همه صوری و با مشخصات ی کارتن خواب یا معتاد گوشه خیابون ثبت میشن 

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۱۳ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

علیرضا جان، من در جریان این موضوع نبودم وگرنه شاید به بچه ها میگفتم خبرشو کار کنند.

کلا فضای تحریریه و نویسنده های سخت افزار مگ همه گیمرن و اصلا از کریپتو و این داستانا خوششون نمیاد، اون چند تا خبری هم که کار میشه اغلب مخاطب شاکی بوده چرا این مسائل رو مطرح میکنین. :D

ولی من اینو کاور میکنم امشب.

یه موضوعی رو بهت بگم، اینجور اخبار شمشیر دو لبه است. اولا در ایران هیچ صرافی مجوزی برای کار در زمینه رمز ارز نداره، این دو تا خوبی داره، یه بدی. خوبی اولش اینه که آقا بالاسری وجود نداره بگه این کارو بکن و این کارو نکن، و خودت و صراف آزادی عمل دارین توافق کنین، خوبی دومش اینه که پسفردا لازم نیست به هزار جا جواب پس بدی رمز ارزهات رو از کجا آوردی بیفتن دنبالت مالیات بگیرن و مسائل بعدی.

بدیش اینه که چون مجوزی داده نشده، همین فردا طرف میتونه فلنگ رو ببنده و بره ترکیه و امارات همه چیز رو هم با خودش ببره.

تو دنیا 2 تا نظر وجود داره، کلا دولت ها رو دخالت ندن تو موضوع رمز ارز ها، چون دخالت دولت ها در نهایت به ضرر آزادی عمل فعالان این عرصه خواهد انجامید و تهش گند میخوره به ارزش این ارز ها. همین الان دولت آمریکا در پی Two Way Authentication تمام  کیف پولهای الکترونیکه. بدین معنا که چون پرداخت ها و دریافت ها قابل ردیابی توسط دولت ها نیست، اما، با Two Way Authentication و معرفی یک شماره تلفن، امکان ردیابی پرداخت و دریافتی کیف پولها از طریق شماره موبایل و صاحب خط میسر میشه. در نتیجه اگر واقعا دولت آمریکا موفق به اعمال چنین سیاستی بشه، بسیاری از کیف پولها در ایران کار نخواهد کرد. کار هم بکنه، اگر همچنان تحریم باشیم مشکل خواهد بود.

نظر دوم تو دنیا اینه که کلا نباید اجازه داد دولت ها این فضا رو هم مثل فضای پولی و بانکی، به مالکیت خودشون در بیارن، و هی قانون براش وضع کنند و هرچی دخالت دولت ها کمتر باشه، به نفع بازار کریپتو و فعالان کریپتو هستش.

اینکه در نهایت کدوم یک از این دو نظر غالب بشه، آینده این عرصه رو تعیین میکنه.

در ایران 2 تا مشکل داریم. یه مشکل اینه که رمز ارزها حکایت شترمرغ گاو پلنگه. از یه طرف میخوان باشه تا به کمکش تحریم ها رو دور بزنن، از یه طرف میگن نه بده، چون قابل رد یابی نیست، پولشویی میشه و نمیفهمن کی پول داره کجا پولاشو نگه میداره و چرا به دولت نمیده، همزمان میگن چیز خوبیه چون کشور های متخاصم نمیتونن مصادره اش بکنن و میتونن انتقال بدن، اما از طرف دیگه چیز بدیه چون ماینر های غیر مجاز از برق استفاده میکنند و برق کم داریم در کشور و درآمد برای خودشون بدست میارن. این میشه که بانک مرکزی به هیچ کسی مجوز صرافی نمیده، اما، جلوی فعالیت در این زمینه رو هم نمیگیره. همزمان میگه میتونید بیت کوین رو معامله کنید اما، فقط بیت کوینی که در مزارع قانونی ماین شده باشه انگار مثلا روی بیت کوین نوشته شده کجا ماین شده! تا زمانی که تکلیف خود رمز ارز ها در کشور مشخص نباشه، از این دست اتفاق  ها زیاد ممکنه رخ بده، و اگر خبرش رو زیاد کار کنی، به قول یکی از بچه ها، میان میگن حقتونه تا شما باشین بیایین توی بورس سرمایه گذاری کنید!! اگر خبرش رو کار نکنی، احساس امنیت کاذب بدست میده و بسیاری از کاربران میلیون ها تومن پولشون رو در صرافی ها نگه میدارن. خلاصه، اینجور خبر ها، چوب دو سر طلاست.

تا حالا هیچ وقت از این زاویه به این موضوع رمزارز ها نگاه نکرده بودم و برام خیلی جالب بود.

همچنین ممنون بابت مقاله ای که در سایت منتشر کردین.

اگر تک تک ما ایرانی ها هر کدوم تو شغل خودمون همینقدر سریع کار هارو انجام بدیم زندگی برای همه مون شیرین تر میشه.

من پارسال یه سایت فروش انلاین رو پیدا کردم که برام خیلی عجیب بود تازه کمتر از یک ماه بود که کارشو شروع کرده طی بررسی هایی که کردم علی رقم اینکه هیچ شاکی نداشت من متوجه شدم که سایت قطعا کلاهبرداری داره میکنه ولی متاسفانه هر چقدر سعی کردم به پلیس و پلیس فتا توضیح بدم تا قبل از دیر شدن پیگیری رو شروع کنن فایده نداشت و عملا هیچ کاری نکردن حتی بهشون پیشنهاد دادم که شما به عنوان پلیس به عنوان یه فرد عادی یه جنس ارزون از این سایت بخرین که بهتون محرز بشه داره کلاهبرداری میکنه ولی دریغ از کوچک ترین حرکتی

و حالا امروز اگر وارد پیج اینستاگرام اون سایت بشین موج کامنت های آه و ناله افراد مختلف هست که میلیون میلیون پولشون خورده شده و الان که دیر شده دیگه کاری از دستشون بر نمیاد

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

علیرضا جان، من در جریان این موضوع نبودم وگرنه شاید به بچه ها میگفتم خبرشو کار کنند.

کلا فضای تحریریه و نویسنده های سخت افزار مگ همه گیمرن و اصلا از کریپتو و این داستانا خوششون نمیاد، اون چند تا خبری هم که کار میشه اغلب مخاطب شاکی بوده چرا این مسائل رو مطرح میکنین. :D

ولی من اینو کاور میکنم امشب.

یه موضوعی رو بهت بگم، اینجور اخبار شمشیر دو لبه است. اولا در ایران هیچ صرافی مجوزی برای کار در زمینه رمز ارز نداره، این دو تا خوبی داره، یه بدی. خوبی اولش اینه که آقا بالاسری وجود نداره بگه این کارو بکن و این کارو نکن، و خودت و صراف آزادی عمل دارین توافق کنین، خوبی دومش اینه که پسفردا لازم نیست به هزار جا جواب پس بدی رمز ارزهات رو از کجا آوردی بیفتن دنبالت مالیات بگیرن و مسائل بعدی.

بدیش اینه که چون مجوزی داده نشده، همین فردا طرف میتونه فلنگ رو ببنده و بره ترکیه و امارات همه چیز رو هم با خودش ببره.

تو دنیا 2 تا نظر وجود داره، کلا دولت ها رو دخالت ندن تو موضوع رمز ارز ها، چون دخالت دولت ها در نهایت به ضرر آزادی عمل فعالان این عرصه خواهد انجامید و تهش گند میخوره به ارزش این ارز ها. همین الان دولت آمریکا در پی Two Way Authentication تمام  کیف پولهای الکترونیکه. بدین معنا که چون پرداخت ها و دریافت ها قابل ردیابی توسط دولت ها نیست، اما، با Two Way Authentication و معرفی یک شماره تلفن، امکان ردیابی پرداخت و دریافتی کیف پولها از طریق شماره موبایل و صاحب خط میسر میشه. در نتیجه اگر واقعا دولت آمریکا موفق به اعمال چنین سیاستی بشه، بسیاری از کیف پولها در ایران کار نخواهد کرد. کار هم بکنه، اگر همچنان تحریم باشیم مشکل خواهد بود.

نظر دوم تو دنیا اینه که کلا نباید اجازه داد دولت ها این فضا رو هم مثل فضای پولی و بانکی، به مالکیت خودشون در بیارن، و هی قانون براش وضع کنند و هرچی دخالت دولت ها کمتر باشه، به نفع بازار کریپتو و فعالان کریپتو هستش.

اینکه در نهایت کدوم یک از این دو نظر غالب بشه، آینده این عرصه رو تعیین میکنه.

در ایران 2 تا مشکل داریم. یه مشکل اینه که رمز ارزها حکایت شترمرغ گاو پلنگه. از یه طرف میخوان باشه تا به کمکش تحریم ها رو دور بزنن، از یه طرف میگن نه بده، چون قابل رد یابی نیست، پولشویی میشه و نمیفهمن کی پول داره کجا پولاشو نگه میداره و چرا به دولت نمیده، همزمان میگن چیز خوبیه چون کشور های متخاصم نمیتونن مصادره اش بکنن و میتونن انتقال بدن، اما از طرف دیگه چیز بدیه چون ماینر های غیر مجاز از برق استفاده میکنند و برق کم داریم در کشور و درآمد برای خودشون بدست میارن. این میشه که بانک مرکزی به هیچ کسی مجوز صرافی نمیده، اما، جلوی فعالیت در این زمینه رو هم نمیگیره. همزمان میگه میتونید بیت کوین رو معامله کنید اما، فقط بیت کوینی که در مزارع قانونی ماین شده باشه انگار مثلا روی بیت کوین نوشته شده کجا ماین شده! تا زمانی که تکلیف خود رمز ارز ها در کشور مشخص نباشه، از این دست اتفاق  ها زیاد ممکنه رخ بده، و اگر خبرش رو زیاد کار کنی، به قول یکی از بچه ها، میان میگن حقتونه تا شما باشین بیایین توی بورس سرمایه گذاری کنید!! اگر خبرش رو کار نکنی، احساس امنیت کاذب بدست میده و بسیاری از کاربران میلیون ها تومن پولشون رو در صرافی ها نگه میدارن. خلاصه، اینجور خبر ها، چوب دو سر طلاست.

درود ارمین جان

توضیح بسیار جامع و کاملی بود سپاس از شما

لینک به دیدگاه

امروز رفتم پلیس فتا گفتن یک نفر گرفتن ولی گفته اصلی کاریا دو تا دیگن من کاره ای نیستم پرسیدم چی میشه گفت انسان به امید زندس

یه سوال کرد که چه ارزی بخرم خوب ! جالب پلیسام دنبال رمز ارز هستن ...

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان مطالب این صفحه بسیار آموزنده بود گفتم براتون بزارم

کلیک کنید

لینک به دیدگاه

۱۹ دقیقه قبل، Sezar & sanaz گفته است:

دوستان مطالب این صفحه بسیار آموزنده بود گفتم براتون بزارم

کلیک کنید

کامل ترین مطلب و راهکار بود. 

انشاله که هرچه زودتر به مالت برسی

لینک به دیدگاه

صرافی ایرانی نباید ارز توش هولد کرد یه صرافی مورد اعتماد سابقه دار فقط برای تبدیل کردن ارز داشته باشید خودم با بیت برگ و نوبیتکس کار میکنم

صرافی خارجی هم ریسک داره بهتره با vps رفت با برنامه گوشی هم نری بهتره بجز ایپی راه دیگه واسه شناسایی هست کوکوین هم داره واسه قانون گذاری اماده میشه 😶😶

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خبر خوب برای مالباختگان پرونده صرافی رمزارز اکسننس/ مدیر صرافی رمزارز به رد مال محکوم شد

بعد از جریان عجیب از دسترس خارج شدن صرافی رمزارز اکسننس و خاموش شدن تلفن‌های پشتیبان‌های آن، سرمایه ریالی و رمزارزی بیش از ۳ هزار کاربر این صرافی در ابهام قرار گرفت تا اینکه برخی مالباختگان این صرافی با پیگیری قضایی موفق شدند این پرونده را به جریان بیندازند. درنتیجه مدیر این صرافی و یکی از مسئولانش به رد مال محکوم و با قرار وثیقه ۴۰ میلیاردی آزاد شدند.
لینک به دیدگاه

۱۷ دقیقه قبل، Sezar & sanaz گفته است:

خبر خوب برای مالباختگان پرونده صرافی رمزارز اکسننس/ مدیر صرافی رمزارز به رد مال محکوم شد

بعد از جریان عجیب از دسترس خارج شدن صرافی رمزارز اکسننس و خاموش شدن تلفن‌های پشتیبان‌های آن، سرمایه ریالی و رمزارزی بیش از ۳ هزار کاربر این صرافی در ابهام قرار گرفت تا اینکه برخی مالباختگان این صرافی با پیگیری قضایی موفق شدند این پرونده را به جریان بیندازند. درنتیجه مدیر این صرافی و یکی از مسئولانش به رد مال محکوم و با قرار وثیقه ۴۰ میلیاردی آزاد شدند.

خدارو شکر انشالله زودتر پولتون رو بگیرید و ختم به خیر بشه تو شرایط سختی قرار دارید حقیقتا ادم پیر میشه 

40 میلیارد وثیقه؟ ریال یا تومن؟ :43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Fencer گفته است:

خدارو شکر انشالله زودتر پولتون رو بگیرید و ختم به خیر بشه تو شرایط سختی قرار دارید حقیقتا ادم پیر میشه 

40 میلیارد وثیقه؟ ریال یا تومن؟ :43_slight_frown:

بخدا برا من که پیامی از پلیس نیومده منم تو خبر ها دیدم یعنی انقدر پشتشون پر بوده !

خدا از دهنت بشنوه تمام موهای من ریخت تو این مدت انقدر حرص خوردم

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

بخدا برا من که پیامی از پلیس نیومده منم تو خبر ها دیدم یعنی انقدر پشتشون پر بوده !

خدا از دهنت بشنوه تمام موهای من ریخت تو این مدت انقدر حرص خوردم

مالباختگان این صرافی می‌توانند برای دستیابی به سرمایه خود به شعبه ۸ دادیاری کرج مراجعه کنند تا هرچه زودتر موفق به دریافت سرمایه خود شوند.  

رفتی داداش ؟

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، Slasher گفته است:

مالباختگان این صرافی می‌توانند برای دستیابی به سرمایه خود به شعبه ۸ دادیاری کرج مراجعه کنند تا هرچه زودتر موفق به دریافت سرمایه خود شوند.  

رفتی داداش ؟

نه من که شکایت کردم نمیتونم دوباره برم اونجام پرونده باز کنم من پلیس فتا ثبت کردم بعد قاضی مدرک خواست فرستادم براش

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

نه من که شکایت کردم نمیتونم دوباره برم اونجام پرونده باز کنم من پلیس فتا ثبت کردم بعد قاضی مدرک خواست فرستادم براش

یه سر برو یه سر و گوشی آب بده ضرر نداره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۱۹ در ۰۳:۲۱، Sezar & sanaz گفته است:

حتما برو اونجا اسمت تو پرونده اونجا به عنوان شاکی ثبت کن. غفلت نکن

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۸/۱۹ در ۰۳:۲۱، Sezar & sanaz گفته است:

عزیز پاشو برو این شعبه دادیاری اونجا که نمیخورنت دادیار باهات صحبت میکنه اظهاراتتو به پرونده اضافه میکنه همین.تشریف ببر حتما.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام من هم تو حسابم ی مقدار رمز ارز بود که فعلا وارد نمیشه و میگن ملاه برداری کردن البته زیاد نبود خدارو شکر خدود۲تومن بود ولی وقت کنم حنما شکایت می کنم

لینک به دیدگاه

حالا که تاپیک اومد بالا....

در ۱۴۰۰/۸/۲۱ در 02:13، Sezar & sanaz گفته است:

لینک خبر 

کلیک کنید

برادر نتیجه چی شد... امیدوارم پولت زنده شده باشه

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Slasher گفته است:

حالا که تاپیک اومد بالا....

برادر نتیجه چی شد... امیدوارم پولت زنده شده باشه

سلام منو خواستن دادسرای ناحیه یک متاسفانه قاضی گفت خیلی ها درگیر این پروندن من قبول نمیکنم ! پرونده فرستاد ناحیه یک 

متاسفانه نمیخوان کار انجام بدم جای منشی هاش با بدترین رفتار ممکن روز اول منو دک کردن گفتن حوصله نداریم امروز فردا بیا فردا رفتم گفتن فرستادیم ناحیه یک بعد گفتم الان دو روزی که صد تومن هزینه راهم شد تا اینجا اومدم رفتم آیا گشایشی تو پرونده من شد خیلی راحت گفت هیچ کاری نکردیم نه هیچی ... خیلی راحت

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

سلام منو خواستن دادسرای ناحیه یک متاسفانه قاضی گفت خیلی ها درگیر این پروندن من قبول نمیکنم ! پرونده فرستاد ناحیه یک 

متاسفانه نمیخوان کار انجام بدم جای منشی هاش با بدترین رفتار ممکن روز اول منو دک کردن گفتن حوصله نداریم امروز فردا بیا فردا رفتم گفتن فرستادیم ناحیه یک بعد گفتم الان دو روزی که صد تومن هزینه راهم شد تا اینجا اومدم رفتم آیا گشایشی تو پرونده من شد خیلی راحت گفت هیچ کاری نکردیم نه هیچی ... خیلی راحت

و این است .............

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

همیشه از خدا می‌خوام نه تنها من بلکه همه هموطنانم رو گرفتار سه جا تو این مملکت نکنه.۱-بیمارستان ۲-کلانتری ۳-دادگاه!

امیدوارم به پولت برسی عزیز.

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، Sezar & sanaz گفته است:

امیدوارم که زودتر به حقت برسی داداش

متاسفانه کاری نمیشه کرد واسه این وضعیت مملکت... گفتا ز ک نالیم از ماست که بر ماست....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...