رفتن به مطلب

تصویر ندادن مادربرد jw-ph61a-usb3 بعد آپدیت بایوس

agh621
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فایل بیوس ها ظاهرا سالمه . این با توجه با اینکه چندتا منبع همین یه فایل موجود دارن. میگم

شاید تعمیرکار مورد نظر شما پروگرامر یا علمش نداره که بتونه انجام بده. بهترین پروگرامر tnm است 2000 یا 5000 فرقی نداره.

به تعمیرکارت بگو از ایسی یه read بگیره. بزار اینجا تست کنم ببینم ایا درست انجام داده یا نه.

(دهن خودت سرویس کردی. عامو برو یه مادربرد بخر خودت راحت کن. کل دنیا رو گشتی به خاطر یه بیوس😁)

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

من مادربردم 2 سال پیش مشکل پیدا کرد رفتم دنبال مادربرد کار کرده اما قیمتها جوری بود که با دقیقا 1 میلیون بیشتر هزینه کردن از سوکت 1155 کوچ کردم به 1151

چند ماه پیشم اومدم 1200  شما هم بهتره cpu و رم رو رد کنید کمی هزینه کنید سری جدیدتر بگیرید

من هم همین کارو کردم منتها میخوام مادربرد رو هم اگه میشه یه فکری بکنم درست بشه و اونم ردش کنم

7 ساعت قبل، ali-0098 گفته است:

فایل بیوس ها ظاهرا سالمه . این با توجه با اینکه چندتا منبع همین یه فایل موجود دارن. میگم

شاید تعمیرکار مورد نظر شما پروگرامر یا علمش نداره که بتونه انجام بده. بهترین پروگرامر tnm است 2000 یا 5000 فرقی نداره.

به تعمیرکارت بگو از ایسی یه read بگیره. بزار اینجا تست کنم ببینم ایا درست انجام داده یا نه.

(دهن خودت سرویس کردی. عامو برو یه مادربرد بخر خودت راحت کن. کل دنیا رو گشتی به خاطر یه بیوس😁)

چشم - فردا میبرم read هم میگیرم - نه من کلا سیستم عوض کردم ولی خب میخوام این مادربرد هم درستش کنم و بفروشمش - حالا ما گیریم درستش هم نکنم آخرش یه نفر دیگه با یه مشکل مشابه ممکنه پیدا بشه بعدا و این تاپیک بخونه - اون شاید نتونه قید مادربرد بزنه :) - لااقل اون در به در دنبال یه راه حل نگرده و همینجا اوکی بشه

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره 
مشکل مادربرد من با یه فایل بایوس 4 مگابایتی حل شد - همه فایل هایی که داخل اینترنت بود 1.68 مگابایت بود و هیچ کدوم تصویر نمیدادند بعد از فلش ولی این فایل بایوس که با دستگاه پروگرمر فلش زدیم جوابگو بود  
فایل بایوس رو داخل گوگل درایو قرارش میدم و لینک گوگل درایو رو میزارم زیر - داخل انجمن ضمیمه نمیکنم چون ممکنه بعدا به هر دلیلی پاک بشه و یه نفر عین من بیچاره بشه سر یه مادربرد - فایل هم هیچ موقع از داخل گوگل درایو پاک نمیکنم  

https://drive.google.com/file/d/1cw561h8NOGs0x2mpzavB9JTxpXBGGIIu/view?usp=sharing

فایل بایوس jw-ph61a-usb3
jw-ph61a-usb3 bios
j&w-ph61a-usb3
jetway-ph61a-usb3

ختم تاپیک 😊😊 
spacer.png

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، agh621 گفته است:

سلامی دوباره 
مشکل مادربرد من با یه فایل بایوس 4 مگابایتی حل شد - همه فایل هایی که داخل اینترنت بود 1.68 مگابایت بود و هیچ کدوم تصویر نمیدادند بعد از فلش ولی این فایل بایوس که با دستگاه پروگرمر فلش زدیم جوابگو بود  
فایل بایوس رو داخل گوگل درایو قرارش میدم و لینک گوگل درایو رو میزارم زیر - داخل انجمن ضمیمه نمیکنم چون ممکنه بعدا به هر دلیلی پاک بشه و یه نفر عین من بیچاره بشه سر یه مادربرد - فایل هم هیچ موقع از داخل گوگل درایو پاک نمیکنم  

https://drive.google.com/file/d/1cw561h8NOGs0x2mpzavB9JTxpXBGGIIu/view?usp=sharing

فایل بایوس jw-ph61a-usb3
jw-ph61a-usb3 bios
j&w-ph61a-usb3
jetway-ph61a-usb3

ختم تاپیک 😊😊 
spacer.png

بلاخره درست کردی!

از کجا گیر اوردی؟!

در ضمن اون فایلهایی که از اینترنت دانلود میکنی ، به صورت زیپ است ، باید استخراج کنی تا از حالت زیپ خارج بشه تا بشه 4 مگابایت!

دیتای داخل این فایل با فایلهای قبلی فرق داشت. احتمال داره دوتا نسخه از این مدل مادربرد وجود داشته باشه.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، ali-0098 گفته است:

بلاخره درست کردی!

از کجا گیر اوردی؟!

در ضمن اون فایلهایی که از اینترنت دانلود میکنی ، به صورت زیپ است ، باید استخراج کنی تا از حالت زیپ خارج بشه تا بشه 4 مگابایت!

دیتای داخل این فایل با فایلهای قبلی فرق داشت. احتمال داره دوتا نسخه از این مدل مادربرد وجود داشته باشه.

یه تعمیرکار داخل شهر خودمون بود که دو سال قبل همین مادربرد رو میخواست برام عیب یابیش کنه برده بودم پیشش - اون سال برای عیب یابی از بایوس این مادربرد با پروگرمر یه بکاپ گرفته بود و داخل ارشیو نگه داشته - الان دوباره بردم پیشش و گفتم اگه فایل داره دوباره فلش بزنه که خوشبختانه فایل نگه داشته بود و فلش زد برام با پروگرمرش - بعد این که فلش زد و درست شد بهش گفتم که فایل رو بهم بده و ریخت رو فلش و تحویل داد - الانم فایل اینجا قرارش دادم که همه تعمیرکار ها تو ارشیو زخیره ش کنن - این فایل تو سایت ها و انجمن های خارجی هم بعید میدونم گیر بیاد - اینجور مادربرد ها رو وقتی میخواین خرید و فروش کنین حتما قبل این که بفروشینش یه بکاپ از بایوسشون بگیرین و تو انجمن ها قرار بدین چون مارک متفرقه هست و بعدا ممکنه مشکل ایجاد کنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...