رفتن به مطلب

پیسی یا ps5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هم اکنون، Deadgamer گفته است:

میتونم هم این کارتو بفروشم جون اکبند هست یه بهترشو بگیرم

شما 2 تا راه دارید

1- ارتقای سیستم که دراینصورت کل بودجه رو بگین دوستان بهتر راهنمایی کنن که چه کارت و cpu بگیرید که گلوگاه نشه

2- اگر کامپیوترتون برای کار های معمولی جوابه، و اگر دردسر های کنسول رو میپذیرید، کنسول رو بگیرید برای گیم و پیسی هم باشه برای کار های دیگه مثل ادیت طراحی و ...

کلا کنسول مزیتش اینه که چون فقط روی گیم فوکوس هست و هیچ برنامه متفرقه دیگه ای رو باهاش کاری نداره، به مراتب از سیستم مشابه خودش قویتره توی گیم

ولی عیبش اینه که یه ذره دردسر داره

اما پیسی، از کنسول همرده ضعیفتره(در اصل ضعیفتر نیست! چون داره چندین کار رو با هم انجام میده، عملکردش در یکی از اون کار ها میاد پایینتر)

ولی مزیتی که داره، خیلی از کار هارو نمیشه با کنسول انجام داد(یا میشه ولی سخت میشه)

مثلا قابلیت بسیار کاربردی alt+tab که فقط توی پیسی هست 😁😂

خلاصه بگم کنسول تخصصی گیمه اما پیسی همه کارس!

حالا شما خودت بین این دو گزینه انتخاب کن که پیسی رو ارتقا بدی یا سیستم بخری

حالا بعد اینکه مشخص شد تازه بحث اصلی شروع میشه که چه سیستمی بگیرم یا چه کنسولی بگیرم

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خب الان سیستم من

H61M-VS4

8g ram ddr3 1600

Gtx1650 gaming x

Gigabyte p450b

تقریبا ۳۰ تا ۴۰ میل بودجه دارم و سیستم و مانیتور میخوام

لینک به دیدگاه

در شرایط شما قطعا ps5 مخصوصا اگه قصد بازی کردن بازی های جدید رو داری که دیگه خیلی سخت و به ندرت کرک میشن.

آپشن های ارزون تر از اکانت اشتراکی هم برای پلی استیشن هست. مثلا اکانتهای اجاره ای که با مبلغ مثلا دویست تومن یه بازیو بیست روز کرایه میکنی. دیسک رو هم میشه کرایه کرد.

اگه بازی های اختصاصی پلی5 هم برات مهم نیس، گیم پس xbox فوق العاده س و از هر آپشنی به صرفه تره.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است:

در شرایط شما قطعا ps5 مخصوصا اگه قصد بازی کردن بازی های جدید رو داری که دیگه خیلی سخت و به ندرت کرک میشن.

آپشن های ارزون تر از اکانت اشتراکی هم برای پلی استیشن هست. مثلا اکانتهای اجاره ای که با مبلغ مثلا دویست تومن یه بازیو بیست روز کرایه میکنی. دیسک رو هم میشه کرایه کرد.

اگه بازی های اختصاصی پلی5 هم برات مهم نیس، گیم پس xbox فوق العاده س و از هر آپشنی به صرفه تره.

من سوالم اینه که مگع نمیشه مثل ps4 روی ps5 بازی ریخت؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Deadgamer گفته است:

من سوالم اینه که مگع نمیشه مثل ps4 روی ps5 بازی ریخت؟

میشه ولی گرونتر و سخت تر مثلا اگ ب اینترنت وصل بشی از بازی ها یا بدتر خود دستگاه بن میشه!

و قیمتشم برای 3 4 تا بازی اشتراکی افلاین حدود 1 تومنه

ویرایش شده توسط mahdi1226
لینک به دیدگاه

هم اکنون، mahdi۱۲۲۶ گفته است:

میشه ولی گرونتر و سخت تر مثلا اگ ب اینترنت وصل بشی از بازی ها یا بدتر خود دستگاه بن میشه!

و قیمتشم برای 3 4 تا بازی انتخابی افلاین حدود 1 تومنه

واقعا؟ مگه اس... که برای بازی هایی که رو پیسی رایگانه بیام یک میل بدم بعدم انحصاریاش داره رو پیسی میاد که

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Deadgamer گفته است:

واقعا؟ مگه اس... که برای بازی هایی که رو پیسی رایگانه بیام یک میل بدم بعدم انحصاریاش داره رو پیسی میاد که

ارع دیگ god of war هم تا دوماه دیگ میاد برا pc روز بعدشم کرک میکنن 🙂

ولی کلا pc خوبیش اینه ک میتونید چندید کار باهم بکنید به نظرم اگ میخواید ps5 بخرید نباید روی فروش سیستمون حساب کنید چون لازمتون میشه

لینک به دیدگاه

عزیزان ایشون دنبال گیم 1080 میگرده. استارتر شما سرت درد نمیکنه چرا میخوایی دستمال ببندی. الان طرف سریز ایکس خریده دستگاهش بنا به مشکلات پرداختی گیم پس بن شده. دستگاه الان مفت هم نمی ارزه. من حرفم اینه ما داریم با خرید کنسول وارد قوانین مسخره این شرکت ها میشیم. امروز یه بهانه دارن برای بن کنسول فردا یه بهانه دیگه! شما انعطاف پی سی رو میزاری کنار وارد یه مسیری میشی که شرکتها همه جاشو محدودیت گذاشتن.

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

من از پیشنهاد های عجیب دوستان در تعجبم، اخه با یه pc که کارت گرافیکش gtx1650 هست چه گیمه درست و حسابی میشه بازی کرد!؟ من که rx480 دارم والا تو فکر کارت rx6700xt هستم ولی پولشو ندارم.

(اون مباحث مالی مربوط به کنسول رو هم میشه بجای خرید ps5 -یه xbox series x حل کرد، حالا بماند مساعل تحریمیش)

پیشنهاد بنده به شما با توجه به اینکه دوست دارید گیم بزنید، اما با pc بنظرم بجای pc برید laptop بخرید اینطوری با توجه به بودجه محدود شما راه حل بهتر هست که البته اون گرافیکتون رو هم بفروشید بره بهتر هست

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Deadgamer گفته است:

خب الان سیستم من

H61M-VS4

8g ram ddr3 1600

Gtx1650 gaming x

Gigabyte p450b

تقریبا ۳۰ تا ۴۰ میل بودجه دارم و سیستم و مانیتور میخوام

برای صرفا بازی خرید کنسول xbox رو پیشنهاد میکنم، اونم فقط بخاطر game pass که داخل کشور راحت و قانونی میشه خرید و مثل pc میتونید دائم بازی بریزید و پاک بکنید.(بازیهاش تکمیل نیست که باید لایسنس جداگانه بخرید)

ولی احیانا اگر به آینده هم نیم نگاهی داشتید، به گزینه زیر فکر کنید:

11400 + b560 f strix 

11/000/000

rx 6600 xt

24/000/000

corsair 16g dual 3200

2/500/000

پاور بین ۶۰۰ تا ۷۵۰ وات با استاندارد برونز به بالا از هر برندی

3/000/000

مجموع میشه ~ 40 میلیون

با فروش قطعات خودتون هم مانیتور و کیس و فضای ذخیره سازی بهتر میتونید تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Blueman۶ گفته است:

برای صرفا بازی خرید کنسول xbox رو پیشنهاد میکنم، اونم فقط بخاطر game pass که داخل کشور راحت و قانونی میشه خرید و مثل pc میتونید دائم بازی بریزید و پاک بکنید.(بازیهاش تکمیل نیست که باید لایسنس جداگانه بخرید)

11400 + b560 f strix 

11/000/000

rx 6600 xt

24/000/000

corsair 16g dual 3200

2/500/000

3/000/000

مجموع میشه ~ 40 میلیون

داداش همچینم راحت نیست شما سر بزن به فروم بازی سنتر بخش ایکس باکس. به صورت فله ای دستگاهها رو بن دائم کردن. بن موقت هم نه دائم. منم ایکس باکس داشتم سریز اس ولی توی همین انجمن فروختم. و پی سی رو صلاح میدونم. خود مایکروسافت از سرتاپاش نقض کپی رایته خود بیل گیتس گفته طرح ویندوز رو از زیراکس دزدیده  اون وقت زورش به کنسولهای ملت رسیده که با هزار بدبختی تهیه ش میکنن.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، jj-۱۹۱ گفته است:

داداش همچینم راحت نیست شما سر بزن به فروم بازی سنتر بخش ایکس باکس. به صورت فله ای دستگاهها رو بن دائم کردن. بن موقت هم نه دائم. منم ایکس باکس داشتم سریز اس ولی توی همین انجمن فروختم. و پی سی رو صلاح میدونم. خود مایکروسافت از سرتاپاش نقض کپی رایته خود بیل گیتس گفته طرح ویندوز رو از زیراکس دزدیده  اون وقت زورش به کنسولهای ملت رسیده که با هزار بدبختی تهیه ش میکنن.

1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

من از پیشنهاد های عجیب دوستان در تعجبم، اخه با یه pc که کارت گرافیکش gtx1650 هست چه گیمه درست و حسابی میشه بازی کرد!؟ من که rx480 دارم والا تو فکر کارت rx6700xt هستم ولی پولشو ندارم.

(اون مباحث مالی مربوط به کنسول رو هم میشه بجای خرید ps5 -یه xbox series x حل کرد، حالا بماند مساعل تحریمیش)

پیشنهاد بنده به شما با توجه به اینکه دوست دارید گیم بزنید، اما با pc بنظرم بجای pc برید laptop بخرید اینطوری با توجه به بودجه محدود شما راه حل بهتر هست که البته اون گرافیکتون رو هم بفروشید بره بهتر هست

۱ ساعت قبل، Blueman6 گفته است:

11400 + b560 f strix 

11/000/000

rx 6600 xt

24/000/000

corsair 16g dual 3200

2/500/000

3/000/000

مجموع میشه ~ 40 میلیون

شما مشکلتون با ps5 چیه سوال منو بیزحمت اگه میشه جواب بدین مگه نمیشه بری اینجاهایی که کار ps5 میکنن بازی ریخت بازی کرد؟

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، Deadgamer گفته است:

شما مشکلتون با ps5 چیه سوال منو بیزحمت اگه میشه جواب بدین مگه نمیشه بری اینجاهایی که کار ps5 میکنن بازی ریخت بازی کرد؟

از نظر من، اینکه ۵۰۰ تا ۱ تومن بصورت دوره ای برای نصب بازی پرداخت بشه، خوب نیست، و در هر دوره هم محدود به همون بازیها باشید. آنلاین هم مطلقا نمیتونید بازی کنید.

مگر اینکه با خرید لایسنس قانونی بازی ها مشکلی نداشته باشید (هر بازی ۴۰ تا ۵۰ دلار در زمان عرضه تقریبا)

اگر برای xbox هم game pass نبود، قطعا کنسول سونی ارحج تر بود.

با تمام این تفاسیر هیچ کدوم حتی صرفا برای بازی، PC نمیشن که البته حدود ۲ برابر باید پول بیشتری بدید. 

لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، Blueman۶ گفته است:

از نظر من، اینکه ۵۰۰ تا ۱ تومن بصورت دوره ای برای نصب بازی پرداخت بشه، خوب نیست، و در هر دوره هم محدود به همون بازیها باشید. آنلاین هم مطلقا نمیتونید بازی کنید.

مگر اینکه با خرید لایسنس قانونی بازی ها مشکلی نداشته باشید (هر بازی ۴۰ تا ۵۰ دلار در زمان عرضه تقریبا)

با تمام این تفاسیر هیچ کدوم حتی صرفا برای بازی، PC نمیشن که البته حدود ۲ برابر باید پول بیشتری بدید. 

بنده هم نظرم همینی هست که ایشون گفتند به علاوه اینکه من خودم مشکلم در دو چیز بود اولی اینه که  محدود بودن فروشگاه کنسول هست.یه سونی هست و فروشگاهش. همین دیگه هیچ چیزی نیست. روی پی سی حداقل ده فروشگاه بزرگ و معتبر و شناخته شده وجود داره. مشکل دوم که برای من مهم بود و اذیت کرد عدم ساپورت بعضی بازی ها از کیبرد موس بود. واکنش بنده با موس و کیبرد حداقل ده برابر سریع تر از دسته هست! شاید کسی این مساله مهم نباشه واسش ولی برای من مهم بود...

لینک به دیدگاه

۱۹ دقیقه قبل، Blueman۶ گفته است:

پس همون سیستم که پیشنهاد دادین رو میگیرم

قطعات خودمم میفروشم برای مانیتور و موس و کیبورد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام

من مطالبم رو میگم 

به عنوان کسی که 38 سالشه و بحران بلوغ و جوونی رو قرن هاس که پشت سر گزاشته

اول از همه من از 8 سالگیم PC داشتم تا امروز

اولین کنسولم Xbox 360 بود که سال 2011 واسه Red Redemption گرفتم

چند ماه بعد واسه خاطر Uncharted ها کنسول PS3 گرفتم

از اون زمان تا الان همه کنسولها رو داشتم بهمراه PC High End با بهترین کارت گرافیک روز

الان نکات من :

اگر انحصاری های کنسولی دوست داری دور PC رو خط بکش 

اگر بازی کرکی بازی میکنی دور کنسول رو خط بکش

ولی اگر دوست داری اوریجینال بازی کنی و آنلاین اونوقت هیچ فرقی بین قیمت بازی کنسول و PC نیست

به نظر من کارت گرافیک شما دیگه تاریخ مصرفش گذشته برای بازی های روز

به قول دوستمون اگر PC میخواین سیستم خودتون رو بفروشین و با 50 تومن یدونه لپتاپ گیمینگ بخرین این بهترین حالت هستش 

در مورد بازی های اورجینال 

قیمت بازی ها تو کنسولها و PC همیشه تخفیف میخورن ولی این تخفیف ها تو استیم که برای PC هست بیشتره

و اما بهترین کاریکه شما میتونین بکنین

در صورت بازی کرکی = خرید لپتاپ با کارت 3060

در صورت بازی اوریجینال

خرید کنسول XSX یا PS5 ببینید تمایل به سمت بازی های انحصاری کدوم کنسول دارین

اگر PS5 گرفتین عضو پلاس بشین که هر ماه چند تا بازی داره 

انحصاری های شاهکار و نابش رو هم از دست ندید

اگر XSX گرفتین عضو گیم پس آلتیمیت بشین که همزمان EA Play هم بهتون تعلق میگیره

اینجوری یه لایبرری بزرگی از بازی ها نصیبتون میشه

ولی توصیم بهتون اینه اگر قصد بازی دارین به هیچ عنوان سمت PC نرین مگر فقط و فقط بخواین بازی کرکی بازی کنین

من خودم High End PC ام رو فروختم و یدونه تلویزیون 4K گرفتم الانم دارم یدونه XSX میگیرم بعدش هم یدونه PS5 تو برنامه هست

سوالی هم بود در خدمتم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Santa Cruise گفته است:

دوست عزیز سلام

من مطالبم رو میگم 

به عنوان کسی که 38 سالشه و بحران بلوغ و جوونی رو قرن هاس که پشت سر گزاشته

اول از همه من از 8 سالگیم PC داشتم تا امروز

اولین کنسولم Xbox 360 بود که سال 2011 واسه Red Redemption گرفتم

چند ماه بعد واسه خاطر Uncharted ها کنسول PS3 گرفتم

از اون زمان تا الان همه کنسولها رو داشتم بهمراه PC High End با بهترین کارت گرافیک روز

الان نکات من :

اگر انحصاری های کنسولی دوست داری دور PC رو خط بکش 

اگر بازی کرکی بازی میکنی دور کنسول رو خط بکش

ولی اگر دوست داری اوریجینال بازی کنی و آنلاین اونوقت هیچ فرقی بین قیمت بازی کنسول و PC نیست

به نظر من کارت گرافیک شما دیگه تاریخ مصرفش گذشته برای بازی های روز

به قول دوستمون اگر PC میخواین سیستم خودتون رو بفروشین و با 50 تومن یدونه لپتاپ گیمینگ بخرین این بهترین حالت هستش 

در مورد بازی های اورجینال 

قیمت بازی ها تو کنسولها و PC همیشه تخفیف میخورن ولی این تخفیف ها تو استیم که برای PC هست بیشتره

و اما بهترین کاریکه شما میتونین بکنین

در صورت بازی کرکی = خرید لپتاپ با کارت 3060

در صورت بازی اوریجینال

خرید کنسول XSX یا PS5 ببینید تمایل به سمت بازی های انحصاری کدوم کنسول دارین

اگر PS5 گرفتین عضو پلاس بشین که هر ماه چند تا بازی داره 

انحصاری های شاهکار و نابش رو هم از دست ندید

اگر XSX گرفتین عضو گیم پس آلتیمیت بشین که همزمان EA Play هم بهتون تعلق میگیره

اینجوری یه لایبرری بزرگی از بازی ها نصیبتون میشه

ولی توصیم بهتون اینه اگر قصد بازی دارین به هیچ عنوان سمت PC نرین مگر فقط و فقط بخواین بازی کرکی بازی کنین

من خودم High End PC ام رو فروختم و یدونه تلویزیون 4K گرفتم الانم دارم یدونه XSX میگیرم بعدش هم یدونه PS5 تو برنامه هست

سوالی هم بود در خدمتم

موفق باشید

ممنون بابت توضیح جامع ات من کلا کرکی بازی میکنم این یک کارت گرافیکم خیلی وقت نیست خریدم هنوزم روشن هم نشده بعد بفروشمش یه 3060 با یه نسل 11 بگیرم اکیه؟

اصلا جنس دست دوم نمیگریم شما الان یه پیسی با بوده  چهل میل به علاوه مانیتور پیشنهاد بده

کولر و کیس رو خودم دارم ولی بقیه رو فکر کنم باید بدم بره

لینک به دیدگاه

توضیحات دوستمون کامل و شفاف بود ،منم دقیقا همین نظرم هست

@Deadgamer شما pv رو چک کنید،   لینک  برای خرید لبتاپ گیمینگ رو براتون فرستادم

لینک به دیدگاه

۲۳ دقیقه قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

توضیحات دوستمون کامل و شفاف بود ،منم دقیقا همین نظرم هست

@Deadgamer شما pv رو چک کنید،   لینک  برای خرید لبتاپ گیمینگ رو براتون فرستادم

ممنون بابت راهنمایی تون ولی من خودم خیلی فن لپتاپ نیستم و با همین بودجه که این لبتاپ داشت میتونم پیسی با همین قدرت بگیرم و بنظرم لپ تاپ چون داغ میکنه به کار من نمیاد

لینک به دیدگاه

40 تومن بودجه برای قطعات نو:
یه مانیتور fhd نسبتا گیمینگ 5 تومن
گرافیک 1660ti 20 تومن بدون گارانتی
مادربرد و پردازنده مثلا h510+10400f حدود 7 تومن
پاور 550 تا 650وات حدود 3 تومن
hdd500+ssd128 حدود 900 تومن
رم 2*8 3200 حدود 2100
کیس معمولی 1 تومن
1 تومن لوازم
بهترین حالت برای قطعات نو 🙂
کیس های پیشنهادی لیون:
https://pc.lioncomputer.com/products/gaming-pc/koolak-intel-10th-gen/config/679
https://pc.lioncomputer.com/products/gaming-pc/koolak-intel-10th-gen/config/680 گرافیکش 28 بود الان زده ناموجود همونم

ویرایش شده توسط mahdi1226
لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، .VFSDF. گفته است:

کنسول اولش بیست تومن میدی ولی تا اخر نسل باید دویست میلیون تومن پول بازی اشتراک بدی

قطعا پی سی گزینه اوله اصلا قابل مقایسه با قوطی کنسول نیست

با خرید کنسول،

داری بدهکاری میخری!!

لینک به دیدگاه

سلام

در مقایسه PS4 و PC با یه اختلاف زیادی PC بهتر بود .

اما الان یه مقدار این اختلاف کمتر شده به 2 علت .

1. سخت افزار هر دو رو ای ام دی ساخت اما ای ام دی الان خیلی بهتر و قویتر از ای ام دی اون موقع هستش

2. به خاطر ماینینگ قیمت کارت گرافیک اصلا منطقی نیست .

با این وجود بنده شدیدا PC رو توصیه می کنم به دلایل مختلف

1. موس و کیبورد

2. ماد و ترینر و ...

3. دسترسی سریع به انبوهی از بازی ها در هر زمانی که بخوای

4. به راحتی قابل ارتقاء هستش این مورد در زمان کنونی برای هارد و SSD خیلی مهمه

5. بدون مشکل بن شدن و ...

کلا تا میتونی و امکانش هست فقط PC .

لینک به دیدگاه

۸ دقیقه قبل، big VULTURE گفته است:

سلام

در مقایسه PS4 و PC با یه اختلاف زیادی PC بهتر بود .

اما الان یه مقدار این اختلاف کمتر شده به 2 علت .

1. سخت افزار هر دو رو ای ام دی ساخت اما ای ام دی الان خیلی بهتر و قویتر از ای ام دی اون موقع هستش

2. به خاطر ماینینگ قیمت کارت گرافیک اصلا منطقی نیست .

با این وجود بنده شدیدا PC رو توصیه می کنم به دلایل مختلف

1. موس و کیبورد

2. ماد و ترینر و ...

3. دسترسی سریع به انبوهی از بازی ها در هر زمانی که بخوای

4. به راحتی قابل ارتقاء هستش این مورد در زمان کنونی برای هارد و SSD خیلی مهمه

5. بدون مشکل بن شدن و ...

کلا تا میتونی و امکانش هست فقط PC .

سلام دوست عزیز خوب هستین ایشالله ممنون بابت نظر خوبتون یه پیسی خوب تا ۵۰ میل با مانیتور پیشنهاد میدین

کیس و کولر دارم

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Deadgamer گفته است:

سلام دوست عزیز خوب هستین ایشالله ممنون بابت نظر خوبتون یه پیسی خوب تا ۵۰ میل با مانیتور پیشنهاد میدین

کیس و کولر دارم

سلام مجدد

مانیتور 1080 144hz براتون حدود 10-12 تومن آب میخوره

می‌مونه 40 تومن

کارت 2060 سوپر حدود 25 تومن(انتخاب بهتر 3060ti هست حدود 30 تومن)

سی پی یو هم 11400 با مین درمیاد حدود 10 تومن

رم هم 16 گیگ ddr4 (2 تا 8 گیگ) فک کنم حدود 3-4 تومن بشه

حافظه هم ssd m.2 بندازین ظرفیتش هم بستگی به بودجتون داره ولی حداقل یه 128 باشه برای ویندوز چون خیلی تاثیر داره روی سرعت سیستم(حدود 1 تومن 128 گیگ میشه)

پاور هم فک کنم داشته باشین از قبل ولی در کل پاور پیشنهادی کولرمستر 650 وات گلد برای این قطعات جوابه(3 تومن)

سیستمی که گفتم فک کنم سرجمع حدود 43-44 بشه با مانیتور 144 هرتز میشه یه حدود 53-54

اگر هم بتونید یه مقدار دیگه بودجه رو بیشتر کنید 3060ti وردارید عالی میشه

البته چون خودتون گفتید دست دوم دوست ندارید اینارو گفتم

اگه دست دوم وردارید چیز بهتری میشه جمع کرد(من خودم هم اصلا از دست دوم خوشم نمیاد و 60 فریم روی پایین ترین کیفیت رو روی سیستم نو که از اول دست خودم بوده رو به 300 فریم روی بالاترین کیفیت اما روی سیستم دست دوم ترجیح میدم😅)

این پیشنهاد منه

منتظر نظر بقیه دوستان هم هستیم :) 

ویرایش شده توسط DarkMERC
لینک به دیدگاه

من باز یه اشاره ای میکنم به موردی که گفتم (حس میکنم وسط پیاما، حرف من گم شد :D)

ایکس باکس سریز ایکس = 22 میلیون تومان

گیم پس التیمیت = ماهانه 70 هزار تومان (جای معتبر میشناسم، خودم یک ساله برای One S برادرم ازش خرید میکنم)

با قیمت های عجیب و غریب الان (بخصوص کارت گرافیک) سیستم ارزش خرید نداره، بخصوص که شما برای گیم میخواید و یک سیستم معمولی هم الان دارید.

ویرایش شده توسط Paxton
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...