رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید مانیتور گیمینگ حدود ۱۲ تومن ( m27q گیگابایت خریداری شد )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

23 ساعت قبل، HAM3D گفته است:

مبارک همگی فقط چک کنید پیکسل سوخته گی نداشته باشه آواژنگ تا 5 تا پیکسل سوخته رو تعویض نمیکنه

راسی این اسپیکرش چطوری فعال میشه(نمیشه هم از اسپیکر مانیتور استفاده کرد همم اسپیکر جدا هم زمان؟)

کسی قابلیت های این مانیتور رو میدونه و چه استفاده ای میشه کرد ازشون تو گیم؟

23 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

ممنون

کاش برا هیچکی نداشته باشه ، من یه دونشم اگه باشه خیلی رو اعصابمه 

22 ساعت قبل، HAM3D گفته است:

برا من یه دونه داره که فقط رو پس زمینه سیاه میشه دید ابی میشه مشخص نیست اگه تو فاصله 3 سانتی مانیتور برم مشخص میشه

گارانتی هم قاعدتا 1 پیکسل رو قبول نمیکنه

سلام مجدد خدمت دوستای گلم 

ماله امروز رسید دستم  اول از همه بگم که واقعا از کیفیت تصویر و رفرش ریت توی بازیها بسیار لذت بردم و راضیم ازش واقعا  فقط برای منم 3 تا دونه پیکسل سوخته یا گیرکرده داره که تماس گرفتم گفتن اگه بخوای فردا براشون پس بفرستم بدن گارانتی تعویضش کنن ولی اینکه چقدر طول میکشه رو نگفتن بنظرتون بفرستم براشون  یا حساس نشم و با همین کار کنم ؟ احتمال داره مثلا بخاطر این 3 تا پیکسل بقیه رو هم خراب کنه یا نه ؟

22 ساعت قبل، HAM3D گفته است:

برا من یه دونه داره که فقط رو پس زمینه سیاه میشه دید ابی میشه مشخص نیست اگه تو فاصله 3 سانتی مانیتور برم مشخص میشه

گارانتی هم قاعدتا 1 پیکسل رو قبول نمیکنه

حامد جان تنظیمات بازی red dead 2 رو بهترین حالتی که گذاشتی رو برام میفرستی منم با 3070 میخوام مچش کنم 

جی سینک رو چطور فعال کنم و توی بازی چطور؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۲ ساعت قبل، samannaseri گفته است:

ماله امروز رسید دستم  اول از همه بگم که واقعا از کیفیت تصویر و رفرش ریت توی بازیها بسیار لذت بردم و راضیم ازش واقعا  فقط برای منم 3 تا دونه پیکسل سوخته یا گیرکرده داره که تماس گرفتم گفتن اگه بخوای فردا براشون پس بفرستم بدن گارانتی تعویضش کنن ولی اینکه چقدر طول میکشه رو نگفتن بنظرتون بفرستم براشون  یا حساس نشم و با همین کار کنم ؟ احتمال داره مثلا بخاطر این 3 تا پیکسل بقیه رو هم خراب کنه یا نه ؟

الان دیدم اصفهان هستی حضوری خرید میکردی خودمم همین کارو کردم حالا که خریدی مبارکت باشع چقدر گرفنی؟

برا اون پیکسل ها اول زنگ بزن گارانتی دفتر شون هم چهارباغ بالاس ببین چی میگن اگه گفتن تعویض میکنیم 3تا پیکسل رو حتما بفرست براشون

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۳۸ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است:

الان دیدم اصفهان هستی حضوری خرید میکردی خودمم همین کارو کردم حالا که خریدی مبارکت باشع چقدر گرفنی؟

برا اون پیکسل ها اول زنگ بزن گارانتی دفتر شون هم چهارباغ بالاس ببین چی میگن اگه گفتن تعویض میکنیم 3تا پیکسل رو حتما بفرست براشون

اخه چند وقتی بود هرچی تو بازار میگشتم میگفتم اصلا اصفهان پیدا نمیکردم اگه هم موجود داشتن قیمتشون بالاتر از سایتا بود  12250 شد با هزینه پست

خوده کامپیوتر مرکزی قبول کرده براشون بفرستم که اونا بدن گارانتی تعویض کنن ولی بهشون گفتم اگه میتونن هماهنگ کنن نمایندگی اصفهان ببرم همینجا عوض کنن و قرار شد فردا خبرم کنه که اگه اصفهان قبول کرد دیگه نفرستم شیراز 

از صح تا حالا دارم گیم میزنم لعنتی عالیه این مانیتور  اون پیکسل ها هم اصلا معلوم نیستن مگه اینه صفحه کامل سفید باشه که بازم از فاصله ای که نشستم اصلا قابل تشخیص نیست ولی حالا تا فردا ببینم پی میگن اگه دردسر نداشتن و سریع انجام دادن که تعویض میکنم حتما اگه هم قبول نکردن دیگه قسمت ما شده 

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، samannaseri گفته است:

اخه چند وقتی بود هرچی تو بازار میگشتم میگفتم اصلا اصفهان پیدا نمیکردم اگه هم موجود داشتن قیمتشون بالاتر از سایتا بود  12250 شد با هزینه پست

خوده کامپیوتر مرکزی قبول کرده براشون بفرستم که اونا بدن گارانتی تعویض کنن ولی بهشون گفتم اگه میتونن هماهنگ کنن نمایندگی اصفهان ببرم همینجا عوض کنن و قرار شد فردا خبرم کنه که اگه اصفهان قبول کرد دیگه نفرستم شیراز 

از صح تا حالا دارم گیم میزنم لعنتی عالیه این مانیتور  اون پیکسل ها هم اصلا معلوم نیستن مگه اینه صفحه کامل سفید باشه که بازم از فاصله ای که نشستم اصلا قابل تشخیص نیست ولی حالا تا فردا ببینم پی میگن اگه دردسر نداشتن و سریع انجام دادن که تعویض میکنم حتما اگه هم قبول نکردن دیگه قسمت ما شده 

این پیکسل من بر عکس توعه تو سیاهی معلوم میشه حالا ببین چی میشه

خودت هم یه زنگ به آواژنگ اصفهان بزن

13 ساعت قبل، samannaseri گفته است:

حامد جان تنظیمات بازی red dead 2 رو بهترین حالتی که گذاشتی رو برام میفرستی منم با 3070 میخوام مچش کنم 

جی سینک رو چطور فعال کنم و توی بازی چطور؟

جی سینک هم از پنل انویدیا(این مانیتور به صورت کامل پشتیبانی نمیکنه تو عکس مشخصه،تو رد دد هم کارایی نداره نمیدونم بازی پشتیبانی نمیکنه یا تو این آپدیت که dlss داره و کرک نشده وجود داره اینو نمیدونم)

11.jpg

12.jpg

13.jpg

225.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است:

عجب 😐 

فردا یه تماس میگیرم

5 دقیقه قبل، HAM3D گفته است:

جی سینک هم از پنل انویدیا(این مانیتور به صورت کامل پشتیبانی نمیکنه تو عکس مشخصه،تو رد دد هم کارایی نداره نمیدونم بازی پشتیبانی نمیکنه یا تو این آپدیت که dlss داره و کرک نشده وجود داره اینو نمیدونم)

آره میدونستم کامل پشتیبانی نمیکنه ولی الان کار میکنه برام انگار 

مرسی بابت تنظیمات عزیز😍🙏

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، samannaseri گفته است:

38 دقیقه قبل، HAM3D گفته است:

ینی اینقدر شایعه که برای هردوتاتون پیکسل سوخته داشت؟ 

لینک به دیدگاه

برای من پیکسل سوخته یا گیر کرده نداشت.کاملا سالم بود.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

ینی اینقدر شایعه که برای هردوتاتون پیکسل سوخته داشت؟ 

بلاخره تو هر مانیتوری با هر پنل و برندی امکان ش وجود داره ولی مثلا مانیتور من ips glow خیلی کم داره در مقایسه با چیزیایی تو نت دیدم از برندهای دیگه و همین گیگابایت

لینک به دیدگاه

۱۷ ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

برای من پیکسل سوخته یا گیر کرده نداشت.کاملا سالم بود.

از چه فروشگاهی خریده بودید؟ 

بنظرتون گارانتی این پیکسل سوخته هارو چکار میکنه؟ دوباره قالب میکنه به نفر بعدی تا اینکه به یکی بیفته تا حال شکایت و پیگیری نداشته باشه؟ 

لینک به دیدگاه

۱۱ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

از چه فروشگاهی خریده بودید؟ 

بنظرتون گارانتی این پیکسل سوخته هارو چکار میکنه؟ دوباره قالب میکنه به نفر بعدی تا اینکه به یکی بیفته تا حال شکایت و پیگیری نداشته باشه؟ 

اینجا که آوردن اسم یه فروشگاه دیگه به جز لیون ممنوعه! اگر خواستید تو پی ام بفرمائید اسم فروشگاه رو بهتون میگم. حقیقتش نمی‌دونم با این مانیتورهای معیوب چیکار میکنن ولی از اینها هیچی بعید نیست ممکنه سعی کنند به خریدار دیگه ای بندازن.هرکسی روی یکی دوتا پیکسل حساس نمیشه هستند کسایی که وقت و حوصله پیگیری کردن رو ندارن.

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من میدونم گارانتی تا 3 تا پیکسل رو قبول نمیکنه

خودم کنجکاو شدم یه پیگیری بکنم چون تاره فهمیدم از وقتی تم کورم رو مشکی کردم

لینک به دیدگاه

با درود خدمت دوستان و اساتید محترم 

میخواستم نظرتونو درباره سلامت مانیتور بدونم

(((( اینکه شامل گارانتی میشه ))))

اول از همه اینکه مانیتور ۴ تا پیکسل سوخته توی رنگ سفید ازش پیدا کردم توی رنگ مشکی چیزی پیدا نبود توی بقیه رنگا هم شاید زیاد دقت نکردم البته اونقدر توی چشم نیست و اذیت نمیکنه حالا عکساشو میزارم 

بیشتر از همه یه مقدار احساس میکنم شاید ips glow  داشته باشه 

لبه های تصویر نزدیک فریم به اندازه پنج میلی متر به چشمم یه جوریه انگار رنگش فرق داره نمیدونم شاید زیادی حساسم نمیدونم یه نگاهی میندازید نظرتونو بگیدIMG_20211204_191931.thumb.jpg.e60d66391d42580fbfd3d7679deb15e3.jpg

اولین تصویر با مانیتور تست eizo  برای تشخیص دد پیکسل تصویر زمینه سیاه البته بیشتر برای تشخیص ips glow این عکسو گرفتم وقتی دوتا لامپ تو اتاق روشنه

IMG_20211204_184959.thumb.jpg.da18c57c21e50adecd8b9811ab514b8d.jpgاین تصویر بالا رنگ زمینه سیاه وقتی برقای اتاق کاملا خاموش بود 

IMG_20211204_184905.thumb.jpg.5b7a554c0c96557bd59c6b9743700ea6.jpg

IMG_20211204_184948.thumb.jpg.a2ad316ecbe78930dc8f2ea729f62fac.jpg

IMG_20211204_184939.thumb.jpg.b8df0d4452a361c1129fdd54eb4a621f.jpg

IMG_20211204_184932.thumb.jpg.14051ac4e688225afe2f390ddf84818f.jpg

IMG_20211204_185941.thumb.jpg.5120df165674189e946a6b3ab4bf71a5.jpg

کناره های نزدیک لبه تصویر که میگم به چشمم یکم رنگش متفاوت میاد 🤔

IMG_20211204_191733.thumb.jpg.a0f2eca12f3ca5789482a495fcdbaf89.jpg

یه خط همون موقع که باز کردم رو مانیتور بود به پستچی هم نشون دادم ولی جدیش نگرفتم 

راستش زیاد شاید برام مهم نباشه در مورد این خط رو جلوی بدنه و پیکسل سوخته ها که زیاد به چشم نمیاد بجز دوتاش که یکم وسطتر و پررنگتره ولی بازم به سختی دیده میشه  توی صفحه کاملا سفید

بیشتر نگرانیم از ips glow  آیا صفحه مشکل داره؟ 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

این تصویر بالا رنگ زمینه سیاه وقتی برقای اتاق کاملا

این backlight bleed جزو خواص پنل های ارزون تر IPS هست کاری نمیتونید انجام بدید. اگه در اتاق روشن استفاده کنید کمتر به چشم میاد.

پیکسل های سوخته ولی غیر قابل قبوله من بودم میدادم به گارانتی چون در آینده هم برای فروشش دچار مشکلی می شوید.

البته متاسفانه گارانتی های ایران خیلی هاشون پیکسل سوخته با تعداد پایین را اصلا قبول ندارن و جزو شرایط گارانتی مانتیور نمیدونن 🙃

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

با درود خدمت دوستان و اساتید محترم 

میخواستم نظرتونو درباره سلامت مانیتور بدونم

(((( اینکه شامل گارانتی میشه ))))

اول از همه اینکه مانیتور ۴ تا پیکسل سوخته توی رنگ سفید ازش پیدا کردم توی رنگ مشکی چیزی پیدا نبود توی بقیه رنگا هم شاید زیاد دقت نکردم البته اونقدر توی چشم نیست و اذیت نمیکنه حالا عکساشو میزارم 

بیشتر از همه یه مقدار احساس میکنم شاید ips glow  داشته باشه 

لبه های تصویر نزدیک فریم به اندازه پنج میلی متر به چشمم یه جوریه انگار رنگش فرق داره نمیدونم شاید زیادی حساسم نمیدونم یه نگاهی میندازید نظرتونو بگیدIMG_20211204_191931.thumb.jpg.e60d66391d42580fbfd3d7679deb15e3.jpg

اولین تصویر با مانیتور تست eizo  برای تشخیص دد پیکسل تصویر زمینه سیاه البته بیشتر برای تشخیص ips glow این عکسو گرفتم وقتی دوتا لامپ تو اتاق روشنه

IMG_20211204_184959.thumb.jpg.da18c57c21e50adecd8b9811ab514b8d.jpgاین تصویر بالا رنگ زمینه سیاه وقتی برقای اتاق کاملا خاموش بود 

IMG_20211204_184905.thumb.jpg.5b7a554c0c96557bd59c6b9743700ea6.jpg

IMG_20211204_184948.thumb.jpg.a2ad316ecbe78930dc8f2ea729f62fac.jpg

IMG_20211204_184939.thumb.jpg.b8df0d4452a361c1129fdd54eb4a621f.jpg

IMG_20211204_184932.thumb.jpg.14051ac4e688225afe2f390ddf84818f.jpg

IMG_20211204_185941.thumb.jpg.5120df165674189e946a6b3ab4bf71a5.jpg

کناره های نزدیک لبه تصویر که میگم به چشمم یکم رنگش متفاوت میاد 🤔

IMG_20211204_191733.thumb.jpg.a0f2eca12f3ca5789482a495fcdbaf89.jpg

یه خط همون موقع که باز کردم رو مانیتور بود به پستچی هم نشون دادم ولی جدیش نگرفتم 

راستش زیاد شاید برام مهم نباشه در مورد این خط رو جلوی بدنه و پیکسل سوخته ها که زیاد به چشم نمیاد بجز دوتاش که یکم وسطتر و پررنگتره ولی بازم به سختی دیده میشه  توی صفحه کاملا سفید

بیشتر نگرانیم از ips glow  آیا صفحه مشکل داره؟ 

من مانیتور بنکیو خریدم، الان 7 ماهه داره کار میکنه، یک پیکسل سوخته هم از اول نداشت و الان هم نداره!!

ولی اون لبه های سیاه کناری رو همه مانیتور ها دارن و حساس نشو!

ویرایش شده توسط Paradise Lost
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اون ips glow یکمی بیش از حده فکر کتم البته زیاد مهم نیست مگه کل تصویر چند بار سیاه میشه

متاسفانه مانیتور شانسی شده پنلش برا یکی خوبه برا یکی بد

ولی 4 تا پیکسل سوخته یکمی زیاده

حتما مرجوع کنید این مانیتور رو هر طوری هست

ولی دمت گرم اون خط رو چطوری تشخیص دادی و مگه پست صبر کرد که از جعبه دربیاری؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، HAM3D گفته است:

سلام دوست عزیز

اون ips glow یکمی بیش از حده فکر کتم البته زیاد مهم نیست مگه کل تصویر چند بار سیاه میشه

متاسفانه مانیتور شانسی شده پنلش برا یکی خوبه برا یکی بد

ولی 4 تا پیکسل سوخته یکمی زیاده

حتما مرجوع کنید این مانیتور رو هر طوری هست

ولی دمت گرم اون خط رو چطوری تشخیص دادی و مگه پست صبر کرد که از جعبه دربیاری؟

اره خودش گفت بازش کن درش اوردیم تو کوچه کلی جعبش خاکی شد ، راستش الان میترسم سر همین خطی که رو بدنه هست قبول نکنن بگن خودتون خط انداختین اخه اون پستچی کمک کرد برا در اوردنش میترسم اون خط انداخته باشه ، نباید به حرفش گوش میکردم اونجا بازش میکردم 

نمیدونم چکار کنم 

16 ساعت قبل، Mreza123 گفته است:

دوستان تست پیکسل های سوخته مانیتور را با چه نرم افزاری انجام می دید؟

من از eizo monitor test  استفاده کردم ، وبسایته سرچ کنی گوگل پیدا میشه 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من مانیتور تاف گیمینگ مدل VG24VQ خریدم به محض روشن کردم با همون نشت نور مواجه شد اما نشت نور من به صورت چهار طرفه و تیکه تیکه نیست مثل این میمونه ۴ طرف مانیتور باز شده و یه خورده گرد و خاک رفته کنارش..پیکسل سوخته هم اصن نداره و یه چیز عجیب دیگه بالای صفحه خیلی ریز و بشدت کم پِرپِر میزنه جوری ک باید با دقت ببینی..منو خیلی حساس کرده ۸ میلیون پولشو دادم گارانتی تعویضم داره لطفاً کمک کنید....نشت نورشم شدت زیادی نداره ولی دیده میشه تو جاهای تاریک بازی

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۴ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

اره خودش گفت بازش کن درش اوردیم تو کوچه کلی جعبش خاکی شد ، راستش الان میترسم سر همین خطی که رو بدنه هست قبول نکنن بگن خودتون خط انداختین اخه اون پستچی احمق کمک کرد برا در اوردنش میترسم اون خط انداخته باشه ، نباید به حرفش گوش میکردم اونجا بازش میکردم 

نمیدونم چکار کنم 

عجیبه!!!

آخه چه ربطی به مامور پست داره که بگه در کارتن رو باز کن

پست و تیپاکس در همین حد قبول میکنن که بسته بندی یا کارتنش ضربه ای چیزی خورده باشه مگه اینکه محصول بیمه کامل باشه که اونوقت پست باز میکنن و چک میگنن(خیر سرشون)

اگه کارتنش سالم بوده و پلمپ داشته نیازی به باز کردن تو کوچه نداشتی.

2 تا سوال : سایتی که ازش خریدی با کارتن خودش برات پست کرده یا جداگونه و محافظت شده مثل لیون برات فرستاده؟

موقعی که داشتی آنباکس میکردی فیلم و عکس گرفتی؟

البته این دو تا مورد برا آسیب فیزیکی که برای شما زیاد جدی نیست

نگران نباش شما فقط بگو پیکسل سوخته داره به همون سایتی که خریدی قطعا مرجوع میکنن حالا هر چه قدر که طول بکشه یکمی اذیت میشی ولی میارزه

الان از کارتن و بدنه عکس بگیر و نگه دار اگرم خواستن براشون بفرست و حواست باشه دوباره همین مانیتور رو برات نفرستن

ولی صد در صد مرجوع کن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، HAM3D گفته است:

عجیبه!!!

آخه چه ربطی به مامور پست داره که بگه در کارتن رو باز کن

پست و تیپاکس در همین حد قبول میکنن که بسته بندی یا کارتنش ضربه ای چیزی خورده باشه مگه اینکه محصول بیمه کامل باشه که اونوقت پست باز میکنن و چک میگنن(خیر سرشون)

اگه کارتنش سالم بوده و پلمپ داشته نیازی به باز کردن تو کوچه نداشتی.

2 تا سوال : سایتی که ازش خریدی با کارتن خودش برات پست کرده یا جداگونه و محافظت شده مثل لیون برات فرستاده؟

موقعی که داشتی آنباکس میکردی فیلم و عکس گرفتی؟

البته این دو تا مورد برا آسیب فیزیکی که برای شما زیاد جدی نیست

نگران نباش شما فقط بگو پیکسل سوخته داره به همون سایتی که خریدی قطعا مرجوع میکنن حالا هر چه قدر که طول بکشه یکمی اذیت میشی ولی میارزه

الان از کارتن و بدنه عکس بگیر و نگه دار اگرم خواستن براشون بفرست و حواست باشه دوباره همین مانیتور رو برات نفرستن

ولی صد در صد مرجوع کن

مامور پست گفت بیمست باید چک کنیم که اسیب فیزیکی ندیده باشه 

با کارتن خودش دورش از این محافظای حبابی پیچیده بودن 

موقع انباکس فیلم نگرفتم 

ممنون از راهنماییت دوست عزیزفقط ببین پیکسلا سوخته کامل نیستن انگار خاکسترین دو سه تاش سیاهه حالت سوخته داره اینام شامل سوخته میشه دیگه درسته؟ 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

موقع انباکس فیلم نگرفتم 

در این وضعیت اقتصادی و... بدترین اشتباه ممکن این هست ،جنسیو که به صورت انلاین خرید کردید، از همون موقع که شروع به باز کردن پلمپ میکنید ازش ویدیو ریکورد نکنید!من حتی قطع نمیکنم ریکورد رو تا زمانی که تستش کنم!( حتی اگر از فروشگاه معتبری خرید کرده باشم)

• لایک 1
لینک به دیدگاه

نشت نور خاصیت پنلهای ips هستش.اهمیتی ندارن مگر اینکه در تاریکی مطلق بازی کنی.در مورد پیکسلهای سوخته هم‌بدشانسیت بود برای من مشکلی نداشت با اینکه از همون سایت گرفتم.

یه مورد دیگه اینکه حتما super resolution رو فعال کن.تو بازیها واقعا تاثیرش رو میبینی.الان من اگه غیر فعالش کنم همه چی برام تار به نظر میاد.

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

اره خودش گفت بازش کن درش اوردیم تو کوچه کلی جعبش خاکی شد ، راستش الان میترسم سر همین خطی که رو بدنه هست قبول نکنن بگن خودتون خط انداختین اخه اون پستچی احمق کمک کرد برا در اوردنش میترسم اون خط انداخته باشه ، نباید به حرفش گوش میکردم اونجا بازش میکردم 

دوست عزیز

تو عکس هایی که شما فرستادید، پیکسل سوخته ای معلوم نیست. و زیادی حساس نباشید.

ولی چه دلیلی داره وقتی مامور پست وظیفشو به نحو احسنت انجام داده، لفظ احمق براش بکار ببرید!!! اگر جاش نامناسب بوده، شما باید صحنه رو مدیریت کنید.

وقتی کالا بیمه هست، حق تحویل گیرنده اینه که مامور پست بسته رو جلوش چک کنه، مگرنه در حالت کلی برای اون مامور دردسر هم داره و تاخیر بیشتری داره برای تحویل بسته ها

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

مامور پست گفت بیمست باید چک کنیم که اسیب فیزیکی ندیده باشه 

با کارتن خودش دورش از این محافظای حبابی پیچیده بودن 

موقع انباکس فیلم نگرفتم 

ممنون از راهنماییت دوست عزیزفقط ببین پیکسلا سوخته کامل نیستن انگار خاکسترین دو سه تاش سیاهه حالت سوخته داره اینام شامل سوخته میشه دیگه درسته؟ 

فرقی نداره همون میشه شما تماس بگیرید به اون سایت بگید پیکسل خراب داره میخوام مرجوع کنم

نزارید زمان زیادی ازش بگذره ازشون هم بپرسید عکس میخوان که براشون بفرستید یا نه

لینک به دیدگاه

۲۲ دقیقه قبل، HAM۳D گفته است:

فرقی نداره همون میشه شما تماس بگیرید به اون سایت بگید پیکسل خراب داره میخوام مرجوع کنم

نزارید زمان زیادی ازش بگذره ازشون هم بپرسید عکس میخوان که براشون بفرستید یا نه

پیام دادم زنگ زد گفت باید ببری گارانتی

52 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است:

دوست عزیز

تو عکس هایی که شما فرستادید، پیکسل سوخته ای معلوم نیست. و زیادی حساس نباشید.

ولی چه دلیلی داره وقتی مامور پست وظیفشو به نحو احسنت انجام داده، لفظ احمق براش بکار ببرید!!! اگر جاش نامناسب بوده، شما باید صحنه رو مدیریت کنید.

وقتی کالا بیمه هست، حق تحویل گیرنده اینه که مامور پست بسته رو جلوش چک کنه، مگرنه در حالت کلی برای اون مامور دردسر هم داره و تاخیر بیشتری داره برای تحویل بسته ها

من شرمندم میدونم بد حرف زدم اون کلمه رو بخاطر این گفتم بیشتر چون ماسک نداشت دهنشم بو .. میداد از اونجا یکم از دستش عصبی بودم ولی حرف شما درسته 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...