رفتن به مطلب
  • 0

مشورت خرید گوشی سامسونگ تا 12 تومن

DarkMERC
 اشتراک گذاری

سوال

سلام

میخواستیم یه گوشی بخریم برای یکی از اعضای خانواده

بودجمون 12 تومن یا دیگه ته تهش 13 تومنه

حتما هم از برند سامسونگ میخوایم نه شیائومی یا هر چیز دیگه ای

میخواد دوربینش خوب باشه و اینکه حداقل 6-7 سال کار بده و نیاز به تعویض پیدا نکنه

پیشنهادتون چیه؟ من اطلاعاتم درباره موبایل خیلی کمه و از مدل های مختلف پردازنده و این چیزا سر درنمیارم

کل اطلاعاتم درباره موبایل اینه که یک جسم مستطیلی با یه نوع مانیتور لمسی، یه ذره رم و یه حافظه هست که روش اندروید نصب میشه 😂😂

گیم هم چیز خیلی خاصی قرار نیست روش نصب شه شاید یه 2 تا بازی ساده

بیشتر پیام رسان هست و جزوه و این چیزا برای همین ظرفیتش زیاد باشه

خلاصه بگم که یه موبایل سامسونگ با بودجه 12 تومن، دوربین خوب، پنل حتما oled یا amoled (lcd نباشه)، حافظه بالای 128، 2 سیم کارت و رم هم یه 4 گیگ حداقل باشه

انتخاب خودمون A72 بوده تا الان

ولی مدل هارو که میبینم از هر عددی مدل داره تا الا ماشاالله

یکی A72 یکی 71 یکی 70 یکی S داره یکی FE داره یکی 5G یکی پلاس، اینا چیه من سر در نمیارم :| 

پیشنهادتون چیه؟ همین A72 معمولی حافظه 256، 6 گیگ رم خوبه؟ اگه چیز بهتری مد نظر دارید لطفا بگید خیلی گیج کنندس این اسم ها و مدل ها :/

لینک به دیدگاه

15 answers to this question

Recommended Posts

• 1

به نظر من اول

S20FE 5G 

اگه نشد

A72 5G

ویرایش شده توسط ahmad91
لینک به دیدگاه

• 1

دوربین s20 fe 5g خیلی بهتره ! اونا همش عدد و تبلیغاتی هستن و توی این بازه قیمتی بهتر از دوربین s20fe 5g پیدا نمیکنی مطمن باش!

جک 3.5 را باهات موافقم ولی انقدر خوبی های این گوشی زیادن که این توش گمه

بعدش دقت کن که من a52s 5g را گفتم نه a52 5g اون s خیلی مهمه!!

در مورد اندورید نگران نباش!

لینک به دیدگاه

• 0

اولویت اول s20fe 5g باشه

اگه نشد a52s 5g چون a52s 5g از a72 خیلی بهتره!

الان s20fe 5g تو دیجی کالا نسخه 8 گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی حدود 13 تومن قیمت داره که شاید تو بازار بتونید با قیمت بهتری گیر بیارید ولی بدونید که بهترین انتخابه و من اگه جای شما بودم حتما میگرفتمش بدون شک 

ولی یادتون باشه سمت نسخه 4g نرید چون به خاطر تراشه اگزینوس بیشتر داغ میکنه و عمر باتری کمتری داره

لینک به دیدگاه

• 0

من A52s خریدم که 1ماهی میشه و درکل راضیم ازش و فکرم نمیکنم اگر s20fe بخرید، با توجه به تفاوت مشخصات این 2گوشی ،بخواد چیز خاص تری رو به شما اراعه بده،مخصوصا که مثل بنده دنبال بازی کردن جدی با گوشی نیستید!(البته اگرم باشید تفاوت فاحشی بین این 2 بنظرم نخواهد بود چون A52s چیپستش sp778g هست)

بازارو بگردید فکر کنم نسخه 256 گیگ رو دور 10100الی 10300پیدا کنید!

(فکر کنم اسم فروشگاهی که تو دامنه کاری لیون نباشه مشکلی نداشته باشه!؟//من خودم از تکنولایف خرید کردم، قیمتاشون واقعا مناسب بود برای کسی مثل من که دسترسی به تهران به طور مستقیم نداره!)

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

• 0
6 ساعت قبل، ahmad91 گفته است:

به نظر من اول

S20FE 5G 

اگه نشد

A72 5G

58 دقیقه قبل، moja گفته است:

اولویت اول s20fe 5g باشه

اگه نشد a52s 5g چون a52s 5g از a72 خیلی بهتره!

الان s20fe 5g تو دیجی کالا نسخه 8 گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی حدود 13 تومن قیمت داره که شاید تو بازار بتونید با قیمت بهتری گیر بیارید ولی بدونید که بهترین انتخابه و من اگه جای شما بودم حتما میگرفتمش بدون شک 

ولی یادتون باشه سمت نسخه 4g نرید چون به خاطر تراشه اگزینوس بیشتر داغ میکنه و عمر باتری کمتری داره

49 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

من A52s خریدم که 1ماهی میشه و درکل راضیم ازش و فکرم نمیکنم اگر s20fe بخرید، با توجه به تفاوت مشخصات این 2گوشی ،بخواد چیز خاص تری رو به شما اراعه بده،مخصوصا که مثل بنده دنبال بازی کردن جدی با گوشی نیستید!(البته اگرم باشید تفاوت فاحشی بین این 2 بنظرم نخواهد بود چون A52s چیپستش sp778g هست)

بازارو بگردید فکر کنم نسخه 256 گیگ رو دور 10100الی 10300پیدا کنید!

(فکر کنم اسم فروشگاهی که تو دامنه کاری لیون نباشه مشکلی نداشته باشه!؟//من خودم از تکنولایف خرید کردم، قیمتاشون واقعا مناسب بود برای کسی مثل من که دسترسی به تهران به طور مستقیم نداره!)

ممنون از همگی بابت راهنمایی

راستش توی S20 دو تا ویژگی بود که من خوشم نیومد برای همین نرفتم سمتش

یکی اینکه رزولوشن دوربین های پشتش کمتر اون دو تاس(حالا نمیدونم واقعا هم کمه یا اسمیه)

یکی هم اینکه جک 3.5 میلیمتری نداره 

پس ینی بین 72 و 52، شما میگید 52 بهتره؟ نسخه 5G ؟ بعد اینکه اینا اندرویدشون 10 و 11 عه

اندروید 10 و 11 خوبن؟ مشکلی ندارن؟ من خودم اندرویدم 9 عه خوبه ولی شنیدم اونایی که ارتقا دادن به اندروید 10 راضی نبودن و خیلی از برنامه هارو باز نمیکرده و مشکل دار بوده

اندروید 11 این مشکل رو نداره دیگه؟

لینک به دیدگاه

• 0

دوربین s20fe 5g خیلی بهتره ! اونا همش عدد و تبلیغاتی هستن و توی این بازه قیمتی بهتر از دوربین s20fe 5g پیدا نمیکنی مطمن باش!

جک 3.5 را باهات موافقم ولی انقدر خوبی های این گوشی زیادن که این توش ناچیزه

بعدش دقت کن که من a52s 5g را گفتم نه a52 5g اون s خیلی مهمه!!

در مورد اندورید نگران نباش!

لینک به دیدگاه

• 0

برادر بودجه ات که مشخصه برندت هم که مشخصه😅 دیگه مشاوره برای چی میخوای؟ برو گرون ترین گوشی زیر 13 تومن سامسونگ رو که میتونی بخر دیگه مشاوره نمیخواد که

لینک به دیدگاه

• 0

من دیک سال و نیمه A71 دارم خیلی راضیم غیر از اثر انگشتش که خوبه ولی بخوبی SONY XZ که قلا داشتم نیست

ویرایش شده توسط Sam-j
لینک به دیدگاه

• 0

برند که مشخص هست و بودجه هم مشخص هست

گزینه A72 و A52 رو که بگذار کنار

2 گزینه میماند S20FE 5G و A52s 

به طبع S20 FE 5G با داشتن تراشه قویتر . دوربین بهتر و شارژر وایرلس ارزش خرید بیشتری دارد

ولی خب در نظر داشته باشید که یکسال قدیمی تر از A52s هست و 1 ورژن اندروید کمتر میگیره و خب به طبع گرون تر هم هست به خاطر لاین ساختش که بالاتر و با کیفیت تر از سری A هست

در ضمن داخل جعبه هم هیچی ندارد و فقط یک شارژر و کابل شارژ دارد

یا اینکه میتونید 3 ماه صبر کنید S21FE با یک تراشه و دوربین قوی بیاد تو بازار که از این 2 گزینه بهتر هست

لینک به دیدگاه

• 0
۱۴ ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

برادر بودجه ات که مشخصه برندت هم که مشخصه😅 دیگه مشاوره برای چی میخوای؟ برو گرون ترین گوشی زیر 13 تومن سامسونگ رو که میتونی بخر دیگه مشاوره نمیخواد که

نه آخه با این بودجه خیلی گزینه ها بود مث A51 A52 A52s A71 A72 S20FE

این پسوند های بعدش خصوصا

4 ساعت قبل، Ehsan.k گفته است:

برند که مشخص هست و بودجه هم مشخص هست

گزینه A72 و A52 رو که بگذار کنار

2 گزینه میماند S20FE 5G و A52s 

به طبع S20 FE 5G با داشتن تراشه قویتر . دوربین بهتر و شارژر وایرلس ارزش خرید بیشتری دارد

ولی خب در نظر داشته باشید که یکسال قدیمی تر از A52s هست و 1 ورژن اندروید کمتر میگیره و خب به طبع گرون تر هم هست به خاطر لاین ساختش که بالاتر و با کیفیت تر از سری A هست

در ضمن داخل جعبه هم هیچی ندارد و فقط یک شارژر و کابل شارژ دارد

یا اینکه میتونید 3 ماه صبر کنید S21FE با یک تراشه و دوربین قوی بیاد تو بازار که از این 2 گزینه بهتر هست

اخه پردازنده خیلی قوی نمیخوام همونور که گفتم گیم و اینا قرار نیست روش نصب شه

شارژر وایرلس هم که نداریم😂

تنها ایرادی که s20fe 5g داشت برام این بود که جک 3.5 میلیمتری نداره

فعلا تا حالا انتخابم همین A52s بوده

لینک به دیدگاه

• 0

سلام . طبق تجربه سراغ سری A نرو با اون باتری مزخرفشون

من میتونم m51 و m52 بهتون پیشنهاد کنم

M51 فرقی که با a72 داره صفحه نمایش را کیفیت تر super amoled plus که من خودم دارم واقعا فرقش حس میشه نسبت به superamoled

باتری خفن تر 

چیپست بالا تر

فقط a72 صفحش ۱۲۰ هرتزه

M52 هم عالیه صفحه ۱۲۰ هرتز و سخت افزار قوی تری داره اما باتریش ۵۰۰۰ هست . اگه باتری برات مهمه m51 بگیر اگه سخت افزار و ۱۲۰ هرتزی مهمه m52

به حرف اونایی که میگن سری m نگیر هم گوش نکن من از m51 وحشتناک راضیم

لینک به دیدگاه

• 0

سلام 

A32  سامسونگ بخر قیمتش الان فکر نکنم بالای ۷ میلیون تومان باشه 

6 گیگ رم داره و حافظه 128 گیگ 

خودمم خریدم و خیلی خیلی گوشی خوبی هست

ویرایش شده توسط Farid0032
لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، Farid0032 گفته است:

سلام 

A32  سامسونگ بخر قیمتش الان فکر نکنم بالای ۷ میلیون تومان باشه 

6 گیگ رم داره و حافظه 128 گیگ 

خودمم خریدم و خیلی خیلی گوشی خوبی هست

این گوشی پردازندش مدیاتکه زیاد جالب نیست اونم سری G برا گیم سنگین ازیت میکنه بعد چند سال کند میشه کرش و ...

استارتر عزیز A52 رو چک کردم باتریش جالب نیست چیپستشم اسنپ دراگون 720G هس

شما اگه خیلی رو باتری زوم نیستی برو m52 5G بخر . چیپست فوقولاده قوی اسنپ دراگون 778 با صفحه super amoled plus و 120 هرتز که واقعا فوقولادس . باتریشم بد نیست ۵۰۰۰ هست تا شب نگه میداره اما اگه باتری قوی تر میخوای m51 بهتره ( دنبال m62 نباش تو گیم از m51 ضعیف تره )

الان که دارم بهت پیام میدم با m51 باتریش 68 درصد شده از ۸.۳۰ صب تا الان تو نتم 😳

بازم میگم سراغ سری A نرو من فقط میتونم m52 5G پیشنهاد بدم که از s20 fe هم ارزش خرید بیشتری داره بقیش به تصمیم خودت بستگی داره

8 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

نه آخه با این بودجه خیلی گزینه ها بود مث A51 A52 A52s A71 A72 S20FE

این پسوند های بعدش خصوصا

اخه پردازنده خیلی قوی نمیخوام همونور که گفتم گیم و اینا قرار نیست روش نصب شه

شارژر وایرلس هم که نداریم😂

تنها ایرادی که s20fe 5g داشت برام این بود که جک 3.5 میلیمتری نداره

فعلا تا حالا انتخابم همین A52s بوده

با همون پولی که میخوای a52s بگیری میتونی m52 بگیری با صفحه با کیفیت تر و باتری بهتر

اگه گیم نمیزنی m51 کافیه البته برا گیمم خوبه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• 0
۶ دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

با همون پولی که میخوای a52s بگیری میتونی m52 بگیری با صفحه با کیفیت تر و باتری بهتر

اگه گیم نمیزنی m51 کافیه البته برا گیمم خوبه

ممنون ولی جک 3.5 میلیمتری نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...