رفتن به مطلب

کلاهبرداری سایت با نماد اعتماد. 8 میلیون ازم خوردن.. تورو خدا کمک !

Recommended Posts

سلام دوستان. بنده بعد از 4 ساله میخواستم ی مانیتور بخرم ولی متاسفانه هر موقع پول یه مانیتورو جور کردم گرون شد... بلاخره بعد از 4 سال تونستم 8 تومن با بدبختی جور کنم... بعد رفتم توی اینترنت سرچ کردم دیدم ارزونترین مانیتور گیمینگ پنل ips و 144 هرتز مانیتور aoc 24g2 هستش. ازونجایی که لیون کامپیوتر این مانیتورو نداشت مجبور شدم از یه سایت دیگه سفارش بدم. من 7/22 پولو ریختم ب حسابش و 8/24 به دستم رسید ! بعد کالایی ک برام فرستادن پلمپ کارخونه نداشت..فقط با چسب کارتن پلمپ شده بود و فاکتور خریدشم مخدوش بود. منم بدون توجه به این جزییات بازش کردم. بعد ک نصبش کردم دیدم کیفیتش از مانیتور استوکم که 4 سال پیش 250 تومن خریده بودمش کمتره ! پشمام ریخت.. گفتم خوب شاید ی تنظیماتی داره ی چیزی داره.. مگه میشه. مگه داریم..خلاصه اینکه اقای فروشنده ب من گفته بودن 1 هفته مهلت تست داره.. من 2 3 روز اول چیزی نگفتم و دنبال تنظیم گردنش بودم.. دیدم نه! درست بشو نیست.. به این بگو ب اون بگو.. همه میگفتن بابا مشکل نرم افزاریه. مگه میشه پنل ips اینشکلی باشه.. خلاصه چندر روزی درگیر این قضیه بودم تا اینکه روز چهارم بهشون گفتم ک مانیتورتون ایراد داره جناب پنلش احتمالا مشکل داره. شروع کرد ب پیچوندن من ک برو فلان کارو کن. اونو نصب کن اینو نصب کن... سرتونو درد نیارم.. روز شیشم بهش گفتم داداش.. من ک هرچی عکس و فیلم از کیفیت مانیتور بهت میدم باور نمیکنی...بذار برات میفرستمش خودت چک کن اگه مشکلی نداشت ردیفه مشکل از سیستم منه... بعد ازونجایی ک زیاد بهونه تراشی کرده بود و میخواست من و سیستممو مقصر جلوه بده من ی فیلم کامل از مانیتورش و کارتن و سریالش و بسته بندیش براش فرستادم ک بعدا نگه اونی من فرستادم این نبوده.. اقا تا این فیلمو دید شروع کرد توهین ب من ک تو پلمپ کارخونه رو کندی و خودت چسب زدی و ازین داستانا و ب بنده تهمت کلاهبرداری زد و منو بلاک کرد.... الان بنده چنتا عکس میفرستم براتون از پنل ips 144 هرتز.( اینم بگم با کابل dp اورجینال ک روی مانیتور بود وصل کردم و گرافیکمم 1060 6 گیگ هست)
لطفا فقط کیفیت عکسارو ببینید و بگید چ خاکی باید تو سرم کنم الان !‌ کجا شکایت کنم.. واقعا داره بهم فشار میاد چون با بدبختی پولشو جور کردم...!

(در صورت اجازه مدیر عزیز اسم سایت ب همراه مستندات کامل رو هم میذارم که سر بقیه دوستان مثل من کلاه نره...)

03.jpg

01.jpg

021.jpg

05.jpg

• قلبم گرفت 6
لینک به دیدگاه

• ارسال 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوست عزیز این مدل aoc 24g2 دو تا پنل داره سری اولش پنل شرکت panda بود و کیفیت خارق العاده ای داشت نسبت به قیمتش سری دومش پنل بی کیفیت استفاده کرد شرکت aoc و متاسفانه شما سری پنل بی کیفیت خریدی به نظر بنده فروشنده مقصر نیست شما اشتباه کردی که درست نرفتی بخونی چی به چیه و سریع خرید کردی شما باید قبل خرید می اومدی تاپیک میزدی نظرتون در مورد مانیتور 24g2 چیه الان دیگه فایده ای نداره 

• لایک 7
  • ممنونم 1
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

عکس از دسکتاپ با بک گراند دیفالت ویندوز هم بذارید

• لایک 2
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود دوست عزیز این مدل aoc 24g2 دو تا پنل داره سری اولش پنل شرکت panda بود و کیفیت خارق العاده ای داشت نسبت به قیمتش سری دومش پنل بی کیفیت استفاده کرد شرکت aoc و متاسفانه شما سری پنل بی کیفیت خریدی به نظر بنده فروشنده مقصر نیست شما اشتباه کردی که درست نرفتی بخونی چی به چیه و سریع خرید کردی شما باید قبل خرید می اومدی تاپیک میزدی نظرتون در مورد مانیتور 24g2 چیه الان دیگه فایده ای نداره 

درود دوست عزیز

توضیحات شما تا حدیش درسته / لازم دوسنتم به اعنوان کسی که تا الان تعداد بالای از این مانیتورو فروخته توضیحات رو کامل ترش کنم..

من تعداد زیادشون رو از امارات وارد میکردم ... و یه تعداد هم از دوستی خریدم که ایشون از چین وارد کرده بود !

( سری ساخت و نوع پنل بکار رفته این مانیتور هارو میشه راحت از طریق سریالش بیرون آورد )

مدل های امارات از پنل با کیفیت تری برخوردار بودن و هیچ یک از مانیتور ها یدونه پیکسل سوختگی هم نداشت !!!

برعکس مانیتور های که از چین وارد شده بود همشون به نوعی یه مشکلی داشتن ! و کیفیت پنلش خیلی پایین تر بودش !!! و البته ارزونتر هم تموم میشد !

البته نه دیگه حد !!! قشنگ مشخصه این مانیتور فیک هستش !

( الانا شرایط جوری شده اگه قصد خرید مانیتور دارین و از فروشگاه معتبر خرید نکنین صد درصد فیک هستش الخصوص فروشگاه دیجی کالا که این چند وقته خر تو خر شده )

دوستان اگه حضور ذهن داشته باشن من بارها و بار ها در گذشته این مساعل رو توضیح دادم ! که اقا دقت کنین هیچ ارزونی الکی نیس ...

من چند تا عکس از کیفیت بالای این مانیتور پیوست میکنم ... ( جالبه بدونین مدل های حرفه ای این مانیتور حتی از ایسوس هم بالاتره کلا برند معروفیه )

1_bmo0.jpg

2_pzzc.jpg

https://s4.uupload.ir/files/test_4_lhl1.jpg

https://s4.uupload.ir/files/test_2_p2e7.jpg

https://s4.uupload.ir/files/test_3_4br0.jpg

• لایک 2
لینک به دیدگاه

۲۸ دقیقه قبل، invoker گفته است:

درود دوست عزیز

توضیحات شما تا حدیش درسته / لازم دوسنتم به اعنوان کسی که تا الان تعداد بالای از این مانیتورو فروخته توضیحات رو کامل ترش کنم..

من تعداد زیادشون رو از امارات وارد میکردم ... و یه تعداد هم از دوستی خریدم که ایشون از چین وارد کرده بود !

( سری ساخت و نوع پنل بکار رفته این مانیتور هارو میشه راحت از طریق سریالش بیرون آورد )

مدل های امارات از پنل با کیفیت تری برخوردار بودن و هیچ یک از مانیتور ها یدونه پیکسل سوختگی هم نداشت !!!

برعکس مانیتور های که از چین وارد شده بود همشون به نوعی یه مشکلی داشتن ! و کیفیت پنلش خیلی پایین تر بودش !!! و البته ارزونتر هم تموم میشد !

البته نه دیگه حد !!! قشنگ مشخصه این مانیتور فیک هستش !

( الانا شرایط جوری شده اگه قصد خرید مانیتور دارین و از فروشگاه معتبر خرید نکنین صد درصد فیک هستش الخصوص فروشگاه دیجی کالا که این چند وقته خر تو خر شده )

دوستان اگه حضور ذهن داشته باشن من بارها و بار ها در گذشته این مساعل رو توضیح دادم ! که اقا دقت کنین هیچ ارزونی الکی نیس ...

من چند تا عکس از کیفیت بالای این مانیتور پیوست میکنم ... ( جالبه بدونین مدل های حرفه ای این مانیتور حتی از ایسوس هم بالاتره کلا برند معروفیه )

درود مورد اول ربطی نداره دوست عزیز امارات باشه منطقه خرید مانیتور یا چین این شرکت اول از پنل با کیفیت استفاده کرد و همه جای دنیا هم فروش رفت امریکا گرفته تا استرالیا و همین امارات بعد که خوب اسم در کرد سو استفاده کرد و کلاه سر مشتریانش گذاشت و جنس بی کیفیت تر استفاده کرد هم روشنایی و هم کنتراست پنل دوم وضعیت مناسبی نداره سایت techspot که استرالیاست مقرش هم اشاره کرده بود به این قضیه یعنی 100 درصد مقصر شرکت aoc هست

مورد دوم دوست عزیز یک مانیتور که کشک بادمجان نیست همینجوری فیکش رو بسازن بدن بیرون از شما بعید هست بدون سند و مدرک اینجوری حرف بزنید استارتر که کلا یک چندتا عکس بی کیفیت گرفته اونم معلوم نیست توی چه شرایطی و رفته من با دیدن چندتا عکس بی کیفیت قانع نشدم مانیتور فیک هست ایشون می تونن خیلی قشنگ با کیفیت مناسب تر در روشنایی مناسب نور عکس بگیرن بندازن اونم از تصویر ثابت نه فیلم ببینیم وضعیت کیفی در چه حدی هست می تونن عکس از کارتون و متعلقات و سریالم بگذارن شما که وارد کردی فروختی بهتر بتونی نظر بدی الکی به مردم عین اب خوردن تهمت زدن درست نیست دوست عزیز شما باید رعایت کنید

• لایک 7
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

درود مورد اول ربطی نداره دوست عزیز امارات باشه منطقه خرید مانیتور یا چین این شرکت اول از پنل با کیفیت استفاده کرد و همه جای دنیا هم فروش رفت امریکا گرفته تا استرالیا و همین امارات بعد که خوب اسم در کرد سو استفاده کرد و کلاه سر مشتریانش گذاشت و جنس بی کیفیت تر استفاده کرد هم روشنایی و هم کنتراست پنل دوم وضعیت مناسبی نداره سایت techspot که استرالیاست مقرش هم اشاره کرده بود به این قضیه یعنی 100 درصد مقصر شرکت aoc هست

مورد دوم دوست عزیز یک مانیتور که کشک بادمجان نیست همینجوری فیکش رو بسازن بدن بیرون از شما بعید هست بدون سند و مدرک اینجوری حرف بزنید استارتر که کلا یک چندتا عکس بی کیفیت گرفته اونم معلوم نیست توی چه شرایطی و رفته من با دیدن چندتا عکس بی کیفیت قانع نشدم مانیتور فیک هست ایشون می تونن خیلی قشنگ با کیفیت مناسب تر در روشنایی مناسب نور عکس بگیرن بندازن اونم از تصویر ثابت نه فیلم ببینیم وضعیت کیفی در چه حدی هست می تونن عکس از کارتون و متعلقات و سریالم بگذارن شما که وارد کردی فروختی بهتر بتونی نظر بدی الکی به مردم عین اب خوردن تهمت زدن درست نیست دوست عزیز شما باید رعایت کنید

درود

مهندس حالا دوستمون هم مدعی نشد که کشور با کشور فرق میکنه فقط تجربه خودش رو گفت که اینجوری شده

• لایک 3
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است:

درود

مهندس حالا دوستمون هم مدعی نشد که کشور با کشور فرق میکنه فقط تجربه خودش رو گفت که اینجوری شده

دوست عزیز ایشون صریحا مدعی شدن مانیتور فیک هست غیر از اینه؟ مورد دوم ایشون جوری نگارش کردن و نوشتن که همه رو به اشتباه میندازن یعنی از نوشته های ایشون اینطور برداشت میشه که به صورت همزمان این مانیتور با 2 نوع پنل تولید میشده که سفارش امارات و چین بودن و امارات کیفیت بهتری داره در صورتی که اصلا چنین چیزی موضوعیت نداره و این حرفای افراد بازاری هست

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، emotion۲ گفته است:

سلام دوستان. بنده بعد از 4 ساله میخواستم ی مانیتور بخرم ولی متاسفانه هر موقع پول یه مانیتورو جور کردم گرون شد... بلاخره بعد از 4 سال تونستم 8 تومن با بدبختی جور کنم... بعد رفتم توی اینترنت سرچ کردم دیدم ارزونترین مانیتور گیمینگ پنل ips و 144 هرتز مانیتور aoc 24g2 هستش. ازونجایی که لیون کامپیوتر این مانیتورو نداشت مجبور شدم از یه سایت دیگه سفارش بدم. من 7/22 پولو ریختم ب حسابش و 8/24 به دستم رسید ! بعد کالایی ک برام فرستادن پلمپ کارخونه نداشت..فقط با چسب کارتن پلمپ شده بود و فاکتور خریدشم مخدوش بود. منم بدون توجه به این جزییات بازش کردم. بعد ک نصبش کردم دیدم کیفیتش از مانیتور استوکم که 4 سال پیش 250 تومن خریده بودمش کمتره ! پشمام ریخت.. گفتم خوب شاید ی تنظیماتی داره ی چیزی داره.. مگه میشه. مگه داریم..خلاصه اینکه اقای فروشنده ب من گفته بودن 1 هفته مهلت تست داره.. من 2 3 روز اول چیزی نگفتم و دنبال تنظیم گردنش بودم.. دیدم نه! درست بشو نیست.. به این بگو ب اون بگو.. همه میگفتن بابا مشکل نرم افزاریه. مگه میشه پنل ips اینشکلی باشه.. خلاصه چندر روزی درگیر این قضیه بودم تا اینکه روز چهارم بهشون گفتم ک مانیتورتون ایراد داره جناب پنلش احتمالا مشکل داره. شروع کرد ب پیچوندن من ک برو فلان کارو کن. اونو نصب کن اینو نصب کن... سرتونو درد نیارم.. روز شیشم بهش گفتم داداش.. من ک هرچی عکس و فیلم از کیفیت مانیتور بهت میدم باور نمیکنی...بذار برات میفرستمش خودت چک کن اگه مشکلی نداشت ردیفه مشکل از سیستم منه... بعد ازونجایی ک زیاد بهونه تراشی کرده بود و میخواست من و سیستممو مقصر جلوه بده من ی فیلم کامل از مانیتورش و کارتن و سریالش و بسته بندیش براش فرستادم ک بعدا نگه اونی من فرستادم این نبوده.. اقا تا این فیلمو دید شروع کرد توهین ب من ک تو پلمپ کارخونه رو کندی و خودت چسب زدی و ازین داستانا و ب بنده تهمت کلاهبرداری زد و منو بلاک کرد.... الان بنده چنتا عکس میفرستم براتون از پنل ips 144 هرتز.( اینم بگم با کابل dp اورجینال ک روی مانیتور بود وصل کردم و گرافیکمم 1060 6 گیگ هست)
لطفا فقط کیفیت عکسارو ببینید و بگید چ خاکی باید تو سرم کنم الان !‌ کجا شکایت کنم.. واقعا داره بهم فشار میاد چون با بدبختی پولشو جور کردم...!

(در صورت اجازه مدیر عزیز اسم سایت ب همراه مستندات کامل رو هم میذارم که سر بقیه دوستان مثل من کلاه نره...)

اسم سایت رو بگید لطفا. قضاوت کلاهبرداریش با ما نیست اما به خاطر طرز برخورد بدشون بشناسیمشون. در خصوصی بفرمایید اگر مشکلی داره. مرسی

• لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام

همونطور که یکی از دوستان گفتن،عکس از دسکتاپ و محیط ویندوز بزارید 

حالا اگر در دسکتاپ هم این مشکل رو داشت،ممکنه از کابل باشه؟البته من زیاد سردر نمیارم..

ویرایش شده توسط silvermanHHH
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

۱۷ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

داداش من عادت ندارم حرفی بزنم که تجربه اش نکرده باشم... من یه توضیح ساده میدم امیدوارم متوجه منظور شده باشین

سالیان ساله که همشهری های ما تو امارات شاغل ان. و قشنگ از تمام قانون و قوانین این کشوری باخبریم ... امارات هم کشوری نیس بفکر مردمش نباشه !

واسه همین تمام اجناسش کنترل کیفیت میشن ... ! ( هیچ برندی یک شبه تیشه به ریشه خودش نمیزنه بنظرم حرف شما بیشتر غیر منطقیه تا من ... حالا دیگه خودتون میدونن )

من یه مثال ساده میزنم قشنگ متوجه منظور شی . بارها پیش امده محصولات ایرانخودرو و سایپا تو کشور های خارجه اپشنشون از داخل بیشتر بوده ! خب چرا ؟! اگه متوجه این امر شدی بدون که داستان بالا هم همونه

حالا من هرچقد هم بشینم توضیح بدم ... اونای که باید متوجه بشن شدن / حال اونای هم که نشدن والا سود و منفعتی به ما نمیرسه الا کسی که خودش خریداره ! من نه سهام دار اون شرکت هام و نه چیزی ... فقط وظیفه میدونم تجربه رو انتقال بدم

توضیح بیشتری ندارم لطفا" متن رو نقل قول نفرمایید / موفق باشین .

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

متاسفانه این دوستمون ماله کشی برند AOC رو کردن و الانم دارن طفره میرن دوست عزیز ایران خودرو چه ربطی به مانیتور داشت؟ شما که وقت نگذاشتی بری بخونی قضیه چی هست چرا الکی میای به فروشنده تهمت میزنی دوست عزیز واقعا جای تاسف هست امیدوارم دفعات بعدی دوستان عزیز چشمانشون رو نبندن و الکی دهنشون رو باز کنن با استارتر عزیز احساس همدردی می کنم و یک تف نثار شرکت AOC می کنم که خیلی راحت خیلیا مثل ایشون رو در کل جهان با این مانیتور ناراحت و مغموم کردن

• لایک 2
  • ممنونم 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۲۴ دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است:

درود

سلام داداش

موضوع این دوست عزیزمون شاید یخورده پیچیده شه . لپ کلام من اینه ( شما زمانی که جنسی رو از فروشگاهی که سوابقش مشخص نیس بخری / باید توقع هر اتفاقی رو داشته باشی ... غیر اینه ؟! )

منظور من از فیک بودن میتونه خیلی دلایل مختلف داشته باشه. الخصوص اینجای متن استاتر ( بعد کالایی ک برام فرستادن پلمپ کارخونه نداشت.. )

خب این چی ؟! هر فروشگاهی موضعف هستش جنس آکبند با برچسب خوده کمپانی بفروشه به مشتری هاش غیر اینه ؟!

وقتی که این مساعل بره زیر سوال شما باید کاملا" به جنس مشکوک بشی. که الان دقیقا" من همین رو میگم ...

طرف شاید کابل HDMI و DP اصلیش رو برداشته و یه چی فیک گذاشته و الان اون باعث شده کیفیت تصویر اینقد داغون باشه ! یا پنل مانیتور تعمیری هستش و یا هرچیزی

مهم اینه که ایشون پول مانیتور نو دادن ! و باید نو با پلمپ خوده کمپانی تحویل بگیرن ! اگه اون موقع توش موز بود ! شما میتونین AOC رو مقصر بدونین !

ولی اگه پلمپش بدون هماهنگی باز شده باشه ... توقع هرچیزی رو داشته باشین این میشه.

امیدوارم این دوست عزیزمون جای اینکه اینقد تند برخورد کنن / متوجه این بخش از موضوع هم شده باشن. من بیشتز از این سر دوستان رو درد نمیارم. موفق باشین

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

https://m.youtube.com/watch?v=RdmE3NcyAgM&feature=emb_title

طبق گفته ی این ویدیو ،پنل جدید در قسمت هایی بدتر و در قسمت های دیگه بهتر شده

طوری که استارتر عکس گذاشتن،انگار پنل 720p گذاشتن جای پنل اصلی

در کل استارتر مستندات کافی نزاشته که مشخص بشه سرشون کلاه رفته یا مشکل از جای دیگست...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

https://m.youtube.com/watch?v=RdmE3NcyAgM&feature=emb_title

طبق گفته ی این ویدیو ،پنل جدید در قسمت هایی بدتر و در قسمت های دیگه بهتر شده

طوری که استارتر عکس گذاشتن،انگار پنل 720p گذاشتن جای پنل اصلی

در کل استارتر مستندات کافی نزاشته که مشخص بشه سرشون کلاه رفته یا مشکل از جای دیگست...

hardware unboxed همون کانال youtube سایت techspot هست بنده این ویدیو رو خیلی قبل تر دیدم دوست عزیز همون اوایل که اومده بود چون این کانال رو ساب کردم

استارتر عزیز که اصلا درست و حسابی عکس نگرفت و کیفیت عکاسیشون فاجعست بنده نظری ندارم تا ایشون عکسای واضح خودشون رو بگذارن منتها اینکه پنل نسل اول کاملا برتر هست درش شکی نیست

دلیلی که من تند شدم به اون دوستمون هم این بود ایشون فروشندست و نباید راحت بقیه فروشندگان که همکارانش هستن رو بکوبه اخلاق حرفه ای چیز مهمی هست که اکثر ایرانیا ندارنش متاسفانه ایشون اخر کار شروع کردن به منطقی صحبت کردن همون اول کار می تونستن حرفای منطقی الانشون رو بزنن نه اینکه من وارد کنندم این جنس فیکه این حرفا دردی رو از استارتر دوا می کنه مگه؟

• لایک 7
لینک به دیدگاه

ببینید کیفیت لوگو مانیتور زمانی که کابل تصویر جدا میکنید چجوره؟ شاید مشکل از کابل باشه

کلی  مقایسه نگاه کردم اما همچین کیفیتی که دارید ندیدم با hdmi تست کنید

ویرایش شده توسط Sabertooth
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۳۲ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

hardware unboxed همون کانال youtube سایت techspot هست بنده این ویدیو رو خیلی قبل تر دیدم دوست عزیز همون اوایل که اومده بود چون این کانال رو ساب کردم

استارتر عزیز که اصلا درست و حسابی عکس نگرفت و کیفیت عکاسیشون فاجعست بنده نظری ندارم تا ایشون عکسای واضح خودشون رو بگذارن منتها اینکه پنل نسل اول کاملا برتر هست درش شکی نیست

دلیلی که من تند شدم به اون دوستمون هم این بود ایشون فروشندست و نباید راحت بقیه فروشندگان که همکارانش هستن رو بکوبه اخلاق حرفه ای چیز مهمی هست که اکثر ایرانیا ندارنش متاسفانه ایشون اخر کار شروع کردن به منطقی صحبت کردن همون اول کار می تونستن حرفای منطقی الانشون رو بزنن نه اینکه من وارد کنندم این جنس فیکه این حرفا دردی رو از استارتر دوا می کنه مگه؟

دوست عزیز حالا ایشون توی خرید مانیتور تحقیق نکردن و یه مانیتور بد خریدن

خب این هیچی مقصر خودشون بوده

ولی ارسال جنس باز شده با فاکتور مخدوش

برخورد نادرست و تهمت زدن فروشنده بهشون

اینا درسته؟؟؟

حتی اگه اون مانیتور کلا آشغال هم بوده فروشنده نباید پلمپ باز شده براشون بفرسته و بعد بد برخورد کنه

این هم یک نمونه از عواقب ممنوع بودن مشورت توی فروم

8 میلیون کلاهبرداری

نماد اعتماد هم داشته سایت هم بوده

نماد اعتماد که چیز خاصی نیس یه عکسه فقط

امیدوارم ادمین ها ببینن

• لایک 1
  • ممنونم 3
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

دوست عزیز حالا ایشون توی خرید مانیتور تحقیق نکردن و یه مانیتور بد خریدن

خب این هیچی مقصر خودشون بوده

ولی ارسال جنس باز شده با فاکتور مخدوش

برخورد نادرست و تهمت زدن فروشنده بهشون

اینا درسته؟؟؟

حتی اگه اون مانیتور کلا آشغال هم بوده فروشنده نباید پلمپ باز شده براشون بفرسته و بعد بد برخورد کنه

8 میلیون کلاهبرداری

نماد اعتماد هم داشته سایت هم بوده

نماد اعتماد که چیز خاصی نیس یه عکسه فقط

امیدوارم ادمین ها ببینن

دوست عزیز شما متوجه منظور بنده نشدین بنده کاری با استارتر ندارم که چیکار کرده و چی سرش اومده ایشون می تونست همون روز اول که پلمب نبود پس بفرسته و نگذاره فروشنده ازش سو استفاده کنه ایشون خودش دلش به حال خودش نسوخته چه توقعی از دیگران هست منتها اون قضیه بی کیفیت تر بودن پنل سری جدید سر جاش هست و حتی اگر کارتون هم پلمب می بود سرجاش بود

صرفا دلیل تند برخورد کردن با اون دوستمون ماهی گرفتن از اب گل الود(من وارد کننده کار درستیم و این جنس فیکه) و نداشتن اطلاعات کافی در مورد جنسی بود که به قول خودش چند سری فروخته!!! وگرنه من همیشه حامی حقوق خریدارها بودم حتی وقتی خودم فروشنده بودم خودم رو جای خریدار گذاشتم امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید موید باشید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

عواقب عدم خرید از لیون کامپیوتر؟

8 ساعت قبل، emotion2 گفته است:

اسم سایت رو ببرید در جا تاپیک پاک میشه.

صد البته من از شنیدن کل موضوع ناراحت شدم اما بواقع چون انتشار هر گونه اتهام در فضای مجازی علیه هر شخص یا فروشگاه عواقب حقوقی برای مجموعه داره، نمیتونیم اجازه بدیم.

(معنای اتهام هم اینه که هر چیزی که در دادگاه صالحه اثبات نشه صرفا اتهامه، شامل مورد شما).

پیشنهاد میکنم اگر مانیتور گارانتی داره از طریق گارانتی پیگیری کنید و یا از طریق اعتراض به صنف مربوطه پیگیر داستان باشید.

• لایک 2
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

۳۵ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

عواقب عدم خرید از لیون کامپیوتر؟

وقتی لیون گرون میده چطور؟

• لایک 6
  • ممنونم 5
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، emotion2 گفته است:

سلام دوست عزیز 

از این عکس ها هیچی نمیشه برداشت کرد. ولی با توجه به توضیحات شما، رفتار فروشگاه مشکوک بوده.

با توجه به فاصله زمانی پول ریختن و دریافت مانیتور، معلومه که مانیتور گارانتی نداره و خود همون فروشگاه طرف مقابل شماست. تو اینجور سفارشات باز بودن پلمپ غیرعادی نیست ولی کارای بعدیتون خیلی اشتباه بوده.

از طریق همون ویندوزی که دارید، میتونید مشخصات مانیتوری که در حال استفاده هستید رو دربیارید (مثل ۱۴۴ هرتز بودن) و با مشخصات مانیتور aoc مقایسه کنید.

این مشخصات رو میتونید همینجا به اشتراک بذارید تا بشه راهنمایی درستی انجام داد.

من دیگه به بی احتیاطی ها و اشتباهاتی که انجام دادید، اشاره ای نمیکنم.

ولی با فرض اینکه کلاهتون برداشته شده:

بگید کدوم شهر تشریف دارید؟ فروشگاه کدوم شهر هست؟ 

آدرس سایت اینماد : https://enamad.ir/

تو این سایت حساب کاربری بسازید و با طرح شکایت مشکل رو کامل با مستندات مثل عکس توضیح بدید. اگه اون فروشگاه کارش رو حساب و کتاب باشه، اونجا جواب شما رو میده و اگر هم خدای نکرده مشکل دار باشن که براشون فرقی نداره و اتفاق خاصی هم نمی افته و چیزی دست شما رو نمیگیره.

معمولا تو ۲۴ ساعت اول، اون سایت مجبور به توضیح به شما و اینماد میشه.

اگه قانع کننده بود که هیچی ولی نبود میتونید به صنف کامپیوتر شهر خودتون مراجعه و اقدام کنید.

در مراحل نهایی هم اگه مراحل بالا جواب نداد، برای احقاق حقتون ممکنه مجبور بشید بصورت حضوری به اون فروشگاه مراجعه کنید.

ویرایش شده توسط Blueman6
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

والا حق ام دارین که چنین مارو قضاوت کنین ... با هر پسوندی !

اینم شده مثل قضیه معامله چند وقت پیش من ... ( که فقط من تنها دارم توش میسوزم * )

ولی همین من / جای حرف زدن همیشه عمل کردم ( چه بصورت حامی و حتی سنگ دیگران به دل زدن ) ... ببینم شما تونستین؟ الانم دارم چوب همون هارو میخورم ...

با اون همه سند و مدرک / بازم کسی گوشش خریدار نبود... و تو چشم همه شدیم ادم بد قصه ... و الانم هرکی از راه میرسه یه تیکه میندازه بهمون ...

ماه پشت ابر نمیمونه یه روزی حقیقت آشکار میشه ... تا اون موقع سعی میکنم هیچ فعالیتی تو هیچ فرومی نداشته باشم.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، emotion۲ گفته است:

03.jpg

01.jpg

021.jpg

05.jpg

استارتر محترم اگر امکانش هست نام فروشگاه رو در پیام خصوصی برای من بفرستید

با تشکر

لینک به دیدگاه

من این مانیتور AOC V22 Plus 22inch رو دارم سه سال پیش دسته دوم با جعبه از دیوار 210 خریدم ، از این استوک ها نبود کیفیتش واقعا خیلی خوبه ، حتی در حد مانیتور IPS سامسونگ هست که دارم

لینک به دیدگاه

استارتر یه حرف و عکس نامشخص زد و فرستاد و الفرار !!!!!!!

اونوقت طبق معمول امثال بنده همیشه در صحنه داریم نظریه می‌دیم و به هم تیکه میندازیم!!!!  

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ دقیقه قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

استارتر یه حرف و عکس نامشخص زد و فرستاد و الفرار !!!!!!!

اونوقت طبق معمول امثال بنده همیشه در صحنه داریم نظریه می‌دیم و به هم تیکه میندازیم!!!!  

همرو انداخته به جون هم! خخخخ

شاید کاری براشون پیش اومده که نیستند.

• لایک 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...