رفتن به مطلب

کلاهبرداری سایت با نماد اعتماد. 8 میلیون ازم خوردن.. تورو خدا کمک !

Recommended Posts

رفقا صبر کنید مستندات برسه بعد بزنیم همدیگرو بکوبیم...

عزیزای دل یکم آروم تر... میدونم همه تحت فشار هستیم و گاهی با کوچکترین موضوعی گارد بالا میاریم... اما یکم صبر کنید

صبر خیلی خوبه... سخته اما خوبه..

• لایک 2
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

• ارسال 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

1 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

عواقب عدم خرید از لیون کامپیوتر؟

وقتی نداره چکار میشه کرد.. مجبور میشن از جای دیگه خرید کنن. از جمله خودم.

بارها زنگ زدم لیون گفتن موجود میکنیم باز ماه ها گذشت و خبری نشد.

آقایون داخل تاپیک, بحث و جدل باعث کوچیک شدنتون میشه.

ویرایش شده توسط Ali_14
  • لایک 3
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

وقتی لیون گرون میده چطور؟

من حاضرم گرونتر بخرم و خریدم، اما خیالم راحته جنسش درسته. اگر هم اشتباهی در ارسال انجام بدن خیالم راحته پولم جاش امنه و برگشت میزنن.

1 ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

وقتی نداره چکار میشه کرد.. مجبور میشن از جای دیگه خرید کنن. از جمله خودم.

بارها زنگ زدم لیون گفتن موجود میکنیم باز ماه ها گذشت و خبری نشد.

دیگه یا باید از لیون و یا دو سه تا فروشگاه معتبر که همه میشناسن کالا رو تهیه کرد و یا اگر موجود نیست از میان کالاهای موجود یکی رو انتخاب کرد.

اگر واقعا نیاز به قطعه ای دارید که باید از میان گزینه های موجود نیاز بر طرف بشه، اگر هم که نیاز فوری فوتی ندارید که خوب صبر میکنید تا یکی از فروشگاه های معتبر کامپیوتری موجودش کنه.

1 ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

عواقبی مثل خرید میکنی، سفارش تایید هم میشه، پیامک میاد، بعد زنگ میزنن قیمت اشتباه بود شرمنده ایم ارسال نمیشه!!!

همیشه که اینطوری نیست، دو سال پیش من خودم یه کیت رم برای یکی از دوستان میخواستم، اول گفتن موجوده، پولو واریز کردیم بعدش متاسفانه تو همون حین ناموجود شد. احتمال میدم تامین کننده از اون کالا کم داشت. 

یه بار هم برای یکی از دوستان مادربرد سفارش گذاشتیم، ناموجود شد به جاش یه مادربرد بهتر با همون قیمت ارسال کردند. خلاصه خرید قطعات کامپیوتر این چیزا رو هم داره.

این موارد پیش میاد.

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر هم ممکنه یه جایی رو اشتباه رفته و کارش راه افتاده دیگه نیومده سر بزنه

ویرایش شده توسط WINNER
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

با سلام بنده هم aoc c25g2 دارم کیفیت تصویرش عالی هست. شما یه عکس از دسکتاپ بفرستید لطفا. 

IMG_20211120_215424.jpg

ویرایش شده توسط zen
  • لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

وضعیت تاپیک به روایت تصویر😜

اگر استارتر تا فردا به تاپیکشون سر نزنن تاپیک بسته میشه.

@mrezaee

@EHSANRF

• لایک 2
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

اسم سایت رو ببرید در جا تاپیک پاک میشه.

صد البته من از شنیدن کل موضوع ناراحت شدم اما بواقع چون انتشار هر گونه اتهام در فضای مجازی علیه هر شخص یا فروشگاه عواقب حقوقی برای مجموعه داره، نمیتونیم اجازه بدیم.

(معنای اتهام هم اینه که هر چیزی که در دادگاه صالحه اثبات نشه صرفا اتهامه، شامل مورد شما).

پیشنهاد میکنم اگر مانیتور گارانتی داره از طریق گارانتی پیگیری کنید و یا از طریق اعتراض به صنف مربوطه پیگیر داستان باشید.

درود

صحبت های شما متین و منظور حرفم مستقیما با این تاپیک نیست و کلی میگم ،

همین قوانین ناقص و بعضا دل بخواهی باعث شده که به افراد مجرم میدون داده بشه و روز به روز وضعیت بدتر و افتضاح تر بشه و در واقع تو جامعه الآن اینجوری جا افتاده که هرکی هر کاری کرد بکنه و مشکلی نیست و تازه اگه اسمش رو هم جایی ببرن اتهام محسوب میشه و مقصر اونیه که ضرر کرده نه اونی که خلاف کرده؟ مثل اون قضیه جوجه ها بود که به جای اینکه برن مقصر اصلی رو بگیرن و بازخواست کنن ، رفتن اونی که فیلم گرفته بود رو گرفتن و محاکمه کردن؟!

اینجا فقط خوش به حال دزداست و بس؟!

بهتر است که بگذریم...

• لایک 9
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، invoker گفته است:

والا حق ام دارین که چنین مارو قضاوت کنین ... با هر پسوندی !

اینم شده مثل قضیه معامله چند وقت پیش من ... ( که فقط من تنها دارم توش میسوزم * )

ولی همین من / جای حرف زدن همیشه عمل کردم ( چه بصورت حامی و حتی سنگ دیگران به دل زدن ) ... ببینم شما تونستین؟ الانم دارم چوب همون هارو میخورم ...

با اون همه سند و مدرک / بازم کسی گوشش خریدار نبود... و تو چشم همه شدیم ادم بد قصه ... و الانم هرکی از راه میرسه یه تیکه میندازه بهمون ...

ماه پشت ابر نمیمونه یه روزی حقیقت آشکار میشه ... تا اون موقع سعی میکنم هیچ فعالیتی تو هیچ فرومی نداشته باشم.

اینکه بقیه در مورد شما چه فکری میکنن اصلا اهمیت نداره.مهم اینه که شما در مورد خودتون چطور فکر میکنید.آیا شما تو اون معامله کم گذاشتید؟ حق کسی رو خوردید؟ اگر پیش خودتون وجدانتون راحته حرف بقیه باد هواست! من اون تایپک رو خوندم و اصلا در جایگاهی نیستم که کسی رو قضاوت کنم یا بگم مقصر کی بوده.فقط خواستم یه نصیحت دوستانه کوچیک کرده باشم.

در مورد مشکل زننده تایپک،دوست عزیز اگر مانیتورتون گارانتی داره با اسکن شماره سریال یا کدی که روی جعبه هست میتونید مطمئن بشید که مانیتور فیک هست و مشکل دار یا اصلی.البته من تا به حال مانیتور فیک ندیدم! یعنی نمیدانم اصلا امکانش هست یکی بیاد مانیتور ال جی یا سامسونگ رو کپی کنه؟ حرف قلم و خودکار و اسباب بازی و کتونی نیست که صحبت مانیتوره! ممکنه مشکل از کابل hdmi هم باشه.عکسها که قربونشون برم آخر کیفیته! به هرحال امیدوارم مشکلت حل بشه چون می‌دونم تو این اوضاع داغون که به زور میشه پس انداز کرد هشت میلیون پول کمی نیست.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، invoker گفته است:

درود دوست عزیز

توضیحات شما تا حدیش درسته / لازم دوسنتم به اعنوان کسی که تا الان تعداد بالای از این مانیتورو فروخته توضیحات رو کامل ترش کنم..

من تعداد زیادشون رو از امارات وارد میکردم ... و یه تعداد هم از دوستی خریدم که ایشون از چین وارد کرده بود !

( سری ساخت و نوع پنل بکار رفته این مانیتور هارو میشه راحت از طریق سریالش بیرون آورد )

مدل های امارات از پنل با کیفیت تری برخوردار بودن و هیچ یک از مانیتور ها یدونه پیکسل سوختگی هم نداشت !!!

برعکس مانیتور های که از چین وارد شده بود همشون به نوعی یه مشکلی داشتن ! و کیفیت پنلش خیلی پایین تر بودش !!! و البته ارزونتر هم تموم میشد !

البته نه دیگه حد !!! قشنگ مشخصه این مانیتور فیک هستش !

( الانا شرایط جوری شده اگه قصد خرید مانیتور دارین و از فروشگاه معتبر خرید نکنین صد درصد فیک هستش الخصوص فروشگاه دیجی کالا که این چند وقته خر تو خر شده )

دوستان اگه حضور ذهن داشته باشن من بارها و بار ها در گذشته این مساعل رو توضیح دادم ! که اقا دقت کنین هیچ ارزونی الکی نیس ...

من چند تا عکس از کیفیت بالای این مانیتور پیوست میکنم ... ( جالبه بدونین مدل های حرفه ای این مانیتور حتی از ایسوس هم بالاتره کلا برند معروفیه )

1_bmo0.jpg

2_pzzc.jpg

https://s4.uupload.ir/files/test_4_lhl1.jpg

https://s4.uupload.ir/files/test_2_p2e7.jpg

https://s4.uupload.ir/files/test_3_4br0.jpg

یه بنده خدایی بهم گفت که اینا گرید a و b c d دارن و جلوی مدل مانتیور D نوشته شده.. نمیدونم ربطی داره یا نه...

IMG_۲۰۲۱۱۱۲۱_۰۳۵۴۴۲.jpg

16 ساعت قبل، farid68 گفته است:

سلام و عرض ادب

عکس از دسکتاپ با بک گراند دیفالت ویندوز هم بذارید

16 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود دوست عزیز این مدل aoc 24g2 دو تا پنل داره سری اولش پنل شرکت panda بود و کیفیت خارق العاده ای داشت نسبت به قیمتش سری دومش پنل بی کیفیت استفاده کرد شرکت aoc و متاسفانه شما سری پنل بی کیفیت خریدی به نظر بنده فروشنده مقصر نیست شما اشتباه کردی که درست نرفتی بخونی چی به چیه و سریع خرید کردی شما باید قبل خرید می اومدی تاپیک میزدی نظرتون در مورد مانیتور 24g2 چیه الان دیگه فایده ای نداره 

منظورتونو نفهمیدم الان دیگه فایده ای نداره ینی چی؟ ینی هرکس هرچی دوست داشت باید ب مردم بفروشه و هیچکس هیچی نگه و شکایتی نکنه؟ 😐

11 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

عواقب عدم خرید از لیون کامپیوتر؟

اسم سایت رو ببرید در جا تاپیک پاک میشه.

صد البته من از شنیدن کل موضوع ناراحت شدم اما بواقع چون انتشار هر گونه اتهام در فضای مجازی علیه هر شخص یا فروشگاه عواقب حقوقی برای مجموعه داره، نمیتونیم اجازه بدیم.

(معنای اتهام هم اینه که هر چیزی که در دادگاه صالحه اثبات نشه صرفا اتهامه، شامل مورد شما).

پیشنهاد میکنم اگر مانیتور گارانتی داره از طریق گارانتی پیگیری کنید و یا از طریق اعتراض به صنف مربوطه پیگیر داستان باشید.

متاسفانه گارانتی نداره، حتی فاکتور خرید هم نداره، فقط ی برگه چسبوندن روی مانیتور ک اسم شهرستان و شماره تماس روش هست. اگر لازم باشه برم دادگاه ارومیه میرم( خودم بندرعباسم) و حقمو میگیرم. البته لازم دونستم قبل از شکایت کامل مطمین شم ک حق با منه و دوتا فیلم میفرستم اخر تاپیک ببینید حتما و نظرتون رو بگید.من ۲۸ سالمه و این سومین مانیتوریه ک میخرم.. پس حق بدید آگاهی کامل نداشته باشم در مورد موضوع... ولی خوب مستندات بیشتری درج میکنم و اسم سایت هم بخاطر پاک نشدن تاپیک درج نمیکنم.

13 ساعت قبل، invoker گفته است:

سلام داداش

موضوع این دوست عزیزمون شاید یخورده پیچیده شه . لپ کلام من اینه ( شما زمانی که جنسی رو از فروشگاهی که سوابقش مشخص نیس بخری / باید توقع هر اتفاقی رو داشته باشی ... غیر اینه ؟! )

منظور من از فیک بودن میتونه خیلی دلایل مختلف داشته باشه. الخصوص اینجای متن استاتر ( بعد کالایی ک برام فرستادن پلمپ کارخونه نداشت.. )

خب این چی ؟! هر فروشگاهی موضعف هستش جنس آکبند با برچسب خوده کمپانی بفروشه به مشتری هاش غیر اینه ؟!

وقتی که این مساعل بره زیر سوال شما باید کاملا" به جنس مشکوک بشی. که الان دقیقا" من همین رو میگم ...

طرف شاید کابل HDMI و DP اصلیش رو برداشته و یه چی فیک گذاشته و الان اون باعث شده کیفیت تصویر اینقد داغون باشه ! یا پنل مانیتور تعمیری هستش و یا هرچیزی

مهم اینه که ایشون پول مانیتور نو دادن ! و باید نو با پلمپ خوده کمپانی تحویل بگیرن ! اگه اون موقع توش موز بود ! شما میتونین AOC رو مقصر بدونین !

ولی اگه پلمپش بدون هماهنگی باز شده باشه ... توقع هرچیزی رو داشته باشین این میشه.

امیدوارم این دوست عزیزمون جای اینکه اینقد تند برخورد کنن / متوجه این بخش از موضوع هم شده باشن. من بیشتز از این سر دوستان رو درد نمیارم. موفق باشین

اگه جایی سراغ دارین فیلم بالای ۱۰۰ مگ رو میشه اپلود کرد بگین لطفا اپلود کنم، اینجا نمیدونم چرا اپلود نمیشه... 

13 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

https://m.youtube.com/watch?v=RdmE3NcyAgM&feature=emb_title

طبق گفته ی این ویدیو ،پنل جدید در قسمت هایی بدتر و در قسمت های دیگه بهتر شده

طوری که استارتر عکس گذاشتن،انگار پنل 720p گذاشتن جای پنل اصلی

در کل استارتر مستندات کافی نزاشته که مشخص بشه سرشون کلاه رفته یا مشکل از جای دیگست...

دوست عزیز میشه بگید مستندات کافی چی هست تا بنده بذارم؟ نمیدونم چرا فیلم اینجا اپلود نمیشه و توی سایتای اپلودم حجمش باید زیر ۷۰ مگ باشه 😐 ی عکس میذارم ببینید، زمانی ک مانیتور روشن میشه حتی آرم خود شرکت aoc شطرنجیه! این طبیعیه؟ 

IMG_۲۰۲۱۱۱۱۳_۱۹۰۶۰۸.jpg

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، emotion۲ گفته است:

اگه جایی سراغ دارین فیلم بالای ۱۰۰ مگ رو میشه اپلود کرد بگین لطفا اپلود کنم، اینجا نمیدونم چرا اپلود نمیشه... 

https://www.youtube.com/

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

ببینید کیفیت لوگو مانیتور زمانی که کابل تصویر جدا میکنید چجوره؟ شاید مشکل از کابل باشه

کلی  مقایسه نگاه کردم اما همچین کیفیتی که دارید ندیدم با hdmi تست کنید

بله بنده خودم هم موقع خرید کلی ویدیو دیدم و وقتی با این کیفیت مواجه شدم پرهام ریخت 😐 مانیتور استوکی ک ۴ سال پیش خریدم بهتره کیفیتش... موقع روشن کردن هم ارم شرکت گوشه هاش شطرنجیه... حالا نمیدونم این مورد عادیه یا نه! 

۳ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

سایت اپلود سراغ نداری؟ با یوتیوب بلد نیستم کار کنم راستش 

لینک به دیدگاه

از داخل تنظیمات ببینید کیفیت پنل چی هست

۷ دقیقه قبل، emotion۲ گفته است:

بله بنده خودم هم موقع خرید کلی ویدیو دیدم و وقتی با این کیفیت مواجه شدم پرهام ریخت 😐 مانیتور استوکی ک ۴ سال پیش خریدم بهتره کیفیتش... موقع روشن کردن هم ارم شرکت گوشه هاش شطرنجیه... حالا نمیدونم این مورد عادیه یا نه! 

دقیقه 2 به بعد توضیحات خوبی داده

Screenshot (567).png

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Blueman6 گفته است:

سلام دوست عزیز 

از این عکس ها هیچی نمیشه برداشت کرد. ولی با توجه به توضیحات شما، رفتار فروشگاه مشکوک بوده.

با توجه به فاصله زمانی پول ریختن و دریافت مانیتور، معلومه که مانیتور گارانتی نداره و خود همون فروشگاه طرف مقابل شماست. تو اینجور سفارشات باز بودن پلمپ غیرعادی نیست ولی کارای بعدیتون خیلی اشتباه بوده.

از طریق همون ویندوزی که دارید، میتونید مشخصات مانیتوری که در حال استفاده هستید رو دربیارید (مثل ۱۴۴ هرتز بودن) و با مشخصات مانیتور aoc مقایسه کنید.

این مشخصات رو میتونید همینجا به اشتراک بذارید تا بشه راهنمایی درستی انجام داد.

من دیگه به بی احتیاطی ها و اشتباهاتی که انجام دادید، اشاره ای نمیکنم.

ولی با فرض اینکه کلاهتون برداشته شده:

بگید کدوم شهر تشریف دارید؟ فروشگاه کدوم شهر هست؟ 

آدرس سایت اینماد : https://enamad.ir/

تو این سایت حساب کاربری بسازید و با طرح شکایت مشکل رو کامل با مستندات مثل عکس توضیح بدید. اگه اون فروشگاه کارش رو حساب و کتاب باشه، اونجا جواب شما رو میده و اگر هم خدای نکرده مشکل دار باشن که براشون فرقی نداره و اتفاق خاصی هم نمی افته و چیزی دست شما رو نمیگیره.

معمولا تو ۲۴ ساعت اول، اون سایت مجبور به توضیح به شما و اینماد میشه.

اگه قانع کننده بود که هیچی ولی نبود میتونید به صنف کامپیوتر شهر خودتون مراجعه و اقدام کنید.

در مراحل نهایی هم اگه مراحل بالا جواب نداد، برای احقاق حقتون ممکنه مجبور بشید بصورت حضوری به اون فروشگاه مراجعه کنید.

ممنون از توضیحتون دوست گرامی، بله این عکسایی دادم روی فول رزولوشن و۱۴۴ هرتز بودوبنده من بندرعباس هستم، فروشگاه بوکان. توی سایت ای نماد هم کلا ۳ تا عکس میشه بارگذاری کرد... در حالی ک من حداقل نیاز دارم۵ دقیقه فیلم + ۱۰ تا عکس بارگذاری کنم. صنف کامپیوتر شهر خودمون 🤔🤔 ممنون واقعا اینو نمیدونستم، نیاز باشه حضوری هم میرم ک سر ۴ تا بدبدخت دیگه ک مثل من با بدبختی ی پولی در میارن و ی جنسی میخرن شیره نمالن. ممنون از توضیحتون 🖤

9 ساعت قبل، zen گفته است:

با سلام بنده هم aoc c25g2 دارم کیفیت تصویرش عالی هست. شما یه عکس از دسکتاپ بفرستید لطفا. 

IMG_20211120_215424.jpg

IMG_20211113_155239_595.jpg

3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

از داخل تنظیمات ببینید کیفیت پنل چی هست

دقیقه 2 به بعد توضیحات خوبی داده

Screenshot (567).png

داداش هر کیفیتی رو بگی تست کردم، هر مدل تنظیماتی، درایوری... همه چی.. حتی ی نفر اومد با انی دسک برام درستش کنه نتونست.. الان توی کارتنه..میخاستم امروز صبح پست کنم ک دیروز زد زیرش بلاکم کرد. حتی دلم نمیخاد درش بیارم از کارتن انقد ک ناراحتم...ولی خوب اگه تنظیمات خاصی مد نظرتون هست بگید بعدا درش بیارم و اونارو بذارم...

لینک به دیدگاه

تو ویدیو زده دکمه منو رو نگهدارید برق رو قطع کنید دوباره وصل کنید بعد منو رو ول کنید

شاید مانیتور تنظیماتش انگولک شده باشه آخه با عقل جور در نمیاد پنل 720 روی این مانیتور

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

اینکه بقیه در مورد شما چه فکری میکنن اصلا اهمیت نداره.مهم اینه که شما در مورد خودتون چطور فکر میکنید.آیا شما تو اون معامله کم گذاشتید؟ حق کسی رو خوردید؟ اگر پیش خودتون وجدانتون راحته حرف بقیه باد هواست! من اون تایپک رو خوندم و اصلا در جایگاهی نیستم که کسی رو قضاوت کنم یا بگم مقصر کی بوده.فقط خواستم یه نصیحت دوستانه کوچیک کرده باشم.

در مورد مشکل زننده تایپک،دوست عزیز اگر مانیتورتون گارانتی داره با اسکن شماره سریال یا کدی که روی جعبه هست میتونید مطمئن بشید که مانیتور فیک هست و مشکل دار یا اصلی.البته من تا به حال مانیتور فیک ندیدم! یعنی نمیدانم اصلا امکانش هست یکی بیاد مانیتور ال جی یا سامسونگ رو کپی کنه؟ حرف قلم و خودکار و اسباب بازی و کتونی نیست که صحبت مانیتوره! ممکنه مشکل از کابل hdmi هم باشه.عکسها که قربونشون برم آخر کیفیته! به هرحال امیدوارم مشکلت حل بشه چون می‌دونم تو این اوضاع داغون که به زور میشه پس انداز کرد هشت میلیون پول کمی نیست.

عزیزم عکسا واقعا وقتی پاز میدم فیلم رو دقیقا کیفیتشون همینه! کیفیت فیلم ۱۰۸۰ از ۴۸۰ پایین تره... اخر تاپیک فیلم اضاف میکنم امیدوارم روی دسکتاپ ببینید و قضاوت کنید، کیفیت ۱۰۸۰ رو در حد ۴۸۰ نشون میده... 

3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

تو ویدیو زده دکمه منو رو نگهدارید برق رو قطع کنید دوباره وصل کنید بعد منو رو ول کنید

شاید مانیتور تنظیماتش انگولک شده باشه آخه با عقل جور در نمیاد پنل 720 روی این مانیتور

والا منم سر همین دارم آتیش میگیرم... من همیشه قبل خرید کلی تحقیق میکنم، توی یوتیوب کلی فیلم دیدم.. ب قرآن کیفیتش از مانیتور استوکم ک ۴ سال پیش خریدم پایین تره! خوب زور میاد ب آدم. بعد ازونورم بهش میگم هزینیه پست رو خودم میدم خودتون تستش کنید، برمیگرده خودمو دزد میکنه! خوب شما جای من چیکار میکنی؟ بعضیا فک میکنن بخاطر کیفیت دوربین کیفیت انقد پایینه، ولی واقعا همینه... دارم ی کلیپ کوتاه کات میکنم ک بشه اپلودش کرد حتما ببینش 

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۴۹ دقیقه قبل، emotion۲ گفته است:

دوست عزیز میشه بگید مستندات کافی چی هست تا بنده بذارم؟ نمیدونم چرا فیلم اینجا اپلود نمیشه و توی سایتای اپلودم حجمش باید زیر ۷۰ مگ باشه 😐 ی عکس میذارم ببینید، زمانی ک مانیتور روشن میشه حتی آرم خود شرکت aoc شطرنجیه! این طبیعیه؟ 

IMG_۲۰۲۱۱۱۱۳_۱۹۰۶۰۸.jpg

سلام شب بخیر

با کابل دیگه تست کردید؟

تنظیمات مانیتور رو زدید روی دیفالت که برگرده؟

برا مانیتور قدیمیه خودم ،بین تنظیمات ،قسمتی هست که میشه صفحه رو تار یا تیز(sharp)کرد ،میشه عرض صفحه رو کم و زیاد کرد تا خط های عمودی برن 

این عکسو میزارم ببینم همچین چیزی دارین بتونین تغییر بدین شاید درست بشه البته مانیتور من قدیمی syncmaster هست.

گزینه های 

Sharpness

Coarse

Fine

IMG_20211121_052736.jpg

لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، emotion۲ گفته است:

سلام دوستان. بنده بعد از 4 ساله میخواستم ی مانیتور بخرم ولی متاسفانه هر موقع پول یه مانیتورو جور کردم گرون شد... بلاخره بعد از 4 سال تونستم 8 تومن با بدبختی جور کنم... بعد رفتم توی اینترنت سرچ کردم دیدم ارزونترین مانیتور گیمینگ پنل ips و 144 هرتز مانیتور aoc 24g2 هستش. ازونجایی که لیون کامپیوتر این مانیتورو نداشت مجبور شدم از یه سایت دیگه سفارش بدم. من 7/22 پولو ریختم ب حسابش و 8/24 به دستم رسید ! بعد کالایی ک برام فرستادن پلمپ کارخونه نداشت..فقط با چسب کارتن پلمپ شده بود و فاکتور خریدشم مخدوش بود. منم بدون توجه به این جزییات بازش کردم. بعد ک نصبش کردم دیدم کیفیتش از مانیتور استوکم که 4 سال پیش 250 تومن خریده بودمش کمتره ! پشمام ریخت.. گفتم خوب شاید ی تنظیماتی داره ی چیزی داره.. مگه میشه. مگه داریم..خلاصه اینکه اقای فروشنده ب من گفته بودن 1 هفته مهلت تست داره.. من 2 3 روز اول چیزی نگفتم و دنبال تنظیم گردنش بودم.. دیدم نه! درست بشو نیست.. به این بگو ب اون بگو.. همه میگفتن بابا مشکل نرم افزاریه. مگه میشه پنل ips اینشکلی باشه.. خلاصه چندر روزی درگیر این قضیه بودم تا اینکه روز چهارم بهشون گفتم ک مانیتورتون ایراد داره جناب پنلش احتمالا مشکل داره. شروع کرد ب پیچوندن من ک برو فلان کارو کن. اونو نصب کن اینو نصب کن... سرتونو درد نیارم.. روز شیشم بهش گفتم داداش.. من ک هرچی عکس و فیلم از کیفیت مانیتور بهت میدم باور نمیکنی...بذار برات میفرستمش خودت چک کن اگه مشکلی نداشت ردیفه مشکل از سیستم منه... بعد ازونجایی ک زیاد بهونه تراشی کرده بود و میخواست من و سیستممو مقصر جلوه بده من ی فیلم کامل از مانیتورش و کارتن و سریالش و بسته بندیش براش فرستادم ک بعدا نگه اونی من فرستادم این نبوده.. اقا تا این فیلمو دید شروع کرد توهین ب من ک تو پلمپ کارخونه رو کندی و خودت چسب زدی و ازین داستانا و ب بنده تهمت کلاهبرداری زد و منو بلاک کرد.... الان بنده چنتا عکس میفرستم براتون از پنل ips 144 هرتز.( اینم بگم با کابل dp اورجینال ک روی مانیتور بود وصل کردم و گرافیکمم 1060 6 گیگ هست)
لطفا فقط کیفیت عکسارو ببینید و بگید چ خاکی باید تو سرم کنم الان !‌ کجا شکایت کنم.. واقعا داره بهم فشار میاد چون با بدبختی پولشو جور کردم...!

(در صورت اجازه مدیر عزیز اسم سایت ب همراه مستندات کامل رو هم میذارم که سر بقیه دوستان مثل من کلاه نره...)

03.jpg

01.jpg

021.jpg

05.jpg

دوستان این عکسا کیفیت واقعیه فیلماس... بخاطر دوربین نیست، بنده الان براتون ی کلیپ کوتاه از یوتیوب با کیغیت ۱۰۸۰ میفرستم و ی کلیپ از پلمپ کارتن( مجبور شدم کوتاه بگیرم ک بتونم اپلود کنم) چنتا عکسم میفرستم. امیدوارم بقیه دوستانم جوابشونو بگیرن 

کلیپ پلمپ کالا: https://uupload.ir/view/vid_20211121_051114_sw5q.mp4/

یه تیکه از موزیک ویدیوی توی یوتیوب با کیفیت ۱۰۸۰: 

https://uupload.ir/view/vid_20211120_011854(1)_p43i.mp4/

عکس از محیط ویندوز در حالت فول اچ دی و ۱۴۴ هرتز: 

img_20211113_155239_595_px4d.jpg

عکس از کد کالا: 

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، emotion2 گفته است:

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B1%DB%B1

آیا اون بار کد هارو تست کردید؟با نرم افزار بارکد خوان

اگه دوستان این مدل رو دارن ,یه عکس از کل کارتن بگیرین پشت و رو,که دوستان ببینن با کارتن اونا یکیه یا نه...

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

با این هم تست بگیرید

https://www.eizo.be/monitor-test/

هیچی مثل چشم نمیتونه مشکل رو درست نشون بده تو ویدیوها هم چیزی معلوم نبود بخاطر دوربین گوشی

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

۱۵ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

آیا اون بار کد هارو تست کردید؟با نرم افزار بارکد خوان

اگه دوستان این مدل رو دارن ,یه عکس از کل کارتن بگیرین پشت و رو,که دوستان ببینن با کارتن اونا یکیه یا نه...

نفهمیدم منظورتونو. تست کنم واسه چ منظوری 

12 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

با این هم تست بگیرید

https://www.eizo.be/monitor-test/

هیچی مثل چشم نمیتونه مشکل رو درست نشون بده تو ویدیوها هم چیزی معلوم نبود بخاطر دوربین گوشی

عذر میخوام این چی هست؟ پیکسل سوخته نداره تست کردم. نظری در مورد پلمپ ندارید( البته اگه اطلاعی دارید ) 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، emotion۲ گفته است:

برای اصالت جنس ،یعنی اینو نمیدونید؟

تست کن ببین چه سایتی باز میکنه

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، emotion۲ گفته است:

مشخصات کامل مانیتور

Screenshot (568).png

لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

برای اصالت جنس ،یعنی اینو نمیدونید؟

تست کن ببین چه سایتی باز میکنه

نه والا... من دوسالی یه تیکه میخرم..خوب مشخصاتش اگه درست باشه ینی اصله ؟

گفتم ک یه بنده خدابی ب من گفت این گرید بندی دارن و برای شما گرید c یا d هستش ک برای چین و هند تولید میشه، و دقیقا توی راهنما و صفحه ای ک روش بود فقط زبان چینی داشت. حتما باید با خود مانیتور برم؟ یا کد رو وارد کنم؟ 

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، emotion2 گفته است:

نه والا... من دوسالی یه تیکه میخرم..خوب مشخصاتش اگه درست باشه ینی اصله ؟

گفتم ک یه بنده خدابی ب من گفت این گرید بندی دارن و برای شما گرید c یا d هستش ک برای چین و هند تولید میشه، و دقیقا توی راهنما و صفحه ای ک روش بود فقط زبان چینی داشت. حتما باید با خود مانیتور برم؟ یا کد رو وارد کنم؟ 

البته آنچنان راه مطمئنی برای تشخیص فیک بودن نداره،ولی خب باز از هیچی بهتره 

نرم افزار qr code scanner برا موبایل دانلود کنید،بعد با دوربین روش زوم میکنید اتوماتیک میبره سایت مربوطه

ادیت:البته مشخصا جنس شما مال بازار داخلی چین هست ،برای همین هم ارزون تر افتاده براتون 

معمولا نباید از لحاظ کیفی انچنان فرقی بکنن،شاید خوده جنس کلا ایراد داره،ینی فیک نیست،اما خودش ایراد داره ،ایراد کارخانه ای

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...