رفتن به مطلب

Recommended Posts

۱۳ دقیقه قبل، Animox گفته است:

ممنون از توضیحاتتون ، الان کدوم مدل از 4000G قدرت gtx1050 رو داره ؟ میشه لطفا مشخصات و قیمتش رو بگید ؟

البته من بخوام این سی پی یو رو ببندم ، باید رم و مادربرد و سی پی یو و همه رو عوض کنم 😅💔🥶

نکاتی رو که گفتید ، فردا انجام میدم و خبرشو میدم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۲ ساعت قبل، Animox گفته است:

ممنون از توضیحاتتون ، الان کدوم مدل از 4000G قدرت gtx1050 رو داره ؟ میشه لطفا مشخصات و قیمتش رو بگید ؟

البته من بخوام این سی پی یو رو ببندم ، باید رم و مادربرد و سی پی یو و همه رو عوض کنم 😅💔🥶

باسلام
ryzen 3 4000G کم کم خرجی که میازره روی دستتون حدود 10-15 میشه
خریدش اصلا توصیه نمیشه
سعی کنید اگر میتونید با همین وضعیت ادامه بدین و کم کم به فکر 1030 دسته دوم باشید کارت بسیار مناسبی هستش برای شما
البته اگر خیلی عجول هستین و یا نمی تونید 3 تومن رو جمع و جور کنید
همین الان هم کارتهای خیلی بهتر از این مدل 5450 رو با حدود 1200 میتونید تهیه کنید که وضعیت فریم تون بمراتب بهتر میشه
برای اوورکلاک هم دوستان بالاتر مقداری راهنمایی کردن

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

باسلام
ryzen 3 4000G کم کم خرجی که میازره روی دستتون حدود 10-15 میشه
خریدش اصلا توصیه نمیشه
سعی کنید اگر میتونید با همین وضعیت ادامه بدین و کم کم به فکر 1030 دسته دوم باشید کارت بسیار مناسبی هستش برای شما
البته اگر خیلی عجول هستین و یا نمی تونید 3 تومن رو جمع و جور کنید
همین الان هم کارتهای خیلی بهتر از این مدل 5450 رو با حدود 1200 میتونید تهیه کنید که وضعیت فریم تون بمراتب بهتر میشه
برای اوورکلاک هم دوستان بالاتر مقداری راهنمایی کردن

سلام بله رفتم دیدم قیمت هاشو خیلی گرونه ای ام دی ، من کلا از کارت های دست دوم یکم ترس دارم ، ولی خب اگه از جای مطمین باشه نه .

میشه لطفا اسم اون کارت هارو بهم بگید ؟ ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Blueman۶ گفته است:

سلام

1.png.d12fa7b7db59a8c414248402ead1fa63.thumb.png.baacf494f3164aeb375f4a0cc9b8f149.png

تو عکس بالا قسمت compatibality properties  دقیقا مشابه عکس تنظیم کن.

بعد تو قسمت amd compatibality properties بازم مشابه عکس تنظیم کن با یک تغییر، اونم اینکه قسمت unofficial overclocking mode رو در حالت enabled قرار بده.

با انجام این تنظیمات نرم افزار afterburner یکبار باز و بسته میشه و تا جایی که امکان داشته باشه، فرکانس هسته و مموری و ولتاژ برای دستکاری باز میشه.

-------

ولی تمامی دوستان هم فرمودن که اینکار برای این کارت کمک چندانی نمیکنه و فقط ریسک آسیب به کارت رو افزایش میده. (جدای از سطح عملکردش، اون کارت پیر و فرتوت شده)

الان تو این وضع واقعا آشفته گرافیک، شما برنامه ریزی کن برای سری ryzen 3 4000G که گرافیکش در حد ۱۰۵۰ هست و ارزش خریدش از اون کارت ۱۰۳۰ و تو این سطح بهتره.

موفق باشی - شبت بخیر

آقااااااااااااااااااااا دمتون گرممممممممممممممممممممممم ، درست شددددددددددددد ، تنظیماتی رو که گفتید توی msi زدم ، الان تا 845 میتونم کور کلاکو ببرررررررررم ، وقتی این تنظیماتو توی msi زدم ، توی درایور کارت هم اعمال شدههههههههه ، دستتون درد نکنه ♥

145.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستانی که کمک و راهنمایی کردند ...♥

تشکر از همگی ..........................♥

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...