رفتن به مطلب

راهنمایی خرید سیستم گیمینگ تا بودجه (..)

m411saw
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

میخوایم یک سیستم گیم تا بودجه 60 میلیون از لیون بگیریم (فوقش بتونم یکی دو میلیون روش بزارم)

خودم چند نمونه جمع کردم و خوباش ( به دل نشین هاش ) بیشتر از 60 میلیون شد و چند مورد هم هست که مورد قبولن و عکسشونو میزارم 

هر کی اطلاعات لازم رو داره خوشحال میشم کمکم کنید تا بهترین قطعات رو جمع کنم .

فقط سیستم *

کارت گرافیک 3060ti یا بهتر *

ممنون 🙂🙏

2.jpg

3.jpg

ویرایش شده توسط m411saw
لینک به دیدگاه

دوتا مسئله

یکی اینکه با این ستاپ با توجه به کارت گرافیک پردازنده 11400f کافیه

اگر هم حتما میخواید پردازنده i7 سری K بگیرید، برد رو بجای b560، حتما Z590 بگیرید که توانایی اورکلاک پردازنده رو داشته باشید

و در نهایت اینکه خیلی در بند برند کارت گرافیک نباشید، با این قیمت کارت گرافیک ایسوس، میشه 3070 گینوارد گرفت (3060 گینوارد رو دارم و به شخصه ایرادی ازش ندیدم)

لینک به دیدگاه

۱۳ دقیقه قبل، danyal.fa۷۹ گفته است:

دوتا مسئله

یکی اینکه با این ستاپ با توجه به کارت گرافیک پردازنده 11400f کافیه

اگر هم حتما میخواید پردازنده i7 سری K بگیرید، برد رو بجای b560، حتما Z590 بگیرید که توانایی اورکلاک پردازنده رو داشته باشید

و در نهایت اینکه خیلی در بند برند کارت گرافیک نباشید، با این قیمت کارت گرافیک ایسوس، میشه 3070 گینوارد گرفت (3060 گینوارد رو دارم و به شخصه ایرادی ازش ندیدم)

خیلی ممنون از نظرتون

من خودم به شخصه سری f مد نظرم هستش فقط چون نسل 11 این cpu  توی لیون نبود همینجوری انتخابش کردم . ( اگه لازم باشه در آخر با نسل 10 سری f سیستمو میبندم )

در مورد کارت گرافیک هم امیدوارم چیزی که شما میگید درست باشه ولی کارت گرافیکی که شما میگید یا قیمت بالایی داره یا توی لیون موجود نبود .

ممنون 

منتظر نظر دوستان هستم ❤️

لینک به دیدگاه

داداش 11700k اصلا نگیر چون هم مصرف بالاس و داغ هست هم اینکه از نظر بازدهی با سری بدون k تفاوتی نداره پس همون 11700 بگیر اگر قیمت کمتر f رو پیدا کردی اونو بگیر

مادربردتم z590 tuf بگیر هم قیمتش مناسبه هم خیلی جوابه

خنک کننده هم سعی کن ایرکولر بگیری MasterAir MA612 Stealth ARGB - Cooler Master من خودم بستم اگر تهویه کیس یا دمای اتاقت خوب باشه سی پی یوت گرما به تنش نمیخوره

گرافیکم 3060ti تقریبا 20تا25 درصد فریم بیشتر میده تا مدل عادیش ولی اون مدل عادیش 12گیگ وی رم داره و اگر رزولوشن بالا پلی بخوای بدی و گرافیک بازیو مکس کنی یا کارایی بخوای انجام بدی که نیاز به وی رم بالا داشته باشه کم نمیاره. من خودم مدل tuf 3 fan رو گرفتم 28.5 

ویرایش شده توسط alirezaskyfall
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...