رفتن به مطلب

کمک برای نصب Flash_Player_11.3_IE

Nima2007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام :D

از دوستان کسی می دونه این مشکل رو چجوری حل کنم؟؟؟

در رابطه با نصب فلش پلیر هست، سرویسم کرده! نرو مولتی مدیا و چند تا چیز دیگه به نصب این بستگی داره...!

اینم عکس ارور هست در پایین که میگه رجیستر مشکل داره بعد خود سایت ادوب هم یه چی گفته اما من نفهمیدم این فایل داده شده رفتم بعدش چکار کنم! :D

post-2742-0-60562700-1341819027_thumb.png post-2742-0-47670400-1341819041_thumb.png

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نبود ؟؟؟ (:|

خودم حلش می کنم...ا! :D

لینک به دیدگاه

نیما جان. ارورش میگه شما دسترسی کامل برای نصب نداری. مثل حالتی که با یوزر administrator وارد سیستم نشده باشه. تو ویندوز بررسی کن ببین permission های یوزر شما چطوری هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من با این ویندوز 8 ریلیز پریویو کار می کنم... اینpermission چی هست و کجا باید بررسی کرد!

لینک به دیدگاه

شرمنده نیما جان . من با این ویندوز ها ( این خیلی خفنها که شما داری :D ) کار نکردم. فکر کنم باید داخل control panel>useraccount>permission باشه

لینک به دیدگاه

نيما جان،

حتما خودت ميدونى كه مايكروسافت تو ورژن مترو همين ويندوز 8، فلش پليير رو به صورت ديفالت داره.

ولى شايد همين وجود فلش به صورت پيشفرض مانع نصب پلاگين تو رجيسترى ميشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب اگه داره پس چرا درخواست نصب میده نرم افزار و وقتی می یزنی رد کنه می گه لازم به نصب هست...؟؟؟

درود شما الان خودتون نصب دارید رو ویندوز یا شما هم با ورژن فایرفاکس کار می کنید؟؟؟

لینک به دیدگاه

خب اگه داره پس چرا درخواست نصب میده نرم افزار و وقتی می یزنی رد کنه می گه لازم به نصب هست...؟؟؟

درود شما الان خودتون نصب دارید رو ویندوز یا شما هم با ورژن فایرفاکس کار می کنید؟؟؟

نيما جان، بعد از اون بلايى كه سر سيستمم اومد ديگه ويندوز 8 من از بين رفت.

الان فقط 7 دارم.

احتمالا اكسپلورر مترو با اكسپلورر داخل ويندوز فرق داره، يا بعضى چيزاش مشتركه و يه جاهاييش فرق داره، كه در هر صورت باعث اختلال شده.

تو قسمت compatibility بزن به صورت ويندوز 7 نصب كنه شايد درست شد.

ديگه چيزى به ذهنم نمياد راستش. تو اينترنت هم چيز بدرد بخورى نديدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه نشد...!

از دوستان کسی می دونه اون عکس کناری چی گفته و چی هست؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد و تشکر از دوستان بایت توجهشون :D

حالا که یه گشتی دقیق تر زدم دیدم اصلا این ویندوز یه چیزی اضافه داره، فکر کنم بخاطر نصب پلاگین اضافه شده.. به اسم flash player 32-bit !

جالب اینجاست که اینجا هم زده پلاگین نصب هست اما اکتیوکسش نه! 8-X در هر صورت فکر کنم زیر سر همون پرمیشن ها باشه چجوری می شه اجازه دسترسی به رجیستری رو به فلش داد.. مگه یوزر ادمینستور اجازه نداره؟؟؟

دوستان که در این رابطه سر رشته دارن یه دستی کمکی برسونن!

post-2742-0-69780200-1341888490_thumb.png

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...