رفتن به مطلب

DNS سریع برای دانلود از استیم؟

DarkMERC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخواستم بدونم چه dns ای برای دانلود استیم سریع تره؟

من الان 8.8.8.8 و 8.8.4.4 رو زدم، با اینکه پینگم توی گیم خوبه، سرعت دانلود خیلی خیلی کمه در حد 200-300 کیلوبایت

شکن رو هم امتحان کردم خیلی بدتر بود

با 1.1.1.1 هم میره روی حدود 600-700 کیلوبایت که خوبه بدک نیس ولی سرعت دانلودم توی بقیه موارد حدود 1 مگ بر ثانیه هست

پیشنهادتون چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپراتور چیه؟ من معمولا با DNS بلنک (خالی) و سرور کویت بین ساعات 2 تا 5 صبح 10 الی 13 مگ از استیم دانلود میکنم با مودم i60 و بسته ماهانه 300 گیگ (شبانه) ایرانسل TD

ولی اگه جدیدا سرععتون افت کرده برای بنده هم همینه. سرعت پایین اومده در ساعات عادی. شاید به خاطر تعمیرات این کابل کف دریاست (یه زمان مُد بود تا سرعت می افتاد مینداختن گردن لنگر کشتی ها)

رئیس اداره تنظیم مقررات: اینترنت همچنان به دلیل قطع کابل دریایی قطع است

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

سلام

میخواستم بدونم چه dns ای برای دانلود استیم سریع تره؟

من الان 8.8.8.8 و 8.8.4.4 رو زدم، با اینکه پینگم توی گیم خوبه، سرعت دانلود خیلی خیلی کمه در حد 200-300 کیلوبایت

درود

همین DNS رو ست کردم و مشکلی تو دانلود در استیم ندارم. پینگ هم خوبه

مشکل افت سرعت یه چند وقتی هست که دردسر ساز شده

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

اپراتور چیه؟ من معمولا با DNS بلنک (خالی) و سرور کویت بین ساعات 2 تا 5 صبح 10 الی 13 مگ از استیم دانلود میکنم با مودم i60 و بسته ماهانه 300 گیگ (شبانه) ایرانسل TD

ولی اگه جدیدا سرععتون افت کرده برای بنده هم همینه. سرعت پایین اومده در ساعات عادی. شاید به خاطر تعمیرات این کابل کف دریاست (یه زمان مُد بود تا سرعت می افتاد مینداختن گردن لنگر کشتی ها)

رئیس اداره تنظیم مقررات: اینترنت همچنان به دلیل قطع کابل دریایی قطع است

مخابرات

قبلا هم تا منظورتون چی باشه از حدود 2-3 هفته پیش اینجوری شده سرعت دانلود استیم خیلی کم شده قبلش حدود 1 مگ بر ثانیه دانلود میکردم

۵ ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است:

درود

همین DNS رو ست کردم و مشکلی تو دانلود در استیم ندارم. پینگ هم خوبه

مشکل افت سرعت یه چند وقتی هست که دردسر ساز شده

اره این dns گوگل پینگش خوبه ولی پکت لاس بدی داره خصوصا طرف های شب

پس مشکل کم شدن سرعت برای همه همینطوره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۳۸ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

حدود 2-3 هفته پیش

بله همین حدوده

لینک به دیدگاه

سرور های اروپ را تست کنید.

در قسمت  ستینگ --دانلود سرور 

آلمان فرانکفورت- لهستان

اینا برای من بهترین سرعتو میدن.

لینک به دیدگاه

شما الان RDR 2 بخوای دانلود کنی ممکنه تا صد مگ هم بره، بعد بخوای fallout 3 دانلود کنی سرعتش در حد Dial-up ، فکر کنم این برمیگرده به CDN

مورد بعدیش سرور انتخابیه ، کویت و آلمان خوبِ اگه سرعتت بالا نره دیگه راهی نداره مشکل از ISP خودت

لینک به دیدگاه

من شاتل و همراه اول سرور کویت و عربستان سرعت خیلی خوبی بهم میده حتی نزدیک به سرعت دانلود از سرورای داخلی ولی ربط dns به سرعت دانلود در استیم رو متوجه نمیشم اصولا هیچ ربطی به dns نداره وقتی سرور رو استیم مستقیما انتخاب میکنه دیگه عملا دی ان  اس دخیل نیست

لینک به دیدگاه

سلام

اصولاً DNS به طور مستقیم ربطی به سرعت دانلود نداره

اما برای بازی‌ها و موارد مشابه که از طرف ایران یا اوران برای کاربران داخلی محدود شدن ممکنه باعث رفع محدودیت بشه، و همین کار غیر مستقیم باعث سرعت دانلودی مشابه یا نزدیک به سرعت دانلود از سرورهای داخل کشور داشته باشیم.

زمانی که اتصال به درستی برقرار شد ممکنه شما بتونین با حذف DNS کماکان همون سرعت زمان تنظیم DNS رو تجربه کنین، این به سرور و سایت یا خدماتی که در حال استفاده از اون هستین بستگی داره، ممکنه یک بازی مرتب اتصال رو چک کنه، ممکنه اتصال و وریفای اولیه فقط مهم باشه، هر کدوم ممکنه با همدیگه متفاوت باشن

بیشتر برای بازی‌ها «اتصال و ارتباط» اگر درست صورت بگیره سرعت دانلود هم خوبه، اگر نگیره بده.

در کل برای باز کردن صفحات وب خارج از کشور بسیار تأثیرگذار هست، DNS های مختلف داخلی هم داریم که برای بهبود سرعت لودینگ سایت‌های خاص استفاده میشن مثل سایت‌های آموزشی و دانشگاهی، مراکز دولتی و ... که معمولا به طور مستقیم برای عدم انجام عملیات خرابکارانه اعلام نمیشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...