رفتن به مطلب

خرید کارت msi 3060 از کاربر invoker و به مشکل برخوردن با ایشون...خواهش میکنم دوستان اهل فن بیان راهنمایی کنن و نظر بدن

ebi3494
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 دقیقه قبل، mahdi1226 گفته است:

اگ خریدار این دوتا جمله رو تایید کنه حق با فروشنده هست به نظرم با احترام

ایشون شرایط عجیبی اتخاذ کردن تو معامله

گفت کارت رو برگشت بزن اگه پیش من سالم بود باید ضرر و زیان به من پرداخت کنی..

واقعا داریم این مدلی تو معامله..

که بهش گفتم اجازه بده به همکارم هم بگم بیاد تست کنیم شاید من اشتباه میکنم.

خلاصه تست کردم گفتم می‌خوام برگشت بزنم هنوز کارت توشرایطی قرار داشت که برام فرستاده بودن

دوباره تماس گرفت گفت به روشی که من میگم تست کن به حرف من گوش بده البته چیز خاصی هم نبود بعدش که تست کردم دیگه تصویر بالا نیومد 

من قصد داشتم بعد تست های خودم بفرستم براش الان ایشون قبول نمی‌کرد و باز اصرار داشت تستهای بیشتر بگیرم که این اتفاق پیش اومد..

خیلی جالبه من کلا مقصر هستم ایشون هیچ قصوری ندارن...

واقعا با چندبار نصب درایور گرافیک به مشکل برمیخوره؟؟؟

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱۸ دقیقه قبل، hosin گفته است:

درود

یعنی کارت قبلا روی همچین سیستمی داشته کار میکرده و استفاده گیمینگ داشته :D ؟

ram 8gb

cpu fx 8350

memory clock 8850

احتملا این کارت داشته با اتریوم بازی میکرده و مراحل به نحو احسن میگذرونده

انشالله که به خیر بگذره

فروشنده محترم اینجا گفته که :

حتما" حتما" سیستم نسل جدید باشه و حدامکان سوکت 1151 و از یه پاور سری جدید و بروز استفاده کنن به اضافه اینکه اسلاید مادربرد و کارت رو هم تمیز کنن که مشکل گردوغبار نباشه .

بعد خودشون کارت روی fx8350 تست کردن برای ایشون فرستادن 😂

کارت رو دوست ایشون که کار تخصصیش بستن ریگ های ماینینگ هست برای من فرستادن..

و این دوتا کارت هم مال دوستشون بوده که میخواستم براشون معاوضه کنم...

این سیستمfx8350رو از کجا آوردید جناب صالحی زاده

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، Divine گفته است:

تاجایی که من تجربه دارم این افکتها با نرم افزار قابل تعویض هست و اگر کسی عوض کنه افکت رو اگر کارت جابجا هم بشه افکت ثابته و بازم با تجربه من تا حالا ندیدم کارت گرافیکی با ال ای دی اخطار بده مگر بعضی نرم افزارها نورپردازی یه گزینه دارن برای اینکه با توجه به دما رنگ کارت عوض بشه اگر دما بالا بره رنگ ال ای دی ها قرمز میشه 
در مورد سوال دوم در حالت عادی نه نباید خراب بشه اما چون قطعه الکترونیکی هست هرچیزی امکان داره خیلی نادر و کم پیش میاد در حین خرید فروش کارت ریق رحمت رو سر بکشه تا حالا برام حداقل 2 بار پیش امده کارت اکبند 2 ساعت کارکرده و اینکه یکبار هم کارت اکبند از نوعی تصویر نمیداده در کل اگر کارت حداقل تصویر میداده و الان بدون تصویر برگشت دادین اونم کارت که با مدرک میگن 3 ماهه استفاده شده نمی شه گفت کارت مشکل داشته به نظرم بدشانسی دو طرف بوده عمر کارت همینقدر بوده نه مشکل از سخت افزار شماس نه کارت مشکلی داشته 

من مطمئنم کارت قبل ارسال در سلامت کامل نبوده 

Bandwidth استاندارد کارت 360 هست این تو تست ها 180نشون داده اینم طبیعیه؟

هر چند من اصرار داشتم قبل از اینکه تصپچویر پیش من بره برگشت بدم برای فروشنده که ایشون تماس گرفتن گفتن به روشی که ایشون ایشون میگن تست کنم دوباره ..

اگه اجازه میدادن بفرستم همچین مسئله ای پیش نیومد..

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، ebi۳۴۹۴ گفته است:

ایشون شرایط عجیبی اتخاذ کردن تو معامله

گفت کارت رو برگشت بزن اگه پیش من سالم بود باید ضرر و زیان به من پرداخت کنی..

واقعا داریم این مدلی تو معامله..

که بهش گفتم اجازه بده به همکارم هم بگم بیاد تست کنیم شاید من اشتباه میکنم.

خلاصه تست کردم گفتم می‌خوام برگشت بزنم هنوز کارت توشرایطی قرار داشت که برام فرستاده بودن

دوباره تماس گرفت گفت به روشی که من میگم تست کن به حرف من گوش بده البته چیز خاصی هم نبود بعدش که تست کردم دیگه تصویر بالا نیومد 

من قصد داشتم بعد تست های خودم بفرستم براش الان ایشون قبول نمی‌کرد و باز اصرار داشت تستهای بیشتر بگیرم که این اتفاق پیش اومد..

خیلی جالبه من کلا مقصر هستم ایشون هیچ قصوری ندارن...

واقعا با چندبار نصب درایور گرافیک به مشکل برمیخوره؟؟؟

یه زمانی بود که قیمتا اینجور نبود یعنی اگه قطعه ای خرید و فروشم میشد یه مشکل جزئی داشت بلاخره یکی از طرفین کوتاه میومد جمع میشد ولی الان همین کارتی که شما خریدین حداقل 20 میلیون پولشه و الان متاسفانه خاموش افتاده  جدا از مسئله مالی  وقت و انرژی  شما گرفته شده اگه همون لحظه ای که متوجه میشدین کارت غیر عادی هست و بدون هیچ تستی برگشت میدادین سلسه اتفاقات بعدش  پیش نمیومد 

الان که گذشته این حرفا دردی دوا نمیکنه و امیدوارم به خوشی حل و فصل بشه 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، invoker گفته است:

عزیزانی که تجربه کار با این نرم افزار رو دارن میدونن که 5.6 دقیقه قرار دادن کارت زیر تست این نرم افزار چقد خطرناکه ! اونم واسه کارتی که دارم بهش میگم همش 4 ماه بیشتر استفاده نداشته

بازم بااحترام این جمله به نظرم درست نیست و مهم روش استفاده هست ن مدت استفاده

اگر فقط نصب درایور باشه با میلیاردها بار نباید اتفاقی بیوفته

به نظرم معامله از پایه و اساس اشتباه بوده ک شما اطلاع داشتید کارت دست نفر سوم هست و به صورت اول واریز با کاربر دیگه ای معامله کردید! و به نظرم شما ک برای ماین میخواستین باید تست ماین(اصلا از ماین سر درنمیارم ولی میدونم تنظیمات خودش رو داره) توی همون تنظیمات از فروشنده میخواستین

دوم اینکه به نظرم نباید کارتی ک توی مهلت تست هست با نرم افزار msi afterborner و موارد دیگه دست به تغییر اعداد و ارقام بزنید و صرفا تست گیم و دما و فورمارک بسنده میکردید

و یه احتمالیم هست اینکه ممکنه نفر سوم از اعتماد طرفین سو استفاده کرده باشه به هرحال امیدوارم مشکلتون حل کنید🌷

• لایک 4
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، raajer گفته است:

با عرض ادب و احترام

توضیحاتی که فروشنده عزیز دادن بسیار جای تامل داره انصافی بخوام نظر خودمو بیان کنم  خریدار عزیز نباید کارتو با اتفاق همکاران  دست کاری میکردن جنسی خریدی مشکل داره پسش بفرست بگو مشکل داره به کارم نمیاد 

درود

بنده هم همین موضوع رو اول از هر چیزی مقدمه کردم / همون بار اولی که ایراد گرد و خام گرفتن بدون حتی تست . نپسندیدی مشکلی نیست به همون صورت پس بفرست ...

شما قشنگ به چت های بنده دقت کنین من تا جای که تونستم با این موضوع منطقی برخورد کردم و حتی اضافه تر از اون ...

1 ساعت قبل، hosin گفته است:

درود

یعنی کارت قبلا روی همچین سیستمی داشته کار میکرده و استفاده گیمینگ داشته :D ؟

ram 8gb

cpu fx 8350

memory clock 8850

احتملا این کارت داشته با اتریوم بازی میکرده و مراحل به نحو احسن میگذرونده

انشالله که به خیر بگذره

فروشنده محترم اینجا گفته که :

حتما" حتما" سیستم نسل جدید باشه و حدامکان سوکت 1151 و از یه پاور سری جدید و بروز استفاده کنن به اضافه اینکه اسلاید مادربرد و کارت رو هم تمیز کنن که مشکل گردوغبار نباشه .

بعد خودشون کارت روی fx8350 تست کردن برای ایشون فرستادن 😂

لطفا" بحث رو به تمسخر نگیرین و به حاشیه نبرین / این سیستم شخصی خوده طرفه که مانیتور بهش وصل بوده واسه تست لحظه ای استفاده شده !

1 ساعت قبل، ebi3494 گفته است:

خیلی متشکرم که توضیحات کامل دادین و کل مکالمه رو اینجا قرار دادین👍👍

من فقط یه بار کارت دوستت رو گذاشتم که هش ریت نداد جدا کردم و با سیستم دیگه تستش کردم این مسئله رو هم به خودت گفتم.

و در نظر داشته باش که کارت دوستت که کارش ریگ بستن هستlhrبوده کارت رو دستکاری کرده بوده بایوسش رو..

برای کارت Asus هم همینطور بود که بهت گفتم تست های اونم بفرست ببینم که تست ها رو نفرستادین بعدش گفتی کارت LHR هست و تاپیک رو ویرایش کردی..

برادر عزیزم کدوم دستکاری ؟! یبار می یای ایراد هش ریت میگیری یبار مموری کلاک یبار gpu_z یبار ... والا من تعجب میکنم از کسی که اینهمه سال تو این فروم فعالیت داره ولی از کلاک این کارت باخبر نیس ! من دیگه حرفی ندارم !!!

جدا از اینکه هیچ کاربر حرفه ای نمی یاد کارت مشتری رو با پاور 7 سال پیش تست کنه ! وقتی که دسترسی به پاور رو 700 وات هم داره ! حالا شما هی بیا بگو من از پاور ام باخبر ام ... ولی استاندارد روز این رو نمیگه و هیچ عاقلی چنین کاری نمیکنه !

1 ساعت قبل، Arthur گفته است:

موافقم.

کلا هر شخص دیگه ای هم باشه فقط کارت رو به همون صورت که داده تحویل میگیره و اونم در مهلتی که مشخص کرده.

نه اینکه کارت از بین رفته باشه و خارج از مهلت هم باشه!

والا منم از اولش همین رو میگم. شما چت های من رو نگاه کن ببین چندجا تاکید کردم که اقا به هر دلیلی از خریدت راضی نیستی مشکلی نیست دستش نزن به همون صورت پس بفرست . من تمام هزینه به اضافه خسارتت رو بهت برمیگردونم !

( متاسفانه این چند وقته بس که بعضی از دوستان در حق ام کم لطفی کردن و حق ام ضایح شده / اخریش همین بازخورد منفی هستش که بعد 2 سال از معامله طرف الان امده درج کرده واسه تخریب شخصیتی ! )

• لایک 1
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

۳۰۶۰ سری اول حتما باید به pcie x16 متصل باشه و درایور هم یه ورژن خاصی باشه(ورژن470.05) و حتما مانیتور به خود گرافیک متصل باشه فقط در اینصورت هشریت کامل میده،مثل اینکه خریدار نمیدونسته و کارت رو به رایزر متصل کرده و چون کارت هشریت نمیداده کارت رو زیادی اورکلاک یا دستکاری کرده

در ضمن کاملا مشخصه کارت سالم بوده تصویر میداده و خریدار نرم افزار ماینر هم اجرا کرده ،در صورتی که اگه درایور نصب نشه یا کارت مشکل داشته باشه کارت هشریت نمیده،در صورتی که خود خریدار کفته هشریت ۲۶ هست که اونم همین دلیلی بوده که ابتدا گفتم

ویرایش شده توسط Alirr71
  • لایک 12
لینک به دیدگاه

به نام خدا،

امیدوارم هر دو دوستمون مشکلشون بر طرف بشه اما چون عنوان تاپیک اینه که راهنمایی کنیم اینجا پیام میدم.

خطاب به فروشنده:

جناب Invoker عزیز، شما اشتباه کردین کارت یه نفر دیگه رو به نیابت از ایشون برای فروش در فروم قرار دادین. مگه اون شخص صاحب گرافیک خودش دسترسی به اینترنت نداره یا بلد نیست با کامپیوتر کار کنه که شما به جای ایشون کارتشون رو میفروشین؟ کارت رو فیزیکی بدن دست شما، تستش کن، مطمئن بشو سالم هست، و بعد مسئولیت کارت رو بپذیر و بعد برای فروش قرار بده. الان هر ادعایی خریدار بکنه، درست یا غلط، چون کارت دست خودت نبوده از کجا میدونی درسته یا غلط؟ برادر من چرا خودتو تو دردسر می اندازی؟ من خودم دست و پام می لرزه یه جنس واسه خودمو که هزار بار تست کردم واسه فروش قرار میدم که مبادا یه جاش مشکل داشته من متوجه نشده باشم. بعد شما چطوری مسئولیت قطعه یه نفر دیگه رو قبول می کنی واسه فروش؟

در ثانی، شما به عنوان فروشنده، موظفی همون اول داستان، توضیح بدی آقا این کارت مال من نیست دست یه نفر دیگه بوده. یه تاپیک زدین واسه فروش، واسه این همه پول، اومدی سرو تهش 3 خط نوشتی، توضیح دادی. این که نمیشه. شما وقتی یه کالایی واسه فروش میگذاری باید ریز به ریز توضیح بدی، خودت چک کنی، عکس بگیری، خودت تست هاشو بگیری آماده قبل از فروش توی تاپیک بگذاری تا خریدار بیاد چک کنه، پسفردا روزی، وقتی کارت رو خرید بتونه با تست هایی که شما گرفتی مقایسه کنه اگر مغایرتی داشت اعلام کنه. خوب برادر این همه زحمت و توضیحی که گذاشتی برای یاد دادن به نحوه تست و شیوه گرفتن تست "بعد از فروش" باید قبلش خودت انجام میدادی، که سند داشته باشی در برابر خریدار.

اولین باری نیست که معامله میکنی آخه من چی بگم؟ شما کم کاری میکنی موقع فروش، کارت مال یکی دیگه است، یه تصویر از تست توی تاپیکت نیست، یه خط توضیح ندادی این کارت دست یه نفر دیگه بوده. بعدش میفتی تو دردسر، حالا خر بیار باقالی بار کن. وانگهی، وقتی صحبت این همه پول وسطه، خریدار به هر دلیلی جا میزنه، اگر این همه مطمئنی که کارت سالمه، پس چه ترسی؟ به جای این همه دردسر تست و آموزش، بهش بگو کارت رو سریع برگشت بزنه. اصلا یاد نده، نگو چطوری تست کنه، کسی که نمیدونه چطوری کارت گرافیک رو تست میکنند، بیخود وارد معامله کارت گرافیک میشه، باید سریع کارت رو پس میگرفتی، نه اینکه بشینی بهش نحوه تست کردن آموزش بدی. این کارات اشتباهه همه.

خطاب به خریدار:

شما کارت رو واسه ماین میخواستی باید همون اولش قبل از خرید تست ماین از فروشنده طلب می کردی. چرا صادقانه نمیگین واسه چه کاری کارت رو میخواین؟ وقتی دیدی کارت به نظرت ایراد داره، سریع باید پس میفرستادی، یعنی چی یکی از دوستام بیاد اون وارد تره تست کنه. شما داری کارت رو استفاده میکنی، به هر دلیلی متوجه یه چیز غیر عادی شدی، سریع باید کارت رو مرجوع کنی چون هرگونه تعلل در عدم مرجوع کردن کارت مساوی از بین رفتن حق خودت برای پس دادن کالای معیوبه!

وقتی متوجه شدی کارت مال خود فروشنده نیست، این یک علامت بزرگ خطره، بیخود ازش کارت رو خریدی. یعنی چی رفتی خریدی بعدش نگه داشتی بعدش هی تست کردی، واسه چی این همه خودت رو داخل موضوعی کردی که الان مشخص نیست کارت دست شما بلا سرش اومده یا کارت از اول خراب بوده. به خاطر تعلل شما در عدم بازگرداندن کارت، الان اصلا معلوم نیست شما بلا سر کارت آوردی یا از اول خراب بوده. شما هم  برداشتی تست ماین گرفتی. عجب! اونم از کارتی که انویدیا گفته واسه ماین ساخته نشده.

چی بگم من آخه؟ سیستمی هم که واسه تست داری خیلی قدیمیه. اون پاور دیگه بدرد هیچ قطعه ی امروزی نمیخوره، به درد همون پردازنده خودت هم نمیخوره، نه اینکه بگم پاورت باعث این جریان باشه، نه، ولی اینقدر عتیقه است که فروشنده میتونه ادعای خرابی پاورت رو بکنه. بعد این داستان رایزر چیه دیگه؟ گرافیک رو بزن به اسلات اصلی و تست کن. چرا سختش میکنین؟ قطعه تو جایگاه خودش معلوم نیست درست کار کنه، بعد شما یه پاور مال عهد دقیانوس رو به پلتفرم قدیمی 6 سال پیش با رایزر وصل میکنی انتظار داری نتیجه چی باشه؟ از تو دل این سیستم تست 1060 هم سالم بیرون نمیاد چه برسه به 3060.

پول رو فقط باید به خود فروشنده بدی، آقایون تو این مملکت، خریدار و فروشنده باید به حساب های به نام خودشون معامله کنند. وگرنه من میتونم از هر کسی پول بدزدم بزنم به کارت یه نفر دیگه ازش جنس بخرم پسفردا شما میمونی و اون بنده خدایی که پولش رو دزدیدن. بیخود پول میزنین به یه نفر شخص ثالثی که طرف مقابل شما نیست. فروشنده و خریدار مطلقا نباید پولی از حسابی به غیر از حسابهای به نام خودشون جابه جا کنند. این قانونه باید رعایت کنید.

نتیجه گیری:

فروشنده به خاطر عدم ارائه توضیحات کافی در مورد شرایط مالکیت کالا، نحوه استفاده صاحب کالا، و همچنین عدم گرفتن تست های کافی و عدم ارائه اون تست ها در تاپیک فروش - پیش از انجام معامله - مقصره. همچنین نمی بایستی مسئولیت کارت گرافیک شخص ثالث رو می پذیرفته. کارتی که دست خودش نبوده. همچنین به جای کش دادن موضوع برای راهنمایی به کاربری "که اینطوری که من میگم تستش کن!" باید سریع کارت رو پس میگرفته چون معامله با کاربری که نمیتونه از کالایی که خریده تست بگیره خطرناکه و ممکنه باعث آسیب به کالا بشه.

خریدار هم، به دلیل تعلل در پس دادن کارت با دیدن اولین عکس العمل عجیب کارت گرافیک (همون داستان RGB)، همچنین وارد معامله شدن با کسی که واسطه بوده و کالا مال خودش نبوده، و همچنین نداشتن تجهیزات مناسب برای تست محصول خریداری شده (داداش اون پاوری که باهاش تست میگیری باید حداقل استاندارد ATX 2.31 به بالا باشه نه اون پاور عهد عتیق) و همچنین عدم بیان مقصود خودشون که همون "تست ماین" بوده پیش از خرید، (به جای وقت تلف کردن با تست های گیمینگ)، مقصره.

امیدوارم به خیر بگذره.

• لایک 28
  • ممنونم 3
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

۱۵ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

به نام خدا،

امیدوارم هر دو دوستمون مشکلشون بر طرف بشه اما چون عنوان تاپیک اینه که راهنمایی کنیم اینجا پیام میدم.

خطاب به فروشنده:

جناب Invoker عزیز، شما اشتباه کردین کارت یه نفر دیگه رو به نیابت از ایشون برای فروش در فروم قرار دادین. مگه اون شخص صاحب گرافیک خودش دسترسی به اینترنت نداره یا بلد نیست با کامپیوتر کار کنه که شما به جای ایشون کارتشون رو میفروشین؟ کارت رو فیزیکی بدن دست شما، تستش کن، مطمئن بشو سالم هست، و بعد مسئولیت کارت رو بپذیر و بعد برای فروش قرار بده. الان هر ادعایی خریدار بکنه، درست یا غلط، چون کارت دست خودت نبوده از کجا میدونی درسته یا غلط؟ برادر من چرا خودتو تو دردسر می اندازی؟ من خودم دست و پام می لرزه یه جنس واسه خودمو که هزار بار تست کردم واسه فروش قرار میدم که مبادا یه جاش مشکل داشته من متوجه نشده باشم. بعد شما چطوری مسئولیت قطعه یه نفر دیگه رو قبول می کنی واسه فروش؟

در ثانی، شما به عنوان فروشنده، موظفی همون اول داستان، توضیح بدی آقا این کارت مال من نیست دست یه نفر دیگه بوده. یه تاپیک زدین واسه فروش، واسه این همه پول، اومدی سرو تهش 3 خط نوشتی، توضیح دادی. این که نمیشه. شما وقتی یه کالایی واسه فروش میگذاری باید ریز به ریز خودت چک کنی، عکس بگیری، خود تست هاشو بگیری آماده توی تاپیک بگذاری تا خریدار بیاد چک کنه، پسفردا روزی کارت رو خرید بتونه با تست هایی که شما گرفتی مقایسه کنه اگر مغایرتی داشت اعلام کنه. خوب برادر این همه زحمت و توضیحی که گذاشتی برای یاد دادن به نحوه تست و شیوه گرفتن تست "بعد از فروش" باید قبلش خودت انجام میدادی، که سند داشته باشی در برابر خریدار.

اولین باری نیست که معامله میکنی آخه من چی بگم؟ شما کم کاری میکنی موقع فروش، کارت مال یکی دیگه است، یه تصویر از تست توی تاپیکت نیست، یه خط توضیح ندادی این کارت دست یه نفر دیگه بوده. بعدش میفتی تو دردسر، حالا خر بیار باقالی بار کن. وانگهی، وقتی صحبت این همه پول وسطه، خریدار به هر دلیلی جا میزنه، اگر این همه مطمئنی که کارت سالمه، پس چه ترسی؟ به جای این همه دردسر تست و آموزش، بهش بگو کارت رو سریع برگشت بزنه. اصلا یاد نده، نگو چطوری تست کنه، کسی که نمیدونه چطوری کارت گرافیک رو تست میکنند، بیخود وارد معامله کارت گرافیک میشه، باید سریع کارت رو پس میگرفتی، نه اینکه بشینی بهش نحوه تست کردن آموزش بدی. این کارات اشتباهه همه.

خطاب به خریدار:

شما کارت رو واسه ماین میخواستی باید همون اولش قبل از خرید تست ماین از فروشنده طلب می کردی. چرا صادقانه نمیگین واسه چه کاری کارت رو میخواین؟ وقتی دیدی کارت به نظرت ایراد داره، سریع باید پس میفرستادی، یعنی چی یکی از دوستام بیاد اون وارد تره تست کنه. شما داری کارت رو استفاده میکنی، به هر دلیلی متوجه یه چیز غیر عادی شدی، سریع باید کارت رو مرجوع کنی چون هرگونه تعلل در عدم مرجوع کردن کارت مساوی از بین رفتن حق خودت برای پس دادن کالای معیوبه!

وقتی متوجه شدی کارت مال خود فروشنده نیست، این یک علامت بزرگ خطره، بیخود ازش کارت رو خریدی. یعنی چی رفتی خریدی بعدش نگه داشتی بعدش هی تست کردی، واسه چی این همه خودت رو داخل موضوعی کردی که الان مشخص نیست کارت دست شما بلا سرش اومده یا کارت از اول خراب بوده. به خاطر تعلل شما در عدم بازگرداندن کارت، الان اصلا معلوم نیست شما بلا سر کارت آوردی یا از اول خراب بوده. شما هم  برداشتی تست ماین گرفتی. عجب! اونم از کارتی که انویدیا گفته واسه ماین ساخته نشده.

پول رو فقط باید به خود فروشنده بدی، آقایون تو این مملکت، خریدار و فروشنده باید به حساب های به نام خودشون معامله کنند. وگرنه من میتونم از هر کسی پول بدزدم بزنم به کارت یه نفر دیگه ازش جنس بخرم پسفردا شما میمونی و اون بنده خدایی که پولش رو دزدیدن. بیخود پول میزنین به یه نفر شخص ثالثی که طرف مقابل شما نیست. فروشنده و خریدار مطلقا نباید پولی از حسابی به غیر از حسابهای به نام خودشون جابه جا کنند. این قانونه باید رعایت کنید.

نتیجه گیری:

فروشنده به خاطر عدم ارائه توضیحات کافی در مورد شرایط مالکیت کالا، نحوه استفاده صاحب کالا، و همچنین عدم گرفتن تست های کافی و عدم ارائه اون تست ها در تاپیک فروش - پیش از انجام معامله - مقصره. همچنین نمی بایستی مسئولیت کارت گرافیک شخص ثالث رو می پذیرفته. کارتی که دست خودش نبوده. همچنین به جای کش دادن موضوع برای راهنمایی به کاربری "که اینطوری که من میگم تستش کن!" باید سریع کارت رو پس میگرفته چون معامله با کاربری که نمیتونه از کالایی که خریده تست بگیره خطرناکه و ممکنه باعث آسیب به کالا بشه.

خریدار هم، به دلیل تعلل در پس دادن کارت با دیدن اولین عکس العمل عجیب کارت گرافیک (همون داستان RGB)، همچنین وارد معامله شدن با کسی که واسطه بوده و کالا مال خودش نبوده، و همچنین نداشتن تجهیزات مناسب برای تست محصول خریداری شده (داداش اون پاوری که باهاش تست میگیری باید حداقل استاندارد ATX 2.31 به بالا باشه نه اون پاور عهد عتیق) و همچنین عدم بیان مقصود خودشون که همون "تست ماین" بوده پیش از خرید، (به جای وقت تلف کردن با تست های گیمینگ)، مقصره.

امیدوارم به خیر بگذره.

درود آرمین جان

اتفاقعا" این دوست عزیز از تمام شرایط معامله باخبر بودش . در واقعا من همیشه تو معاملات ام قشنگ موضوع رو توضیح میدم و حق انتخاب رو میسپارم بر عده خریدار ... ( چه طریقه تست / چه تو ارسال / چه تو بسته بندی و هر چیزی ... اغلب کسایی که جدیدا" باهام معامله کردن میدونن مثل اقای قاسمی عزیز که چند روز قبل 3 تا 1660 تی از به همین صورت ازم خرید بدون هیچ مشکلی @Negrasombra ) ( بخاطره همون مشکلاتی که در گذشته واسم به وجود امد )

من قبل بهشون گفتم که این کارت ها تحویل دوست ام شیراز هستش و اگه قرار باشه از طریق پست بفرستم یه چند وقتیه پست چنین اجناسی رو شیراز قبول نمیکنه ! و اول باید برسه بدست من و بعدش من ارسالش کنم واسه شما

و یا اینکه بدم بابری با اتوبوس بفرستن ترمینال ... که ایشون خودشون گفتن بده باربری و به همون تست فورمارک راضی بودن !

دو تا 10 میلیون از عابر واسم واریز شد من تعجب کردم . پرسیدم ازشون گفتن کارت واسه پسر خاله اش هستش و مابقی مبلغ رو هم خودشون از طریق ملت بانک واریز کردن.

جالب اینجاست ایشون تا قبل واریز مبلغ . نگفته بودن کارت رو واسه شخص دیگه ای می خوان !

"" اولین باری نیست که معامله میکنی آخه من چی بگم؟ شما کم کاری میکنی موقع فروش، کارت مال یکی دیگه است، یه تصویر از تست توی تاپیکت نیست، یه خط توضیح ندادی این کارت دست یه نفر دیگه بوده. بعدش میفتی تو دردسر، حالا خر بیار باقالی بار کن. وانگهی، وقتی صحبت این همه پول وسطه، خریدار به هر دلیلی جا میزنه ""

ارمین جان از این بابت حق با شماست . ولی همونطور که بالا عرض کردم من عادت دارم این توضیحات رو پشت تلفن به خریدار ام بدم ! اگه این حرفارو نزدم بهش دیگه بله...

بهش بگو کارت رو سریع برگشت بزنه. اصلا یاد نده، نگو چطوری تست کنه، کسی که نمیدونه چطوری کارت گرافیک رو تست میکنند، بیخود وارد معامله کارت گرافیک میشه، باید سریع کارت رو پس میگرفتی، نه اینکه بشینی بهش نحوه تست کردن آموزش بدی. این کارات اشتباهه همه.

والا بلا چندین و چندین بار تاکید کردم ! از همون موقعه ای که کارت رسید بدستش ایراد گرد و خاک گرفت تا هر بار دیگه ای ... دقیقا" سند و مدرک هاش هست.

فروشنده به خاطر عدم ارائه توضیحات کافی در مورد شرایط مالکیت کالا، نحوه استفاده صاحب کالا، و همچنین عدم گرفتن تست های کافی و عدم ارائه اون تست ها در تاپیک فروش - پیش از انجام معامله - مقصره.

من توضیحات تکمیلی رو تمام و کمال تو تماس تلفنی دادم فقط کافیه از خودشون بپرسین !

لینک به دیدگاه

ببخشید من کل پست ها رو نخوندم . خیلی زیاد شده.

ولی به نظر میرسه بیوس کارت دستکاری شده. احتمال خرابی خود کارت خیلی کمه. یه بیوس از یه مرجع رسمی یا مورد اطمینان بگیری بزنید انشاله درست میشه. 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام

آقا 6+ ماهه دنبال مانیتورم.

برای همین که کسی حاضر نیست با واسطه لیون معامله کنه زیر بار خرید نرفتم.

ممکنه بعضی ها بگن 20-30 میلیون که دیگه پولی نیست. برید از کارگر یا کسی که ماهی 2-3 تومن حقوق میگیره بپرسید پولی هست یا خیر.

حتی مادربورد 2 تومنی رو هرچی خریدار فشار آورد من خودم حاضر نشدم بدون واسطه لیون بفروشم چون با واسطه به راحتی از این استرس ها و داستان ها جلوگیری میشه.

خطاب به خریدار

شمایی که اینهمه برای یک قطعه هزینه میکنی - یذره بیشتر بذار روش با واسطه لیون بخر.. بذار لیون تست کنه و سلامت کالارو تایید کنه که شب راحت بخوابی فروشنده هم همینطور. اگرم فروشنده زیر بار نرفت ازش نخر- مگه کارت گرافیک کمه؟

خطاب به فروشنده

علتش چیه که با واسطه لیون نمیفروشین؟ از لحاظ زمانی که سریع فروش میشه. از لحاظ اینطور مسائل هم که چون لیون قبل از تحویل به مشتری کالا رو تست و تایید سلامت میکنه خیالتون راحت میشه که اگر بعد از تحویل بلایی سرش اومد مشکل شما نیست. فقط این وسط چند روز این پروسه زمان میبره و یک هزینه جزئی به لیون باید بدین که میتونین بکشین روی قیمت کالا.

من بعد از 6+ ماهی که دنبال مانیتور بودم و کسی حاضر نبود با واسطه بهم بفروشه, دقیقا دیشب یک بنده خدایی برام ویس فرستادن میگن "من به خودم و چیزی که برات میارم شک ندارم و حاضرم با واسطه لیون انجام بدم و پولو بعد از تست و تایید سلامت تحویل بگیرم." خب من دقیقا منتظر پیدا کردن همچین شخصی بودم که خداروشکر پیدا شد و خیلی خوشحالم که هربار وسوسه شدم بدون واسطه خرید کنم تونستم صبر و استقامت پیشه کنم. صبر کردن خیلی بهتر از درگیر اینطور مسائل شدن هست. 😀

حالا هرطور راحتین.

ویرایش شده توسط Ali_14
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

۱۰ ساعت قبل، invoker گفته است:

درود آرمین جان

اتفاقعا" این دوست عزیز از تمام شرایط معامله باخبر بودش . در واقعا من همیشه تو معاملات ام قشنگ موضوع رو توضیح میدم و حق انتخاب رو میسپارم بر عده خریدار ... ( چه طریقه تست / چه تو ارسال / چه تو بسته بندی و هر چیزی ... اغلب کسایی که جدیدا" باهام معامله کردن میدونن مثل اقای قاسمی عزیز که چند روز قبل 3 تا 1660 تی از به همین صورت ازم خرید بدون هیچ مشکلی @Negrasombra ) ( بخاطره همون مشکلاتی که در گذشته واسم به وجود امد )

من قبل بهشون گفتم که این کارت ها تحویل دوست ام شیراز هستش و اگه قرار باشه از طریق پست بفرستم یه چند وقتیه پست چنین اجناسی رو شیراز قبول نمیکنه ! و اول باید برسه بدست من و بعدش من ارسالش کنم واسه شما

و یا اینکه بدم بابری با اتوبوس بفرستن ترمینال ... که ایشون خودشون گفتن بده باربری و به همون تست فورمارک راضی بودن !

دو تا 10 میلیون از عابر واسم واریز شد من تعجب کردم . پرسیدم ازشون گفتن کارت واسه پسر خاله اش هستش و مابقی مبلغ رو هم خودشون از طریق ملت بانک واریز کردن.

جالب اینجاست ایشون تا قبل واریز مبلغ . نگفته بودن کارت رو واسه شخص دیگه ای می خوان !

"" اولین باری نیست که معامله میکنی آخه من چی بگم؟ شما کم کاری میکنی موقع فروش، کارت مال یکی دیگه است، یه تصویر از تست توی تاپیکت نیست، یه خط توضیح ندادی این کارت دست یه نفر دیگه بوده. بعدش میفتی تو دردسر، حالا خر بیار باقالی بار کن. وانگهی، وقتی صحبت این همه پول وسطه، خریدار به هر دلیلی جا میزنه ""

ارمین جان از این بابت حق با شماست . ولی همونطور که بالا عرض کردم من عادت دارم این توضیحات رو پشت تلفن به خریدار ام بدم ! اگه این حرفارو نزدم بهش دیگه بله...

بهش بگو کارت رو سریع برگشت بزنه. اصلا یاد نده، نگو چطوری تست کنه، کسی که نمیدونه چطوری کارت گرافیک رو تست میکنند، بیخود وارد معامله کارت گرافیک میشه، باید سریع کارت رو پس میگرفتی، نه اینکه بشینی بهش نحوه تست کردن آموزش بدی. این کارات اشتباهه همه.

والا بلا چندین و چندین بار تاکید کردم ! از همون موقعه ای که کارت رسید بدستش ایراد گرد و خاک گرفت تا هر بار دیگه ای ... دقیقا" سند و مدرک هاش هست.

فروشنده به خاطر عدم ارائه توضیحات کافی در مورد شرایط مالکیت کالا، نحوه استفاده صاحب کالا، و همچنین عدم گرفتن تست های کافی و عدم ارائه اون تست ها در تاپیک فروش - پیش از انجام معامله - مقصره.

من توضیحات تکمیلی رو تمام و کمال تو تماس تلفنی دادم فقط کافیه از خودشون بپرسین !

داداشم اینکه بعدا بهش تو تلفن یا واتس اپ، یا تلگرام یا با فکس یا با هر طریق دیگه بهش گفتی و توضیح دادی بی فایده است. ببین همه ی این توضیحات رو باید توی تاپیک فروشت بدی.

این تصویر تاپیک فروش شماست:

Captureسسسسس.PNG

نگاه کن خودت محض رضای خدا کجاش توضیح دادی کالا دست یکی دیگه است، نحوه استفاده اش چی بوده؟ یه دونه تست نگذاشتی اینجا. 3 تا عکس داغون گذاشتی که کارت هم درست معلوم نیست تو چه شرایطی هست.

ببین، این همه بلا سرت اومده، خداییش این همه تو فروش های دیگه، اذیت شدی، تو باید بیشتر از بقیه رعایت کنی. 

تو مملکتی هستیم همه چیز رو باید مکتوب کنی. جنگ اول به از صلح آخره. اینکه تلفنی و توی جاهای دیگه چی گفتی و چی شنفتی اصلا مهم نیست!

اینجا تاپیک زدی، در همینجا باید فیلم بزاری، عکس بزاری، تست بزاری، کتبا" توضیح بدی، همه رو همینجا بگی بنویسی، گربه رو همینجا تو تاپیکت دم حجله بکشی، که پسفردا طرف هیچ ادعایی نکنه. چون بعدا هر چی بگه، خیلی راحت پات و میندازی روی پات، یه لینک میدی میگی داداش من که روز اول همه چیزو نوشته بودم توی تاپیک، اگر مغایرتی هست کالا رو پس بده، اگر نیست، شما رو به خیر و مارا به سلامت.

تمام.

الان گیر کردی دیگه، منم والا موندم چی بگم، چون هر دو تا مشکل داشته کارتون. وقتی دیدی طرف از کارت خودش پول نمیزنه، نباید بهش کارت رو میفروختی واسه چی ریسک میکنی، حالا نمیگم اون بنده خدا مشکل داره، اونم مثل شما اشتباه کرده، ولی فقط باید با حسابهای خودتون کار کنین. خودت از بچه های قدیمی هستی نمیدونم یادت هست یا نیست، طرف رفته بود اکانت لیونش رو فروخته بوده به یکی دیگه همه رو حساب اینکه صاحب حساب همون آدمه باهاش معامله کرده بودن کلاهبرداری شده بود.

الان حتی من اگر از حساب یه نفر دیگه بهت پول بزنم به من جنس نباید بفروشی چون معلوم نیست این کیه این پشت حساب کاربری نشسته داره جنس میخره و میفروشه. این لامصب تو اینترنت هویت هیشکی معلوم نیست بعد شما راحت هر کسی از هر حسابی پول براتون بزنه معامله میکنین؟

این همه بلا سرت اومده برادر من، خوب یه کم سخت بگیر تو معامله، الان گیر کردی منم هاج و واج موندم تو کار شما. شما یه جور، خریدار یه جور دیگه، اگر میتونستم جفتتون رو تنبیه میکردم. نکنین اینطوری ساده نگیرین، بیش از همه خودتون اذیت میشین.

• لایک 14
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

۵۱ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

به نام خدا،

خطاب به فروشنده:

در ثانی، شما به عنوان فروشنده، موظفی همون اول داستان، توضیح بدی آقا این کارت مال من نیست دست یه نفر دیگه بوده. یه تاپیک زدین واسه فروش، واسه این همه پول، اومدی سرو تهش 3 خط نوشتی، توضیح دادی. این که نمیشه. شما وقتی یه کالایی واسه فروش میگذاری باید ریز به ریز توضیح بدی، خودت چک کنی، عکس بگیری، خودت تست هاشو بگیری آماده قبل از فروش توی تاپیک بگذاری تا خریدار بیاد چک کنه، پسفردا روزی، وقتی کارت رو خرید بتونه با تست هایی که شما گرفتی مقایسه کنه اگر مغایرتی داشت اعلام کنه. خوب برادر این همه زحمت و توضیحی که گذاشتی برای یاد دادن به نحوه تست و شیوه گرفتن تست "بعد از فروش" باید قبلش خودت انجام میدادی، که سند داشته باشی در برابر خریدار.

خطاب به خریدار:

چی بگم من آخه؟ سیستمی هم که واسه تست داری خیلی قدیمیه. اون پاور دیگه بدرد هیچ قطعه ی امروزی نمیخوره، به درد همون پردازنده خودت هم نمیخوره، نه اینکه بگم پاورت باعث این جریان باشه، نه، ولی اینقدر عتیقه است که فروشنده میتونه ادعای خرابی پاورت رو بکنه. بعد این داستان رایزر چیه دیگه؟ گرافیک رو بزن به اسلات اصلی و تست کن. چرا سختش میکنین؟ قطعه تو جایگاه خودش معلوم نیست درست کار کنه، بعد شما یه پاور مال عهد دقیانوس رو به پلتفرم قدیمی 6 سال پیش با رایزر وصل میکنی انتظار داری نتیجه چی باشه؟ از تو دل این سیستم تست 1060 هم سالم بیرون نمیاد چه برسه به 3060.

نتیجه گیری:

امیدوارم به خیر بگذره.

درود ار مین جان 

توضیحات بسیار کامل و زیبایی بود در مورد نحوه معامله پیشنهاد میکنم این مورد(ورود نفر سوم به معامله)رو به صورت یک قانون در اورید با سپاس فراوان از شما

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، ebi3494 گفته است:

ولی فقط یه سئوال من دارم کارتی که سالم و اوکی هست اون RGB باید حالت چشمک زن قرمز و اخطار باشه؟

درود

بخش rgb کارت یه مدار کاملا مستقل و جدا از کارت هست و اگر حتی کارت دود هم بشه و مدار rgb سالم باشه، به کارش ادامه میده، من تابحال هیچ کارت و مرجعی رو ندیدم که قرمز چشمک زن چراغ rgb رو به عنوان اخظار تلقی کنه!!!!بعضی کارت ها مثل کارت های ایسوس ال ای دی جداگانه برای این اخطار دارن که باز هم هیچ ارتباطی به rgb کارت نداره

اگر کارت rgb دیده باشید، مطمئنا میدونید رنگ دیفالت و اولیه همه کارت ها قرمز هست و زمانی که برای اولین بار روشن میشن و با هر بار روشن کردن سیستم، رنگشون قرمز هست تا زمانی که دستور تغییر رنگ بهشون داده بشه،

زمانی که داشته چشمک میزده، مطمئنا کارت داشته یه سیگنالی مبنی بر خاموش و روشن شدن دستگاه یا قطع و وصل شدن توان ورودی دریافت میکرده! هیچ شکی توی این موضوع نیست. اینکه داخل تاپیک ذکر شده از رایزر استفاده کردید، به نظر هم همون رایزر به کارت آسیب زده.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
  • لایک 7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اول تا آخرش رو خوندم، حدودا تمام چیزایی که به نظرم میومد رو استاد آرمین ذکر کردن و دیگه جای هیج حرفی نمیمونه.

به نظر بنره خریدار و فروشنده‌ای هم که از سیستم واسطه لیون استفاده نکردن حق ندارن مشکلشون رو عمومی کنن و از کاربران عادی درخواست قضاوت کنن .

• لایک 5
لینک به دیدگاه

۱۷ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

داداشم اینکه بعدا بهش تو تلفن یا واتس اپ، یا تلگرام یا با فکس یا با هر طریق دیگه بهش گفتی و توضیح دادی بی فایده است. ببین همه ی این توضیحات رو باید توی تاپیک فروشت بدی.

این تصویر تاپیک فروش شماست:

Captureسسسسس.PNG

نگاه کن خودت محض رضای خدا کجاش توضیح دادی کالا دست یکی دیگه است، نحوه استفاده اش چی بوده؟ یه دونه تست نگذاشتی اینجا. 3 تا عکس داغون گذاشتی که کارت هم درست معلوم نیست تو چه شرایطی هست.

ببین، این همه بلا سرت اومده، خداییش این همه تو فروش های دیگه، اذیت شدی، تو باید بیشتر از بقیه رعایت کنی. 

تو مملکتی هستیم همه چیز رو باید مکتوب کنی. جنگ اول به از صلح آخره. اینکه تلفنی و توی جاهای دیگه چی گفتی و چی شنفتی اصلا مهم نیست!

اینجا تاپیک زدی، در همینجا باید فیلم بزاری، عکس بزاری، تست بزاری، کتبا" توضیح بدی، همه رو همینجا بگی بنویسی، گربه رو همینجا تو تاپیکت دم حجله بکشی، که پسفردا طرف هیچ ادعایی نکنه. چون بعدا هر چی بگه، خیلی راحت پات و میندازی روی پات، یه لینک میدی میگی داداش من که روز اول همه چیزو نوشته بودم توی تاپیک، اگر مغایرتی هست کالا رو پس بده، اگر نیست، شما رو به خیر و مارا به سلامت.

تمام.

الان گیر کردی دیگه، منم والا موندم چی بگم، چون هر دو تا مشکل داشته کارتون. وقتی دیدی طرف از کارت خودش پول نمیزنه، نباید بهش کارت رو میفروختی واسه چی ریسک میکنی، حالا نمیگم اون بنده خدا مشکل داره، اونم مثل شما اشتباه کرده، ولی فقط باید با حسابهای خودتون کار کنین. خودت از بچه های قدیمی هستی نمیدونم یادت هست یا نیست، طرف رفته بود اکانت لیونش رو فروخته بوده به یکی دیگه همه رو حساب اینکه صاحب حساب همون آدمه باهاش معامله کرده بودن کلاهبرداری شده بود.

الان حتی من اگر از حساب یه نفر دیگه بهت پول بزنم به من جنس نباید بفروشی چون معلوم نیست این کیه این پشت حساب کاربری نشسته داره جنس میخره و میفروشه. این لامصب تو اینترنت هویت هیشکی معلوم نیست بعد شما راحت هر کسی از هر حسابی پول براتون بزنه معامله میکنین؟

این همه بلا سرت اومده برادر من، خوب یه کم سخت بگیر تو معامله، الان گیر کردی منم هاج و واج موندم تو کار شما. شما یه جور، خریدار یه جور دیگه، اگر میتونستم جفتتون رو تنبیه میکردم. نکنین اینطوری ساده نگیرین، بیش از همه خودتون اذیت میشین.

حق باشماست . ولی در واقع از اول قصد ما معاوضه بودش ( اعنوان تاپیک همین بود ) من اصلا قصد فروش نداشتم . ایشون پیشنهاد خرید داد و منم قبول کردم ...

والا من با تست و سند و مدرک معتبر بازم حق ام ضایع شد ... همین موضوع درج بازخورد منفی بعد 2 سال ! اون موقع من هر تستی که نیاز بود از سیستم گرفته بود. هم تو تاپیک  و هم تو دیستاپ موجود بودش

الانم بعد از گذشت یکماه و نیم کسی بها به صحبت هامون نمیده. هر وقت خواستم با منطق و صداقت کار پیش ببرم چنین به بن بست خوردم. چقد به ایشون گفتم داش کارت رو پسبفرست ولی خودش زیر بار نمیرفت اخرش هم بفرما...

من هرچی میخورم سر صداقت ام بوده و بس. از همون قضیه مانیتور بگیر تا توانی واسه تخریب شخصیتی به وسیل ثبت بازخورد بعد از 2 سال !

( قشنگ واسم موضوع روشن شده بودش که چرا ایشون بعد 2 سال اونم بدون هیچ فعالیتی برگشت که یه بازخورد ثبت کنه و بره )

گفتی قدیمی ... کاشکی نبودم چرکه همین دوستان قدیمی هم واسشون خیلی عجیبه که من چنین دارم قضاوت میشم ! کسی که همیشه واسه حمایت دوستاش تو این زمینه سگ دو میزده ! و تا جای که میتونسته از حقش میگذشته ...

بحث این کانت رو پیش اوردی من با کمال احترام راسش واقعا" از برخورد این دوستمون تعجب کردم ! کسی که 190 بازخورد مثبت اینجا و 400 تا پرشین تولز داره نباید مقدار دقیق کلاک مموری کارت رو بدونه و هی این چنین مارو تهمت بزنه ؟! و یا اینکه کارت مشتری رو نباید با پاور 7 سال پیش تست کنه ک ههیچ استاندارد بروزی نداره ...

حرفی نیس بزار بازم من قضاوت شم. اگه واقعا" شواهد این چنین میگه ...

حقیقت یه روزی آشکار میشه.

• لایک 6
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Alirr71 گفته است:

۳۰۶۰ سری اول حتما باید به pcie x16 متصل باشه و درایور هم یه ورژن خاصی باشه(ورژن470.05) و حتما مانیتور به خود گرافیک متصل باشه فقط در اینصورت هشریت کامل میده،مثل اینکه خریدار نمیدونسته و کارت رو به رایزر متصل کرده و چون کارت هشریت نمیداده کارت رو زیادی اورکلاک یا دستکاری کرده

در ضمن کاملا مشخصه کارت سالم بوده تصویر میداده و خریدار نرم افزار ماینر هم اجرا کرده ،در صورتی که اگه درایور نصب نشه یا کارت مشکل داشته باشه کارت هشریت نمیده،در صورتی که خود خریدار کفته هشریت ۲۶ هست که اونم همین دلیلی بوده که ابتدا گفتم

پیرو صحبت این دوستمون ... و دوستانی که عجولانه مارو قضاوت کردن !

test_hash_rite_l2sq.jpg

شما چند مورد عمل اشتباه انجام دادی اول قبل از نصب درست دایور شما با افتربرنر کارکردی بعد فورا نرم افزار ماین رو اجرا کردی روی یک سیستم با سه گرافیک پاور غیر استاندارد و حتی از نظر واتی ناکافی استفاده کردی قبل از استیبل شدن و نصب کارت گرافیک فورا از افتربرنر و بعدش هم ماین استفاده کردی و حتی گرافیک رو روی رایزر گذاشتی برای این مورد حداقل پاور 1000 وات نیاز هست اونم پاوری که مدت زیادی از کارکردش نگذشته باشه بعد شما گفتی که بایوس دستکاری شده و کلاک عادی نیست که بایک سرچ ساده در گوگل و حتی سایت خود msi متوجه میشی که کلاک موثر این نوع گرافیک 15000 mhz هست و اینکه شما وقتی احساس میکردی که گرافیک مشکل داره باید فورا ارسالش میکردی نه اینکه بلافاصله از افتربرنر و مانینگ استفاده میکردی شما باید بدونی که یک پاور هر چه قدرم عالی باشه بعد از چندسال دیگه اون بازدهی رو نداره !!!

قبل از استیبل شده گرافیک و اطمینان از کارکرد و درایور درست نباید نه افتربرنر و نه ماینینگ انجام داد

بی شک این مشکل دقیقا" از همون موقع ایجاد شده و الان کارت رو که برگشت زدین چنین ارروی میده که مربوط به تغذیه کارت هستش ! امیدوارم موضوع رو کاملا" شفاف و واضع واسه قضاوت توضیح داده باشم.

@ebi3494

error_card_7qj5.jpg

code_error_lo4.jpg

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام انشاءالله به خیر بگذرد این کارت در خارج کشور گارانتی نمی شود که به طریقی ارسال شود برای گارانتی

لینک به دیدگاه

۲۷ دقیقه قبل، invoker گفته است:

من هرچی میخورم سر صداقت ام بوده و بس. از همون قضیه مانیتور بگیر تا توانی واسه تخریب شخصیتی به وسیل ثبت بازخورد بعد از 2 سال !

( قشنگ واسم موضوع روشن شده بودش که چرا ایشون بعد 2 سال اونم بدون هیچ فعالیتی برگشت که یه بازخورد ثبت کنه و بره )

گفتی قدیمی ... کاشکی نبودم چرکه همین دوستان قدیمی هم واسشون خیلی عجیبه که من چنین دارم قضاوت میشم ! کسی که همیشه واسه حمایت دوستاش تو این زمینه سگ دو میزده ! و تا جای که میتونسته از حقش میگذشته ...

بحث این کانت رو پیش اوردی من با کمال احترام راسش واقعا" از برخورد این دوستمون تعجب کردم ! کسی که 190 بازخورد مثبت اینجا و 400 تا پرشین تولز داره نباید مقدار دقیق کلاک مموری کارت رو بدونه و هی این چنین مارو تهمت بزنه ؟! و یا اینکه کارت مشتری رو نباید با پاور 7 سال پیش تست کنه ک ههیچ استاندارد بروزی نداره ...

حرفی نیس بزار بازم من قضاوت شم. اگه واقعا" شواهد این چنین میگه ...

حقیقت یه روزی آشکار میشه.

عزیز

اومدیم کسی عمدا قصد تخریب شمارو داشت.

ازتون کالای سالم گرفت توی مهلت تست خرابش کرد تا شمارو بدنام کنه یا ضرر بزنه.

بالاخره اسمش مهلت تسته. یا باید همش با قضیه دراماتیک برخورد کرد و ضرر داد یا باید با واسطه معتبر کار کرد و به این قضایا پایان داد.

الآن شما 6 سال از اعتبارتون صحبت کنین در نگاه منی که زیاد اهل انجمن نیستم و با کسی آشنایی ندارم همه بی اعتبار هستن.

اون بنده خدا تا قیامت بگه کارت از اول خراب بوده نمیتونه حرفشو ثابت کنه.

شما تا قیامت بگی کارت کاملا سالم بوده نمیتونی ثابت کنی.

وسیله برقی همینه. ممکنه وقتی دوست شما از روی سیستم باز میکرده همون موقع مشکلی براش پیش اومده باشه. یا ممکنه وقتی خریدار وصل کرده همون لحظه مشکلی پیش اومده باشه.

جنس بدون گارانتی خرید و فروش کردن خودش داستانه, چه برسه به اینکه واسطه معتبری این بین نباشه که هردوطرف بهش اعتماد داشته باشن.

اون روزی که میگفتم فقط اگر با واسطه لیون مانیتور میارین میخرم بخاطر توهین یا تخریب نبود. یا الآن که توصیه میکنم کسی بدون واسطه نفروشه یا نخره بابت ایجاد ترس یا تخریب شخصیت شما نیست. حالا شاید برداشت شما اینطور بوده که اگر کسی واسطه خواست معنیش اینه که شما رو .... فرض کرده اما نه. معنیش اینه که آدم از چنین مشکلات و مسائلی ایمن باشه فقط همین.

حالا من دیگه از این بحث خارج میشم.

خدانگهدار. 🙂

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، Ali_۱۴ گفته است:

وسیله برقی همینه. ممکنه وقتی دوست شما از روی سیستم باز میکرده همون موقع مشکلی براش پیش اومده باشه. یا ممکنه وقتی خریدار وصل کرده همون لحظه مشکلی پیش اومده باشه.

کاملا با این حرف شما موافق هستم من هارد رو از یک dvr باز کردم بعد بر روی یک dvr دیگه همان لحظه نسب کردم خراب شده ممکنه این هم شده باشد

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، invoker گفته است:

اخریش همین بازخورد منفی هستش که بعد 2 سال از معامله طرف الان امده درج کرده واسه تخریب شخصیتی

با سلام خدمت بزرگواران عزیز
نباید اسم من اینجا میومد(چه مستقیم چه غیرمستقیم) اونم توسط کسی که خودش میدونه چه گندی زده و متاسفانه مجدد اینکارو تکرار کرده.

دوست عزیز من فعالیت های شما رو زیرنظر داشتم و دقیقا اینجا مشخص میشه که فیدبک منفی چقدر تاثیر داره.

اشتباه من این بوده که همون 2سال قبل اینو ثبت نکردم و خدامیدونه تو این 2سال سر چند نفر مثل من رو کلاه گذاشتید. 

امیدوارم جلوی افراد کلاهبردار و کسانی که از اعتماد دیگران سواستفاده میکنند همه جا گرفته بشه. 

• لایک 3
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، dolaneh گفته است:

با سلام خدمت بزرگواران عزیز
نباید اسم من اینجا میومد(چه مستقیم چه غیرمستقیم) اونم توسط کسی که خودش میدونه چه گندی زده و متاسفانه مجدد اینکارو تکرار کرده.

دوست عزیز من فعالیت های شما رو زیرنظر داشتم و دقیقا اینجا مشخص میشه که فیدبک منفی چقدر تاثیر داره.

اشتباه من این بوده که همون 2سال قبل اینو ثبت نکردم و خدامیدونه تو این 2سال سر چند نفر مثل من رو کلاه گذاشتید. 

امیدوارم جلوی افراد کلاهبردار و کسانی که از اعتماد دیگران سواستفاده میکنند همه جا گرفته بشه. 

@ARMIN @EHSANRF

جلو اینو میگیرین یا من خودم جلوش رو بگیرم ؟! وقتی موضوع رو نادیده میگیرین اینطور میشه همه واسمون هفت تیر کش میشن !

و از هر موضوعی به نفع خودشون سو استفاده.

لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، Ali_۱۴ گفته است:

عزیز

اومدیم کسی عمدا قصد تخریب شمارو داشت.

ازتون کالای سالم گرفت توی مهلت تست خرابش کرد تا شمارو بدنام کنه یا ضرر بزنه.

بالاخره اسمش مهلت تسته. یا باید همش با قضیه دراماتیک برخورد کرد و ضرر داد یا باید با واسطه معتبر کار کرد و به این قضایا پایان داد.

الآن شما 6 سال از اعتبارتون صحبت کنین در نگاه منی که زیاد اهل انجمن نیستم و با کسی آشنایی ندارم همه بی اعتبار هستن.

اون بنده خدا تا قیامت بگه کارت از اول خراب بوده نمیتونه حرفشو ثابت کنه.

شما تا قیامت بگی کارت کاملا سالم بوده نمیتونی ثابت کنی.

جنس بدون گارانتی خرید و فروش کردن خودش داستانه, چه برسه به اینکه واسطه معتبری این بین نباشه که هردوطرف بهش اعتماد داشته باشن.

اون روزی که میگفتم فقط اگر با واسطه لیون مانیتور میارین میخرم بخاطر توهین یا تخریب نبود. یا الآن که توصیه میکنم کسی بدون واسطه نفروشه یا نخره بابت ایجاد ترس یا تخریب شخصیت شما نیست. حالا شاید برداشت شما اینطور بوده که اگر کسی واسطه خواست معنیش اینه که شما رو .... فرض کرده اما نه. معنیش اینه که آدم از چنین مشکلات و مسائلی ایمن باشه فقط همین.

حالا من دیگه از این بحث خارج میشم.

خدانگهدار. 🙂

قرار نیست همه با واسطه خرید انجام بدن
والا من تا حالا خرید و فروش  با واسطه انجام ندادم مشکلی هم نبوده.
این وسط یه عده ای هستن خیلی خیلی خیلی مثلا میخوان همه جوانب رو در نظر بگیرن و خیلی وسواسی هستن
برای این اشخاص که به زمین و زمان و.... مشکوکن و کلا وسواس دارن حالا به هر دلیلی قطعا واسطه پیشنهاد میشه.
میگی واسطه؟ برو همین سایت بغل ایسام رو ببین اصلا سرچ کن متوجه میشی حتی با واسطه هم کلی دعوا بینشون هست!
در مورد واسطه لیون اوکیه اما خیلی ها به هر دلیلی دوست ندارن به قول آرمین الان که این اتفاق افتاده علنی کردن این موضوع 
چیزی رو حل نمیکنه باید قبلا یا از سیستم واسطه استفاده میکردن یا اینکه با هم سر ارسال و... به توافق میرسیدن.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، Nsm۱۰۰۰ گفته است:

قرار نیست همه با واسطه خرید انجام بدن
والا من تا حالا خرید و فروش  با واسطه انجام ندادم مشکلی هم نبوده.
این وسط یه عده ای هستن خیلی خیلی خیلی مثلا میخوان همه جوانب رو در نظر بگیرن و خیلی وسواسی هستن
برای این اشخاص که به زمین و زمان و.... مشکوکن و کلا وسواس دارن حالا به هر دلیلی قطعا واسطه پیشنهاد میشه.
میگی واسطه؟ برو همین سایت بغل ایسام رو ببین اصلا سرچ کن متوجه میشی حتی با واسطه هم کلی دعوا بینشون هست!
در مورد واسطه لیون اوکیه اما خیلی ها به هر دلیلی دوست ندارن به قول آرمین الان که این اتفاق افتاده علنی کردن این موضوع 
چیزی رو حل نمیکنه باید قبلا یا از سیستم واسطه استفاده میکردن یا اینکه با هم سر ارسال و... به توافق میرسیدن.

البته منظور منم از "واسطه" فقط لیون هست و چند بار توی همین صفحه ذکر کردم. خودمم جاهای دیگه رو قبول ندارم.

اما اینکه میگین وسواسی, مسئله وسواس نیست مسئله اینه که روح و روان آدم ارزشش بیشتر از اون چندر قازه که به واسطه داده میشه.

من شخصا به یکی از کاربران ویژه و با اعتبار این انجمن یک پاور فروختم و این درسی شد برای من که دیگه بدون واسطه کاری نکنم.

اگر برای شما تاحالا اتفاق نیفتاده معنیش این نیست که اتفاق نخواهد افتاد... پیشنهاد میکنم شما هم پیشگیری کنین.

لینک به دیدگاه

سلام . من نمیخواستم دخالت کنم . چون معامله بین 2 نفر انجام شده و من هیچ ارتباطی به معامله نداشتم . ولی به خاطر مسائلی که از قبل بوده ، لازم دیدم حرفم رو بزنم .

آقای صالحی زاده شما متاسفانه دارید کم کم مشخص میکنید که با قصد قبلی کالای مشکل دار به مردم میفروشید . موقع خرید از واسطه استفاده میکنید ، ولی موقع فروش میگید واسطه قبول نیست . هم در مورد اون مانیتور ، هم در مورد کارتی که 2 سال پیش فروختید و هم در مورد این کارت .

نکته جالب تو فروش شما اینه که از کارکرد قطعه فیلم و مدرک داری و کاملا تست شده و سالم نشون میدید . ولی این نکته رو نمیگید که از اون کالا همون یکی رو ندارید . شما از این کارت که اینجا فروختید ، خراد و تیر امسال یکی به قیمت 28 میلیون و یکی به قیمت 26 میلیون از کاربرzeus4747 خریداری کردید . با استفاده از سیستم واسطه البته . بعد از 4-5 ماه ، یکی رو اینجا فروختید . خب از نظر من میتونستید این کارت رو تو ماین داغون کرده باشید ، ولی تست رو با کارت سالم بگیرید و بعد کارت مشکل دار بفرستید.  نمیگم حتمااین کار رو کردید ، ولی امکان انجام این کار رو داشتید و با توجه به اینکه کارت سالم بوده و وقتی رسیده دست ایشون خراب شده ، میتونه احتمال این مورد باشه. بعد شما وقتی خریداری تو مهلت تستش میگه کالا مشکل داره ، چرا همش اما و اگر میارید تو پس گرفتند ؟ میگید خسارت بده اگر سالم بود . خب وقتی کارت خراب رسید دستتون ، کارت سالمی که دارید رو میذارید رو سیستم و میگید بفرما ، سالم بود . حالا خسارت میگیرم . بعد برمیگردید میگید که با روش من تست کن . وقتی هم که روش شما تست بشه ، زمان میبره و بعد میگید الان کلی گذشته و مهلت تست تمامه .

روش معامله شما غلطه . اولین بار نیست و مطمئنا آخرین بار هم نخواهد بود . شما میتونید با خریدار به توافق برسید سر کارت . یا پس بگیرید ، یا درستش کنید و یا خریدار بره از شما شکایت کنه . اگر موضوع رو دوستانه حل کردید ، چه بهتر . اگر نه شما رو تا موقعی که مشکل حل نشده باشه ممنوع المعامله میکنم تو فروم و حق خرید و فروش در فروم لیون رو نخواهید داشت . امیدوارم روشتون رو اصلاح کنید .

شما 48 ساعت مهلت دارید تصمیم بگیرید که چطور مشکل رو حل میکنید .

@invoker

@ebi3494

@ARMIN

@EHSANRF

• لایک 24
  • ممنونم 7
  • چرا؟! 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...