رفتن به مطلب

سوال در مورد کیبرد Razer Huntsman V2 Analog

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان من بتازگی کیبرد  Razer Huntsman V2 Analog خریداری کردم

https://s4.uupload.ir/files/5_ehne.jpg

قبلا کیبرد Logitech G910 Orion Spectrum داشتم

سوالی که دارم اینه قبلا وارد بازیهایی همچون GTAV MK11 بتلفیلد وو.. میشدم بنا به بازی مورد نظر رنگ دگمه ها عوض میشد کامل به رنگ بازی در میومد

مثلا موقع ورود به بازی بتلفیلد کل چراغ های کیبرد G910 خاموش میشد  و یه V بزرگ وسط کیبرد نقش میبست . یا مثلا تو بازی GTAV پلیس دنبالم میکرد کل دگمه های کیبرد ابی قرمز چشمک زن میشدن

میخواستم بدونم برای کیبرد Razer Huntsman V2 Analog که بهترین کیبرد ریزر هست همچین قابلیت وجود داره ؟؟ چطور باید تنظیمش کنم

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام بله هست به بخش کانکت سینپس برید هر بازی ساپورت بشه اونجا هست

حالا چطوره؟ حالت انالوگش واقعا به درد بخور هست؟

با نرم افزار ریزر حتی پروازم می شه کرد حتی ریست استارت شات دون یا هر نرم افزار و کاری می شه بهش داد فقط کمی سنگینه

بخش led ش هم یکی از کامل ترینا هست هر چند کمی یاد گیریش زمان بره

ویرایش شده توسط slash_slash
لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، .VFSDF. گفته است:

درود

دوستان من بتازگی کیبرد  Razer Huntsman V2 Analog خریداری کردم

https://s4.uupload.ir/files/5_ehne.jpg

قبلا کیبرد Logitech G910 Orion Spectrum داشتم

سوالی که دارم اینه قبلا وارد بازیهایی همچون GTAV MK11 بتلفیلد وو.. میشدم بنا به بازی مورد نظر رنگ دگمه ها عوض میشد کامل به رنگ بازی در میومد

مثلا موقع ورود به بازی بتلفیلد کل چراغ های کیبرد G910 خاموش میشد  و یه V بزرگ وسط کیبرد نقش میبست . یا مثلا تو بازی GTAV پلیس دنبالم میکرد کل دگمه های کیبرد ابی قرمز چشمک زن میشدن

میخواستم بدونم برای کیبرد Razer Huntsman V2 Analog که بهترین کیبرد ریزر هست همچین قابلیت وجود داره ؟؟ چطور باید تنظیمش کنم

با تشکر

بدیهتا مثل لاجیتک نیست 

منظورم این نیست که بهتر هست یا بدتر

صرفا دارم میگم با لاجیتک متفاوته

بله شما تو ریزر یکسری افکت های مخصوص بازی های ساپورت شده دارین ولی طبیعتا افکت ها متفاوت با لاجیتک هستن و از طرف دیگه احتمالا بازی های متفاوتی هم پشتیبانی میشن

6 ساعت قبل، slash_slash گفته است:

سلام بله هست به بخش کانکت سینپس برید هر بازی ساپورت بشه اونجا هست

با نرم افزار ریزر حتی پروازم می شه کرد حتی ریست استارت شات دون یا هر نرم افزار و کاری می شه بهش داد فقط کمی سنگینه

بخش led ش هم یکی از کامل ترینا هست هر چند کمی یاد گیریش زمان بره

انالوگ کیبورد تو بازی هایی که از دسته و کیبورد به طور همزمان (دقت کنین به طور همزمان و نه مجزا) خیلی ویژگی جالبی هست و باعث لذتبخش تر شدن بازی میشه ولی اگر بازی از دسته پشتیبانی نکنه یا حتی از دسته کیبورد به طور مجزا پشتیبانی کنه اون موقع هست که خاموش بودن انالوگ کیبورد می ارزه به روشن بودنش

البته درباره نورپردازی هم بگم بنظر بنده هیچ نرم افزاری مثل نرم افزار کورسیر جامع و کامل نیست.

لینک به دیدگاه

۲۳ ساعت قبل، .VFSDF. گفته است:

کسی میدونه آیا توی موسش هم این قابلیت هست؟؟ مثلا همین که پلیس میذاره دنبال آدم، قرمز و آبی شه؟ مدل G203-G102

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۷/۲۱ در 02:24، slash_slash گفته است:

بی همتاس ناب ترین تجربه ایی که داشتمه . براحتی میشه مثلا با فشار دادن اروم W کارکتر تو بازی اروم حرکت میکنه فشار روی دگمه  W زیاد کنی شروع میکنه به دویدن

یا مثلا میتونی دگه G طوری تنطیم کنی وقتی اروم فشارش میدی نارنجکو از قلاف بکشه . ولش کنی کنسل میشه . تا ته که دگمه فشار بدی نارنجکو پرتاپ میکنه

فقط میتونم بگن ریزر راحت 10 لول از لاجتیک سرتره اصلا قابل قیاس نیستن

در ۱۴۰۰/۷/۲۱ در 08:36، Alirezatha گفته است:

بدیهتا مثل لاجیتک نیست 

منظورم این نیست که بهتر هست یا بدتر

صرفا دارم میگم با لاجیتک متفاوته

بله شما تو ریزر یکسری افکت های مخصوص بازی های ساپورت شده دارین ولی طبیعتا افکت ها متفاوت با لاجیتک هستن و از طرف دیگه احتمالا بازی های متفاوتی هم پشتیبانی میشن

انالوگ کیبورد تو بازی هایی که از دسته و کیبورد به طور همزمان (دقت کنین به طور همزمان و نه مجزا) خیلی ویژگی جالبی هست و باعث لذتبخش تر شدن بازی میشه ولی اگر بازی از دسته پشتیبانی نکنه یا حتی از دسته کیبورد به طور مجزا پشتیبانی کنه اون موقع هست که خاموش بودن انالوگ کیبورد می ارزه به روشن بودنش

البته درباره نورپردازی هم بگم بنظر بنده هیچ نرم افزاری مثل نرم افزار کورسیر جامع و کامل نیست.

یه سوال یه فن 14 RGB سانتی فول میخام بخرم . چه مدلی بگیرم که کامل با نرم افزار ریزر هماهنگ باشه و راحت بشه با CHROMA رنگ فن تغییر داد  سرعتشو کنترل کرد ؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

۵۱ دقیقه قبل، .VFSDF. گفته است:

بی همتاس ناب ترین تجربه ایی که داشتمه . براحتی میشه مثلا با فشار دادن اروم W کارکتر تو بازی اروم حرکت میکنه فشار روی دگمه  W زیاد کنی شروع میکنه به دویدن

یا مثلا میتونی دگه G طوری تنطیم کنی وقتی اروم فشارش میدی نارنجکو از قلاف بکشه . ولش کنی کنسل میشه . تا ته که دگمه فشار بدی نارنجکو پرتاپ میکنه

یه سوال یه فن 14 RGB سانتی فول میخام بخرم . چه مدلی بگیرم که کامل با نرم افزار ریزر هماهنگ باشه و راحت بشه با CHROMA رنگ فن تغییر داد  سرعتشو کنترل کرد ؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال سوییچ هاش مکانیکاله؟

البته مقایسه شما درباره ریزر و لاجیتک یا هر برند دیگه ای بنظرم مقایسه خوبی نیست
چون خیلی کلی هست

باید توی محصولات مختلف مقایسه کرد

شاید کیبورد ریزر خیلی عالی باشه

ولی مثلا این شرکت در زمینه تجهیزات صوتی مثل هدست و میکروفون جدیدا پس رفت داشته

این مورد رو با یه سرچ ساده توی اینترنت میشه متوجه شد که درصد رضایت خریدارای هدست های ریزر پایین بوده اخیرا خصوصا از نظر کیفیت بدنه

مثلا من با این قابلیتی که توی این کیبورد گفتید احتمالا موقع خرید کیبورد، میرم سمت ریزر!!!

اما برای هدست نه

و برای اون سوالتون هم

https://www.amazon.com/Thermaltake-Software-Addressable-Hydraulic-CL-F088-PL12SW-B/dp/B083FMF6G6

این رو نوشته با ریزر کروما هم سینک میشه ولی باید تحقیق کنید

همچنین این مورد

https://www.razer.com/gaming-pc-accessories/razer-chroma-addressable-rgb-controller/RZ34-02140600-R3U1

یه چیزیه که ظاهرا نوار led و فن و اینجور موارد argb رو بهش وصل میکنن و با ریزر کروما سینک میشه

ولی باز هم تحقیق کنید چون تاحالا نداشتم و صرفا براساس اطلاعات اینترنت میگم :) 

لینک به دیدگاه

کلا همه ی برندها افت داشته ریزر از بقیه بیشتر اما واقعا نرم افزار سینپس ش خیلی چیز فوق العاده ای هست

من بین همه ی کلید های مکانیکی با مدل bw 3 از همه بیشتر حال کردم صقت تر هست و حالت بامپری بیشتری داره چون اکقرا کنار هم تونستم تست کنم تونستم مدل مورد علاقم پیدا کنم فقط باید کلیدهاش با مدل pbt عوض کنم که نتاسفانه توی ایران همه رنگیش هست الا مشکیش بر فرض صورتی بخریم😂

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

یه سوال سوییچ هاش مکانیکاله؟

ولی مثلا این شرکت در زمینه تجهیزات صوتی مثل هدست و میکروفون جدیدا پس رفت داشته

این مورد رو با یه سرچ ساده توی اینترنت میشه متوجه شد که درصد رضایت خریدارای هدست های ریزر پایین بوده اخیرا خصوصا از نظر کیفیت بدنه

مثلا من با این قابلیتی که توی این کیبورد گفتید احتمالا موقع خرید کیبورد، میرم سمت ریزر!!!

اما برای هدست نه

:) 

سلام نه مکانیکال نیست اپتیکال هست

کیبردهای مکانیکی بعد چند سال فلز اتصال اکسید میشه و اصلا دیگه خوب عمل نمیکنن مثل بلایی که سر کیبرد لاجتیک من اومد

اما اپتیکال ها اصلا خراب نمیشن چون اتصال فیزیکی ندارن

اما در مورد هدست دقیقا درست میگید . اتفاقا برای همین هدست g933 خودمو هنوز نگه داشتم چون ریزر در این سطح  هدست نداره

اما در زمینه موس کیبرد نورپردازی بهینگی بی شک ریزر بهترین در جهانه

https://s4.uupload.ir/files/1_n43d.jpg

https://s4.uupload.ir/files/2_pewz.jpg

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، .VFSDF. گفته است:

سلام نه مکانیکال نیست اپتیکال هست

کیبردهای مکانیکی بعد چند سال فلز اتصال اکسید میشه و اصلا دیگه خوب عمل نمیکنن مثل بلایی که سر کیبرد لاجتیک من اومد

اما اپتیکال ها اصلا خراب نمیشن چون اتصال فیزیکی ندارن

اما در مورد هدست دقیقا درست میگید . اتفاقا برای همین هدست g933 خودمو هنوز نگه داشتم چون ریزر در این سطح  هدست نداره

اما در زمینه موس کیبرد نورپردازی بهینگی بی شک ریزر بهترین در جهانه

https://s4.uupload.ir/files/1_n43d.jpg

https://s4.uupload.ir/files/2_pewz.jpg

موس رو من تاحالا موس ریزر نداشتم ولی توی یوتیوب و اینا دیدم بین موس لاجیتک و ریزر همرده اش، از نظر امکانات و ارگونومیکی ریزر رو انتخاب میکنن ولی از نظر کیفیت بدنه و دکمه ها لاجیتک

کلا ریزر بنظرم تنوع محصولاتش جالبه تقریبا میشه گفت همه چی داره یدکی و اصلی ولی یه ذره قیمت بعضی از محصولاتش خیلی مسخره بالاس :/ 

از نظر برنامه هم برنامه لاجیتک تقریبا قوی عمل کرده توی همه چی بجز قسمت اسکریپتش :| 

میگه اسکریپت فقط زبان لوا باید بنویسی اخه لوا هم شد زبان خداوکیلی😂😂

جدای این حرف ها

یه چیزی توی عکستون نظرم رو جلب کرد

اون حالت صفحه مانند زیر میز که نوشته انویدیا چیه؟ ینی اینکه مال میز بوده یا خودتون ساختین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...