رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای خرید دسته مناسب بازی (PC)

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت عزیزان 

قصد خرید یدونه دسته بازی دارم که برد مناسبی داشته باشه (2.5-2 متر کافیه) و برای مچ شدن با بازی های مختلف حدالامکان مشکلی نداشته باشه و حالا با نرم افزار های مختلف (x360ce و...) بتونم راحت باهاش کار کنم.

قیمت دسته ایکس باکس وان و سریز اس/ایکس که واقعا بالاس و اصلا دلم نمیاد 1700 بدم یه دسته :D

اگر یه کابل اچ دی ام ای (3 متری) ، خشک هم نباشه که راحت بتونم میزان اضافش رو جمع کنم میشناسید معرفی کنید (اگه لینک خرید هم نبود مشکلی نداره مارک و مدل بگید از بازار تهیه میکنم)

پیشاپیش از همگی ممنونم 

لینک به دیدگاه

سلام 

دسته ی بیسیم با قیمت پایین فقط تسکو هست،که از بین اینهمه جنس متفرقه و کیفیت پایین ،این تسکو «مثلا»سلطان کیفیته ،انتخاب دیگه ای فکر نکنم داشته باشین

TSCO TG-135W

لینک به دیدگاه

هیچ دسته ای جای دسته کنسول رو نمیگیره. ارزش هزینه رو واقعا  داره . اگر دست دو تمیز هم پیدا کنی که چه بهتر. 

لینک به دیدگاه

هیچی جای دسته ایکس باکسو نمیگیره اگه بتونی یه دسته 360 گیر بیاری با دانگلش خوبه

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام 

دسته ی بیسیم با قیمت پایین فقط تسکو هست،که از بین اینهمه جنس متفرقه و کیفیت پایین ،این تسکو «مثلا»سلطان کیفیته ،انتخاب دیگه ای فکر نکنم داشته باشین

TSCO TG-135W

ممنون ازتون ؛

اتفاقا یکی از بستگان اگه اشتباه نکنم همین مدل رو داشت (از نظر ظاهری خیلی شباهت داره به اون فکر کنم همونه) خیلی بردش ضعیف بود، ولی خب قابل تحمل بود دیگه.. از نظر ساپورت بازیا واقعا اوکی بود.

5 ساعت قبل، a.d oc گفته است:

سلام. دسته xbox series x و ps4 کارکرده تمیز دارم خواستید پ.خ بدید

ممنون از پیشنهاد تون 

پیام میدم

3 ساعت قبل، milad.azn گفته است:

هیچ دسته ای جای دسته کنسول رو نمیگیره. ارزش هزینه رو واقعا  داره . اگر دست دو تمیز هم پیدا کنی که چه بهتر. 

ممنون ، اگه شانس بیارم قیمت مناسب گیر بیارم :D

2 ساعت قبل، Sam-j گفته است:

هیچی جای دسته ایکس باکسو نمیگیره اگه بتونی یه دسته 360 گیر بیاری با دانگلش خوبه

بعید میدونم الان نوی دسته ایکس باکس ۳۶۰ باشه ، ولی اره خودم ایکس باکس ۳۶۰ داشتم دستش واقعا خوش دستو راحته

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.لوجیتک F310 بگیر.عالی و با دوامه.من الان 4ساله یه دونه دارم و خیلی راضی هستم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من ی دسته اورجینال xbox 360 با دانگل اورجینال مایکروسافت دارم که  به خاطر بازی کردن با کیبوردخیلی وقته مونده و خاک خورده اگه خواستین بهم پیام بدین 

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، lali city گفته است:

سلام دوست عزیز.لوجیتک F310 بگیر.عالی و با دوامه.من الان 4ساله یه دونه دارم و خیلی راضی هستم.

ممنون 

عزیز یه سرچ کردم، ظاهرا نه اتصال بی سیم داره - نه حتی شوک ولی خب لاجیتکه دیگه.. قطعا عمر بالایی باید داشته باشه. از نظر ساپورت گیم ها چطوره ؟ 

17 دقیقه قبل، Simorg گفته است:

سلام دوست عزیز من ی دسته اورجینال xbox 360 با دانگل اورجینال مایکروسافت دارم که  به خاطر بازی کردن با کیبوردخیلی وقته مونده و خاک خورده اگه خواستین بهم پیام بدین 

ممنون، خدمتتون پیام میدم

لینک به دیدگاه

من سه تا دسته xbox360 , xbox one و لاجیتیک F310 رو دارم ، بهترین همین F310 هست ، نسبت به دو دسته دیگه خیلی سبکتره ، اصلا بی سیم نگیر ، باید باطری قلمی شارژی بخری با شارژر ، بعد دسته سنگینه ، دست خسته میکنه ، برد دسته Xbox360 خیلی بیشتر از one هست ، F310  از همشون بهتره ، سازگاری کامل با تمام بازی ها ، سبک ، کابل بلند ، بدون نیاز به باطری ، همینو بخر

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، Only gamer گفته است:

عزیز یه سرچ کردم، ظاهرا نه اتصال بی سیم داره - نه حتی شوک ولی خب لاجیتکه دیگه.. قطعا عمر بالایی باید داشته باشه. از نظر ساپورت گیم ها چطوره ؟

سلامی دوباره 

من خودم از این دسته دوتا دارم 

پشت دسته یه دکمه داره که میتونید هم xinput که همون حالت دسته xbox هست بزنید هم dinput که حالت دسته های قدیمی کامپیوتر هست 

یعنی تمامی بازی هارو ساپورت میکنه ،چه قدیم و جدید 

البته من اینو پیشنهاد ندادم چون گفتم شاید بیسیم مد نظرتونه ،و هم اینکه توی ایمالز از ۷۰۰تا ۹۰۰قیمت خورده اگه قرار باشه با این قیمت بخرید ، زیادی گرونه 

موقه ای که من خریدم هر دونه رو ۱۲۵  از فافا خریدم ،که دسته xbox one ششصد بود اونموقه خیلی ارزش داشت

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، Only gamer گفته است:

ممنون 

ممنون، خدمتتون پیام میدم

درود دوست عزیز.من فقط باهاش فیفا بازی میکنم،اصلن علاقه ای به انجام بازیهای غیر ورزشی غیر از دسته بازی ندارم.نمیدونم ساپورت بازیهاش چطوره.اما مدل بیسیمش هم داداشم داره که خیلی راضیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...