رفتن به مطلب

کلاهبرداری سایت با نماد اعتماد. 8 میلیون ازم خوردن.. تورو خدا کمک !

Recommended Posts

۲۶ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

البته آنچنان راه مطمئنی برای تشخیص فیک بودن نداره،ولی خب باز از هیچی بهتره 

نرم افزار qr code scanner برا موبایل دانلود کنید،بعد با دوربین روش زوم میکنید اتوماتیک میبره سایت مربوطه

ادیت:البته مشخصا جنس شما مال بازار داخلی چین هست ،برای همین هم ارزون تر افتاده براتون 

معمولا نباید از لحاظ کیفی انچنان فرقی بکنن،شاید خوده جنس کلا ایراد داره،ینی فیک نیست،اما خودش ایراد داره ،ایراد کارخانه ای

نمیدونم بخدا...اخه نه پلمپ داشت، نه فاکتور خرید داشت...شایدم عوضش کردن. واقعا نمیدونم. فقط میخوام در حال حاضر ازش شکایت کنم ایناییم فک میکنن ب خاطر دوربین کیفیت مانیتور پایینه، من این ۲۴م ب دستم رسیده همین الان ۱ تومن زیر قیمت میفروشم بهشون...من بعنوان ی عضو کوچیک از خانواده لیون کامپیوتر وظیفه داشتم اطلاع بدم این موردو ک بقیه سرشون کلاه نره..چون این سایت کلا ۳ مدل مانیتور داره ک ی مدلش مدل مامیتور منه و قیمتش زیر قیمت بازاره و ممکنه دوستان ب طبع ارزون بودن اقدام ب خرید کنن...من وظیفه داشتم با سند و مدرک اثبات کنم ک ایشون کلاهبردارن... حالا کلاهبردارم نباشه جنس اشغال میده دست مردم و پسم نمیگیره! حالا اون میگه ازونجا عکس بده اون تمظیماتو درست کن،... تنظیمات فقط واسه کالیبره کردنه رنگه.. این کلا شطرنجیه! تو فیلما نقطه نقطس!  نمیدونم چرا درک نمیکنن بعضیا... 

اگر کسی فکر میکنه مشکل از کابله، از تنظیماته، از دوربین منه، از هرچی هست. همین الان بیاد ۷ تومن بدم بهش...کد رهگیریم میدم ک دقیقا ۲۴م رسیده دستم

وقتی نمیخاین قبول کنین لاقل ی حرفی نزنین ک منی ک مال باختم از حرفای شما بیشتر اتیش بگیرم... اشتباه کردم بدون پلمپ تحویل گرفتم میدونم. ولی منو مقصره کامل ماجرا نکنید.

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

• ارسال 97
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۴ ساعت قبل، emotion۲ گفته است:

ممنون از توضیحتون دوست گرامی، بله این عکسایی دادم روی فول رزولوشن و۱۴۴ هرتز بودوبنده من بندرعباس هستم، فروشگاه بوکان. توی سایت ای نماد هم کلا ۳ تا عکس میشه بارگذاری کرد... در حالی ک من حداقل نیاز دارم۵ دقیقه فیلم + ۱۰ تا عکس بارگذاری کنم. صنف کامپیوتر شهر خودمون 🤔🤔 ممنون واقعا اینو نمیدونستم، نیاز باشه حضوری هم میرم ک سر ۴ تا بدبدخت دیگه ک مثل من با بدبختی ی پولی در میارن و ی جنسی میخرن شیره نمالن. ممنون از توضیحتون 🖤

داداش هر کیفیتی رو بگی تست کردم، هر مدل تنظیماتی، درایوری... همه چی.. حتی ی نفر اومد با انی دسک برام درستش کنه نتونست.. الان توی کارتنه..میخاستم امروز صبح پست کنم ک دیروز زد زیرش بلاکم کرد. حتی دلم نمیخاد درش بیارم از کارتن انقد ک ناراحتم...ولی خوب اگه تنظیمات خاصی مد نظرتون هست بگید بعدا درش بیارم و اونارو بذارم...

سلام مجدد

عکس و فیلمایی که فرستادید، دیدم.

اولا که مانیتور مشکل داره، ولی از این قضیه که بعضی دوستان اطلاعات میخوان ناراحت نشید، چون بعضی اوقات تنظیمات مانیتور هم بهم میریزه و باعث کاهش کیفیت میشه.

ولی به دوستان هم میگم که الان زمان بررسی تنظیمات نیست و دلیلی نداره ایشون تو این بازه زمانی که میتونه پیگیر فروشگاه بشه، بیخودی درگیر تنظیمات بشه. - همین که تنظیمات بهم خورده یعنی مانیتور استفاده شده، پس برای این قضیه زمان نذارید. ضمن اینکه چیزی که من می بینم فراتر از مشکل تنظیمات و ... هست.

3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

@emotion2 عزیز شما این کاری که بالا نشون دادن، انجام بدید.

تو اینماد شکایت ثبت کنید و از عکسی که از لوگو گرفتید، استفاده کنید و زمانی که ویدئو پخش میشه عکس بگیرید از لحظه بهم ریختگی تصویر برای نشون دادن مشکل.

همون ۳ تا عکس کافیه ولی مشکل رو کامل توضیح بدید اونجا. (حداقل یک شکایت براشون ثبت شده)

به صنف هم که حتما مراجعه کنید. فیلم ها رو برای صنف ارائه بدید. (از صفحه خریدتون تو فروشگاه و حساب کاربریتون عکس بگیرید) 

برای نشون دادن مشکل از محتوایی استفاده نکنید که خود اون عکس یا ویدئو مشکل داشته باشه (مثل یکی از عکس های پست اول)

------------------------------------------------------------------------------

همون روز اول که مانیتور دستتون رسید، باید برای تست سلامتش برنامه داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سلامتی یا ایراد دستگاه مشخص بشه و تو همون ۲۴ ساعت اول اگه مشکلی باشه، سریع به فروشنده اطلاع بدید. (برای هر وسیله دیگه این روش باید انجام بشه.)

وقتی بندر عباس تشریف دارید، تعداد زیادی فروشگاه اونجا هستن که حضوری و بدون دردسر میتونید خرید کنید (شهر خودتون مملو از فروشگاه هایی هست که جنس وارد میکنن.) - واقعا دلیلی نداشت از شهر دیگه اونم به این روش خرید کنید.

-----------------------------------------------------------------------------

جهت اطلاع عرض میکنم اینکه قاب مانیتور یک چیز و پنل و محتویات داخل چیز دیگری باشه، شدنیه.(برای کلاهبردار قابل انجام هست.)

و اینکه مانیتور از همون اول مشکل داشته باشه هم شدنیه (گارانتی برای همین قضیه هست) - مشکل شروع کننده احتمالا همین مورد هست.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

البته آنچنان راه مطمئنی برای تشخیص فیک بودن نداره،ولی خب باز از هیچی بهتره 

نرم افزار qr code scanner برا موبایل دانلود کنید،بعد با دوربین روش زوم میکنید اتوماتیک میبره سایت مربوطه

ادیت:البته مشخصا جنس شما مال بازار داخلی چین هست ،برای همین هم ارزون تر افتاده براتون 

معمولا نباید از لحاظ کیفی انچنان فرقی بکنن،شاید خوده جنس کلا ایراد داره،ینی فیک نیست،اما خودش ایراد داره ،ایراد کارخانه ای

دوست عزیز ۲ تا بار کد بود ک اولی فقط ی کد بهم داد ک با کد روی کارتن همخونی نداشت.  دومی هم که aoc روش نوشته ی لینک بهم داد ک میزنم روش میره توی گوگل پلی ویچت رو دانلود کنم :/

Screenshot_۲۰۲۱-۱۱-۲۱-۱۰-۲۲-۳۱-۴۹۴_com.gamma.scan.jpg

Screenshot_۲۰۲۱-۱۱-۲۱-۱۰-۲۱-۲۷-۵۱۰_com.gamma.scan.jpg

2 ساعت قبل، Blueman6 گفته است:

سلام مجدد

عکس و فیلمایی که فرستادید، دیدم.

اولا که مانیتور مشکل داره، ولی از این قضیه که بعضی دوستان اطلاعات میخوان ناراحت نشید، چون بعضی اوقات تنظیمات مانیتور هم بهم میریزه و باعث کاهش کیفیت میشه.

ولی به دوستان هم میگم که الان زمان بررسی تنظیمات نیست و دلیلی نداره ایشون تو این بازه زمانی که میتونه پیگیر فروشگاه بشه، بیخودی درگیر تنظیمات بشه. - همین که تنظیمات بهم خورده یعنی مانیتور استفاده شده، پس برای این قضیه زمان نذارید. ضمن اینکه چیزی که من می بینم فراتر از مشکل تنظیمات و ... هست.

@emotion2 عزیز شما این کاری که بالا نشون دادن، انجام بدید.

تو اینماد شکایت ثبت کنید و از عکسی که از لوگو گرفتید، استفاده کنید و زمانی که ویدئو پخش میشه عکس بگیرید از لحظه بهم ریختگی تصویر برای نشون دادن مشکل.

همون ۳ تا عکس کافیه ولی مشکل رو کامل توضیح بدید اونجا. (حداقل یک شکایت براشون ثبت شده)

به صنف هم که حتما مراجعه کنید. فیلم ها رو برای صنف ارائه بدید. (از صفحه خریدتون تو فروشگاه و حساب کاربریتون عکس بگیرید) 

برای نشون دادن مشکل از محتوایی استفاده نکنید که خود اون عکس یا ویدئو مشکل داشته باشه (مثل یکی از عکس های پست اول)

------------------------------------------------------------------------------

همون روز اول که مانیتور دستتون رسید، باید برای تست سلامتش برنامه داشته باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سلامتی یا ایراد دستگاه مشخص بشه و تو همون ۲۴ ساعت اول اگه مشکلی باشه، سریع به فروشنده اطلاع بدید. (برای هر وسیله دیگه این روش باید انجام بشه.)

وقتی بندر عباس تشریف دارید، تعداد زیادی فروشگاه اونجا هستن که حضوری و بدون دردسر میتونید خرید کنید (شهر خودتون مملو از فروشگاه هایی هست که جنس وارد میکنن.) - واقعا دلیلی نداشت از شهر دیگه اونم به این روش خرید کنید.

-----------------------------------------------------------------------------

جهت اطلاع عرض میکنم اینکه قاب مانیتور یک چیز و پنل و محتویات داخل چیز دیگری باشه، شدنیه.(برای کلاهبردار قابل انجام هست.)

و اینکه مانیتور از همون اول مشکل داشته باشه هم شدنیه (گارانتی برای همین قضیه هست) - مشکل شروع کننده احتمالا همین مورد هست.

ممنون بابت  راهنماییتون.

دوست عزیز متاسفانه من توی تلگرام اشنا شدم و پول رو ب حسابشون مستقیم کارت ب کارت کردم یک ماه و ۲ روز طول کشید تا ب دستم برسه. حساب کاربری ندارم، هر عکسیم فرستادم فیلم هیچ مشکلی نداشته 😐 کیفیتش واقعا همینه!

ب فروشگاهم اطلاع دادم روز اول گفتن ک مشکلت نرم افزاریه..منمم ۵ ۶ روز درگیر همین مسئله بودم، و در اخر خودم شدم دزد 😐 

بنده هم متاسفانه گول قیمت پایینش رو خوردم و بودجم محدود بود وگرنه از همینجا باید خرید میکردم. فرمایشتون درست

کسی میتونه وارد سایت اینماد بشه؟ من از دیروز هرکاری میکنم نمیتونم... زنگم زدم صبح گفتن تا ۲ ساعت دگ رفع میشه. هنوز نشده..

#وقتی_خدا_هم_دوستت_نداره 💔

• قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

وقتی لیون گرون میده چطور؟

لیون گرون نمیده هر چقدر پول بدی آش میخوری ، یه مودم 4G رو لیون میداد 580 بقیه زیر 520 تومن E8372، کاشف به عمل اومد همین مدل کلی فیک داشته ، پرش آنتن و کار نکردن SD CARD

• لایک 1
  • چرا؟! 3
لینک به دیدگاه

۳۹ دقیقه قبل، emotion۲ گفته است:

کسی میتونه وارد سایت اینماد بشه؟ من از دیروز هرکاری میکنم نمیتونم... زنگم زدم صبح گفتن تا ۲ ساعت دگ رفع میشه. هنوز نشده..

#وقتی_خدا_هم_دوستت_نداره 💔

چی چی حرفه میزنی داداااااش... چرا باز نشدن سایتو به دوست نداشتن خدا ربط میدی.

فکر کنم اگر قند شکن وصل باشی سایت اینماد باز نمیشه. مطمئن شو خاموشه.

اونطرف کلی جنس فیک و دست دو و مشکل دار هست ممکنه یکی از اونارو برای شما تهیه کرده باشن با قیمت پایین. خودتم که میگی پلمپ نداشته. بعدم اینکه برای خرید های بعدی یادت باشه به طرف بگی با واسطه لیون کامپیوتر حاضری خرید کنی. اگر قبول نکرد جنس نخری بهتره. میبینی که عاقبتش چیه.

اگر ممکنه اسم یا آدرس فروشگاهو برام پیام خصوصی کن ببینم در چه حدیه.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

ای بابا ....

درضمن اگه مشکل داری با سایت enamad مرور گر تو عوض کن

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

اینکه بقیه در مورد شما چه فکری میکنن اصلا اهمیت نداره.مهم اینه که شما در مورد خودتون چطور فکر میکنید.آیا شما تو اون معامله کم گذاشتید؟ حق کسی رو خوردید؟ اگر پیش خودتون وجدانتون راحته حرف بقیه باد هواست! من اون تایپک رو خوندم و اصلا در جایگاهی نیستم که کسی رو قضاوت کنم یا بگم مقصر کی بوده.فقط خواستم یه نصیحت دوستانه کوچیک کرده باشم.

در مورد مشکل زننده تایپک،دوست عزیز اگر مانیتورتون گارانتی داره با اسکن شماره سریال یا کدی که روی جعبه هست میتونید مطمئن بشید که مانیتور فیک هست و مشکل دار یا اصلی.البته من تا به حال مانیتور فیک ندیدم! یعنی نمیدانم اصلا امکانش هست یکی بیاد مانیتور ال جی یا سامسونگ رو کپی کنه؟ حرف قلم و خودکار و اسباب بازی و کتونی نیست که صحبت مانیتوره! ممکنه مشکل از کابل hdmi هم باشه.عکسها که قربونشون برم آخر کیفیته! به هرحال امیدوارم مشکلت حل بشه چون می‌دونم تو این اوضاع داغون که به زور میشه پس انداز کرد هشت میلیون پول کمی نیست.

درود بر شما. جمله اولتون واقعا" حالم رو خوب کرد ...

-------------------------------------------------------------------------------

خداوند آدم حسابی های مثل شمارو زیاد کنه...

من همیشه یاد جمله معروف مهران مدیری میفتم ... توضیح دادن بیش از حد نشونه ضعفه !

من تو این 7 سال فعالیت ام / متاسفانه بجای اینکه بیشتر بفکر خودم باشم . بفکر دیگران بودم ! و الانم دارم چوب همونارو میخورم ...

به هر حال ماه تا ابد پشت ابر نمیمونه / یه هفته یکماه یکسال ده سال هرچقد هم بگذاره یه روزی حقایق آشکار میشه . و امان از اون روز .....

ترجیح میدم تا اون موقع سکوت کنم ...

• لایک 3
لینک به دیدگاه

با درود فرآوان خدمت عزیزان.

استارتر عزیز لطفا در محیط بازی هم مناطق مشکی و سیاه رو بررسی کنید

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، farhadii گفته است:

ای بابا بیبین عزیز برام خصوصی کن خریدت از کدوم فروشگاهه

درضمن اگه مشکل داری با سایت enamad مرور گر تو عوض کن

سایت اینماد از دیروز خرابه داداشم، امروز ساعت ۸ زنگ زدم گفتن تا ۲ ساعت دگ درست میشه، هنوز ک هنوزه نمیتونم وارد شم. الان ساعت نزدسکه ۵ه. شما ی تست کن ببین بازیابی رمز عبور براتون کار میکنه اگر زحمتی نیست.

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، invoker گفته است:

والا حق ام دارین که چنین مارو قضاوت کنین ... با هر پسوندی !

اینم شده مثل قضیه معامله چند وقت پیش من ... ( که فقط من تنها دارم توش میسوزم * )

ولی همین من / جای حرف زدن همیشه عمل کردم ( چه بصورت حامی و حتی سنگ دیگران به دل زدن ) ... ببینم شما تونستین؟ الانم دارم چوب همون هارو میخورم ...

با اون همه سند و مدرک / بازم کسی گوشش خریدار نبود... و تو چشم همه شدیم ادم بد قصه ... و الانم هرکی از راه میرسه یه تیکه میندازه بهمون ...

ماه پشت ابر نمیمونه یه روزی حقیقت آشکار میشه ... تا اون موقع سعی میکنم هیچ فعالیتی تو هیچ فرومی نداشته باشم.

سالاری سلطان

شاه هستی

من میشناسمت ادم لوتی  مشتی همیشه مشخصه

اینجا همه اعتباری کار میکنن کسی نمیاد اعتبارش رو خراب کنه

چند وقت پیش یکی اومده بود بخواطر خط داشتن هیست سینک چیپست مادربورد دست دوم فیدبک منفی زده بود

ادمی مثل شما که پرچمش بالاست دیگه حرف بالاش نیست

ادم های لوتی مشتی ثاب شده هستن نمیشه خرابشون کرد

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

شکایت کردی ، اول باید ثابت کنی مانیتور رو از این آقا خریدی ، فاکتور معتبر نیاز هست ، بعد باید ثابت کنی جعبه پلمپ کارخونه  نبوده ، بعد باید ثابت کنی مانیتور رو با مانیتور دیگه عوض نکردی ، بعدم باید ثابت کنی مانیتور رو خودت خراب نکردی ، اینها با سند و مدرک معتبر باید اثبات بشه ، حتما شکایتت رو انجام بده ، حتما پیگیر شو فقط خواستم اینها رو قبلش بدونی 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

شکایت کردی ، اول باید ثابت کنی مانیتور رو از این آقا خریدی ، فاکتور معتبر نیاز هست ، بعد باید ثابت کنی جعبه پلمپ کارخونه  نبوده ، بعد باید ثابت کنی مانیتور رو با مانیتور دیگه عوض نکردی ، بعدم باید ثابت کنی مانیتور رو خودت خراب نکردی ، اینها با سند و مدرک معتبر باید اثبات بشه ، حتما شکایتت رو انجام بده ، حتما پیگیر شو فقط خواستم اینها رو قبلش بدونی 

درسته، همشو آماده کردم در صورت نیاز همرو ارایه میدم. فعلا ک سایت ای نماد خرابه... 

این اقا حتی مغازم نداره جنس میاره تو خونه میفروشه من موندم چجوری انقد راحت نماد اعتماد میدن 

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

من هر چیزی رو که اینترنتی می خرم از انباکسینگش جعبش خود محصول سریالش کلا همه چیزش فیلم میگیرم روی یه کاغذ هم تاریخ و ساعت رو مینویسم و یه جوری قرار میدم که تو فیلم مشخص باشه

اگر کالایی باشه که نیاز به سر هم کردم داشته باشه از اون مرحله هم فیلم میگیرم و شروع به تست کردن می کنم کلا یه جورایی خریدم رو مستند میکنم که بعدا اگه کالا مشکل داشت یا هر چیزی فروشنده دبه نتونه بکنه

قبلش هم سعی میکنم از این سایتهای درپیت و فیک خرید نکنم فقط جاهای معتبر که مهلت تست و ضمانت برگشت داشته باشند یکم هزینه بیشتر ارزش اینهمه اعصاب خردی  ومصیبت رو نداره

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، WAR گفته است:

من هر چیزی رو که اینترنتی می خرم از انباکسینگش جعبش خود محصول سریالش کلا همه چیزش فیلم میگیرم روی یه کاغذ هم تاریخ و ساعت رو مینویسم و یه جوری قرار میدم که تو فیلم مشخص باشه

اگر کالایی باشه که نیاز به سر هم کردم داشته باشه از اون مرحله هم فیلم میگیرم و شروع به تست کردن می کنم کلا یه جورایی خریدم رو مستند میکنم که بعدا اگه کالا مشکل داشت یا هر چیزی فروشنده دبه نتونه بکنه

قبلش هم سعی میکنم از این سایتهای درپیت و فیک خرید نکنم فقط جاهای معتبر که مهلت تست و ضمانت برگشت داشته باشند یکم هزینه بیشتر ارزش اینهمه اعصاب خردی  ومصیبت رو نداره

میشه این کارتون رو کامل تر توضیح بدین؟

بنظرم روش خوبی اومد برای اینکه فروشنده کلاهبرداری نکنه

چون خودم هم قصد دارم بزودی خرید کنم میگم

مثلا دقیقا از چیا فیلم میگیرید و چیکار میکنید که فروشنده نتونه بگه فیلم ساختگیه و کلا نتونه یه موقع دبه کنه؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، WAR گفته است:

👍👍👍 اصلشم همینه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث فروشنده جدا خریدار جدا و به کنار نمیتونم نظری داشته باشم در موردش

ولی اینقدر تنوع اجناس زیاد شده تو بازار که ادم دلش میخواد برگرده به همون دوران که چند تا شرکت مشخص بودن و محصولات رو میخرید و خیالش راحتتر بود یا اصلا نبودش

الان تو بازار کلی جنس نامرغوب، رده کیفی پایین، بدون گارانتی و ... هستش و هیچ کنترلی هم روش نیست
این همه هم شعار میدن مبارزه با قاچاق کالا و ...
اخرش هم همه ضرر رو قشر ضعیف جامعه و مصرف کننده می بینه

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

میشه این کارتون رو کامل تر توضیح بدین؟

بنظرم روش خوبی اومد برای اینکه فروشنده کلاهبرداری نکنه

چون خودم هم قصد دارم بزودی خرید کنم میگم

مثلا دقیقا از چیا فیلم میگیرید و چیکار میکنید که فروشنده نتونه بگه فیلم ساختگیه و کلا نتونه یه موقع دبه کنه؟

دوربینو روی سه پایه قرار میدید و جعبه پستی رو میگذاری جلوش دوربینو یا موبایلو روشن میکنید شروع کنه به فیلم گرفتن خودتون از پشت دوربین شروع می کنید به باز کردن جعبه پستی تو فیلم فقط دستاتون پیداست من حتی جعبه رو جلوی دوربین همه زوایاشو نشون میدم ادرس، بسته بندیش و چسبش که باز نشده حتی اگه زدگی و فرورفتگی داشته باشه بعد جعبه رو باز میکنم جعبه اصلی کالا رو درمییارم اونهم به همین منوال پلمپ بودنش. برچسب پلمپش. زدگی داشتن جعبش. بعدخود کالا رو از جعبه درمییام از شماره سریالش، کد های روش نوشته های پشت یا زیرش  کلا هرچیزی رو سعی میکنم جلو دوربین بگیرم که قشنگ مشخص باشه

وقتی شما دارید کالا رو از جعبه پستی که خود فروشنده فرستاده و شما از باز کردنش دارید فیلم میگیرید ادرسِ روش تو فیلم افتاده تاریخ و ساعت هم روی کاغذ نوشتید و تو فیلم هست تاریخ تحویل بسته پستی هم که مشخصه خود کالا رو هم از تو همون جعبه در اوردید انباکسش کردید شماره سریال و همه چیزش هم تو فیلم هست با این فیلم 10 دقیقه ایی دیگه فروشنده نمیتونه دبه کنه بگه پلمپش از قبل باز کردی و دستکاری کردی و از این صحبتها

بعد تو نوبت بعدی که میخوام حالا اون کالا رو سر هم کنم  تست بگیرم به همین منوال دوباره فیلم میگیرم دیگه اینجوری حداقل اگه مشکلی پیش اومد یه مدرکی دست ادم هست

از جای معتبر ادم کالا بخره اگه مشکلی هم پیش بییاد راحت حل میشه

• ممنونم 3
لینک به دیدگاه

این دوستمون مانیتورو از بنده خریدن و کل حرفاشون دروغی بیش نیست. ایشون بعد از خرید مانیتور پول لازم شدن و میخوان پس بفرستن
تمامی محصولاتی که از سمت ما ارسال میشه پلمپه. بنده فیلم پلمپ بودن محصول رو نیز در اختیار دارم . ایشون فکر کرده پلمپ مانیتور چیز خاصیه. یه نوار چسب 5 الی 7 سانتی هست که واترمارک مشکی خود AOC روش نوشته شده. دوستمون برگشته میگه این پلمپ نیست خودت زدی!!!
همچنین مسئله ای که هست من گفتم بفرستید تعویض کنیم گفتن نه نمیخوام گفتم پلمپ باز کردید من 900 تومن ارزونتر ارزون خریداری میکنم همین مانیتورو(مطابق قوانین فروشگاه، 20 الی 30 درصد کمتر از مبلغ نوی روز مانیتور، ازشون برمیداریم.)
این دوستمون هیچ دست آویزی جز داد و هوار کردن نداره . این عکس از دسکتاپ خود ایشونه که رفته پیش یکی از دوستای بنده مشورت گرفته براش فرستاده و به شما نشون نداده. پیوست میکنم ببینید.
هرکی هرچی میگه باور نکنید همین الانشم معلوم نیست که ایشون واقعا انقد درکشون از تکنولوژی پایینه یا واقعا از طرف یه سایت رقیب مامور شدن که بیاد تو فضای مجازی و اعتبار مارو خراب کنه(که نمیتونه)
اکثر دوستان اینجا از ما خرید کردن حالا ما تو فضای مجازی بیشتر با اسم SeveruS شناخته شده ایم اسم سایتمونم نمیبریم که تبلیغ نشه.
علی ای حال این دوستمون با این سطح درکش از تکنولوژی فکر کنم انتظار داره که هر ویدئویی با هر کیفیتی که دانلود میکنه رو 1080p ببینه! یه عکس دیگشونو پیوست میکنم
 همچنین از این مانیتور تعداد 13 عدد فروختیم تو سایت حتی یک نفر نبوده بگه فلان ایرادو داشت. 
هرکی هرچی میگه سریع باور نکنید دوستان :) 
بعضیا حس میکنن خیلی زرنگن میتونن هرچی بخرن خوششون نیومد مرجوع کنن انگار میوه س که از میوه فروشی خریدن
این عکس اولی هم که آپلود میکنم برای اولین ادعا هاشونه که میگفتن کیفیت نداره.
و همچنین لازم به ذکره که آدرس به ایشون داده شده و گفتیم مرجوع کنید براتون عوض کنیم گفتن نه. هنوزم اگه مرجوع کنن و عیب مانیتور احراز بشه، یه دونه پلمپش براشون فرستاده میشه 
222.thumb.jpg.6273f874031f9d08ed845f99b6e1fedb.jpg333.thumb.jpg.2dfc8ef7249131e664840c9a16c3c2e2.jpg111.thumb.jpg.5c46fc52342dd8888f739d51fd1dcba1.jpg.

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۴۵ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

این دوستمون مانیتورو از بنده خریدن و کل حرفاشون دروغی بیش نیست. ایشون بعد از خرید مانیتور پول لازم شدن و میخوان پس بفرستن
تمامی محصولاتی که از سمت ما ارسال میشه پلمپه. بنده فیلم پلمپ بودن محصول رو نیز در اختیار دارم . ایشون فکر کرده پلمپ مانیتور چیز خاصیه. یه نوار چسب 5 الی 7 سانتی هست که واترمارک مشکی خود AOC روش نوشته شده. دوستمون برگشته میگه این پلمپ نیست خودت زدی!!!
همچنین مسئله ای که هست من گفتم بفرستید تعویض کنیم گفتن نه نمیخوام گفتم پلمپ باز کردید من 900 تومن ارزونتر ارزون خریداری میکنم همین مانیتورو(مطابق قوانین فروشگاه، 20 الی 30 درصد کمتر از مبلغ نوی روز مانیتور، ازشون برمیداریم.)
این دوستمون هیچ دست آویزی جز داد و هوار کردن نداره . این عکس از دسکتاپ خود ایشونه که رفته پیش یکی از دوستای بنده مشورت گرفته براش فرستاده و به شما نشون نداده. پیوست میکنم ببینید.
هرکی هرچی میگه باور نکنید همین الانشم معلوم نیست که ایشون واقعا انقد درکشون از تکنولوژی پایینه یا واقعا از طرف یه سایت رقیب مامور شدن که بیاد تو فضای مجازی و اعتبار مارو خراب کنه(که نمیتونه)
اکثر دوستان اینجا از ما خرید کردن حالا ما تو فضای مجازی بیشتر با اسم SeveruS شناخته شده ایم اسم سایتمونم نمیبریم که تبلیغ نشه.
علی ای حال این دوستمون با این سطح درکش از تکنولوژی فکر کنم انتظار داره که هر ویدئویی با هر کیفیتی که دانلود میکنه رو 1080p ببینه! یه عکس دیگشونو پیوست میکنم
 همچنین از این مانیتور تعداد 13 عدد فروختیم تو سایت حتی یک نفر نبوده بگه فلان ایرادو داشت. 
هرکی هرچی میگه سریع باور نکنید دوستان :) 
بعضیا حس میکنن خیلی زرنگن میتونن هرچی بخرن خوششون نیومد مرجوع کنن انگار میوه س که از میوه فروشی خریدن
این عکس اولی هم که آپلود میکنم برای اولین ادعا هاشونه که میگفتن کیفیت نداره.
و همچنین لازم به ذکره که آدرس به ایشون داده شده و گفتیم مرجوع کنید براتون عوض کنیم گفتن نه. هنوزم اگه مرجوع کنن و عیب مانیتور احراز بشه، یه دونه پلمپش براشون فرستاده میشه 
222.thumb.jpg.6273f874031f9d08ed845f99b6e1fedb.jpg333.thumb.jpg.2dfc8ef7249131e664840c9a16c3c2e2.jpg111.thumb.jpg.5c46fc52342dd8888f739d51fd1dcba1.jpg.

@ARMIN

لینک به دیدگاه

۵۵ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

استاد یکی دو نفر دیگه هم تو گروه های تلگرامی مدعی هستن،یکیشون مدعی 1000 تتر به حساب شما زده بابت گرافیک ولی جنسی ارسال نشده شما هم پاسخی ندادین این در حالی

هستش که مدعی تقریبا هر روز تو گروه های تلگرامی این ادعا رو داره شما هم هیچ پاسخی ندادین.

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، masooyan گفته است:

استاد یکی دو نفر دیگه هم تو گروه های تلگرامی مدعی هستن،یکیشون مدعی 1000 تتر به حساب شما زده بابت گرافیک ولی جنسی ارسال نشده شما هم پاسخی ندادین این در حالی

هستش که مدعی تقریبا هر روز تو گروه های تلگرامی این ادعا رو داره شما هم هیچ پاسخی ندادین.

اون دوستی که مدعی شده 1000 تتر ریخته به حساب ما، حتی یه txID فیک هم نداره برای توجیه حرفش.(فک کنم ساده ترین آدم این فروم هم بدونه که وقتی شما ترنزکشتن ارز دیجیتال میزنید، یه رسید نشونتون میده و همزمان همون رسید رو براتون ایمیل میکنه. مگه میشه شما پول بریزی برای کسی و رسید ازش نداشته باشی؟) بعد ما فروش با کریپتو نداریم(از قوانین بیس سایت هست و شما هر سایتی ببینی که با کریپتو خرید و فروش میکنه میتونی شکایت کنی یه جریمه تپل هم براش مینویسن)
بازم برگشتیم سر همون خونه اول که هر چیزی که میبینیم رو باور نکنیم. یه چیزی هست به اسم مدرک!
با ورود ما به بازار، بازار بعضیا کساد شده و در نتیجه همیشه درحال شایعه پراکنی هستن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

حتی یه txID فیک هم نداره برای توجیه حرفش

خب پس چرا ازش شکایت نمیکنید وقتی داره اعتبارتون خراب میکنه؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، masooyan گفته است:

خب پس چرا ازش شکایت نمیکنید وقتی داره اعتبارتون خراب میکنه؟

اعتبار کسی با این حرف و بدون مدرک خراب نمیشه. از وقتی که ایشون تو گروه ها نوشتن که این کلاهبرداره و مدرک نداشتن، بالای 50 ممبر عضو کانال ما شدن وقتی دیدن ما نماد داریم و حتی یه شکایت هم ثبت نکردن. اگه قرار به شکایت باشه، منطق حکم میکنه که شما حرفای ایشونو باور نکنی چون اگه راست بگن، میرن شکایت بکنن نه اینکه بیان فروم یا گروه داد و هوار راه بندازن که ای وای بدبخت شدم.
اگه حساب به دروغه ما هم 2000 تتر برای آقای XY زدیم در رفته وای بدبخت شدیم 

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Matin۰۰۷ گفته است:

.

سلام 

استارتر غیر از عکس از چند تا کلیپ و فیلم از محیط ویندوز و برچسب بارکد و qrکد چیز دیگه ای نزاشتن

اگه شات از چت ایشون با شما که گفته تعویض قبول نمیکنه و میخاد پولشو پس بگیره ،بزارید یا هر چیز دیگه که حرفای ایشونو نقض کنه ،هم ما کاربر عادی اصل قضیه رو میفهمیم که شفاف بشه،هم ناظرین بهتر میتونن قضاوت کنن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مایل نبودم که اینارو نشون بدم ولی خودشون مجبورم کردن. اینکه اینجا نوشتن بعد یه مدت طولانی ارسال کردن بله درست میگن ولی با رضایت خودشون بود من گفتم کارتی که ازش پولو پرداخت کردید رو بدید پولتونو بدم گفتن نه. 
بعد اینکه بنده بهشون گفتم که بفرستید یه پلمپ براتون بفرستیم میگن نه پولمو میخوام اونم کامل(اثبات اینکه از خریدشون پشیمونن و کالا معیوب نیست)

پیوست های لازم: 
870493807_1.thumb.png.701d7c2f755dd6dca5c0ef7415a22acf.png348341766_.thumb.png.6081bbc8fe48e96e6bc44d102ad4ca61.png1977517135_1.thumb.png.2318ef96fa4dd1697e0cb9a7cf9bed17.png

• لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...