رفتن به مطلب

ASUS P8H77 - V

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخواستم نقاط ضعف و قوت این مادربرد رو بدونم

لطفا راهمناییم کنید

مرسی

لینک به دیدگاه

مادربورد خوبیه . امکانات خوبی هم داره . برای اورکلاک مناسب نیست . نمیشه اورکلاک پردازنده روش انجام داد . ولی برای کارهای دیگه مشکلی نداره . مدل LE این بورد هم هست که کمی ارزونتره . تفاوتش هم فقط تو چند تا سوکت و مدار تغدیه اونه که اگر نمیخوای اورکلاک کنی مشکلی نداره .

این مادربورد از کارتهای گرافیک نسل سوم پشتیبانی میکنه ، 2 پورت ساتا 3 داره . 4 پورت USB3 داره که 2 تای اون روی بورد هست و میتونه به خروجی کیس و یا براکت جدا وصل بشه . خروجی گرافیک داره و میشه از گرافیک مجتمع پردازنده استفاده کرد .قابلیت استفاده از یک هارد جامد با ظرفیت کم در کنار هارد اصلی برای بالا بردن سرعت هارد اصلی داره . به اصطلاح کش کردن . قابلیت Virtu MVP داره که با اون میشه به طور همزمان از کارت گرافیک و گرافیک داخلی پردازنده استفاده کرد . از کراس فایر هم پشتیبانی میکنه که البته زیاد سرعت خوبی نمیده .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام

دوستان تفاوت بین چیپ z68 و h77 و z77 خیلی زیاد هست ؟؟؟؟؟

و همچنین h77 خیلی ضعیفتر از z77 هستن

من میخوام یا z68 بگیرم و اگه بتونم h77 چون پولم به z77ها نمیرسه

لطفاً راهنمایی کنید

با تشکر

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

1-دوستان تفاوت بین چیپ z68 و h77 و z77 خیلی زیاد هست ؟؟؟؟؟

2-و همچنین h77 خیلی ضعیفتر از z77 هستن

3-من میخوام یا z68 بگیرم و اگه بتونم h77 چون پولم به z77ها نمیرسه

لطفاً راهنمایی کنید

با تشکر

1-تفاوت خیلی نیست و بستگی به کاربرد شما داره.

2-معیار ضعیفتر و قویتر برای چیپ ست مناسب نیست.اکثرا در مدلهای پایین تر مثل همون H77 که گفتید امکانات کمتر میشن.مثل ویرتو،محدودیت اورکلاک،استفاده چندتایی از کارتهای AMD و انویدیا و ...

3-الان به نظر من Z77 ها از Z68 ها خوش قیمت تر هستند.چون Z68 ها کم و متعاقبا گرون شدند و دیگه صرفه خرید ندارند.همه چیز به سقف هزینه شما و کاربردتون بستگی داره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان تفاوت بین چیپ z68 و h77 و z77 خیلی زیاد هست ؟؟؟؟؟

و همچنین h77 خیلی ضعیفتر از z77 هستن

من میخوام یا z68 بگیرم و اگه بتونم h77 چون پولم به z77ها نمیرسه

لطفاً راهنمایی کنید

با تشکر

همونطور که معین عزیز گفت تفاوت زیادی ندارن . مهمترین تفاوتشون توی پشتیبانی نکردن سری H از اورکلاک پردازنده هست و تعداد PCI-E . تو لینکهای زیر تفاوت ها رو به صورت جدول مشخص کرده . Z68 هم هست :

http://en.wikipedia.org/wiki/LGA_1155

http://www.anandtech.com/show/4830/intels-ivy-bridge-architecture-exposed

مادربورد با چیپ Z68 که کیفیت خوب داشته باشه قیمت بالایی داره . H77 به صرفه تره . Z77 هم گرونه . ولی بیشتر تو بازار پیدا میشه نسبت به Z68 و تنوعش بیشتر شده . به نظر من اگر اورکلاک نمیکنی و نمیخوای از 2 کارت گرافیک نسل 3 استفاده کنی ، H77 گزینه مناسبتریه .

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

دوستان من میخوام 3570 معمولی رو بگیرم . نمیخوام اور کنم . به نظر شما اینو بگیرم p8z77-v یا p8h77-v؟

تفاوتش با z77 چیه ؟

لطفا کامل توضیح میدید ؟

لینک به دیدگاه

تفاوتشون فقط تو همون امکانات اور کردن چیپ Z هست . تفاوت دیگه ای ندارن . به نظر من همون H77 رو بگیر .

لینک به دیدگاه

تفاوتشون فقط تو همون امکانات اور کردن چیپ Z هست . تفاوت دیگه ای ندارن . به نظر من همون H77 رو بگیر .

در تایید پست های اساتید خودم. P8H77-V شاید بهترین مادربرد غیر اوورکلاکی بازار باشه، فوق العاده با کیفیت و استاندارده، همه چیزش درسته.

اگر پردازنده غیر K دارید، در خریدش شک نکنید.

jllnw0qk6jkr9k2zqlo0.jpg

لینک به دیدگاه

منم همينو از ليون گرفتم ، عاليه . خداييش واسه اور هم مناسبه !! :blink:  در كمال ناباوري !!

از Pro3 Z77 خودم  خيلي بهتره .

ويرتوشم خيلي از قبليه بهتر كار ميكنه. فقط ويندوز آپديت بشه بهتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بادرود

دوست عزیز من بدلیل برخی از مسائل مدتی بود که بفکر جمع کردن یک سیستم مجزا برای انجام کارهای روزمره و گیم

بغیر از سیستم قبلی خودم که از اون بعنوان انجام کارهای گرافیکی حرفه ایم میپرداختم بودم و روی یه تعداد مادربورد مختلف

ازراک و ام اس ای و ایسوس مطالعه کردم و دیدم که برای من بهترین گزینه همون مادر یورد ایسوس p8h77-v میتونه باشه

و امیدوار بودم که تو انتخابم اشتباه نکرده باشم . دوست گرامی اگه مثل من اهل اوور کلاک سنگین نیستی و بدنبال یک مادربرد

با قیمت مناسب ومقرون بصرفه و امکانات کافی و مناسب هستی , در خرید این مادربورد لحظه ای درنگ نکن که من از خرید

اون در شب عید و راه اندازیش فوق العاده راضی هستم و تو همون ایام عیدقبل از نصبش نزدیک بود که بایک مادربورد گرون قیمت مخصوص

اوورکلاک تعویض کنم که از بابت عدم تعویضش فوق العاده خوشحالم چونکه نسبت به قیمتش واقعا مادر بورد خوب با امکانات

مناسبیه . فقط سری VLE رو نگیر که سری V امکاناتش از قبیل داشتن دو پورت ساتا 6 گیگ ویکسری امکانات صوتی مناسبترش

و.... با در نظر گرفتن تفاوت قیمت پایینش خرید V اون خیلی منطقی تره !! تازشم تو این مادر بوردها اسم  " ایسوس " یه چیز دیگس !!

ضمنا حالا ممکنه که امکانات اوورکلاکش در حد مادر بوردهای کاملا حرفه ای مخصوص اینکار نباشه که اینطور هم نیست ولی در کل تو

این زمینه امکانات ضعیفی هم نداره و الان هم سی پی یو 2700K مو مثل اسب داره میتازونه !!

موفق باشی .

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

دوستان تفاوت ph77-v , ph77-vle چیه ؟

تفاوت دقیقشون رو لطف کنید ؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

من میخواستم برای کار محاسباتی سنگین که به عنوان مثال 10 روز سیستم روشنه و با تمام توان cpu کار میکنه یک سیستم بخرم.

اورکلاک هم نمیخوام بکنم. برای cpu میخوام i7 3770 معمولی بگیرم. با تو جه توضیحات شما مادربرد Asus P8H77 v

رو انتخاب کردم. به نظرتون مشکلی پیش نمیاد که؟

نیاز به گرافیک بالا هم ندارم- قبلا هم با گرافیک مادربرد سری Z68 vpro ایسوس کار کردم- الان H77 ایسوس گرافیک آن بردش مثل Z68 هست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...