رفتن به مطلب

آنباکس شاهکاری از LG به سفارش UAE توضیحات اضافه شد.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

امروز مانیتوری که سفارش داده بودم رسید بدستم ... واقعیت الان کمی خسته ام

ان شالله فردا با یه انباکس مشتی در خدمت شما عزیزانم ...

پ"ن : انباکس مشابه اش رو تا الان هیچ جا ندیدم حتی یوتیوب ...

لطفا" تا انباکس کامل این مانیتور / هیچ کامنتی ارسال نکنین ...

بیشتر از همه ما مارسل جانم ( عروس هلندی ) مشتاق این انباکس مشتی هستش ...

بوی امارات زده به دماغش 😁🤣

lg 27inch.jpg

نگاه اولیه بر باکس محصول و مشخصات ...

طراحی باکس در حین سادگی بسیار جمع و جور و مرتب

ضخامتش هم بقدری هست که احتمال آسیب دیدن مانیتور به حداقل میرسه !

box 01.jpg

box 02.jpg

box 03.jpg

box 04.jpg

اقلام همراه مانیتور ...

خب تو این مورد LG واقعا" سنگ تمام گذاشته !

تمام کابل های مورد نیاز به اضافه آداپتور سفارشی به شدت با کیفیت ...

( فقط نفهمیدم اون یه تیکه پلاستیک که شبی به خار هستش چی چیه :| به اون مسفقلی یه پک جداگونه داشت ... )

اقلام 01.jpg

اقلام 02.jpg

اقلام 03.jpg

اقلام 04.jpg

نگاهی نزدیک / پایه نگهدارنده مانیتور

فوق العاده باکیفیت با طراحی بسیار جذاب ...

Stand 01.jpg

Stand 02.jpg

Stand 03.jpg

Stand 04.jpg

نگاهی نزدیک به خوده مانیتور

به جرعت میتونم بگم بعد این همه آنباکس مانیتور ... این یکی باهمشون کاملا" متفاوت بودش / به حدی که اگه توش موز بود اینقد واسم جالب نبود و سورپرایز نمیشدم ! 😁🤣

خودتون ببینین ... مانیتور داخل پلاستیک فویل آلمینیومه... حالا اگه گفتین چرا ..... ؟!

monitor 01.jpg

monitor 02.jpg

monitor 03.jpg

monitor 04.jpg

monitor 05.jpg

و اما در آخر .... رخ کار ...

شاهکاری کاملا متفاوت و سفارشی از برند خوشنام LG

FULL Screen 01.jpg

FULL Screen 02.jpg

FULL Screen 03.jpg

FULL Screen 04.jpg

FULL Screen 05.jpg

FULL Screen 06.jpg

امیدوارم از این آنباکس سریع و کوتاه لذت برده باشین...

اگه کم و کسری داشت به بزرگی خودتون ببخشید ... آنباکس عجله ای بودش و صد البته بدون تجربه ...

بعد از سال ها ... یه مانیتور240hz کاملا" خاص و ناب واسه خود ام خریدم . مبارک ام باشه

و اما یه سوال بنظرتون چه چیز این مانیتور خاص و فرق بودش ؟! ارسال پست آزاد ...

در ضمن هر سوالی / پیشنهادی / عکسی / خلاصه هرچیزی که دارین بفرمایید ...

ویرایش شده توسط invoker
  • لایک 17
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 3
لینک به دیدگاه

به به مبارکه ، fullhd هست ؟

شما که تجربه دارین آیا مانیتور full hd با 4k تفاوت اصلیشون چی هست ؟

یه حسی بهم میگه برو مانیتور 4k بگیر 😅

بیشتر برای کارای طراحی مد نظرمه الان 24 دارم

لینک به دیدگاه

درود.

من که به تازگی مانیتور رو خریدم ولی محض کنجکاوی چقدر براتون تموم شد؟ و اینکه بهتر نبود یه مانیتور ۲ک بخرین؟ با وجود کارت‌های پرقدرتی که الان داریم به نظرتون حیف نیست تو ۱۰۸۰ بازی کردن؟

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، Mansbrz گفته است:

به به مبارکه ، fullhd هست ؟

شما که تجربه دارین آیا مانیتور full hd با 4k تفاوت اصلیشون چی هست ؟

یه حسی بهم میگه برو مانیتور 4k بگیر 😅

بیشتر برای کارای طراحی مد نظرمه الان 24 دارم

ممنون / بله Full HD هساش ...

به زبان ساده تراکم پیکس / در نتیجه کیفیت بالای تصویر

که البته برای پردازش نیاز به یه کارت غوله ...

از نظر من هیچی 2K نمیشه ...

اون بله ...

10 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است:

درود.

من که به تازگی مانیتور رو خریدم ولی محض کنجکاوی چقدر براتون تموم شد؟ و اینکه بهتر نبود یه مانیتور ۲ک بخرین؟ با وجود کارت‌های پرقدرتی که الان داریم به نظرتون حیف نیست تو ۱۰۸۰ بازی کردن؟

خب راسش و بگم کمتر از 10 میلیون !

والا بهتر که چرا ... اینو هم بعد کلی سال خریدمش ... مشکل 2K اینه که نیاز به یه کارت غول داره که فعلا من ندارم ... پس همین کفایت میکنه ...

حیف جونیمون بود که رفت داش ... حرص اینو بخور الباقی بهونه اس

لینک به دیدگاه

اول اینکه مبارک باشه

این مانیتور البته فکر کنم ماه آینده حدود 3 سالی میشه که معرفی شده

من مدل ارزان سازی شده این مانیتور رو داشتم مدل 650 رو که 3 ماه بعد از این مدل معرفی شد و صد البته هر دو هم امتیاز تقریبا" یکسانی گرفته اند در Rtings

البته که بنده مرجوع کردم به دلیل اینکه مانیتور استفاده شده بود

به شخصه برای بخش پنل های ال جی به شدت احترام قائل هستم و به نظرم بهترین پنل ها رو میزنن

و در بحث پک تجهیزات هم بسیار مرتب و کامل عمل میکنند و همه کابل ها هست در جعبه

ولی من 2 ایراد در مانیتور دیدم در حین تست که خیلی بر روی روح و روان بود

مورد اول اینکه در کمال تعجب مانیتور Auto Switch نداشت و دیگری اینکه Refresh Rate و تنظیمات Freesync یا Anti Blur رو به همه پورت ها گسترش میداد

و اینجور نبود که برای هر پورت شما شخصی سازی داشته باشید 

یک OSD کاربردی داشت ولی اون 2 ایراد به قدری روی مغز بود که اصلا" کاربر به باقی موارد زیاد روی خوشی نشان نمیداد

لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Ehsan.k گفته است:

اول اینکه مبارک باشه

این مانیتور البته فکر کنم ماه آینده حدود 3 سالی میشه که معرفی شده

من مدل ارزان سازی شده این مانیتور رو داشتم مدل 650 رو که 3 ماه بعد از این مدل معرفی شد و صد البته هر دو هم امتیاز تقریبا" یکسانی گرفته اند در Rtings

البته که بنده مرجوع کردم به دلیل اینکه مانیتور استفاده شده بود

به شخصه برای بخش پنل های ال جی به شدت احترام قائل هستم و به نظرم بهترین پنل ها رو میزنن

و در بحث پک تجهیزات هم بسیار مرتب و کامل عمل میکنند و همه کابل ها هست در جعبه

ولی من 2 ایراد در مانیتور دیدم در حین تست که خیلی بر روی روح و روان بود

مورد اول اینکه در کمال تعجب مانیتور Auto Switch نداشت و دیگری اینکه Refresh Rate و تنظیمات Freesync یا Anti Blur رو به همه پورت ها گسترش میداد

و اینجور نبود که برای هر پورت شما شخصی سازی داشته باشید 

یک OSD کاربردی داشت ولی اون 2 ایراد به قدری روی مغز بود که اصلا" کاربر به باقی موارد زیاد روی خوشی نشان نمیداد

درود / ممنون

خیر این اون مانیتوری که میفرمایید نیس ... این مانیتور سفارشی تحت تست کیفیت امارات هستش مشابه اش تا الان هرچی گشتم حتی تو یوتیوب هم نبود چه برسه به ایران !

اونای هم که تو ایران هستش 1 در 1000 با این قابل مقایسه نیستن ...

دقیقا" اخر آنباکس این سوال رو واسه همین پرسیدم !

و اما یه سوال بنظرتون چه چیز این مانیتور خاص و فرق بودش ؟!

منتظر پاسخ دوستانی ام که در گذشته مارو نقد میکردن ...

لینک به دیدگاه

مبارک باشه جناب صالحی زاده -حال میده با این مانیتور قارچ خور بازی کنیم :4_joy::4_joy::4_joy: 

لینک به دیدگاه

سلام مبارکه

آنباکس رو بصورت ویدیو بزارید بهتره

لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام مبارکه

آنباکس رو بصورت ویدیو بزارید بهتره

سلام / ممنون

راسش مشکله حجم فیلم به شدت بالا میره جدا از اونم جای درست حسابی نیس که بشه اپلودش کرد ... الی مثلا بزارمش تو اینستاگرام

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، invoker گفته است:

درود / ممنون

خیر این اون مانیتوری که میفرمایید نیس ... این مانیتور سفارشی تحت تست کیفیت امارات هستش مشابه اش تا الان هرچی گشتم حتی تو یوتیوب هم نبود چه برسه به ایران !

سلام

چند وقته موجوده.

حجم فیلم رو هم میشه با نرم افزار Handbrake تقریبا میشه تا هرجا میخواین بیارین پایین - با کیفیت خوب. Preset آماده داره برای اینکار. بعدم میشه روی آپارات آپلود کرد.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

سلام

چند وقته موجوده.

حجم فیلم رو هم میشه با نرم افزار Handbrake تقریبا میشه تا هرجا میخواین بیارین پایین - با کیفیت خوب. Preset آماده داره برای اینکار. بعدم میشه روی آپارات آپلود کرد.

سلام

بله میدونم موجوده ولیکن بازم این اون نیست...

دلیلش هم از اعنوان تاپیک مشخصه ... سفارشی تحت تست کیفیت امارات !

جالبه واسم هنوز کسی سوال من رو جواب نداده ...

( جدا از همه اینا عجیبه استقبال اینقد کمه ! اونم واسه چنین تاپیکی که میشه کلی تجربه ازش در اورد ... و در اینده موجب به یه خرید خوب باشه ... )

لینک به دیدگاه

درود

مبارکت باشه ، آنباکس خوبی بود استفاده کردیم.

نحوه بسته بندی جالبی هم داشت مشخصه مدل امارات با جاهای دیگه تفاوت دارد.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، SK۱Pp۳R گفته است:

درود

مبارکت باشه ، آنباکس خوبی بود استفاده کردیم.

نحوه بسته بندی جالبی هم داشت مشخصه مدل امارات با جاهای دیگه تفاوت دارد.

ممنون

دقیقا" ...

۱ ساعت قبل، eddy گفته است:

مبارك باشه
ان شاء الله آنباكسينگهاى بعدى...

ممنون

اتفاقا" یه جنس دیگه که اونم به شدت خاص و ناب هستش دارم ولیکن بخاطر استقبال کم دوستان ادم دلسرد میشه .....

لینک به دیدگاه

سلام از کیفت تصویر رنگ مشکی می تونید عکس قرار بدهید

مبارک باشه 

ویرایش شده توسط ali m
لینک به دیدگاه

۳۷ دقیقه قبل، ali m گفته است:

سلام از کیفت تصویر رنگ مشکی می تونید عکس قرار بدهید

مبارک باشه 

سلام

به جرعت میتونم بگم عکس گرفتن از صحفه روشن مانیتور کار به شدت سختیه ! و اصلا" نمیشه اون چیزی رو که به چشم میبینی رو تو عکس به نمایش بزاری ...

الان من این دوتا عکس رو واستون گرفتم ولی سرتاپاش غیر طبیعیه ! دقیقا" هردوش با یه دوربین ولی کاملا" متفاوت دلیلش هم بخاطره انعکاس نوره ...

خلاصه اگه میخواین تست کیفیت مانیتورو بسنجین رو این عکسا اصلا" اعتباری توش نیست ! و به شدت گول زننده اس

black 01.jpg

black 02.jpg

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، invoker گفته است:

سلام

به جرعت میتونم بگم عکس گرفتن از صحفه روشن مانیتور کار به شدت سختیه ! و اصلا" نمیشه اون چیزی رو که به چشم میبینی رو تو عکس به نمایش بزاری ...

الان من این دوتا عکس رو واستون گرفتم ولی سرتاپاش غیر طبیعیه ! دقیقا" هردوش با یه دوربین ولی کاملا" متفاوت دلیلش هم بخاطره انعکاس نوره ...

خلاصه اگه میخواین تست کیفیت مانیتورو بسنجین رو این عکسا اصلا" اعتباری توش نیست ! و به شدت گول زننده اس

توی هر دو تصویر بک لایت بلید مشخصه، به نظر میاد استاندارد کیفی امارات هم زورش به این ایراد پنل های آی پی اس نمی رسه.

لینک به دیدگاه

برادر مبارکت باشه

مونیتور ارزندست

امیدوارم کمال استفاده و لذت را ازش ببیرید

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

توی هر دو تصویر بک لایت بلید مشخصه، به نظر میاد استاندارد کیفی امارات هم زورش به این ایراد پنل های آی پی اس نمی رسه.

اگه منظور شما اون سیاهی چند میل کناره ها ( چپ و راست و کمی بالا ) هستش ... امر کاملا طبیعیه و اگه محدودش کنن مثلا به 1 میل مانیتور به شدت زننده میشه! ( داشتم و تستش کردم که اینو میگم )

این مورد نه تنها هیچ مزیت خاصی نداره سرتاپاش خرابی به بار می یاره و باعث پیکس سوختگی میشه !!!

واسه همین تاجای که میدونم برای حفظ سلامت پنل این استاندارد چهارچوب تمام مانیتورا شده ! حتی اگه بخواد غول امریکایی alienware باشه ! پس این مورد ربطی به استاندارد کیفیت نداره که بخواد زورش بهش برسه ...

خب فرصتی پیش امد خود ام یه توضیح در خصوص سفارشی بودن و تست کیفیت این محصول بدم که به شدت فرق گذاشته و میشه گفت مشابه اش به شدت محدوده ...

1- داشتن برچسب تست کیفیت امارات و باکس و بسته بندی کاملا" متفاوت  2 - سفارشی بودن پنل با کیفیت بسیار بالا در حدی که حتی یک پیکسل سوخته هم نداره !

3- داشتن امکانات و متعلقات کاملا سفارشی الخصوص آداپتور تغذیه  4- گارانتی تضمین کیفیت و همچنین یکسال تعویض بی قید و شرط ( که البته بنظرم این مورد اصلا" به کار نمی یاد وقتی چنین باکیفیت باشه )

پ - ن : تو امارات بعضی از اجناس که پرفروش هستن به درخواست خودشون سفارشی و تست کیفیت میشن و بعد عرضه به بازار ...

که البته یخورده قیمت تمام شده اش شاید با بعضی از جاها بیشتر باشه / ولی دیگه یه چیز کاملا" متفاوت با ارزش خرید به شدت بالا هستش ...

لینک به دیدگاه

۵۵ دقیقه قبل، invoker گفته است:

1- داشتن برچسب تست کیفیت امارات و باکس و بسته بندی کاملا" متفاوت  2 - سفارشی بودن پنل با کیفیت بسیار بالا در حدی که حتی یک پیکسل سوخته هم نداره !

3- داشتن امکانات و متعلقات کاملا سفارشی الخصوص آداپتور تغذیه  4- گارانتی تضمین کیفیت و همچنین یکسال تعویض بی قید و شرط ( که البته بنظرم این مورد اصلا" به کار نمی یاد وقتی چنین باکیفیت باشه )

سلام

مبارکتون باشه

مانیتور خوبی هستن ایشون

ولی این مواردی که فرمودید، بخصوص برای مورد 1 و 3 بیشتر توضیح میدید؟ یعنی بسته بندی چه تفاوتی داره؟ و مگه آداپتور یک مدل مانیتور با بقیه فرق میکنه؟ و متعلقات سفارشی چه چیزایی بود؟

البته مورد 2 و 4 بدیهی هست چون در واقع مجدد تست شده دیگه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، invoker گفته است:

اگه منظور شما اون سیاهی چند میل کناره ها ( چپ و راست و کمی بالا ) هستش ... امر کاملا طبیعیه و اگه محدودش کنن مثلا به 1 میل مانیتور به شدت زننده میشه! ( داشتم و تستش کردم که اینو میگم )

فک کنم منظورشون نشت نور سفید بکلایت بود که توی پنل های lcd بخاطر اینکه تکنولوژی از نوع مسدود کردنی هست اتفاق میفته

بنظرم هیچی پنل های oled نمیشه واقعا

بخاطر تکنولوژی تمام تابشی بودن، کنتراست خیلی بالا دارن نشست نور هم ندارن

ولی قیمتشون هم بالاس :) 

لینک به دیدگاه

۴۰ دقیقه قبل، Blueman۶ گفته است:

سلام

مبارکتون باشه

مانیتور خوبی هستن ایشون

ولی این مواردی که فرمودید، بخصوص برای مورد 1 و 3 بیشتر توضیح میدید؟ یعنی بسته بندی چه تفاوتی داره؟ و مگه آداپتور یک مدل مانیتور با بقیه فرق میکنه؟ و متعلقات سفارشی چه چیزایی بود؟

البته مورد 2 و 4 بدیهی هست چون در واقع مجدد تست شده دیگه.

سلام

ممنون

مانیتور داخل پلاستیک فویل آلمینیومه پلمپ شده ( تو یوتیوب هرچی بگردی مشابه اش پیدا نمیکنی ) بخاطر سفارشی بودنش و این امر باعث میشه کیفیتش رو حفظ کنه.

اقلام همراه تماما" اورجینال خوده کمپانی به سفارش امارات ( شامل دفترچه اداپتور اختصاصی همراه با کابل فیوز دار )

توضیحات بیشتر متاسفانه دیگه تو تاپیک نمیگنجه ... خواستین پ-خ بزنین در خدمت ام.

23 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

فک کنم منظورشون نشت نور سفید بکلایت بود که توی پنل های lcd بخاطر اینکه تکنولوژی از نوع مسدود کردنی هست اتفاق میفته

بنظرم هیچی پنل های oled نمیشه واقعا

بخاطر تکنولوژی تمام تابشی بودن، کنتراست خیلی بالا دارن نشست نور هم ندارن

ولی قیمتشون هم بالاس :) 

اصلا" چنین هم نیست و رنگ مانیتور کاملا یکدسته ! من بالا اینو تاکید کردم ...

به جرعت میتونم بگم عکس گرفتن از صحفه روشن مانیتور کار به شدت سختیه !

الان دقیقا" مشکل همینه .... من از هر زاویه ای عکس بگیرم میشه کلی ایراد ازش گرفت ! دلیلش هم بخاطر انعکاس نوره ! و اصلا" نمیشه چیزی رو که به چشم میبینی رو تو لنز دوربین به نمایش بزاری ...

اینم سلطان AlienWare که چند سال پیش وارد کرده بودم ... به جرعت میتونم بگم الان این مانیتور LG که خریدم کیفیتش از غول امریکایی هم بیشتره ! باورتون میشه ؟ :|

خیلی گرون قیمت بودش و صد البته بسته بندی بزرگی داشت ! واسه همین دیگه وارد نکردم ... ولی واقعا" یه چیز متفاوت و شاهکار بودش !

AlienWare 03.jpg

AlienWare 01.jpg

AlienWare 02.jpg

لینک به دیدگاه

بزرگوار در مورد پوشش مانیتور که فرمودید داخل فویل آلومینیوم هست و هیچکدام دیگر اینطور نیست

من مانیتوری که گرفتم از برند ال جی در ایران و با گارانتی مشخص و ثبت شده بود و هست هم دقیقا همینطور بود و با متعلقات کامل و همراه برچسب عمان که کاملا مشابه همین برچسب هست

هم کابل دیسپلی پورت داشت و هم کابل اچ دی ام آی و هم در پوشش آلومینیوم بود

فکر کنم اکثریت بسته بندی ال جی همینطور باشن جز پایین رده ها و ربطی به سفارشی بودن و نبودن مانیتور نداره

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

ذات پنل ips همینه، یه خوبیا و یه بدی هایی داره مثه پنل های دیگه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Ehsan.k گفته است:

بزرگوار در مورد پوشش مانیتور که فرمودید داخل فویل آلومینیوم هست و هیچکدام دیگر اینطور نیست

من مانیتوری که گرفتم از برند ال جی در ایران و با گارانتی مشخص و ثبت شده بود و هست هم دقیقا همینطور بود و با متعلقات کامل و همراه برچسب عمان که کاملا مشابه همین برچسب هست

هم کابل دیسپلی پورت داشت و هم کابل اچ دی ام آی و هم در پوشش آلومینیوم بود

فکر کنم اکثریت بسته بندی ال جی همینطور باشن جز پایین رده ها و ربطی به سفارشی بودن و نبودن مانیتور نداره

( البته من گفتم تا الان مشابه اش رو حتی تو YouTube ندیدم. منظورم این نوع مدل از مانیتور LG هست / نه اینکه به کل نباشه :| )

چنین برچسبی داشته ؟! ترجمه متن انگلیسی : سازمان استاندارد امارات

عمان که خودش هیچی نداره. اجناسش اکثرا" از دبی و یا ابوظبی تامیین میشه

با این تفسیر احتمالا" اون جنس تحت استاندارد امارات بوده . و این بعنی خوش شانسی ...

فکر کنم اکثریت بسته بندی ال جی همینطور باشن / خیر نیست چون اگه بود مشابه اش رو لاقل تو یوتیوب دیده بودم ...

Standard.jpg

1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است:

ذات پنل ips همینه، یه خوبیا و یه بدی هایی داره مثه پنل های دیگه.

سلام داداش

مانیتور قبلی من BenQ GL2460 بودش با پنل TN خدای خیلی راحت تر از این بودم ...

وجدانا" این همه مانیتور IPS امده زیر دستم هیچ کدومشون اون چیزی که من دنبالش بودم نبوده !

برخلاف همه که میگن IPS شاهکاره و چشم رو اذیت نمیکنه. من الان چشمام داره از کاسه بیرون می یاد :|

کلا" شدت نورش خیلی خیلی بیشتر از TN هستش و واسه استفاده روازنه اصلا" خوب نیس !!!

نمیگم به کل بده / ولی واسه گیم هیچی بهتر از VA و همون TN نمیشه ! توجیهش هم جوریه که باید حتما" خودت تستش کرده باشی ولاغیر ...

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...